Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski w Racibórz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski w Racibórz

6lamp

Widzę że wszystkie zamówienia mniej więcej od września nie są realizowane. Również czekałam na przesyłkę 2 miesiące i nic. Aktualnie anulowałam zamówienie i czekam na zwrot zaliczki oczywiście określiłam czas zwrotu. jeśli nie otrzymam zaliczki oczywiście zgłoszę na policję lub do urzędu konsumenckiego oszustwo. Sugeruję nie czekać tylko zgłaszać takie sprawy.

@6lamp

Czytam te dziwne wpisy o wyłudzeniach, złodziejach i nie umiem w to uwierzyć. Kupuję w Jumarze od paru dobrych lat (jestem architektem) i nigdy nie miałam problemów. Pomyliliście sklep? Konkurencja? Zawiedziony klient robi 'spam'? Żenada...

Jolanta

17 września 2017 zamówiłam lampę. Do dzisiaj tj. 29 listopada nie mam ani lampy ani zwrotu zaliczki. Tragedia, przestrzegam wszystkich przed zakupami. Taką samą lampę w tej samej cenie zakupiłam w innym sklepie. Przesyłka za pobraniem doszła po 3 dniach bez potrzeby wpłaty zaliczki.

@Jolanta

Daniel

Witam Zamówiłem lampę, na którą musiałem poczekać.Podczas rozmowy tel słyszałem, że jest w dostawie. Po 31 dniach roboczych zadzwoniłem do sklepu i tutaj moje zdziwienie - "lampy producent nie wysłał". Zrezygnowałem i poprosiłem o zwrot kwoty. Przy każdym telefonie słyszałem 1) nie ma osoby odpowiedzialnej 2) szefa nie ma 3) szef ma robić przelewy dziś lub jutro Obecnie wysłałem ostateczne wezwanie do zwrotu kwoty, ale nadal przelewu brak. Pozostaje teraz sprawa w sądzie. Nie polecam.

@Daniel

Uważam, że jestem oszukiwana przez firmę Ju-mar. W dniu 07.11.2017 już po raz czwarty otrzymałam informację z firmy Ju-mar Adam Podhajski, że moje zamówienie zostanie zrealizowane "POD KONIEC PRZYSZŁEGO TYGONIA". Ten tzw. "PODKONIECPRZYSZŁEGOTYGODNIA" w firmie Ju-mar trwa już ponad 2 miesiące. Oczywiście firma Ju-mar całą odpowiedzialność zrzuca na firmę zewnętrzną, która rzekomo od dwóch miesięcy nie dostarczyła im towaru. Na moje pytanie jaka to firma zewnętrzna i żądanie przedstawienia potwierdzenia, że zamówienie w firmie zewnętrzne przez Ju-mar zostało złożone - nastąpiła CISZA.

@Anna

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
LANTMANNEN UNIBAKE POLAND
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Przedstawię fakty na temat mojej dotychczasowej "współpracy" z firmą Ju-mar Adam Podhajski. Od dnia 12 września 2017 czekam na dostawę 5 lamp, które niestety opłaciłam na wysoką kwotę. Do tej pory przysłano mi dwie lampy. Co do pozostałych trzech lamp jestem zwodzona i zaczynam podejrzewać, że oszukiwana. Zgodnie z informacją przekazaną przez pracownika tej firmy dostawa miała być 13.10., zgodnie z kolejną informacją towar miał być przesłany najpóźniej 04.11. Aktualnie firma już nie odpowiada na moje emaile, co jest bardzo zaskakujące ponieważ na etapie zamawiania i opłaty towaru nie było żadnego problemu z kontaktem poprzez e-mail z tą firmą. To są fakty - czy mam do czynienia z rzetelną firmą (która zwodzi klienta i nie udziela informacji) czy z próbą oszustwa ?

oszukana

Moja przygoda z tą firmą skończyła się o doniesienie na policje w sprawie oszustwa

Bartek

chyba pomyliłaś sklepy kochana

@oszukana

Oszustwa, za co? Przysłali nie to co było zamawiane?

@oszukana

Niestety obawiam się, że moja przygoda z firmą Jumar Adam Podhajski zakończy się tak samo. Od dwóch miesięcy czekam na zamówiony i opłacony towar. Sklep nie odpowiada już nawet na moje emaile.

@Anna

Nie ma takiej możliwości, kupuję tam regularnie i nie mam problemów. Pomyliłaś sklepy?

Grażynka

Zamówiłam za pobraniem lampy z Italuxa i otrzymałam je w terminie 2 tygodni. Polecam

a nic tobiedo tego

zlodziej i oszust

Stefan

Wszystko ok, polecam. Pozdrowienia dla ich konkurencji. Ps to jest witryna odnośnie firmy jako miejsca pracy, a nie do opiniowania zakupów. Niestety większość osób ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem...

Danuta

Przykro sie czyta negatywne oceny,, moze to wypadek przy pracy.Jestem zadowolona, towar zgodny z opisem , dobrze zapakowany, szybka dostawa, polecam!

Donata

Dobry kontakt przez czat na stronie. Czas oczekiwania różny. Ale firma zmieściła się w deklarowanym. To co mogło być szybciej zostało przysłane od razu. Firma kurierska nic nie potłukła (na szczęście!). Jesteśmy z mężem zadowoleni.

Jarek

Wszystko ok, super. POLECAM!!!

Kapitan

Szybka dostawa. Dobrze zapakowane. Jestem zadowolony.

Remigiusz

Dziękuję za szybką realizację. Zamówiłem w czwartek popołudniu, a w piątek lampa już u mnie była. Trafiłem też, na miłego kuriera. Dobrze spakowane, faktura dołączona. Cena zachęcająca. Nic dodać, nic ująć - polecam.

Sylwia

Obsługa na najwyższym poziomie, błyskawiczny i bardzo dobry kontakt, pomoc i fachowe doradztwo. Przesyłka według ustaleń, a towar dobrze zapakowany. POLECAM z czystym sumieniem!

Bartosz

Bardzo solidnie i szybko zrealizowane zamówienie, tego samego dnia przed godz. 11:00 kliknąłem produkt na stronie sklepu i już wieczorem był wysłany. Solidnie zapakowane lampy (małe, a karton dodatkowy ze 4 razy większy z wypełniaczem) i nie uległy zniszczeniu ani uszkodzeniu, Byłem bardzo miło zaskoczony, Polecam serdecznie.

Maria

Sprzedaż przebiegła sprawnie. Towar zgodny z opisem - rewelacyjna cena w porównaniu z konkurencją. Długi czas oczekiwania - spowodowany sprowadzaniem lampy od producenta, jednak sprzedawca przy zakupie informuje o tym. Dostawa w zadeklarowanym terminie.

Transakcja przebiegła sprawnie i szybko. Towar zgodny z opisem. Dostawa w ciągu 3 dni. Przesympatyczna obsługa. Gorąco polecam.

Tadeusz

Dziękuję za sprawne zrealizowanie mojego zamówienia.

Szybka dostawa.Towar zapakowany odpowiednio,zwłaszcza,że były tam szklane elementy wrażliwe na stłuczenia.zakupiłam lampę zewnętrzną ,wykonanie wydaje się być solidne.Jestem zadowolona z zakupu.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski - Racibórz

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski
  • Opawska 110
    47-400 Racibórz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042