Opinie o Faberlic Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Faberlic Europe Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Faberlic Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faberlic Europe Sp. z o.o. w Warszawa

W. S

To jest paranoja nie firma. Wiecznie brakuje tego co jest akurat w promocji i najlepszej cenie. Koszyki z zamówieniami wywalane są 3 x w tygodniu rozumiem w przypadku osób niezarejestrowanych ale konsultantom??? Porażka. Zero kontaktu obojętnie do kogo by nie napisać brak odpowiedzi. Brak wsparcia. (usunięte przez administratora) i wodorosty

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Faberlic Europe Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pytanie Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Faberlic Europe Sp. z o.o.?

weronika Nowy wpis
@Pytanie

Wpadłam na nich na Facebooku nie logowałam się tam dzisiaj chcieli mi wcisnąć kit maska i odżywka do włosów zadawałam pytania najpierw o skład kopiuj wklej poczyta sobie pani o produkcie ani słowa o składzie następnie do jakiego typu włosów dostałam odpowiedź do każdego typu włosów wymagających regeneracji odpisałam JAK COŚ JEST DO WSZYSTKIEGO TO JEST DO NICZEGO RYJE Z TEGO OD RANA ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

W. S

Iwona

Moj email: iwona.siek@interia.pl

Iwona

Praca w Innubio

Konsultantka
Kandydat
@W. S

Jestem konsultantka w kilku tego typu firmach i powiem tak - jest to normalne wszędzie . Dlaczego ? Bo zazwyczaj są to końcówki danej partii, a by wyszła nowa, to musi zejść stara. Brak kontaktu? Prawdopodobnie dlatego że jest ogromna baza osób, które potrafią dzwonić z pytaniem czemu na to jest promocja a na tamto nie jest. Jestem w 3 firmach i chce wejść dopiero do tej spróbować. Ale czytając ten komentarz nie potrzebnie próbujesz odstraszyć ludzi , bo taka jest rzeczywistość wszędzie niestety :) pozdrowienia.

Dorota Nowy wpis
@Konsultantka

Weszlas do tej firmy jakk.konsultant?

Marek

Ogłaszają się na olx?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Faberlic Europe Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Supply Chain Specialist - Logistics Specialist. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Darius

@W. S to rozumiem, że pracy tutaj jako konsultant nie polecasz?

guzel@onet.eu

podbierają konsultantów , oszuszci trzeba ich dobrze pilnować

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Faberlic? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

Sylwia

➡ rejestrując się z poniższego linka masz dostęp do sklepu Faberlic (tak samo jak rejestrujesz się na Allegro czy Olx) ➡ przy zamówieniu na kwotę powyżej 76 zł masz 20% zniżki od cen z katalogu (rabat może się zwiększyć do 26% przy większych zamówieniach) ➡ nie musisz zamawiać systematycznie - to Ty decydujesz kiedy robić zakupy ➡ bierzesz udział w programie na start dla nowych konsultantów ➡ za każde zamówienie firma oddaje Ci tzw.punkty lojalnościowe, które możesz wymienić na produkty z katalogu. Po dokonaniu rejestracji pisz lub dzwoń ???? chętnie pomogę ???? (usunięte przez administratora)

Faberlic Śląsk

Faberlic działa i ma się bardzo dobrze :) By się upewnić, zapraszam na faberlicslask.blogspot.com

Słowa kojarzące się z Faberlic (np:.luźna praca za male pieniadze): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ludzie spoko ale troche panikują jak duzo zamowien:). Od jakiej stawki można negocjojakwać pensję? nie mozna 7 zl do reki i ani grosza wiecej :P nie zaleznie czy masz duzo obowiazkow czy tylko pakujesz zamowienia. Najbardziej podobało mi się w Faberlic: pracownicy mieli spore znizki na produkty. Najbardziej nie podobało mi się w Faberlic: slaby podzial obowiazkow jedna osoba robi starsznie duzo ani chwili przerwy a na innym stanowisku luzik a place takie same.

Zostaw merytoryczną opinię o Faberlic Europe Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Faberlic Europe Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Przeskok 2
    00-032 Warszawa
  • NIP: 5252815483 REGON: 385553456 KRS: 0000824564
Faberlic Europe Sp. z o.o.