Faberlic

Opinie o Faberlic

Faberlic Śląsk

Faberlic działa i ma się bardzo dobrze :) By się upewnić, zapraszam na faberlicslask.blogspot.com

Słowa kojarzące się z Faberlic (np:.luźna praca za male pieniadze): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ludzie spoko ale troche panikują jak duzo zamowien:). Od jakiej stawki można negocjojakwać pensję? nie mozna 7 zl do reki i ani grosza wiecej :P nie zaleznie czy masz duzo obowiazkow czy tylko pakujesz zamowienia. Najbardziej podobało mi się w Faberlic: pracownicy mieli spore znizki na produkty. Najbardziej nie podobało mi się w Faberlic: slaby podzial obowiazkow jedna osoba robi starsznie duzo ani chwili przerwy a na innym stanowisku luzik a place takie same.

Zostaw opinię o Faberlic - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Faberlic