W.P.C. Sp. z o.o.

Opinie o W.P.C. Sp. z o.o.

Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl szukających informacji o firmie W.P.C Sp. z o.o.

Na samym wstępnie zwracamy z prośbą o to, żeby nie mylić naszej firmy z innymi, ponieważ W.P.C Sp. z o.o. - specjalizuje się w branży PBS.
Jesteśmy wdzięczni, że zdecydowaliście się zapoznać z opiniami o naszej firmie. Dziękujemy za Wasze komentarze, doceniamy, że interesujecie się naszą firmą. Staramy się być wszędzie tam, gdzie są kandydaci zainteresowani pracą, żeby móc na bieżąco odpowiadać na pytania.
Jeśli masz do nas pytanie, chciałbyś/chciałabyś podzielić się swoją opinią to, jesteśmy tutaj po to, aby móc odpowiadać na wszystkie ważne kwestie dla naszych pracowników i Kandydatów starających się o pracę w naszej organizacji. Zachęcamy Was do dzielenia się autentycznymi opiniami i konstruktywnymi uwagami. Wasze spostrzeżenia są dla nas niezwykle cenne i stanowią klucz do naszego ciągłego rozwoju. Naszym celem jest, aby nasz profil na serwisie GoWork.pl był miejscem, gdzie każdy może czuć się wysłuchany i szanowany.

Pragniemy jednak zaznaczyć, że nasz profil jest miejscem szanującym zasady kulturalnej dyskusji. Nieakceptowalne są wpisy zawierające nieprawdziwe informacje, obraźliwe treści lub naruszające godność innych osób.
Wszelkie takie komentarze będą zgłaszane do administratora, aby zachować konstruktywny charakter naszego forum.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy sugestii, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Ja wspomniam pracę bardzo dobrze. Dość długo pracowałem bo 5 lat. Wypłata zawsze na czas, umowa o pracę, kawa, herbata i woda - wszystko zapewniał pracodawca. Brak problemu z urlopem, a jeśli była potrzebna żeby coś załatwić to pracodawca szedł na rękę. Bardzo przyjazna atmosfera i świetni ludzi. Odszedłem ponieważ zmieniłem miejsce zamieszkania. Zachęcam do pracy i samemu zweryfikowania informacji, ponieważ dużo opinii nie dotyczy tej firmy.

Pracownik W.P.C.
@kandydat

Atmosfera w firmie jest przyjazna, wszyscy pracownicy dążą się wzajemny szacunkiem. Projekty są dopasowane do działów. Ponadto są też realizowane kursy specjalistyczne. Jestem zadowolony!

@W.P.C. Sp. z o.o.

Potwierdzam informacje zamieszczone przez pracodawcę. Aktualnie korzystam już z pakietu medycznego.

Praktykantka

Bardzo fajna firma miałam praktyki i super ludzie

@Praktykantka

Dziękujemy za pozytywną opinie!

Jaka atmosfera jest między działami w W.P.C. Sp. z o.o.?

UU

Nie serio. Pytanie było konkretne, w miarę przynajmniej. Czy jak przychodzi nowa osoba, to w jaki sposób jest przyjmowana, na jaką pomoc można liczyć od koleżanek i kolegów? Są jakiekolwiek problemy we współpracy, zawiść, niesnaski o byle co?? Pytania są nie od kozery, bo w różnych firmach różnie to wygląda.

@UU

W firmie panuje przyjemna atmosfera. Nowi pracownicy zawsze mogą liczyć na pomoc.

Yhy
@UU

Wejdziesz na minę. Jest mega dużo zawiści, problemów emocjonalnych i robienia sobie pod górę. Z jakiegoś powodu szukają nagle tak dużej liczby nowych ludzi przecież. Pomyśl.

@Yhy

Witamy Jesteśmy firmą otwartą zarówno na obecnych, jak i byłych pracowników. Śledzimy treści, które pojawiają się na forum i  starym się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.  Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolność do świadomego kłamstwa i obrażania kogokolwiek oraz naruszanie czyjeś godności lub dobrego imienia firmy i jej pracowników.  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że równoważne do satysfakcji naszych klientów jest  zadowolenie z pracy naszych pracowników. Dlatego starym się stwarzać stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, zwłaszcza że nasza firma się rozrasta oraz rozwija. Dlatego więc prowadzimy rekrutacje na nowe stanowiska.    Powyższa opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść, a z drugiej strony niepokojąca. Do tej pory nie otrzymaliśmy w naszej strukturze, żadnych skarg dotyczących:  ,,zawitości, problemów emocjonalnych i robienia sobie pod górę''.  Tak mocne słowa, które nie są poparte dowodami, stanowią podmówienie. Jest nam ciężko odnieść się do kwestii poruszanych anonimowo na forum.  W związku z tym uprzejmie prosimy o dokładny opis sytuacji, które miały wpływ na Twoją negatywną ocenę naszej działalności i przesłanie pod adres: social@wpc.com.pl.  Jednocześnie przypominamy, że treści niezgodne z prawe,  będą archiwizowane i zgłaszane do serwisu GoWork.pl w celu wyjaśnienia.

Ina

Witam, chce spróbować aplikować na specjalistę ds. marketplace i e-commerce. po przejrzeniu komentarzy widzę, że ktoś ostatnio podkreślił fakt, że atmosfera może w zasadzie zależeć od działu, w którym się pracuje. to jakie są oceny wobec tego mojego?

@Ina

Witamy Zapraszamy do aplikacji na stanowisko, najlepiej samemu ocenić ewentualnego pracodawcę. W szczególności, że w Internecie, bardzo łatwo można napisać opinię, kiedy nie jest podpisana imieniem oraz nazwiskiem. Komentarze, które tutaj widnieją, są zamieszczane notorycznie przez jedną i tę samą osobę — pochodzą z jednego ID. Całe zdarzenie zostało zgłoszone do serwisu GoWork.pl, który wsparł nas i pomógł w nierównej walce z szerzącym się hejtem niezwiązanym z naszą firmą.  W.P.C Sp. z o.o. - specjalizuje się w branży PBS, a nie na przykład z branżą obuwniczą.  Nasz proces rekrutacyjny składa się z dwóch etapów. Niemniej jednak na pierwszym można już zweryfikować, czy opinie, które się tutaj pojawią, są prawdziwe, czy też nie. Zapraszamy więc do rekrutacji. Dajemy gwarancje, że dziale e-commerce panuje przyjazna atmosfera. Ponadto na każdym etapie pracy można liczyć na pomoc. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Aktualność

Witam na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku PH.?

@Zainteresowany

Witamy! Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem rekrutacyjnym.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie W.P.C. Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. IT? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Misia

Skoro jest tak jak napisano teraz niedawno, że atmosfera zależy od działu to na którym może zdawać się być najbardziej pogodna? I jeśli już to dlaczego? znalazłam po prostu ofertę dla specjalisty ds. social media i grafiki, ciekawa jestem czy trafiłabym na dobry dział, bo mam zamiar aplikować? był może ktoś już na rozmowie? jak w tym przypadku jest prowadzona?

@Misia

Zapraszamy do aplikacji na stanowisko, najlepiej samemu ocenić potencjalnego pracodawcę. Zwłaszcza że w Internecie, bardzo łatwo można napisać opinię, w szczególności, kiedy nie jest podpisana imieniem oraz nazwiskiem. Komentarze, które tutaj widnieją, są zamieszczane notorycznie przez jedną i tę samą osobę — pochodzą z jednego ID. Nasz proces rekrutacyjny składa się z dwóch etapów. Niemniej jednak na pierwszym można już zweryfikować, czy opinie, które się tutaj pojawią, są prawdziwe, czy też nie. Zapraszamy więc do rekrutacji ;)

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do W.P.C. Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 19 grudnia.

Pracownik WPC

Pracuje w firmie już parę lat i jestem zadowolona z warunków oferowanych przez pracodawcę.

@Pracownik WPC

Dziękujemy za pozytywną opinie!

Jakie warunki pracy są w W.P.C. Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Analityk?

biuro

Ciekawe pytanie - lecz firma obecnie nie prowadzi rekrutacji na stanowiska do biura. a w biurze tak jest jadalnia ,, Kuchnia" Garderoba również a dojazdy do biura w swoim zakresie firma zapewni parking

Ruda
@biuro

Parking dla zmotoryzowanych, a co z osobami jeżdżącymi komunikacją miejską? Jest dofinansowanie do biletu czy coś takiego?

@Ruda

Dziękujemy za pytanie. W firmie nie posiadamy dofinansowania biletów komunikacji miejskiej.

Madzia
@biuro

Ok, nie ma teraz rekrutacji, ale ja mam pytanie tak na zaś. Czy jest opcja awansów w biurze? Jak zaczyna się np. jako junior to z czasem można iść wyżej? I czy za tym idzie tez lepsza kasa??

@Madzia

W firmie WPC jest możliwość awansu oraz podnoszenia swoich kompetencji poprzez kursy branżowe.

Pontus

Jak dla mnie fajna praca. Ja pracowałem na magazynie w dobrym zespole. Teraz zmieniłem branże bo skończyłem studia i poszedlem w swoim kierunku jak dla mnie wszystko było wporzadku. Trochę zamieszania w firmie z powodu zamykania innych firm z ubraniami ale na magazynie fajnie się pracowalo

Weronika
@Pontus

A jakie miałeś tam dokładnie obowiązki na tym magazynie? Kobieta by dała radę fizycznie? Zarobki adekwatne do obowiązków?

Pontus
@Weronika

Praca dla kobiet w miarę lekka raczej przygotowywanie paczek lub pakowanie do wysyłki. W sumie praca w ciepłym i czystym magazynie jak to na magazynie nachodzić się trzeba ale fajny zespol

Weronika
@Pontus

A jak z godzinami pracy? To jest praca zmianowa? Zastanawiam się nad podjęciem takiego zajęcia ale mam dzieci i mogę pracować tylko w godzinach otwarcia szkoły

Teresa
@Pontus

A jak wygląda na magazynie odzież ochronna zgodna z BHP? Jest potrzebne jakieś specjalne ubranie? Jeśli tak, to firma to zapewnia czy trzeba samemu sobie to kupić?

Jola

Witam, jestem zainteresowana filią w Nadarzynie. Ostatnio znalazłam ogłoszenie na stanowisko „magazynier- pakowacz. W związku z czym chciałabym się dopytać jakie są godziny pracy, gdyż nie są one sprecyzowane oraz czy istniałaby możliwość zawarcia umowy zlecenie? I jak wygląda kwestia samego wynagrodzenia? Czy mężczyźni również są mile widziani na tym stanowisku?

@Jola

Dziękujemy za kontakt. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą w celu omówienia szczegółów oferty pracy pod numerem telefonu: +48 22 532 08 00.

Maja

Wolny jest wakat dla stanowiska księgowej. Widełki brutto to 5-7 tyś. Jest ktoś w stanie określić tak konkretnie ile można zarobić? Jak pracownicy dogadują się między sobą? Pracodawca motywuje pracowników np premiami?

@Maja

Kwota podana w ogłoszeniu jest zależna od kwalifikacji kandydata na dane stanowisko. Ponadto istnieję również system premiowy. Atmosfera w pracy jest przyjazna.

Czy można liczyć w W.P.C. Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Dziękujemy z pytanie. Tak w naszej firmie jest prywatna opieka medyczna.

4 lata
@W.P.C. Sp. z o.o.

Tak było PZU w 3 wariantach wybiera pracownik które chce i firma płaci a za prestiż i vipa czy famili trzeba sobie dopłacić

kandydat

Na jakie benefity może liczyć przyszły pracownik, poza wynagrodzeniem? Jaka panuje w firmie atmosfera? Projekty są ciekawe? Nie ma problemu z parkowaniem?

Kamila
@kandydat

To są jakieś rekrutacje, że pytasz? Szukałam na ich stronie ale tam nie ma ofert. Podpowiesz gdzie takie znajde? :)

@kandydat

Witam. Dziękujemy za kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie zadane pytania. Obecnie jesteśmy na etapie domykania formalności związanych z opieką medyczną dla naszych pracowników. Atmosferę w naszej firmie tworzą ludzie, którzy w niej pracują. Aktualnie nasz zespół to osoby, które współpracują z nami od dawna. Projekty są różnorodne, a ich tematyka jest zależna od poszczególnego działu w firmie. Realizujemy zarówno większe, jak i mniejsze zadania. Każdy z pracowników może wykazać się kreatywnością oraz przedstawić swoje własne pomysły. Miejsca parkingowe posiadają pracownicy, którzy zgłosili taką potrzebę i są one przydzielane w ramach dostępności.

na profilu wpc na pracuj.pl
@Kamila

pracuj.pl/praca/w.p.c.%20sp.%20z%20o.o.;en

heh
@kandydat

Nie ma żadnych benefitów a za niedługo zmieniamy siedzibę na biuro przy jakimś magazynie więc 30% ludzi odejdzie na dzień dobry po tej informacji.

@heh

Dzień Dobry! Odnośnie tematu benefitów - od 1 grudnia bieżącego roku nasi pracownicy zostaną objęci pełną opieką medyczną. Oczywiście firma pokrywa koszty tej opieki. Rzeczywiście w naszych planach jest zmiana siedziby firmy. Natomiast z zachowaniem dotychczasowych standardów biura. Lokalizacja będzie niezmienna tzn. będzie to Mokotów. Dbamy o naszych pracowników, dlatego zapewnimy im atrakcyjną lokalizację.

Pracownik W.P.C.

Praktykantka

Bardzo fajna firma miałam praktyki i super ludzie

@Praktykantka

Dziękujemy za pozytywną opinie!

W.P.C. Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Analityk w Warszawa. Jeżeli dysponujesz informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji, napisz jak on wyglądał. Takie informacje mogą okazać się cenne dla osób rozważających pracę w firmie.

heh

Ich ogłoszenia są kompletnie niepoważne, Specjalista ds. Ecommerce i w ogłoszeniu pensja od 3 000 do 20 000 zł. Śmiech na sali. Nie znają rynku, nie wiedzą kogo szukają, nie ma konkretnego zakresu obowiązków, a firma jest bardzo przesiąknięta kolesiostwem i wylecieć można za nic z dnia na dzień.

@heh

Dzień Dobry! Aktualnie nie przeprowadzamy żadnych rekrutacji. Ogłoszenie, o którym do działu Ecommerce również nie jest aktualne. Kwoty, które były podawane w ogłoszeniach o pracę związane są z rodzajem podpisanej umowy. Może być to zarówno umowa o pracę, jak i B2B. Dlatego stawki są różne. Ponadto zachęcamy także do składania CV osób z różnym doświadczeniem. Oprócz tego nasi pracownicy mają zawsze możliwość rozwijania swoich umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach opłacanych przez naszą firmę. Stawiamy w ten sposób na podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Zakres obowiązków oraz wymagania zawsze są zamieszczone w ofercie. Każdy pracownik posiada także umowę, w której zawarty jest okres wypowiedzenia zgodnie z kodeksem pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o W.P.C. Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w W.P.C. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy W.P.C. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W.P.C. Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy W.P.C. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w W.P.C. Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

W.P.C. Sp. z o.o.