Staples Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Staples Polska Sp. z o.o.

jakiś fakeowy profil - Staples nie ma w Toruniu

Natalia

@Anna wypowiesz się szerzej w temacie rekrutacji? Na pewno zainteresuje to osoby, które aplikowały i są przed rozmową. Czy język angielski to jedyny minus? Rozumiem, że te zaproszenia złych osób to faktycznie faux pas. Co jeszcze uważasz za nieprofesjonalne w rekrutacji Staples Polska Sp. z o.o.? A czy mimo tej rekrutacji dostałaś tam pracę? Ciężko przejść tą rekrutację?

Anna

Ogólnie niski poziom rekrutacji. Osoby rekrutujące w następnych fazach i sprawdzające poziom języka angielskiego, czasami nie są w stanie sklecić poprawnego zdania, akcent typowo słowiański... Dodatkowo osoby wysyłające zaproszenia na rozmowę, mylą osoby i osobiście można otrzymać zaproszenie dla zupełnie innej osoby.

emu

firma nie ma problemu z dofinansowaniem wiedzy i rozwoju pracowników :) to się ceni, zwłaszcza, jak dodatkowo firma dobrze płaci, np. na stanowisku AP Associate

IT specialist

paweł, a co maja piekne dziewczyny do pracy ,ktora musisz wykonac? Chyba ze umilasz sobie momentami czas na przerwach?:)

paweł it

Wszyscy są maksymalnie zadowoleni, Staples to jeden z najlepszych pracodawców na pomorzu. Wspaniały klimat, piękne dziewczyny oraz doskonała atmosfera. Polecam!

ha4c

jakoś od roku w firmie robi się coraz gorzej...

była_PH

Straszne kumoterstwo i nepotyzm. z 3 ASM 2 Panie są przełożonymi swoich konkubentów, sami odpowiedzcie sobie jakie są konsekwencje takiej sytuacji... O międzynarodowych kontraktach można zapomnieć bo są przydzielane kluczem rodzinno-koleżeńskim.

xyz

Pracowałem tam jakiś czas temu. Ogólnie rzecz biorąc ciężko z rozwojem osobistym, nie można zaplanować sobie ścieżki kariery, o awansie można zapomnieć... i to wynagrodzenie-chyba najbardziej demotywujący czynnik. Dobra praca dla studentów lub na chwilę. Niestety mając wyższe wykształcenie, doświadzczenie i wiedzę nie liczcie na godziwe wynagrodzenie.

s

Hmmm.... Pracuję tu od prawie 10 lat i jakoś nie zauważyłem szczególnie dużo wyzysku. Nie jest tak źle!

ejty!

wyzysk pracowników i wszechobecne kolesiostwo! nie polecam nikomu!

Zostaw opinię o Staples Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Staples Polska Sp. z o.o.