Opinie o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. w Oława

Daniel.B

Dlaczego na tym zakładzie tak dziwnie szkolą nowych osób? od kiedy szkolenie trwa 5 min? i dlaczego wynagrodzenie jest takie śmieszne przy takich warunkach pracy i przy takich maszynach? jestem pierwszy dzień dopiero tutaj a już nawet nie chcę wspominać o tym zakładzie dlaczego mnie szkoliła osoba nie znająca języka Polskiego? nie wiem... dziwny macie zakład i to bardzo , wogle dziwnych biurowców macie nawet rozmowy nie było żadnej przy przyjęciu nowego pracownika , brak szacunku do ludzi pracujących i dla kandydatów , co za cyrk....

@Daniel.B

Jak nie miałeś rozmowy to jak się przyjełeś ?

Daniel.B

głupie pytanie pan/i się pyta ale okej nie dziwi mnie to bo w tej pracy jedynie co się robi to degraduje

Iolo

No te z hr sa najlepsze zatrudniają ludzi którzy zostali zwolnieni z innego działu po kilku miesiącach Hahaha Fest maja tam dokumentacje prowadzona

oho

defraudacje robią

świnia
@oho

pewnie również pomówienia w programie pieniężnym

@świnia

z domu też

koniec

głównego prezesa ściemniają

on
@koniec

więc niech się dowie prawdy co się dzieje z jego firmą i kto jest winny

Co za zakład ..... masakra , szkoda tych ludzi które tam pracują , co wy kurde sami siebie nie szanujecie że tam pracujecie?

a

Podpinam się, do tego ONA JEST MĘŻATKA, wstyd

Normalny człowiek

Jeśli chcesz to przyjdź i możemy o tym porozmawiać, a nie piszesz bzdury i rozwalasz komuś życie. To, że ktoś się dobrze dogaduje to już jest problem, bo przyjaciół nie można mieć przeciwnej płci!

Aaa
@Normalny człowiek

Przyjaciele nie robią różnych rzeczy w pracy.

Normalny człowiek
@Aaa

To przyjdź i porozmawiamy na ten temat. Przez internet każdy cwany.

Witold

Jedyne co jest dobre w tej pracy to mniej więcej atmosfera i miła współpraca właśnie z Panem A.K nie rozumem to narzekanie i wypisywanie takich bzdur , czy może to zazdrość? i pamiętaj że takie rzeczy się gada prosto w twarz jak coś się nie podoba , ale skoro tutaj piszesz takie coś to samego siebie nie szanujesz

Normalny pracownik
@Normalny człowiek

Z przyjaźni przeciwnych płci nigdy nie ma nic dobrego chyba ze ktoś jest innej orientacji haha a w tym przypadku takie rzeczy w zakładzie to chyba trochę nie bardzo ???????????? będąc mężatka hmmm chyba ze to na zasadzie chodź przyjacielu zerżnij mnie bo mąż mnie w domu wkurzył hahaha

Smieszna
@Normalny pracownik

Przecież ty się zachowujesz jakbyś za chwile miała się mu wystawić tyłkiem do akcji.

jola
@Smieszna

tam sie nie jedna tak zachowuje ;)

Monter

Powiedziano mi na rozmowie 2600 zł brutto, a na umowie było 2300+300 premii brutto! Nie wiedzieli co będę robić, nie wiedzieli o co pytać. Tak naprawdę to kierownik i lider byli osobami nieodpowiednimi do swoich stanowisk!

Pytano mnie co potrafię, ale opisu co będzie do robienia to nie potrafili mi odpowiedzieć!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Śmiech na sali i bałagan w papierach w biurze to standard. Jakim cudem magazynier z stażowym z uprawnieniami na 1na wysoki sklad z wielką odpowiedzialnością i narażeniem zdrowia i życia ma mniejszą podstawę niż pracownik na produkcji lub pracownik tylko z 2 bez doświadczenia? Ktoś mi wytłumaczy ta dyskryminację??

Tommi

Też miałem podobne pytanie jak tam pracowałem , od kiedy to sprzątaczka zarabia więcej od pracownika produkcji który (usunięte przez administratora) jak koń prawie za darmo , i co najlepiej musiałeś wykonywać nie tylko swoje pracy a także inne które wogle nie możesz tam robić ta pseudo firma to totalna porażka można powiedzieć że jest najgorszym miejscem pracy w całym Dolnośląsku , ale co tu dużo pisać , szkoda słów i czasu na to i tak mają wyje***ne , za nie długo to tam będą sami ukry pracować , nie dość że mają wynagrodzenie jak cygan za dniówkę na dworcu to mają ciągle jakiś problem do dobrych pracowników , mam nadzieję że to gó***no zamkną , dziwi mnie jedno jak tam ludzie jeszcze pracują

Pracownik d2/d4

proszę naprawiać maszyny bo już się nie da na nich robić skoro wymagacie normę , cyrk a nie praca , na produkcji zarabiasz mniej niż sprzątaczka a pracujesz jak kon , nie masz chwili odpoczynku nawet , za tydzien się zwalniam , nie polecam tej pracy

Jessica
@Pracownik d2/d4

wydaje mi się że to jest specjalnie zepsute że by pracownik nie robił pełnej normy po to aby mu dodatkowo nie zapłacić za wydajność

ktoś
@Jessica

no tak bo już nie pierwszy miesiąc piszemy do kart pracy że maszyny i komputer są popsute , każde stanowisko ma coś innego i na każdym nie da się robić , jeszcze w dodatek musimy sobie sami donosić na stanowisko rzeczy których non stop brakuje ,z kierownikiem to już wogle inny temat , tragedia jakaś , planuje też stamtąd uciekać , nie polecam tej pracy a tym bardziej za takie wynagrodzenie , pan powyżej maił rację że sprzątaczka więcej zarabia bo to prawda

Damage
@Pracownik d2/d4

Pewnie maszyny mają damage przez pliki ze strony inżynierii przez sieć

nick

co cię obchodzi co kto robi w czasie wolnym?

lovelife
@nick

Świadczy to o ubogim i smutnym życiu tego człowieka.

mokra jolanta

Tu jest (usunięte przez administratora) dramat

Morda

Pani Koordynator z magazynu chce przejąć władze i sprowadza sobie swoich przydupasów z poprzedniego zakładu, gościu jest zielony ch*ja sie zna ???? Łazi wszędzie nie wie co ze sobą zrobić a potem cyk telefon do swojej ziomalki i podpier*alanie wszystkich xd Szkoda, że taki młody zakład przyjmuje już nie kompetentne osoby po znajomości. Facetka won :)

Normalny pracownik

(usunięte przez administratora)zakład! W szczególności dział hydronic Gwiazda pseudo liderka i jej Zespół (usunięte przez administratora)bab ???????????? Panie Boże widzisz i nie grzmisz - Grzmie tylko plastik nie przewodzi prądu .... (usunięte przez administratora) zamiatanie spraw pod dywan. Krótko mówiąc „ (usunięte przez administratora) NA KÓŁKACH”

Ona
@Normalny pracownik

Nowe rodzynki już robią zamieszanie.

Eberspächer

Die Leute, die hier arbeiten, tun mir sehr leid, wir werden uns nicht lange um dieses Unternehmen kümmern, weil der derzeitige Direktor unsere Meinung verdirbt "Eberspächer Climate Control Systems GmbH"

yy
@Eberspächer

wissen sie in deutschland was hier los ist

Można otwarcie powiedzieć że ta firma idzie na dno,tylko patrzeć jak padnie.,,Dziękujemy'' panie dyrektorze z fajnej firmy zrobić (usunięte przez administratora)

Gonzo

Można powiedzieć ze przez chwile była jakaś nadzieja dla tej firmy, ale niestety zwolnili jedyną osobę która miała jakiekolwiek pojęcie i chęci do tego żeby coś zamieć na lepsze. Brawo dla pana panie dyrektorze.

Jaskier

Nikt nie może zmusić pracownika do wzięcia urlopu. Jest to niezgodne z prawem. Tym bardziej, że pracownik wyraża gotowość do podjęcia pracy - dojechał do zakładu.

Tomasz

Ta firma nic nie warta , wróciłem z Niemiec kilka lat temu pracowałem w tej samej firmie tyle że w Niemczach , jak przyszedłem tutaj na szkolenie i popatrzyłem na te maszyny i na to wynagrodzenie , to aż przepraszam ochu**jałem dość mocno , tak mocno że mi brakuje słów , jak można tak się znęcać nad ludzmi??? uciekajcie lepiej z tej pseudo pracy za która ledwo kupujecie żarcie dla dzieci , aż żal mi was kochani

Jaskier

Źle się tam czułam... Dlaczego? Hmmm. Nie chcę się rozpisywać. Lekarz psychiatra stwierdził depresję. Lekarz jako terapię przepisał mi odpoczynek i ... odejście. Odeszłam bez pożegnania. Teraz pracuję w miejscu, gdzie robię to, co należy do moich obowiązków. Nie warto iść pod wiatr.

gratki
@Jaskier

Gratuluje mądrego kroku!!!!! ja też juz niedługo

Paula
@Jaskier

Trzeba było pójść na L4 od psychologa i jeszcze ich do pipu zgłosić. Nie Ty jedna z depresją stamtąd wyjdziesz.

@Paula

Szkoda zachodu. Pracę zawsze można zmienić. Nękanie wbrew pozorom jest dość powszechnym zjawiskiem. No zawsze można próbować to zgłosić. Nie dajcie się.

Szybki Loopez

Czy warto aplikować do utrzymania ruchu? Jaka jest atmosfera ?

NAJLEPSZY
@Szybki Loopez

Podczas rozmowy bardzo miła atmosfera, a jak w zakładzie jest to nie wiem.

MAG

Wypadało by napisać parę słów o Pani KOORDYNATOR magazynu która robi wszystkim pod górkę. Serio pracuje już tam długo i takiej osoby jeszcze tu nie było, jak można ludziom którym notabene z dnia na dzień się zrobiło 4 zmiany ucinać premię za to że któś kurzu nie pościerał w akumulatorowni np ???? Nie pozdrawiam, mam nadzieję, że tak szybko jak Pani przyszła ( po znajomości oczywiście) tak samo szybko wyleci :)

@MAG

T wy macie premie?? Szanuje

Lider z magazynu
@MAG

Zabieranie premii to jedno a gdzie są dodatki tak obiecywane przez Panią Martę?

Mądry Pan

Nie rozumiem wiele (usunięte przez administratora) rzeczy w tej firmie , ale najbardziej chore jest zatrudnienie pracowników z firmy CRI , dlaczego ich jest tam tak dużo? przecież z nimi nie da się dogadać wogle a połowa z nich nie chce nawet pracować przez to że ich pośrednik (usunięte przez administratora) , nie mam nic do ludzi z Ukrainy ale już przesadzają z nimi , dla nich już nie ma stanowisk! no i oczywiście łamią kodeks pracy cały zakład o tym wie dlaczego nikt o tym nic nie mówi? czy Pan dyrektor o tym wie? może dojść do buntu za nie długo bo to serio denerwuje , jak to!? dwóch Polaków na stanowisku i 8 ukraincow do szkolenia? i to już nie pierwszy raz ! jak szkolić osoby które nie znają podstawy języka Polskiego? jak szkolić ludzi które wogle nie chcą pracować? co za debilizm na tej firmie? w biurach to serio siedzą sami głupi bo przez to CRI i tych ich pracowników obcych stoi produkcja bo non stop szkolenie które trwa długo i te ludzi pojęcia nie mają o pracy którą wykonują i robią to nie prawidłowo! ile to będzie jeszcze trwać? ile czasu będziecie wkurzać dobrych pracowników i liderów? jeśli nadal tak będzie to zrobimy bunt! pracuje już dwa lata i nie zamierzam się zwalniać JEŚLI TEKST ZOSTANIE USUNIĘTY IDĘ DO DYREKTORA ODRAZU! POTEM DO SĄDU! proszę czytać ze zrozumieniem

Jajaj

Przecież właścicielem firmy cri jest córka dyrektora !!!! Już wiesz

@Jajaj

Teraz to już wszystko jasne , dzięki , dobrze wiedzieć takie rzeczy Pozdrawiam

Diego Delavega
@Mądry Pan

Zwolnij się kogo obchodzą twoje wypociny

@Diego Delavega

obchodzi to prawie wszystkich pracowników , więc proszę to też rozumieć

Tadek
@Diego Delavega

Chyba z biura jesteś , za niedługo cały zakład dobrych pracowników się zwolni wtedy będziecie mieli spore problemy na produkcji i nie tylko , ostatnio ukrainiec wyzywał mnie i agresywnie się zachowywał wobec innych i miał ubrania z CRI , teraz to brakuje słów , CZEMU MY MAMY SIĘ ZWANIAĆ Z PRACY???? LEPIEJ TY SIĘ ZWONIJ!

Głupi Pan
@Mądry Pan

Skoro pracujesz tu dwa lata to mogłeś nie zauważyć ze pracowników z CRI wprowadził sam dyrektor na przekór wszystkim. Najprawdopodobniej ma w tym jakiś interes. Jeśli ktokolwiek łudzi się ze dyrektor jest mu w stanie pomóc to trzeba go wyprowadzić z błędu. Człowiek ten jest najmniej kompetentną osobą w firmie, chce decydować i decyduje o wszystkim. Nie interesują go problemy firmy a co dopiero pracownikow, byle jakos utrzymać się na stołku kolejny miesiac. Ryba psuje się od głowy. Odkąd pojawił się obecny dyrektor firma spada coraz niżej. Trzymajcie sie jakos, jego czas się już powoli kończy.

nick
@Głupi Pan

dlaczego jego czas się kończy? firma zarabia, zakład się powiększa, więc raczej niemcy są zadowoleni ;-)

@nick

Firma nie zarabia.. Jest dalej w fazie inwestycji. Myslisz, ze dlaczego jest system 4ro zmianowy na HV - zwiekszenie produkcji i redukcja kosztow

Jakiś pracownik
@pracownik

Dokładnie. Zakład ma milionowe długi, za które my musimy płacić.

Roman K.

Najgorsza firma która tylko istnieje , odradzam każdemu kto chce podjąć w Eberze pracę , już za mnie to napisali inne ludzie dlaczego tak , miałem sporo powodów że by się zwolnić , jeśli chodzi o tego pseudo dyrektora to jest po prostu dramat , szkoda mi tez tych z biur bo pracownicy z produkcji wkurzeni na nich , są na to tez swoje powody których jest sporo , ale co się dziwić , jak oni nic nie umieją i są zatrudnieni po znajomosci , nawet się nie pożegnałem po zwolnieniu , pracowałem tam 3 lata trochę ciężko tak , bo przywiązałem się do miłych pracowników których tam prawie się nie zostało , atmosfera coraz gorsza się robiła , o zarobkach to nawet pisać nie będę , bo sprzątaczka więcej zarabia niż my , ludzie które pracują na produkcji jak konie gdzie trzeba jeszcze umieć to robić a nie każdy tez potrafi , szkoda że tu nie szanuje się pracowników , zauważyłem że zaczęli zatrudniać obcokrajowcow z CRI i powiem że to jest bardzo mocna głupota , bo te ludzie wogle nie są komunikatywne i nie chcą pracować , po tych CRI produkcja spadnie jeszcze bardziej na psy , będzie reklamacja , i firma dużo straci , nie wiem o czym te ludzie z biur myślą , ciekawe czy wogle maja mózg , a głównym powodem zwolnienia jest to zmiana grafiku pracy , przecież to jest chore i bez sensu jak te niepotrzebne maski

Judasz iskariota
@Roman K.

Hipokryta odradza każdemu tam pracy ale 3 lata siedział tam

Pozytywny
@Judasz iskariota

Może dlatego że 3 lata temu to była zupełnie inna firma a od kiedy jest pan zaczes to nie da się tam pracować. Może liczył na lepsze jutro że ktoś pójdzie po rozum do głowy i wymieni kapitana z tej łodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 6 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Okrężna 17
    62-081 Oława

Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.