Opinie o Polski Holding Inwestycyjny S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polski Holding Inwestycyjny S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polski Holding Inwestycyjny S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Holding Inwestycyjny S.A. w Poznań

Pola Nowy wpis

Dzień dobry. czy do Holdingu były w ogóle prowadzone nabory na przestrzeni ostatnich 2 lat? Szukając pracy znalazłam dawniejsza ofertę dla asystentki oddziału. Spełniam wskazane warunek. Taka forma zatrudnienia jest jeszcze możliwa?

Marta S. Nowy wpis
@Pola

Polski Holding nie zatrudnia. Skontaktuj sie z firmą matką Prefa Group.

Ola Nowy wpis
@Pola

PHI To bankrut , KNF ich tropi tam nikt już chyba nie pracuję poza Prezesem JS...

MT

Byłam dzisiaj na rozmowie. Jestem bardzo zbudowana. Rzeczowo, szczerze, konkretnie. Pani Dyrektor, która ze mną rozmawiała wzbudziła moje zaufanie zarówno do siebie jak i do firmy. Jeżeli uda się przejść sito rekrutacyjne będę dumna, że mogę pracować z takimi ludźmi.

@MT

Na jakie stanowisko pani startowala?

Byly Nowy wpis
@MT

Widać że ktoś z firmy stara się ściemniać wypisując takie dyrdymałki

Olga

Jeżeli jesteście zainteresowani pracą w Polski Holding Inwestycyjny S.A. to na stronie https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-biurowy-fakturzystka,0fQqQ149TA5PoPGA1UP64B,poznan znajdziecie ofertę pracy na stanowisko pracownika biurowego-fakturzysty. Może ktoś z Was brał już udział w rekrutacji na tę posadę i mógłby innym użytkownikom opisać jej przebieg?

Jerzy

Powiedz proszę, na czym polegała różnica między tym co oferują w ogłoszeniu a tym co oferują w rzeczywistości? Jaką formę współpracy Ci zaproponowali?

Potencjalny pracownik

Również mam negatywne odczucia po rozmowie kwalifikacyjnej. Zaznaczam, że nie wybrano mnie na to stanowisko, co przyjęłam z pewną ulgą, ponieważ rozmowa pozostawiała wiele do życzenia. Samo zaproszenie na rozmowę postawiło mnie przed pytaniem, czy chcę w niej uczestniczyć. Był do suchy komunikat rozmowa o tej godzinie w ten dzień. Po mojej prośbie o przesłanie maila potwierdzającego spotkanie oraz adres firmy odparto, że adres można znaleźć w google. Brak merytorycznych pytań odnoszących się do posiadanych kwalifikacji. Rozmowa była trudna, ponieważ rekruterka zadawała wciąż te same pytania, bez konkretów. Dodatkowo pytania o zamiary aplikowania do innych firm były nieodpowiednie. Na pytanie o długość pracy i nadgodziny, stwierdzono że są one płatne dodatkowo, ale nie można ich odebrać w późniejszych terminach. Zakres obowiązków miał być przedstawiony dopiero po podjęciu decyzji o współpracy, przez co tak naprawdę wiemy tyle o stanowisku, co podano w ogłoszeniu, czyli ogólniki. Nie przedstawiono widełek płacowych ani przed ani w trakcie spotkania, a moja propozycja stawki spotkała się z negatywnym odbiorem.

achuleczka
@Potencjalny pracownik

Witaj, a czy można wiedzieć na jakie stanowisko, do jakiego działu aplikowałaś? Mam przed sobą rozmowę i nie chciałabym tracić czasu

Aneta

Ja bardzo podobnie, choć wcześniej czytałam już tą opinię to na rozmowie nawet się nie poznałam, że ma podobny charakter. Nie oceniam tego źle, ale skoro aplikujemy na inne stanowisko to chociaż powinniśmy dostać alternatywę i informacje o tym stanowisku, o którym marzymy. Należy szanować czas kandydatów. Żałuję bo bardzo chciałam pracować w nieruchomościach. Mam szereg zalet i pomysłów, które rekrutera nie intetesowaly. Pozostałym zalecam więcej asertywności, która u mnie gdzieś się zagubiła. Pozdrawiam

@Aneta

Dziękujemy bardzo za opinię, która zostanie wykorzystana do doskonalenia procesu rekrutacji. Chcielibyśmy wskazać, że na tym etapie zaprezentowała się Pani z bardzo dobrej strony. Rekruter widząc ten potencjał, przedstawił propozycję pracy na stanowisku o szerszych kompetencjach i możliwościach, na co wyraziła Pani zgodę. Stanowisko, którego dotyczyła rozmowa, to większe kompetencje i możliwości, w skład których wchodzą również prezentacje i sprzedaż nieruchomości. Nadal zatem jest to stanowisko, które naszym zdaniem powinno się mieścić w obrębie Pani zainteresowań. Mamy nadzieję, że przedmiotowa odpowiedź wyjaśnia zaistniałą wątpliwość.

@Potencjalny pracownik

Dziękuję bardzo za opinię, która zostanie wykorzystana do doskonalenia procesu rekrutacji. Należy wskazać, że od kandydatów oczekujemy wiedzy na temat firmy do której aplikują, czym się zajmuje i gdzie się mieści. Szczególnie w dobie obecnych możliwości. Zatem pytanie kandydata odnośnie adresu firmy, mając na uwadze jednoznaczną informację, że rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w siedzibie Spółki, jest wskazówką o przygotowaniu kandydata do rozmowy i rzeczywistym zainteresowaniem ofertą pracy. Pytania podczas rekrutacji są natomiast pochodną poziomu jaki prezentuje kandydat oraz wiedzy którą o kandydacie chce zgromadzić rekruter. Nie powinno zatem budzić zdziwienia powtarzające się pytanie w obrębie jednego z obszarów, ponieważ osoba dokonująca selekcji z ramienia firmy, zobowiązana jest zdobyć wiedzę o predyspozycji kandydata w zakresie kluczowym dla danego stanowiska pracy. Szanujemy czas kandydatów i szczegółowy zakres obowiązków jest przedstawiany osobom, z którymi chcielibyśmy podjąć współpracę. Spółka oferuje atrakcyjne, zgodne z obowiązującymi realiami wynagrodzenie, co nie oznacza, że jest proponowane na początku zatrudnienia, podczas którego następuje rzeczywista weryfikacja kompetencji pracownika.

Syla
@Polski Holding Inwestycyjny S.A.

Poszukujący pracy wysyłają swoje aplikację do wielu firm. Często podczas rozmowy telefonicznej z powodu stresu czy kiepskiej głośności nie słyszymy dokładnie nazwy firmy. Mail potwierdzający umówione spotkanie zdecydowanie ułatwia odnalezienie wcześniejszego ogłoszenia i profesjonalne przygotowanie się do rozmowy. To są drobiazgi, które powodują, że późniejsza rozmowa kwalifikacyjna przebiega w lepszej atmosferze i na odpowiednio wysokim poziomie. Cieszę się, że dostałam takiego maila z potwierdzeniem spotkania.

Dejv

Spółka koncentruje wysoko wyspecjalizowanych pracowników by z sukcesem realizować przedsięwzięcia deweloperskie. Bardzo miła atmosfera w oddziałach. Partnerstwo w pracy postawione ponad współzawodnictwo. Polecam każdemu.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Polski Holding Inwestycyjny S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Czy firma Polski Holding Inwestycyjny S.A. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

nick

Tak

Halina
@nick

a jak są traktowane osoby niepełnosprawne, na rowni z innymi ?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Polski Holding Inwestycyjny S.A.?

To zależy od stanowiska.

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej on line w tej firmie, której jedynym plusem była informacja zwrotna w umówionym terminie, minusem zaś sztywna i niemiła atmosfera, oraz brak informacji o stawce za jaką zamierzają zatrudnić pracownika.

Byłem na spotkaniu w Oddziale Warszawa. Na spotkanie umawiała mnie bardzo sympatyczna Pani, która jeszcze przed zaproszeniem na spotkanie przedstawiła profil działalności firmy i wyczerpująco odpowiadała na moje pytania, co umożliwiło przygotowanie się do rozmowy. Rekrutacje prowadził sam Dyrektor- rozmowa była merytoryczna i wyczerpująca, od razu zostały przedstawione warunki i forma zatrudnienia. Szkoda, że nie oferują stałego wynagrodzenia, bo to by ułatwiło współpracę.

Dariusz

Jakie są główne plusy pracy w tej firmie?

Krzysiek
@Dariusz

Duża swoboda działania, nie oczekują odbijania karty od do, a to duży plus. Ekipa jest zgrana i wspierająca, można zapuszczać korzenie na lata, ponieważ projekty jakie realizują są namacalne i na dużą skalę.

Jak się pracuje z ludźmi z Polski Holding Inwestycyjny S.A.?

Agnieszka

Pracuję ponad rok czasu, praca jest wymagająca, ale bardzo sprzyja kreatywnemu działaniu. Ludzie są mili i pomocni.

Mati

@robert ile trzeba doswiadczenia ?

@Mati

Witam serdecznie, Która oferta pracy Pana interesuje? Zapraszam do kontaktu anna.serafin@phisa.pl. Pozdrawiam

Robert

Według mnie, nie ma się do czego przyczepić, praca jest na prowizji, ma to swoje plusy i minusy, osoby z doświadczeniem powinny się odnaleźć.

Jak długo czekaliście na odzew z Polski Holding Inwestycyjny S.A.? Oddzwaniają zawsze?

nicka

tydzień

nicka

informacja telefoniczna po tygodniu

Manager

Z informacji podanych na spotkaniu wynika, że czas odpowiedzi uzależniony jest od ilości osób biorących udział w rekrutacji. Odpowiedź uzyskałem po 1,5 tygodnia.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Witam serdecznie, Jakim stanowiskiem jest Pani/Pan zainteresowana/ny oraz w jakim regionie.

Oddział Warszawa

W ogłoszeniu jasno napisane warunki wynagrodzenia. Firma wprowadza w błąd. Możliwość rozliczenia na podstawie Fv, że tylko po podpisaniu umowy z nowym klientem. Nie ma żadnego stałego wynagrodzenia i nie ma żadnych niezbędnych narzedzi do pracy. Brak bazy klientów do wglądu. Według mnie nawet głupi nie zgodzi się na pracę na takich warunkach. Szkoda czasu i paliwa na dojazd.

Kaślak

A z kim i gdzie miałeś rozmowę?

Jestem po rozmowie w Katowicach na stanowisko Menedżera i przyznam, że podejście Dyrektora Regionalnego było zaskakująco pozytywne. Dawno nie byłam tak miło przyjęta i podoba mi się indywidualne podejście do kwestii zatrudnienia. Otrzymałam szereg informacji na temat pracy i obowiązków. Oferta jaką proponuje holding napewno jest przeznaczona dla osób, które chcą się realizować i rozwijać w firmie, która jak prześledziłam ma szerokie spektrum działalności. Czekam na informację zwrotną z nadzieją, że będę mogła z nimi pracować.

wykolejeniec_1992

Witam, obecnie Polski Holding Inwestycyjny prowadzi rekrutację w Lublinie (sorry za pytanie w temacie dotyczącym Poznania) na stanowisko: "Specjalista ds. wsparcia sprzedaży produktów finansowych" - tutaj link do ogłoszenia - https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-wsparcia-sprzedazy-produktow-finansowych-lublin,oferta,7058089?sendid=70ce50a5-1d4d-46d2-b30a-aa04aebe0545&send_date=2019-09-15%2017:28:13&utm_source=rekomendacje&utm_medium=email&utm_campaign=%20Prog_Application_status_report. W ogłoszeniu podane są dość "skąpe" informacje, jednak podobne ogłoszenia pojawiały się w innych miastach, dlatego śmiem twierdzić, że zakres obowiązków jest ten sam. Trochę mnie zdziwiło, że rozmowę mam w Warszawie w przyszłym tygodniu na ul. Grzybowskiej, natomiast praca ma odbywać się na terenie Lublina, natomiast nie znalazłem na stronie oddziału w Lublinie. Czy ktoś jest w stanie choć trochę przybliżyć, jaki jest zakres obowiązków w tej firmie? Czy jest to praca w terenie, czy w biurze? Jak dokładnie wygląda pozyskiwanie klientów? Czy odbywa się to drogą telefoniczną? Będę wdzięczny za wszystkie informacje. Pozdrawiam.

Mirosław

Ktoś wie czy Polski Holding Inwestycyjny prowadzi rekrutacje? Pomocna była by również wypowiedź kogoś kto pracuje bądź pracował odnośnie warunków jakie firma proponuje. Piszcie!

@Mirosław

PHI prowadzi rekrutację na różne stanowiska. Jakie Pana konkretnie interesuje?

Jerzy

Znalazłem na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/polski-holding-inwestycyjny-s-a,15449 aktualne oferty pracy. Czy mógłbyś napisać jakie umowy o pracę są proponowane nowym pracownikom i jak długo trwa okres próbny? Będę wdzięczny za informacje.

Filip

@Wicki Każda sytuacja uczy nas , nabieramy doświadczenia bi nigdy nie wiadomo czy się to nam nie przyda!

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Holding Inwestycyjny S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Polski Holding Inwestycyjny S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Holding Inwestycyjny S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Holding Inwestycyjny S.A.?

Polski Holding Inwestycyjny S.A.
4.3/5 Na podstawie 163 ocen.

Polski Holding Inwestycyjny S.A.