BQ Concept Sp. z o.o. Sp. k.

40-309 katowice

Opinie o BQ Concept Sp. z o.o. Sp. k.

wykorzystana

Witam, miałam tą nie przyjemność pracy w tej firmie, 10 dni pracy bez umówy a było napisane że od razu będzie umowa, musiałam nosić swój sprzęt.Moim zadaniem było pozyskanie sklepów które będą chciały sprzedawać ich liquidy, po zdobyciu 100 skleþow i zepsuciu mojego własnego laptopa Pan Wojciech Wywalił mnie pod byle pretekstem, by zatrudnić młodziaków którzy rozkręcą mu sklep.Oczywiście na początku, słodko miło zamydlanie oczu i kupowanie pizzy, taki super szef, za zdobycie klientów i wyeksplatowanie laptopa ani grosza, to mu się opłacało wykorzystać i wywalić strą babe.

Zostaw opinię o BQ Concept Sp. z o.o. Sp. k. - 40-309 katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BQ Concept Sp. z o.o. Sp. k.