Lavoro s.c.
2 3 23 5 1

Opinie o Lavoro s.c.

Filtruj opinie po kryteriach:

Andrzej

Zastanawiam się czy macie odpowiednie kompetencje żeby oceniać pracę swoich zwierzchników?

Ja

Wypłata jest na czas.i to jedyne co jest w porządku w tej firmie.Kierownik nie potrafi zarządzać produkcją,co chwila zmienia zdanie co do norm,raz jest nawał pracy że nie sposób się wyrobić,więc czasem zabiera przerwę,lub karze pracować nadgodziny za które nie płaci.a raz nie ma jej wcale,wtedy wysyła pracowników do domu zabierając im urlop,atmosfera okropna,obraża pracowników,manipuluje,przekracza granice przestrzeni osobistej kobiet.Mimo,że jest to firma zatrudniająca niepełnosprawnych,ludzie boją się chodzić do lekarza czy zwolnienie by nie narazić się na gniew szefa który odrazu wspomina o nie przedłużeniu następnej umowy.Na zakładzie robi się wszystko,w zależności jakie są potrzeby,nie pracuje się zawsze tylko na jednym stanowisku na które się umawiamy podpisując umowę.Wieczny bałagan w papierach,gubią dokumenty,źle wyliczają urlopy..

Tak3Nie

A
@Ja

3 dni plakalam bo uslyszalam ze jak pojde na chorobowe to w grudniu bedzie to wziete pod uwage

Tak4Nie

Am
Nazwa działu: Produkcja
@Ja

Zgadzam się z tą opinią w 100%.Koordynator 2 różnych kontraktów jest osobą niekompetentna .Nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu produkcją. Uważa się za prezesa firmy(usunięte przez administratora)Na premie nie ma co liczyć. Zatrudniają osoby niepełnosprawne jednakże to jest tylko teoria bo w rzeczywistosci trzeba być zdrowym i mieć "dobre papiery".Masz pracować nie chorować.Nie polecam.

Naiwny

W MAHLE Ostrów jest ciężko warunki okropne i nie płacom to co się należy czyli za dojazd oraz 4 brygadowke.

@Naiwny

Ale chyba Twoja wypowiedź wylądowała nie w tym wątku, w którym powinna. Zwróć proszę uwagę na to, że tutaj wypowiadamy się na temat pracy w Lavoro, mieszczącym się w Częstochowie. Rozumiem, że nie jesteś zatrudniony w tym miejscu, tak? Czy znajdą się na forum osoby zatrudnione obecnie w Lavoro? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Gruby
@Ewa

Jeśli chodzi o pracodawcę to nie wypłacili za 4 brygadowke i za dojazd do prace.

@Gruby

Ale czy to jakaś jednorazowa sytuacja, czy też powtarza się ona w Lavoro systematycznie? Jak obecnie wygląda stan rzeczy? Może było to tylko jakieś chwilowe opóźnienie. Czy ktoś mógłby napisać coś więcej na ten temat? Zachęcam do zamieszczania swoich opinii na temat pracy w Lavoro. Na jaki rodzaj umowy mogą tu liczyć nowo zatrudnione osoby?

Jusia
@Gruby

Na czym właściwie polega ta 4-brygadówka?

@Jusia

Znalazłam takie informacje: system 4-brygadowy oznacza pracę przez 4 dni na kolejne zmiany np. 4 dni rano 6-14, dzien wolnego, 4 dni popołudnie 14-22, dzien wolnego, 4 dni noce 22-6, 2 dni wolnego i tak dalej. Czy któraś z osób pracujących w Lavoro mogłaby potwierdzić, że tak właśnie wygląda to w tym miejscu?

radr
@Ewa

to prawda, czesto w takich firmach jest po kilkanaście zmian aby wypełnić cały tydzień i rzadkokiedy zdarzają się wolne weekendy

Flinston

Witam gruby z tej strony mam pytanie kiedy naprawdę ruszy autobus KROTOSZYN - OSTRÓW WLKP

@Flinston

Nie bardzo wiem, z jakiej pozycji piszesz - pracujesz w Lavoro i chodzi Ci o jakiś autobus zakładowy, dowożący ludzi do pracy w tym miejscu, czy o coś innego? Jeśli jesteś pracownikiem Lavoro, to może zechcesz napisać coś konkretnie o pracy w tym miejscu i warunkach oferowanych przez tego pracodawcę.

Ewa

@A, rozumiem, że piszesz jako obecny pracownik Lavoro, tak? To faktycznie mogło nie być zbyt miłe, co usłyszałaś. Mogłabym jednak prosić Cię o napisanie jakichś konkretów o pracy w tym miejscu? Interesują mnie chociażby takie kwestia jak forma umowy, socjal dla pracowników.

Ewa

@Sprawiedliwy, warto dokładnie czytać wszelkiego rodzaju umowy przez podpisaniem ich. Rozumiem, że finalnie nie zagrzałeś swojego miejsca w Lavoro zbyt długo, tak? Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w tej firmie? Napiszcie, jak przebiegał Wasz proces rekrutacyjny. Warto dzielić się swoimi opiniami!

Sprawiedliwy

Robota spoko ale wyzysk i krętactwo po pierwsze tzw kierownik czas brakowało mi może 20 sekund żeby dojść do stanowiska a on p........ mi za uchem czas po drugie podpisywanie umowy 1700 dostaje pracodawca otrzymuje z pfron robię badania wszystko zawożę wracam do domu spytać się o stawkę babka mówi 2100 czyli najniższa i 200 na rękę pytam 2 raz na rękę ona tak następny dzień wracam a tu laska daje mi umowę do podpisu i zakrywa ręką stawkę mówię chce przeczytać a ona oburzona proszę i czytam 2100 i 100 brutto oka podpisałem myślę błąd za parę dni pogadam z kimś z biura parę dni później idę mówię o co chodzi a babka 200 brutto k.... nie i jeszcze ten kierownik bo ci zabiorę premie a le to w innej sytuacji mówię spadam to było w Częstochowie jakoś w czerwcu

Tak2Nie

Ewa

@Aarec, każdy pracownik powinien dbać o swój interes i doprecyzować pewne kwestie z pracodawcą. A Ty pracowałeś lub pracujesz w Lavoro czy nie byłeś w żaden sposób związany z tą firmą? Przypominam, że na forum dzielimy się opiniami dotyczącymi pracodawców.

TakNie

Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie Lavoro s.c.? Opowiedz o tym na naszym forum.

Aarec
@admin

Dziwię się tym nie zadowolonym pracownikom że się dają wykorzystywać. Przecież osoba niepełnosprawna może tylko 7 godz. pracować a płacone ma mieć jak 8. Dodatkowe 10 dni urlopu płatnego w roku, dodatkowe 15 minut przerwy płatnej i żadnych nadgodzin ani pracy w nocy. Takie są Polskie przepisy i jak Lavro nie chce się do nich stosować to w ogóle nie podejmować tam pracy.

Tak2Nie

Ewa

@Ja, wspominasz o nadgodzinach i o tym, że nie ma za nie wynagrodzenia. Czy w takim razie można je odebrać w inny sposób, na przykład w postaci dni wolnych? Rozumiem, że bardzo trzeba pilnować swoich spraw w Lavoro - czy w razie nieprawidłowości brany jest pod uwagę głos pracownika i są one wyjaśniane?

Tak1Nie

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy Lavoro s.c., ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o firmie.

Tak7Nie

BylapracownicaLavoro

Jednym słowem jeden wielki wyzysk, zwłaszcza w Sosnowcu ! Firma ta bierze pieniądze z PEFRON ale żeby coś dać pracownikom których mają za darmo to nie ma o tym mowy. Brygadzistki wielkie damy, tyłka nie ruszą aby pomóc to raz a dwa jak nie jesteś siostrą brygadzistki Elki lub przyjaciółka to jednym słowem masz wielkie problemy.

Tak3Nie

Mm
@BylapracownicaLavoro

W Tychach ta firma wynajmuje ludzi z grupą inwalidzką do pracy w Ekoland. Powtarzam wynajmuje!!! Czyli ludzie, którzy chcą przejść pod Ekoland nigdy nie przejda!!! A na rozmowach o pracę kłamią,że się przechodzi po roku,co jest bzdura. Przepracował em rok i powiedzieli,że lada chwila przejdę pod Ekoland i nic! Gdyby nie rodzina i długi dawno bym tę złodziejska firmę porzucił. Za pracę w systemie czterobrygadowym czyli jak leci nawet w święta płacą max 1800 netto,częściej jest to mniejsza kwota.Zero socjalu,bałagan organizacyjny, koordynatorzy do bani. Praca w ogóle nie dla osób z grupą, ciężka ,pracownicy Ekolandu w większości prostaki i tylkodajki. Lavoro nie polecam,to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kretacze

Zostaw opinię o Lavoro s.c. - Częstochowa

Chcę opublikować: