Opinie o Scrol Sp. z o.o. w Chwaszczyno

Firma SCROL od 2004 roku działa w branży HVACR segmentu B2B, prowadząc dystrybucję i sprzedaż hurtową oraz własną produkcję. Zajmujemy się profesjonalnym zaopatrzeniem polskiego i zagranicznego rynku wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, wsparciem projektantów oraz kompleksową obsługą inwestycji. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce marek SODECA, ATISA i RIGEL, a w ostatnich latach wprowadzamy również marki własne oraz rozszerzamy nasze działania na rynku europejskim.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scrol Sp. z o.o. w Chwaszczyno

cze, ktoś tu stwierdził ze kwestia bonusów i prowizji to kwestia indywidualna… a czy jako Specjalista ds. Wentylacji i Klimatyzacji cokolwiek z tego otrzymam? Po prostu patrzę w ofertę i nie widzę niczego o premiach i tym podobnych, są tylko jakieś benefity

Czy w firmie Scrol Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Koordynator Zespołu, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

S. Nowy wpis

W tej chwili nie jest prowadzona rekrutacja na żadne kierownicze stanowisko, ale kwestia bonusów, prowizji itp. nie jest pojęciem obcym ;)

Pytanko Nowy wpis
@S.

Czy możesz rozwinąć kwestie bonusów i prowizji? Chyba że to sprawa mocno indywidualna...

Witam, nie ma w zasadzie opinii z tego roku a widzę na stronie, że są odstępne oferty pracy, mnie chodzi konkretniej o te dla asystenta montera instalacji wentylacyjnych. Zastanawiam się przy tym czemu widnieje w niej data listopadowa? Czy oferowane warunki są wciąż aktualne? nic się nie zmieniło w ich zakresie w czasie? A zarobki?

asdf

Stan zatrudnionych na początek ten roku to ok 40 osób? Czy ta liczba przez ten cały rok jakkolwiek się zmieniła? Nie widzę opinii z tego bieżącego a zatrudnienie od przyszłego by mnie interesowało. Teraz wiem, że asystent montera jest poszukiwany, czy w często kogoś początkującego szukają? Teraz nie mam jak się przenieść ale od stycznia może mógłbym zacząć. Możecie przy tym opisać warunki? warto się przyuczyć?

@asdf

Proszę o kontakt z osobą prowadzącą rekrutację. Namiar jest podany w ogłoszeniu.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Scrol Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Techniczno – Handlowych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.

Podobno pracując jako Kierowca można liczyć na 7500 na rękę. Czy to prawda?

K

Bardzo żałuję, ale niestety to nie jest prawda, przynajmniej nie na dzień dzisiejszy.

Halina
@K

K, napiszesz na jaką stawkę można liczyć w takim razie skoro nie na 7500 ?

@Halina

Przede wszystkim stanowisko kierowcy jest już obsadzone, więc firma nie prowadzi na nie rekrutacji. Obawiam się, że ten pracownik nie musi życzyć sobie ujawniania swojego wynagrodzenia - chyba, że sam o tym poinformuje.

@K

Czyli w firmie jeździ tylko jeden kierowca? Marne szanse, że w najbliższym czasie zwiększą flotę? To z kolei wiadomo ile w sumie w firmie jest wszystkich stanowisk do obsadzenia?

@Hanna

Tak, aktualnie jest jeden etat kierowcy i nie ma planów na zmianę w tym zakresie.

@K

Szykują się jakieś przyjęcia w najbliższym czasie na inne stanowiska? Jeśli tak to jakie?

@Michał

Na dzień dzisiejszy nie, ale życie pisze różne scenariusze ;)

@K

To można tak w sumie dopytać z ilu osób składa się ta firma? Ten brak rotacji zastanawia po prostu

ok. 40

Czy Scrol Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

S.

Zapewnia DOSTĘP do karty multisportu. Firma nie refunduje całego kosztu karty.

@S.

Czyli ile % jest refundowane? Osoby na b2b mogą o niej zapomnieć?

@Hanna

Każda firma korzystająca z takich kart otrzymuje swój cennik kart, uzależniony najczęściej od ilości użytkowników. Pracownik B2B też jest pracownikiem firmy, więc ma możliwość korzystania z kart.

@S.

Rozumiem i to jedyny benefit którym można się w pewnym stopniu podzielić z kimś innym?

Czy Scrol Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

S.

Dziś każdy pracownik otrzymuje umowę o pracę. Wyjątek stanowią przedstawiciele handlowi działający w głębi kraju - w ich przypadku preferowana forma zatrudnienia to B2B, ale i ta kwestia nie jest narzucana na sztywno, bo można się porozumieć na inną formę, także umowę o pracę.

Magdalena

Hej, czytam wasze komentarze i jakiś czas temu poruszaliście wątek wypłat w firmie, konkretnie ich wysokości. Czy ktoś mógłby podać, ile aktualnie płacą?

Dominika

W tamtym roku podobno pensja początkowa wynosiła 2800. Ciekawa jestem czy w 2022 coś się zwiększyło?

K.
@Dominika

Nie ma mowy o tak niskich stawkach. Dziś tylko na samym okresie próbnym jest wynagrodzenie bez porównania większe.

Mlody

Czy może ktoś udzielićinformacji na jakie zarobki może liczyć w firmie pracownik produkcji ?

@Mlody

2200 na rękę podstawy dzień dobry.

Młody
@anonymous

A po 5latach pracy w firmie ? Do jakiej stawiki może dojść solidny wydajny pracownik ?

Weronika
@Młody

Rozumiem cel Twojego pytania, jednak jest to najpewniej sytuacja indywidualna. Wydajność może być ważnym kryterium przy otrzymaniu podwyżki, jednak mogą liczyć się także poboczne kwestie, jak na przykład chęć rozwoju pracownika, zaangażowanie w pracę, uczciwość i tym podobne. Podpowiesz, na jakie zarobki liczysz po takim stażu pracy?

Mlody
@Weronika

W takim razie ile trzeba przeoraciwac i co potrafić żeby zarobić te 4000 może 4500zl?

@anonymous

2800 na początek spokojnie, zależy co potrafisz i jakie masz doświadczenie

@Mlody

to zależy jak szybko się rozwijasz...

@Młody

30 spokojnie dostaniesz jak masz doświadcznie

Bardzo fajna firma, przede wszystkim warunki są super no i podejście kierownika jeszcze się nie spotkałem z taką fajną atmosferą

Wiecie może, czy w Scrol Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Szukają raczej na stałe, ale to chyba indywidualnie trzeba rozmawiać z kierownikiem bezpiśrednio

Dawid

Ale da się u Was w firmie awansować ?

@Dawid

Jak jesteś ogarnięty, to zaczynasz robić bardziej skomplikowane roboty i przechodzisz na inną stawkę jak jesteś samodzielny. Na początek wiadomo, każdy musi przejść przez ramki i silikon :)) Ja na szczęście mam już to za sobą. Na szczęście robota łatwa i szybko się można nauczyć.

@Dawid

W tej chwili najlepsza i najpewniejsza firma w okolicy, pensja zawsze na czas i wszystko na konto! Polecam

Umowa o pracę, ale słyszałem że kiedyś był ktoś na dzialności, ale teraz tylko na umowe o pracę z tego co wiem.

Może wypowie się ktoś kto aktualnie pracuję na produkcji jak się pracuje atmosfera w pracy kierownictwo

@Gość

Bardzo fajne warunki hala ogrzewana, robota spoko, na zarobki nie narzekam, ale wiem że to zalezy na ile sie cenisz i jak sie dogasz jak jesteś dobry to cie docenia. Z dojazdem nie ma problemu bo na 6 przed korkami. Kierownictwo spoko, nigdy nie miałem problemu żeby się dogadać jak coś potrzebowałem. Mogę polecić

Janko

Jakiś powód istnieje, że zupełnie przestaliście być aktywni na forum?

Mario

Nie zgadzam się z opinią którą przeczytałem wcześniej. Jeśli chodzi o socjal to jest możliwość karty multisport, co roku imprezy firmowe takie jak grill, grzybobranie, kulig (jesli jest śnieg) Bardzo fajna atmosfera w pracy jeśli chodzi o ludzi, ale także jeśli chodzi o kierownictwo, zawsze podejdzie, porozmawia i zainteresuje się problemem. Zarobki średnie, ale co do pensji można się dogadać... ale praca tez nie jest wyjątkowo skomplikowana ani wymagająca. Dla osób którzy cenią sobie dobrą atmosferę i dobre warunki pracy - polecam

były z produkcji

firma robi dobrą minę,ale na dłużej to nie warto. całkiem fajna atmosfera wśród ludzi ale dalej za kierownikiem to jakaś masakra. wymagają bardzo dużo a dają bardzo mało, co chwile na jutro,BHP nie istnieje, ciągle wszystkiego brakuje i na wszystkim oszczędzają strasznie, premii brak, na święta tyle co kot napłakał, nadgodziny to byś robił ale najlepiej żeby za nie nie płacić, co chwilę jakieś dziwne wymagania się nowe pokazują a pracy mnóstwo i firma sie rozwija i nagrody maja. może i to jest narzekanie ale wokół nich pełno firm płacących znacznie lepiej i to z socjalem. ogolnie nie polecam. kierownik wporządku, ale to za mało do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Scrol Sp. z o.o. - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w Scrol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scrol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scrol Sp. z o.o.?

Scrol Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Łużycka 10A
    81-537 Chwaszczyno