Opinie o Hoppe Zenon Hoppe w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hoppe Zenon Hoppe. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hoppe Zenon Hoppe o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hoppe Zenon Hoppe w Rumia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Hoppe Zenon Hoppe?

Odpowiedz Nowy wpis

Klijenci posza atmowsere wiec panowie i panie jutro miło czy fajnie :D

Jarek Nowy wpis

Dzień dobry Państwu Chciałbym poinformować , że ktoś się podszywa pod firmę p. Z.H. Jest to poprostu SKANDAL. OŚWIADCZAM , ŻE JEST TO (usunięte przez administratora) WŁAŚCICIEL PRAWDZIWEJ FIRMY Z.H. RÓWNIEŻ ZGŁOSIŁ SPRAWĘ NA POLICJĘ , JAK WIDAĆ EFEKTY DZIAŁAŃ POLICJI SĄ MARNE.

xxx Nowy wpis

WITAM WIDZĘ ŻE NIE JESTEM SAMA Z TYM PROBLEMEM MNIE PRZEWIEŻLI NA 120 ZŁ A DOKŁADNIE DWA LEŻACZKI SUPER CENA I (usunięte przez administratora) DAŁAM SIĘ PODEJŚĆ JAK NIGDY KASA POSZŁA SIĘ.... TEŻ ZGŁASZAM NA POLICJĘ OBY TO COŚ DAŁO

Czy firma Hoppe Zenon Hoppe w miejscowości Rumia to dobre miejsce pracy ? Napisz nam co sądzisz o tej firmie i czy warto wysłać do niej CV.

M

Kiedy wyślecie ludziom zamówiony i opłacony towar ? Zero kontaktu z wami !

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Hoppe Zenon Hoppe? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
Lili

Nie wiem co jest grane, ale zamówiłam w waszej firmie basen i już od trzech dni nikt sie ze mną nie kontaktuje.

admin
@Lili

ja też czekam na trampolinę i cisza,a Pani miała już jakąś odpowiedź?

Seb
@admin

Ja też zamówiłem trampoline 9.07 i do dziś żadnej odpowiedzi ani trampoliny. Przelew oczywiście zrobiony

axel
@Lili

Ja zamówiłem leżaki... firma oficjalnie istnieje, ale nie ma z nimi kontaktu. Jeśli ktoś ma do nich tel niech udostępni.

axel
@Lili

Trzeba będzie chyba sprawę na policję zgłosić...

@Lili

Witam, czy wcześniej ktoś się z Panią kontaktował?? Bardzo proszę podać w jaki sposób i ewentualnie jakiś kontakt do nich będę wdzięczna

Buli
@axel

Też zamówiłam 2 leżaki kasa poszła i cisza ????

@Lili

Czy już się ktos z panią kontaktował? Może ktoś już ma kontakt do tej " firmy "

Zamówiłam dwa lezaki 15.07 i cisza. Oczywiście przelew zrobiony :(

Anka

Ja tez zamówiłam trampolinę 10 lipca i do dzisiaj nie ma ani trampoliny ani kontaktu. Zgłaszam sprawę na policję .

admin

U mnie to samo,ani trampoliny,ani pieniędzy (usunięte przez administratora)

Asiah2017
@admin

I ja sie dalam porobic....chyba od 250zl jest przestępstwo A poniżej tylko wykroczenie....więc nic nie zdzialamy zgłaszając Ale dla zasady ja tez idę z tym na policję.

Tomo

I kolejny (usunięte przez administratora) ,też ide na policję,nie będzie litosci.

Anna środa

Ja tez zamowilam trampoline ponad tydzień temu i ani trampoliny ani pieniędzy!jutro idę z tą sprawą na policję żeby nikogo więcej nie oszukali!

Sylwia

Sprawdzałam właśnie czy firma jest zarejestrowana ani w KRS ani w CEIDG nie istnieje także oszustwo!!!!! Ja zamówiłam ale kasy jeszcze nie wpłaciłam . Zbyt prosta strona brak możliwości wyboru wysyłki wysłania bezpośrednio zapytania! Radzę zgłosić na policję.

Sylwia
@Sylwia