Adrenaline.pl

3 Dodaj opinię
Adrenaline.pl
3 62 74 5 1

Łukasz Karasiński HR BUSINESS PARTNER,, Adrenaline.pl

Absolwent Instytutu Psychologii Uniwersytetu Opolskiego, psycholog oraz student Szkoły Głównej Handlowej. Z firmą Adrenaline.pl związany od 2018 roku, na początku w roli HR Managera, natomiast od początku 2019 w roli HR Business Partnera. Specjalista w zakresie rozwoju talentów i rozwiązań służących zwiększaniu partycypacji pracowników.  Prywatnie miłośnik górskich wędrówek.

Przeczytaj cały wywiad »

Ewa
Nazwa działu: Handlowy

Nie doceniaja pracownikow. Po zamknieciu sklepow wola wyrzucic pracownika z dlugim stazem niz dac mu prace w innym salonie, gdzie co chwile jest wymiana ludzi.

X
Nazwa działu: Handlowy

Pracowałam przez wiele lat i niestety stwierdzam, że zero szacunku do pracowników! Nacisk na wyniki, a jak przyjdzie co do czego... (podwyżka, umowa na stałe) to wyrzucą cię na bruk!

Monia

Zgadzam się z opiniami odnośnie reklamacji. Rzeczoznawca bierze swoją opinię z kapelusza. Nie uznano naszej reklamacji ponieważ organoleptycznie buty były wielokrotnie przemoczone- zaznaczam że nie są to kapcie domowe oraz niesznurowane co mnie rozwścieczyło strasznie. Bo skoro rzeczoznawca stwierdza niesznurowanie butów to musi chyba mieć 100 procent pewności. Co w przypadku butów reklamowanych przez nas jest kłamstwem i oszczerstwem. Butów nie nosił nastolatek tylko osoba dorosła która zawsze dba o zawiązywanie sznurowadeł. Wnioskuję więc że rzeczoznawca w tej firmie to niedouczony kretyn .

Zobacz wszystkie opinie (74)

Pracodawca

 Aktualność

Innowacyjny ekran w naszym salonie NIKE Stary Browar. Zapraszamy do obejrzenia.

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Adrenaline.pl