Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Corten Medic

Pracowałeś w firmie Corten Medic i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-12-24 23:04:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Poleciłbyś innym pracownikom swojego pracodawcę? Co myślisz o pracy w Corten Medic Centrum Medyczne? Wyraź swoją opinię, Warszawa nie jest małym miastem na 100% ktoś skorzysta. Opowiedz o swoich doświadczeniach. Inni odwdzięczą się własnymi opiniami. Jakie jest podejście do pracowników wewnątrz firmy?
zdjecie uzytkownika
nina - 2012-08-15 17:37:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Praca tak tylko za darmo! 2-3 dni i dziękują za pracę a wszystko pod przykrywką stażu ( do dziś nie dostałam umowy ) . CHODZI O TO ABY ZAOSZCZĘDZIĆ ale co z ludźmi...?
zdjecie uzytkownika
niezadowolona - 2014-09-15 22:29:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
dokładnie jak wyżej po miesiacyu podziekowali mi za współprace twierdzac ze sie nie sprawdziłam ... mogłabym to zrozumiec ale nikt absolutnie nie był przez ten miesiac w placówce zeby ocenic moja prace . Porazka ponoc przez recepcje przewineło sie pól Warszawy i kazdy na miesiac dwa . Omijajcie szerokim łukiem bo to naciagacze
zdjecie uzytkownika
gość - 2014-09-29 09:41:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Niestety firma nie jest godna polecenia, wykazuja sie ogromnym brakiem profesjonalizmu. W firmie panuje ogromny haos brak organizacji. Wszyscy stamtad uciekają.
zdjecie uzytkownika
Była pracownica - 2014-10-06 14:33:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jaki pan, tak ram ;) Szef chaotyczny, narwany z wizją z kosmosu, oderwany od rzeczywistości. Wymagania niewiadomo jakie a warunki pracy fatalne. Poza tym jedno mówi, drugie myśli a trzecie robi. Sam nie wie czego chce od siebie i od ludzi i takie są efekty.
zdjecie uzytkownika
Marzena - 2014-11-17 11:15:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowalam w Corten Medic dwa miesiące i gdybym mogla to z checia bym
wróciła. Niestety musialam zerwać umowę z powodu stanu zdrowia. To prawda jest trochę pracy, są wymagania ale tak jest w każej firmie. Mimo wszystko panuje tam świetna atmosfera i ludzie są przyjaźnie nastawieni do innych lącznie z szefem ktory dba o to, by wszystko jakoś posklejac. Jak ktos jest przyzzwyczajony ze siedzi i nic nie robi a potem dziwi się ze nie ma pracy to nie ma co się dziwic że potem są takie opinie.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Corten Medic

Twoj email:
Wiadomość: