Opinie o Corten Medic w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Corten Medic. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Corten Medic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corten Medic w Warszawa

KmW

Opinia z kilkumiesięcznego korzystania z CM w roli klienta (= pacjenta). Szkoda, że wcześniej nie przeczytałem powyższych opinii, bo nie zapisałbym się do tej przychodni. Wybrana przez mnie losowo lekarka 1. kontaktu ma pół etatu w innym województwie (o czym zostałem poinformowany znacznie później). (usunięte przez administratora)Chciałem wziąć receptę na przedlużenie brania leku, a pani doktor akturat przyjmowała 300 km stąd. Brak lekarza zastępczego. Recepcjonistka poinformowała, że recepta zostanie wydana dopiero po ustaleniu jesiennego grafiku dyżurów lekarzy. Po tygodniu czekania zostałem wezwany na wizytę esemesem z dnia na dzień. Na miejscu zostałem powiadomiony, że niepotrzebnie, bo esemes jest błędem "centrali" CM. Obiecano mi, że kod recepty dostanę "wkrótce" esemesem. Ne dostałem. Natomiast zadzwoniła jakaś lekarka w ramach teleporady. Odmówiła wydania recepty z tego powodu, że mnie nie zna. Zaproponowała, żebym umówił się na komercyjną (tj. odpłatną) wizytę u specjalisty w przychodn innej firmy. Dopiero po tej wizycie mogę otrzymać receptę. Wnioski - totalny bajzel organizacyjny i brak kompetencji. Uciekać, gdzie (usunięte przez administratora) rośnie!

Pacjent byly
@KmW

Dokładnie tak wygląda obsługa w przychodniach oraz stomatologia. Wystawiane są usługi które nie były wykonywane. Mam nadzieję że ZUS i US w końcu się za to wezmą. Proszę również napisać do nich. Jeśli będzie nas więcej to corten medic dostanie to co się mu nalezy

Beti

Bardzo się różnią zarobki pielęgniarki szkolnej w zależności od tego, czy przyjmie się na umowę o pracę czy b2b? Na tej drugiej nigdy nie pracowałam, a widzę, że jest opcja wyboru w ogłoszeniu na stronie. Co się bardziej opłaca?

Jak w Corten Medic wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Clover

a jak tutaj to wygląda z samym rozwojem? są jakieś szkolenia?

Drak

są awanse i to mam wrażenie znacznie szybciej niz w innych firmach nie ma też sufitu w firmie więc możesz się szybko rozwijać

Drak

natomiast ostatnio było sporo zwolnień wiec troche się to rozjechało że tak powiem... tyle dobrze że powoli wszystko zdaje sie wracac do normy

Ewelina
@Drak

To po jakim czasie można awansowac przy dobrych wiatrach? Te awanse wynikają właśnie z tego że ktoś wyżej się zwolni? Czy jednak patrzą na to kto jak się rozwija?

Hr
@Ewelina

Nie ma awansów. Prawie wszyscy pracownicy odeszli bo nie nie były wypłacane pensje i nie był płacony ZUS. Firma zmieniła nazwę na Medea Health i teraz są nowe ogłoszenia. Ale to jest chwilowe. Prezes za chwilę będzie (usunięte przez administratora)kolejne osoby. Ta firma tak działa. Przez chwilę są.pieniadze i jest niby wszytko ok a później (usunięte przez administratora). Pracuje tu wiele lat bo nie mam doświadczenia i nikt nie chce mnie zatrudnić więc tkwię tu ale to jest firmą bez perspektyw

@Hr

Dzięki za szczery wpis. A jak wygląda sytuacja z płatnościami i kondycją finansową firmy? Jest aż tak źle, jak tu można przeczytać...?

Angelik

Mam pytanie co do pracy w firmie Medea health ,jak się pracuje ? Atmosfera ,zarobki,realna możliwość awansu ? Czytałam że właścicielem jest Pan Sikora -czy pracownik jest doceniany szanowany ? Czy firma proponuje benefity np dofinansowanie do wczasów ,zniżki na usługi ,bony itp ?

Angelik

Dziękuję za szczera odpowiedź ,od maja mam zacząć pracę i się zastanawiam...a czy jako nowy pracownik na jakies szkolenie mogę liczyć ? Czy to prawda że po umowie próbnej wielu osobom nie jest przedłużana umowa ? Przeraża mnie trochę wizja upadłości ,długi ,nie wypłacalność . Skąd takie nie gospodarstwo ?

@Angelik

Radzę uciekać i szukać czegoś innego. Nie warte zachodu, szkoda zdrowia i psychiki. Nie będzie szkolenia bo nie maja nawet kasy na papier toaletowy ???? Tak jeśli nie spodobasz się(usunięte przez administratora) będziesz miec swoje zdanie inne niz jego, wylecisz. (usunięte przez administratora) każdy powinien się cieszyć ze corten cos wynajmuje, kupuje. Generalnie najlepiej jakby kazdy dawal mu wszystko za darmo. (usunięte przez administratora)

@Byly pracownik

Ja chętnie się dowiem czy są jakieś opóźnienia z wypłatami wynagrodzeń skoro piszesz, że nie ma ma szkolenia i papier toaletowy... Firma zatrudnia tak dużo osób ze może kilku pracowników znajdzie chwilę żeby podzielić się opinią?

@Angelik

Nie radzę zaczynać. Szkoda zachodu i energii. Czytam te wszystkie nowe wpisy i potwierdzam ich prawdziwość. Nie są to żadne pomówienia. Prezes (usunięte przez administratora), chciałby korporację stworzyć, tylko nie ma ku temu umiejętności. Zatrudnia na wyższych stanowiskach ludzi, którzy tak jak i on nie mają pojęcia o zarządzaniu czymkolwiek. Kierownik kierownika i dyrektor dyrektora, śmiechu warte te jego stanowiska. Jeśli liczysz na jakiekolwiek szkolenia, zapomnij. (usunięte przez administratora) Nie ma tam nic, oprócz szczucia na siebie ludzi, (usunięte przez administratora), załatwiania prywatnych tematów prezesa i udowadniania przez niego, że wszyscy są (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)

@Kolejny były pracownik

Zastanawiam się jeśli przyjmują nowego pracownika to jest pozostawiony sam sobie,dostajesz książkę telefoniczną i dzwon ,zostajesz rzucony na gleboka wodę ?, (usunięte przez administratora)

@Angelik

Nie ma książki telefonicznej, nie ma wdrożenia. Jest po prostu (usunięte przez administratora) Administracja zmienia się co chwilę bo ludzie ciągle odchodza, zatrudnia nowych bez przekazania vo gdzie jest. Brak umów, dokumentów generalnie balagan wszędzie. Generalnie sama będziesz szukac, dowiadywac się a i tak usłyszysz ze nic nie robisz i się do niczego nie nadajesz. Ogłoszenia są bo codziennie ktoś rzuca papierami. W ciągu 1 miesiaca odszedł cały marketing. Nie przyjmuj żadnej oferty,(usunięte przez administratora)

@Angelik

Oczywiście, że zostaniesz rzucona na głęboką wodę, w dodatku bez zabezpieczeń. Jaka książka telefoniczna?? Sama musisz ją sobie stworzyć, bo chętnych do pomocy brak jeśli chodzi o tzw. szczeble wyższe. Może pomogą Ci pracownicy, ale nie wiem, czy mają jeszcze na to siły zmagając się ze swoimi zadaniami oraz prywatą rzuconą przez prezesa, może trzeba posprzątać w jego włościach?? (usunięte przez administratora) Wystarczy sprawdzić KRS. Zawsze były nowe ogłoszenia właśnie po to, by zamydlać oczy innym. Kondycja firmy? Brak. Po za tym prezes nie zwalnia, posiłkując się standardowym tekstem, że jego firma daje szansę wszystkim. Ludzie sami się zwalniają, nie mogąc tkwić w (usunięte przez administratora) systemie.

@Kolejny były pracownik

Jestem przerażona tym co Państwo opowiadacie ,sprawy prywatne szefa pracownicy muszą załatwiać ? Serio to się nie dzieje . Obiecano mi na rozmowie ze szybko można awansować ,po okresie próbnym premie plus podwyżka oraz że myślą nad pakietem dla pracownika :zniżki na usługi medyczne . O koszeniu trawnika nikt nie wspomniał :)

@Byly pracownik

Dziękuję za info ,jestem wdzięczna . Cały marketing złożył wypowiedzenia ? Jak non stop jest rotacja to i szukają non stop . Wspomniano mi o pracy zdalnej ,możliwości awansu ,nagrodach i benefitach ...

@Angelik

Myślą nad pakietem dla pracownika… ano myślą, chwała im za to już chyba z pięć lat. Do dziś efektów brak. Awans, tak, oczywiście. Jak się spodobasz prezesowi i będziesz miała takie samo zdanie i podejście jak on. Premia? Podwyżka? Z czego? Aaaa z tych pieniędzy co ich nie ma. (usunięte przez administratora)Także polecam serdecznie pakowanie się w (usunięte przez administratora). Co kto lubi.

Janusz
@Angelik

Jakie Medea Health...??? Niby spółka z o.o. a nie mogę znaleźć numeru KRS. Pomożecie?

@Angelik

Będąc firmom medyczna te zniżki powinny byc juz dawno. Można na rozmowie opowiadac piekne rzeczy które nigdy nie ujrza światła dziennego ????

@Janusz

(usunięte przez administratora) Brakuje w tej firmie wszystkiego, a w szczególności szacunku do pracowników. Ci co zostali, usilnie próbują wierzyć, że „jakoś to będzie”. Niestety nie będzie i nie nie jakoś. (usunięte przez administratora) firemka z zapędami prezesa na korpo. Szkoda tylko, że korporacji to ten człowiek na oczy nie widział. Wymyśla coraz to nowsze stanowiska, zatrudnia kolejnych kierowników, dyrektorów i… i nic. Nic się nie dzieje, bo nikogo ten gość nie słucha. Jego prawda jest najważniejsza, najlepsza,(usunięte przez administratora). Nie szanuje niczego i nikogo. Żąda Twojego czasu i poświęcenia, niczego nie dając w zamian. Wielogodzinowe oczekiwania na korytarzu, aż (usunięte przez administratora)do Ciebie wyjdzie. A jak wyjdzie i Cię zobaczy, to albo ma Cię gdzieś, albo na koniec pracy każe Ci siedzieć kolejne 6 godzin i wysłuchiwać (usunięte przez administratora)wizji. Litości. Tego jest tak dużo, że można książkę napisać. (usunięte przez administratora)

@Kolejny były pracownik

No właśnie, szukam w rejestrach KRS tego "giganta" Medea i nic nie znajduję. Jak ktoś zna może podeśle numer KRS...

@Kolejny były pracownik

Dokładnie, w KRS nic takiego jak "Medea Health" nie figuruje... Chyba, że wiecie coś więcej to podeślijcie numer KRS.

@Angelik

Wielokrotnie musiałam zajmowałam się prywatnymi sprawami Pana Prezesa(usunięte przez administratora), również po godzinach pracy (usunięte przez administratora) Informuje że wiele z nich (usunięte przez administratora) przekraczały moją wiedze w danej dziedzinie. Zawsze trzy opcje, z jedną nie podchodź bo zrobi piekło i zrówna Cię z błotem. Jest to Twój obowiązek bo to on jest właścicielem a Ty masz wykonywać jego polecenia i najlepiej podziękować jeszcze za tą możliwość.

Ruda

Wiec nie wiem po co to robiłaś? A może miałaś z tego jakiegoś "bonusa"? Normalnie myślący człowiek odmawia i odchodzi .

Agata
@Ruda

Normalnie myślący człowiek myśli też o tym czy ma jak się utrzymać a nie np w przypadku braku buforu rzuca papierem i tupie nóżka bo się z czymś nie zgadza. Tak na przyszłość może Ci się przyda taka mała lekcja, nie zawsze warto mówić co się myśli, czasami warto zatrzymać swoje przemyślenia dla siebie. Jak tkwisz w toksycznej relacji niektórzy potrzebują więcej czas aby dojsc do decyzji o zmianie a niektórzy szybciej.

@Angelik

(usunięte przez administratora) Warunki pracy: tragedia, "biura" to głęboki (usunięte przez administratora)(poza oczywiście pokojem prezesa), mega stare biurka, czasami po 2 osoby przy jednym biurku gdzie muszą siedzieć na zmianę, pokoje poupychane na maska (gdzie w normalnej firmie pracowałyby 3 osoby tam prezes potrafi upchnąć 5 albo 6 tak że łokciem będziesz dotykać koleżankę/kolegę jeżeli dostaniesz biurko oczywiście). Komputery mega stare i to po regeneracji, jak będziesz musiała zrobić prostą tabelkę to się popłaczesz bo przy najprostszej czynności się zawieszają. Postępowanie samego prezesa S to już legenda: to trzeba zobaczyć jak ten człowiek gardzi ludźmi. Oczywiście poza swoją żoną, córką, byłą żoną i kuzynami którzy też pracują na specjalnie dla nich zrobionych stanowiskach gdzie nikt nie wie co właściwie robią.

Lidia
@ja

Duże te zaległości z wypłatami? Już kilka miesięcy temu pisali tutaj o problemach z finansami w firmie. Ogólnie to raczej firma nastawiona jest na zwalnianie ludzi czy jeszcze są jakieś rekrutacje?

Koordynator Biura

Bezpośrednio u prezesa. Trwała półtorej godziny, prezes kilkukrotnie wychodził. Wiele razy moja cierpliwość została wystawiona na próbę. Mało profesjonalnie.

Doświadczenie. Umiejętności. Znajomość branży.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Inga

Te zostały zwolnione, inni sami się zwalniają. Dobrze, że weszłam przeczytać tutaj opinie. A już z ciekawości dopytam. U pracowników też były opóźnienia w wypłatach wynagrodzeń?

Bogdan

Jak tam sytuacja? Jest poprawa? Można aplikować? Co radzicie?

Byly pracownik

Mam pytanie do ludzi którzy zostali jeszcze. Został ktokolwiek w administracji? Ostatnio jeszcze walczyła ta nowa kierownik, jest nadal?

Wiktoria

Z jakiego powodu te odejścia, dużo ludzi się zwolniło z tego działu? I teraz szukają tyle samo nowych pracowników czy o co chodzi? Ty podpisujesz się również jako były pracownik, a co w Twoim przypadku było powodem zakończenia pracy?

@Wiktoria

Nie wiem, nie umie pani czytac? Ludzie od 3 miesięcy piszą jak jest, dlaczego odchodza a inni się zastanawiają nad pracą w takim miejscu. Ludzie odchodza bo prezes jest (usunięte przez administratora), wyzywa, (usunięte przez administratora), poniża podnosi glos. (usunięte przez administratora) Odeszla administracja, marketing, dział kontroli finansowej, asystentka prezesa, kierowcy. Ktokolwiek o zdrowych zmysłach się zastanawia nad pracą tam? A pomysl kto przekaże Ci (usunięte przez administratora) z działu administracji, skoro ludzie tam zmieniali się co chwilę bez przekazania tematów nowej osobie? Teraz nie ma nikogo nikt tego nie ogarnia. To samobój. Ja odeszłam bo nie moglam swobodnie realizować swoich obowiązków poza tym nie pozwolę na siebie krzyczeć i poniżać przez pracodawcę plus zadłużenie firmy.

Mick

To kto teraz rządzi? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Warto aplikować?

A szczegóły? Jak wygląda kwestia regulowania należności za wynajęte lokale? Firma się prężnie rozwija, czy warto się z nimi związać?

Malina

Witam Powiedźcie jak z atmosferą pracy i wypłacalnością firmy. Mam propozycję prac dział administracji,ale po przeczytaniu opini zastanawiam się ????

Bond
@Malina

@Malina Bardzo mocna firma. Ogólnopolski lider branży medycznej. Sponsor Miss Polonia oraz jej uśmiechu.

Janusz
@Malina

Wszystko gra. Ta firma to Gazela Biznesu, lider branży medycznej. Proszę poczytać w internecie lub kiosku.

O jakie zachowanie chodzi? Warto tam aplikować? Jest dużo ogłoszeń związanych z ich rozwojem.

Niejednokrotnie zachowania pana prezesa czy pani(usunięte przez administratora) były zgłaszane i co z tego jak wszystko jest zamiatane pod dywan… nie warto mieć z tą firmą nic do czynienia.

Wiktoria

Też bym chciała wiedzieć o co dokładnie chodzi, bo chciałabym wiedzieć na co uważać i jak są tutaj traktowani pracownicy. Ty miałeś styczność z tym Panem bezpośrednio, dlatego zadajesz pytanie? Powiedz na jakim byłeś tu stanowisku i czy rozwiązanie umowy przebiegło okej, nie robili problemów?

XD

Jak wygląda kwestia regulowania płatności? Jakieś konkrety? Warto z nimi coś robić? Prośba o opinię...

No właśnie, jak wygląda kwestia rozliczeń za lokale w praktyce?

RWPT

Od Pani Gabrieli z takimi tekstami prosze z daleka!!!!!! Jedyna osoba z którą kiedykolwiek udało się coś załatwić, ustalić, dodzwonić mimo nawału jej obowiązków (mimo że nie zawsze od razu). Jedyna osoba, dzięki której od września dostałem potwierdzenie przelewu. Podziwiam ją i jednocześnie współczuję! Panie Sikora Pan dba o nią

Honorata

Za co ten przelew? Wynagrodzenie? Możesz napisać coś więcej? Jak udało ci się wywalczyć te pieniądze?

Maria

Jako były pracownik firmy Corten Medic napiszę tylko tyle, że w swojej karierze nigdy nie spotkałam się z (usunięte przez administratora) Ciągła krytyka, podwazanie kompetencji, krzyk, (usunięte przez administratora), sugerowanie degradacji ze stanowiska. Ciągle blokowanie w możliwośći swobodnie wykonywania swojej pracy. Załatwianie mu prywatnych rzeczy. Praca i wyjazdy w delegacje po godzinach pracy,(usunięte przez administratora) Wyzwiska i krzyk oczywiście wszystko w słowie mówionym nie mailowo, żeby nie było dowodów. (usunięte przez administratora) Ja się opamiętałam i odeszlam ale dziwię się osobą które w dalszym ciągu w tym tkwią. Dziwię się komukolwiek kto czyta tutaj wiadomości z ostatnich miesięcy, które sa szczerą prawda, że ktokolwiek rozważa podjęcie pracy w tej firemce. (usunięte przez administratora)

Dramat
@Maria

Maria a jak wygląda kondycja finansowa firmy? Czy jest tak, jak inni piszą - opóźnienia, monity, awantury?

Aneta
@Maria

Czy ta firma ma kontrakt z NFZ? Ktoś weryfikuje działania tego podmiotu? Jakim cudem to wszystko o czym wy piszecie jest możliwe?

Ptaszek
@Maria

Też się dziwię czemu nie ma jeszcze sprawy w Sądzie Pracy ( chyba że nic o tym nie wiemy). Mamy takie czasu i technologie, że nie problem nagrać coś i zebrać dowody. Ja nie doświadczyłam tego osobiście ale jakby tak było to nie odpuściła bym

To wszystko co piszecie to prawda. Pracowałam długo ale przez (usunięte przez administratora)i brak możliwości rozwoju rozstaliśmy się. To co wyprawia pan (usunięte przez administratora)to nic przy (usunięte przez administratora)i szykanowaniu przez panią kierownik (usunięte przez administratora) Może dlatego dogaduje się z prezesem. O stomatologii wiedzy niestety nie ma. Uciekajcie i dajcie sobie spokój z tą firma.(usunięte przez administratora)

...

Beata
@Ewa

O tak, ostrzeżenie przed (usunięte przez administratora) jak najbardziej trafne. Nie tylko obiecuje, ale też napuszcza pracowników na siebie. Kłamie, konfabuluje, przekazuje informacje do (usunięte przez administratora)tak by osiągnąć swoje wymyślone cele, które mocno mijają się z rzeczywistością. (usunięte przez administratora)

Kamila
@Ewa

Ja również odradzam kontakt (usunięte przez administratora)Prośba która nie ma za grosz empatii i doswiadczenia w zarządzaniu ludźmi. Niestety kierownicy dobierani są wg. Takiego klucza. Brak kompetencji, umiejętności i doświadczenia w zarządzaniu info tego brak wiedzy (usunięte przez administratora)

Ptaszek
@Beata

Oj, tak popieram ta Pani nie nadaje się do zarządzania, umie tylko kłamać i gadać na innych. Ale dobrali się idealnie, dlatego chyba jeszcze pracuje i ciągle nowe obowiązki dostaje. Mimo iż jej placówki nie mają zbyt dobrych wyników. Też pracowałam w wielu miejscach, ale z takim szefostwem i totalnym brakiem szacunku do człowieka, do jego pracy nie spotkałam się nigdzie. Nie wiem jak to możliwe że człowiek ten tyle lat prowadzi biznesy i jakoś się to kręci. Gdyby nie Ci wszyscy super ludzie rozsypało by się to już dawno...przykro..szkoda naprawdę tych fajnych,pracowitych i chcących coś zmienić osób...chociaż teraz to już chyba większość odeszla

Dzień dobry, proszę o informację jak wygląda obecnie realizowanie płatności za czynsze najmu lokali pod działalność medyczną spółki Corten. Kilka miesięcy temu były problemy, jak wygląda to obecnie?

Ale o jakich długach (komornikach) piszecie skoro prezes / właściciel jeździ nowiutkim Mercedesem klasy S i opowiada w koło, że planuje dalsze fuzje i przejęcia. Może nie o tej samej firmie piszemy? Chodzi mi o Corten Medic w Pasażu Ursynowskim. Czy o tej samej firmie piszemy???

Na zewnątrz firma wygląda top. Konkursy miss, gale i nagrody. Nowe gabinety i wyróżnienia. Niekończące się pasmo sukcesów. Kosmiczne zyski. A tu takie wpisy. Nie wiem, co myśleć o tym.

@Kandydat

Prezes mercedesa ma w leasingu ???? Powiem od środka jak to wyglądało, od pół roku nie placi za czynsze za lokale, wywozy nieczystości, zakupy biurowe, techniczne, chemia, itp. Codziennie do firmy przychodzą wezwania sądowe do zaplaty, on zbywa tych ludzi rozpisując harmonogram spłat ktory de facto jest nie splacany. Wyplata grudniowa była w dwóch częściach. Na wypłaty bral kredyty, wszędzie gdzie mógł. Wypowiedzial niektóre lokale, dużo inwestycji jest od pol roku wstrzymanych. Wszyscy mowimy o tej samej firmie i tych samych placówkach w których pracownicy nie mają nawet papieru toaletowego czy choćby herbaty. Pracownicy sami sobie to kupują. To ze on pokazuje na zewnątrz jaki to jest bogaty i wylewają się z niego pieniądze nie znaczy ze w wewnątrz firmy jest tak kolorowo. Pan Sikora lubi stwarzać pozory milionera i biznesmena a w rzeczywistości jest goly i wesoły.

@Byly pracownik

Jestem w ciężkim szoku. Czytałam gdzieś w necie o jego licznych projektach biznesowych i "kreowaniu kontentu". Kolejna spółka z "Elite" w nazwie. A Wy piszecie, że kasy brak na srajtaśmę. O co tu chodzi?

@Szok

Tą spółkę zarejestrował. Prezesem uczynił Pana Michała. Kto tam pracował, wie kto to taki. Kolejna ucieczka i przewalanie kasy. Już mnie chyba nic nie zdziwi.

???
@Kolejny były pracownik

Nie ma takiego podmiotu w KRS...

RR
@Kandydat

Gdzie kandydat widzi te zyski?To, że ktoś jeździ Mercedesem nie świadczy o jego zamożności. Proszę prześledzić aktualne wpisy w KRS i sprawdzić powiązania- będzie kandydat niemile zaskoczony. POZER to najlepsze określenie, jakie mi tutaj pasuje.

@RR

Na stronie www liczne wpisy polecające kolejne nowo otwierane kliniki. Miss Polonia zachęca do wizyt w gabinetach. Uśmiechnięty prezes bryluje w mediach, a spółka z "elite" w nazwie odważnie wkracza na rynek. Może po prostu zazdrościcie sukcesu właścicielowi bo nie potrafcie zbudować takiej potęgi...???

Corten to niezły 1 kwietnia

Myślę że @nie wierzę w to, co czytam zazdrości. Myślę że raczej zna realia i ma dość myślenia oczu i teoretyzowanie. Raczej skalaniam się do tego, że wie jak wygląda rzeczywistość. Liczne centra to będą za chwilę zamykane przez US albo właścicieli wypowiadających umowy. Oby ta farsa się skonczyla

Nasze NIE
@Corten to niezły 1 kwietnia

Trwa atak na lidera rynku, wizjonera i twórcę elitarnej stomatologi. Proszę nie czytać tych postów!

Haha
@Kandydat

O jakiej potędze piszesz? Wykonawcy ktorzy tworzyli ze wyrafinowane wnętrza, nie maja zaplacone od czerwca. Odoby lub firmy które wynajmują wnętrza pod te wyrafinowane lokale, nie mają płacone od kilku miesięcy. Odłączyli prąd w kilku placówkach. W biurach i przychodniach pracownicy lecą na zapasach a tam gdzie się skończyły, czesto papier toaletowy czy herbata kupowana jest z kasy pracowników. Nie placi za nic, od pol roku czeka na pieniądze z nfz, które co miesiąc mają w koncu byc i tak co miesiąc o miesiąc sprzedaje ludziom historyjkę ze niedlugo będą, za tydzień, za kilka dni i tak od lipca mniej więcej. Imperium? Milion lewych firm, firemek, corten medic corten medic tomasz sikora, medea, eazy bite paragon itp. To firmy krzaki. Wszędzie jest albo wspolnikiem albo dyrektorem. Nie placi zadnych opłat nigdzie i za nic. Jest to osoba niezrównoważona. Dziwię się ze pracownicy jeszcze nie uciekli.

Xxx
@Nasze NIE

Czyżby kadrowa dostala zadanie od swojego króla ? Bo marketing nie obroni, bo uciekł z tej firmy. Ale kadrowa, prawa ręka sikory, widzę na posterunku.

@Haha

Dla mnie to szok, ile zawiści kieruje się pod adresem managera tej klasy co jest pan prezes. Firma rozwija się prężnie, ostatnio była widziana na targach w Dubaju. Czyli rynkiem jest cały świat. Żal was ściska, że nie jesteście częścią tego wielkiego dzieła naszego prezesa?

Brak

A co robili na tych targach geniuszu? Jakiej klasy manager? Bo ze współpracy z tym ŚWIATOWEJ SLAWY PRZYWÓDCĄ nie wynioslam kompletnie nic, poza rzadami, strukturami sprzed 30tu lat. Podejściem do życia zastaw sie a postaw się. Poniżaniem, krytyką, krzykiem, rzucaniem przedmiotami i wyzwiskami na każdego dookoła. Brakiem szacunku do ludzi, pracowników i kontrahentów. Kłamstwem, obłudą i nie płaceniem za nadgodziny. Sama z własnej woli odeszlam z tego wielkiego dzieła tego wariata jakim jest ten człowiek. Gdziekolwiek się opowiada jak rządzi, kieruje biznesem to każdy puka się w czoło i niedowierza.

@Brak

Jestem w szoku jak czytam Wasze wpisy. Jak to możliwe, że ta firma funkcjonuje? Obraz, jaki się ujawnia z Waszych postów a obraz firmy budowany w mediach to dwa światy. Czy naprawdę jest tak źle z tą firmą? W sensie finansowym i w sensie zarządzania? Szukam pracy i sam nie wiem, co robić. Proszę Was o pomoc.

Sama prawda
@Adam

Firma upada od mniej więcej roku, wprowadzany jest wielki rygor nad pracownikami, który w teorii ma w czymś pomóc a faktycznie ludzie się wykańczają... Firma bardzo niewypłacalna, szuka grosza na każdym kroku w tym samym czasie inwestując w otwieranie nowych lokali na wsiach. Wszystko jest tu robione dosłownie na odwrót, nie wiem czy nie specjalnie

@Sama prawda

Bardzo Ci dziękuję. A czy to prawda, że pensje i należności za lokale są płacone z opóźnieniem i generalnie płynność firmy jest pod znakiem zapytania?

XYZ
@Adam

Pensja za grudzień była płacona w dwóch ratach. Na pensje bierze kredyty z tego co wie Należności za lokale w większości nie są wcale opłacane od czerwca tamtego roku, właściciele dostali harmonogramy z których firma się nie wywiązała w kwestii spłacenia. Dużo tych osób wyszło na drogę sądową z Sikorą w celu uzyskania swoich pieniędzy. Codziennie do firmy trafiają sądowe i przedsądowe wezwania do zapłaty. Sikora ciągle tylko mówi, że czekamy na miliony z nfz.. z tym, że co miesiąc od jakichś 4/5 miesięcy te pieniądze mają być. Ciągle ich nie ma, ostatnio miały być w lutym, w luty była historia że pojawią się jednak w marcu teraz podobno już na pewno mają być w kwietniu... szczerze wątpię. Zakładam, że nie będzie tych pieniędzy być może przez jakieś zaniedbania Sikory. Wątpię, żeby NFZ tak pogrywał z firmą jeśli ona by nie wykazywała jakiś nieprawidłowości.. Nawet jeśli już w końcu te pieniądze się pojawią to wątpię, że starczy na pokrycie chociaż połowy długów.

Maria
@XYZ

Dobry wieczór, mam pytanie do pracowników firmy - jak wygląda kondycja finansowa tego przedsiębiorstwa? Są bardzo rozbieżne opinie na tym forum, czy ktoś może się wypowiedzieć. Znajoma szuka pracy i trafiła na ich ofertę. Co o tym myśleć?

pani W

ja jestem częścią tego ''dzieła'' i zostałam bez pieniędzy na święta bożonarodzeniowe, sylwestra, później na długi weekend 6 stycznia, na ferie zimowe 2 tygodnie, musiałam odwoływać rezerwację i walczyć z płaczącym dzieckiem no i na te święta wielkanocne.... co tu gadać... ale widzę już gdzie moje wypłaty się podziały... prezes się bawił w Dubaju!!! hahahha tyle w temacie, śmiać mi się juz chce bo co się nadenerwowałam to wiem.

Ciekawa

Dzień dobry kochani, jak tam sytuacja u naszego lidera? Coraz więcej ogłoszeń (ofert pracy), czy biznes się rozwija w dalszym ciągu?

@Ciekawa

Nie, po prostu ludzie w końcu przejrzeli na oczy i masowo odchodzą. Przy okazji odejścia powinni mu założyć sprawę o (usunięte przez administratora).

Ciekawa
@Byly pracownik

A jak wygląda kwestia wynagrodzeń? Czy są wypłacane na czas?

Pan D
@Ciekawa

Nie, nie są. Wielokrotnie czekałem na wypłatę nawet dwa tygodnie :)

@Byly pracownik

(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie a w szczególności bezpośrednio z (usunięte przez administratora) Nie szanuje ludzi i ich zdania, (usunięte przez administratora) daje często odczuć pracownikom że jest lepszy od nich i posiada wiedzę której oni nie posiadają ( co jest nieprawdą). Wykorzystuje nagminnie pracowników do załatwiania swoich prywatnych spraw bez możliwości odmowy, często też pod presją krzyku i awantur. Nidy nie zapłacił mi za nadgodziny, odmawiał twierdząc że aby być mistrzem trzeba poświecić swój prywatny czas. W firmie pracowałam za kilka osób z powodu częstej rotacji pracowników, nikt nie pytał mnie o zdanie, mam się zając i koniec kropka. Czy otrzymałam za to dodatek lub premie, otóż nie bo powinnam być wdzięczna za to że mogę się rozwijać w tak dobrej firmie jak CM.

pani W
@Pan D

2 tygodnie? to super i tak, ja wypłate z listopada dostałam w lutym, a na wypłatę z lutego czekam dalej a już kwiecień :/ ewakuacja i pozew

@pani W

Radzę się pośpieszyć bo przekształcili się w spółkę z o.o. i będziecie biegać za pieniędzmi za pensje i lokale.

Dzień dobry. Czytam te wszystkie informacje i trochę prawdy ludzie tu napisali ale dużo jest krzywdzących opinii. Pracuję w firmie w jednej z placówek i niestety papier toaletowy jest, ręczniki papierowe są, nawet szczoteczki do zębów w toaletach dla pacjentów, prądu nie brakuje ani internetu itd. Zaległości są spłacane sukcesywnie, wynagrodzenia są na czas. Wiele ludzi ma tylko wymagania, wczasy pod gruszą, benefity itd a sami nic od siebie nie dają tylko wymagają. Odbębnić swoje 8 h i do domu. Słabe.W obecnych czasach wiele firm małych i dużych ma problemy . A w domach tak wszystkim budzet się spina, tez ludzie nie płacą kredyt,ow, czynszów itd. Ludzie trochę empatii i zrozumienia. Wierzę , że firma poradzi sobie z chwilowym kryzysem i jeszcze pokaże swoją siłę. Pozdrawiam wszystkich pesymistów.

Też pracownik

Przepraszam, ale chyba w biurze pracujesz skoro piszesz, że ludzie chcą odbębnić 8h i do domu. Wiesz ile problemów mamy z nadgodzinami??? Chcą tylko byśmy pracowali, ale za pracę po godz.nie płaci się bo jest to wina kierownika oddziału, że źle zarządza placowka!!! Wyraźnie nam powiedziano, że nie będą płacić za nadgodziny. Ale praca musi być wykonana????to kierownicy oddziałów stają na rzęsach by wszystko funkcjonowało, a jak proszą o podwyżki dla pracowników to dostają (usunięte przez administratora)za zle wypełnione wnioski lub że w ogóle mieli śmiałość o nie prosić. W tej firmie jest tylko garstka ludzi, którzy pracują sercem. Kierowniczki CM z Radomia i Warszawy. I szacun dla kierującej administracja. Jak ona ogarnia ten bałagan. Podziwiam!

Co dalej?

To jest kryzys wizjonerskim świecie czy go nie ma? Bo się trochę zgubiłem. To że w Elite jest papier toaletowy i zeszlego roku z zapasów szczoteczki to nie oznacza że w innych placówkach to jest. Porozmawjaj z kolezankami z pozostałych placówek i otwórz oczy.

Nasze NIE
@Co dalej?

Elite to prawdziwa elita! Tylko nasz prezes, wizjoner, mógł wpaść na taki kącept!

lepiej nie mówic
@Co dalej?

Jak w elite to podobno nie ma płynu do dezynfekcji żeby ssaki płukać wiec o czym my mówimy .

Ojjj widzę że ulubienica Prezesa lubi ubarwiać rzeczywistość. Proszę nie wypisywać głupot, już w styczniu były problemy z realizacją zamówień na placówki z powodu ogromnych zadłużeń u dostawców, Braki płarnośći za czynsze, najem, wywóz nieczystości, nie opłacony prąd, brak kasy na paliwo dla stomatologii mobilnej, nie opłacania składek ZUS, nie opłacone faktury w serwisach samochodowych, mozna by tak wymieniać i wymieniać.....

Honorata

Widziałam na stronie ofertę pracy dla praktykanta w dziale księgowym. Trochę mnie martwią te ostatnie wpisy o zaległych płatnościach. Możecie dać znać czy wynagrodzenia są opłacane terminowo?

Właściciel lokalu

Ta Pani z administracji widzę, robi się powoli taka jak wielmożny prezesik Sikora.. Kłamstwa, klamstewka i obietnice bez pokrycia. Ile razy to juz słyszałem, że będą pieniądze? Oj nie ładnie.

@Właściciel lokalu

Czy to prawda, że za wynajem lokali nie płacą?

Magda
@Właściciel lokalu

Pytanie, czy to wina pracownika, że wykonuje swoją pracę i polecenie Prezesa/Właściciela? Przecież to nie jest wina pracowników administracji czy innych działów, że firma ma długi. Winę ponosi osoba, która nią zarządza. Ludzie, którzy tam zostali są Bogu ducha winni. Mogą tylko szukać pracy albo się dalej tłumaczyć, dlaczego nie płacimy za fv. Trzeba im współczuć a nie wylewać hejt na forach.

???
@Magda

Pytanie "czy ktoś płaci komuś drugiemu należne kwoty" jest hejtem? Pani raczy żartować, ludzie mają prawo pytać i wiedzieć, czy potencjalny partner biznesowy jest wiarygodny i odpowiedzialny. Można dodać jeszcze: wypłacalny.

Magda
@???

Bardziej chodzi mi o obwinianie pracowników, że kłamią. Robią to co mają narzucone z góry. Tj mówiłam, długi nie są pracowników. Oni tylko wykonują swoją pracę. Pretensje można mieć do właściciela.

Właściciel lokalu

Tak, to prawda że nie płacą od kilku miesięcy ani za czynsz ani za wynajem ani tym bardziej za media. Dostalem w marcu rozpiskę ze spłatą zadłużenia oczywiście pieniędzy do dzisiaj nie mam. Ja juz oddałem sprawę adwokatowi ale są tacy którzy wciąż się łudzą i czekają. Chodzą słuchy że inny dlug chcieli splacic dając w zastaw samochod firmowy, tak więc cyrk na kółkach. Do Pani która tu broni pracowników, może niech Ci bogu ducha winni ludzie zmienia sobie pracę a nie przykładają się do (usunięte przez administratora) i wyłudzania na rzecz wspomnianego tu Pana Sikory, bo to co się dzieje to wyłudzania i tutaj juz nie ma miejsca na sentymenty lub myslenie, że to chwilowy kryzys. Pracownicy mają prawo odmowic wykonania zadania które ma na celu tylko przedłużenie sielanki firmy w związku z nie płaceniem zobowiązań to permanentne (usunięte przez administratora) i robienie sobie kpin z ludzi z ktorymi podpisało się umowę. Nie rozumiem jak można świadomie kłamać w oczy i zobowiązywać się do splaty zobowiązania skoro ma się pełną świadomość ze to nie dojdzie do skutku.

Agnieszka
@Właściciel lokalu

Może PR-em i rozpiskami chcą zastąpić przelewy i regulowanie należności wobec ducha winnych lekarzy i ich ich firm, podnajętych pod wizje szefa? Szczerze współczuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Corten Medic - Warszawa

• Jak się pracuje w Corten Medic?

Zobacz opinie na temat firmy Corten Medic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corten Medic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 34 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Corten Medic?

Kandydaci do pracy w Corten Medic napisali 64 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Corten Medic