Opinie o Corten Medic w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Corten Medic. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Corten Medic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corten Medic w Warszawa

Ula

Mogę szczerze polecić pracę tutaj, bo pracuję tu już kilka miesięcy, a nigdy nie spotkała mnie żadna nieprzyjemna sytuacja ze strony kierowników czy współpracowników. Dobra atmosfera to podstawa.

Nie polecam pracy w firmie Corten Medic. Panuje tam chaos, zła atmosfera, brak rozwoju. Nie ma w firmie żadnych perspektyw. Pracujesz za grosze.

Andy

To jakaś masakra, czytam o procesach rekrutacyjnych, czy tu nie brak szacunku dla kandydatów?

@Andy

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o naszym procesie rekrutacyjnym w zakładce rekrutacja. Odpowiemy również na wszystkie pytania dotyczące jego przebiegu. Pozdrawiamy serdecznie

Anita
@Andy

Rekrutacja jest dobrze zorganizowana. Szybko i na temat.

Julka
@Andy

Dla mnie rekrutacja jest naprawdę w porządku. Największy plus to odpowiedź niezależnie od rezultatu rozmowy.

Julka

Podjęcie tu pracy było dobrą decyzją. Nareszcie mam warunki, które mi odpowiadają i fajny, zżyty ze sobą zespół.

Koordynator Biura

Bezpośrednio u prezesa. Trwała półtorej godziny, prezes kilkukrotnie wychodził. Wiele razy moja cierpliwość została wystawiona na próbę. Mało profesjonalnie.

Doświadczenie. Umiejętności. Znajomość branży.

Malinowa

Też nie rozumiem tego rozgoryczenia. Praca jak praca. Można czasami ponarzekać, ale generalnie praca jak każda inna.

Majka
@Malinowa

Dokładnie. Jak wszędzie trzeba pracować. Firma dobrze wynagradza pracowników

Maciek
@Malinowa

Dokładnie. Nie jest źle, warunki okay, wynagrodzenie też. Ludzie w pracy fajni.

Olga
@Malinowa

Mam podobne przemyślenia, chociaż mi póki co prawie nie zdarzało się narzekać i mam nadzieję, że zostanie tak przez bardzo długi czas :D

Olga

Koleżanka namówiła mnie do zatrudnienia się tutaj i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Pracuję tu już prawie pół roku i wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Kamila

Porządna firma, która dba o wszystkie prawa pracownika. Oby więcej takich miejsc pracy.

Kate

Polecam. Praca tutaj jest bezstresowa. W dobrej atmosferze. Można liczyć na pomoc współpracowników.

Agnieszka
@Kate

Dokładnie, dla mnie największą zaletą jest właśnie ta wzajemna pomoc i szacunek, bez tego nie wyobrażam sobie dobrej pracy.

Agnieszka

Największym plusem tej pracy jest szacunek i wsparcie, jakie dostaje się ze strony kadry zarządzającej i współpracowników.

Ewelina

Świetna firma, w końcu trafiłam gdzieś, gdzie szanuje się swoich pracowników i gdzie przychodzę z dużą przyjemnością.

Pati
@Ewelina

To prawda. Też się cieszę, że zmieniłam pracę i przyszłam tutaj. Mam nadzieję, że zostanę tu na długo.

Ida

Niedawno przeniosłam się tu z innej firmy i jestem pozytywnie zaskoczona. Atmosfera, umowa, wypłaty - wszystko na ogromny plus.

Dopiero zaczęłam pracę w tej firmie ale moje odczucia są bardzo pozytywne. Zostałam ciepło przyjęta.

Agata

Zdecydowanie mogę polecić jako miejsce pracy. Nie ma zbędnej presji, pracuje się w przyjemnej atmosferze i można wiele się nauczyć.

Julka Wróbel

Obsługa na mega wysokim poziomie. cały personel dba o czystość i higienę pracy (co w obecnych czasach jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.)

Anita
@Julka Wróbel

Wszyscy bardzo się staramy :)

hanka skakanka

o, i znów zostały usunięte 2 wpisy - czy pan S.czegoś się boi? dlaczego administrator usuwa wpisy? ale znajdą się na innych portalach. proszę, nie usuwać wpisów, za każdym razem pojawią się nowe.

Jan
@hanka skakanka

Administratorem wpisów jest GoWork, nie firma. Nie da się wpisów usunąć tak o.

Marzena

Pracowalam w Corten Medic dwa miesiące i gdybym mogla to z checia bym wróciła. Niestety musialam zerwać umowę z powodu stanu zdrowia. To prawda jest trochę pracy, są wymagania ale tak jest w każej firmie. Mimo wszystko panuje tam świetna atmosfera i ludzie są przyjaźnie nastawieni do innych lącznie z szefem ktory dba o to, by wszystko jakoś posklejac. Jak ktos jest przyzzwyczajony ze siedzi i nic nie robi a potem dziwi się ze nie ma pracy to nie ma co się dziwic że potem są takie opinie.

Majka
@Marzena

Dokładnie. Każda praca wymaga pewnego nakładu pracy, Nie ma na co narzekać, atrakcyjne warunki, szefostwo okay.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Corten Medic?

Gosia

Ja byłam przez cały okres pracy traktowana bardzo dobrze. Zawsze pomagali w razie wątpliwości i wykazywali się ogromną empatią dla swoich pracowników, dzięki czemu panowała tam swobodna i miła atmosfera.

Ola
@Gosia

Również dobrze wspominam pracę tutaj. Czułam duży szacunek i wyrozumiałość w różnych sytuacjach ze strony kierownictwa.

Marcelina
@Ola

Na pewno są bardzo wyrozumiali i pomocni dla swoich pracowników. Przez kilka miesięcy pracy nie spotkałam się tu nigdy ze złym traktowaniem czy niesprawiedliwym podejściem. W razie problemów podchodzą w bardzo ludzki sposób do swoich pracowników i starają się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie.

Alina

Ja nie narzekam. Jestem traktowana z szacunkiem, kierownik traktuje pracowników jak równych sobie.

Julia P.

Są okay, wyrozumiali i sympatyczni.

Marta P.

Dobre. Kierownik podchodzi z szacunkiem do pracowników.

Iga

Jest okay. Wszyscy są mili i pomocni.

Agata

Bardzo ugodowe i empatyczne. W zasadzie nie ma nigdy problemów.

Amelia

Ja byłam pozytywnie zaskoczona tym jak ludzkie i empatyczne podejście spotkało mnie ze strony kierownictwa.

Kate

Są bardzo sympatyczni i pomocni.

Asia
@Kate

Też to mogę potwierdzić. Byłam mile zaskoczona ich uczynnością i tym jak ludzkie podejście do pracowników prezentują.

Bardzo okay. Są bardzo mili i zaangażowani.

Praca w Corten Medic tylko jeśli jesteś bardzo zdesperowany lub reprezentujesz sobą tyle co i ta firma. (usunięte przez administratora)Umowa o pracę- zapomnij! Brak wynagrodzenia na czas! Szkolenia- śmiech na sali. Ludzie pracujący przy testach COVID nie mają nic wspólnego z medycyna ani kierunkami pokrewnymi. Także drogi Pacjencie- zapraszamy do CM :)

dziękujemy za przedstawioną opinię, mimo, że jest ona bardzo krzywdząca dla naszych pracowników. Nie zgadzamy się na określanie ich mianem "zdesperowanych". Jesteśmy przekonani, że są to profesjonaliści, którzy wykonują swoją pracę z należytą starannością i zaangażowaniem. W przypadku kwestii braku wynagrodzenia w określonym terminie prosimy o kontakt pod emailem: rekrutacja@cortenmedic.pl w celu wyjaśnienia tej sytuacji. Pozdrawiamy Zespół Corten Medic.

Pracownik CM

Nie zgadzam się z tą opinią gdyż nie jest to prawdą. Co do wykształcenia osób tam zatrudnionych to bardzo się pracowniku mylisz bo ja pracuję w punkcie mobilnym i tak się składa że jestem i ratownikiem i pielęgniarzem. Pracuję w CM od kilku miesięcy i uważam że jeśli ktoś pracuje na takich zasadach i warunkach jak w umowie o pracę którą mam to wszystko ze strony CM jest w porządku. Co do wynagrodzenia zawsze się zgadza i jest na czas. I zdesperowany też niestety nie jestem, bo mam też inną dodatkową dobrze płatną pracę.

Urszula
@Pracownik CM

Cześć :) Podłączę się pod Waszą konwersację bo wspomniałeś o wynagrodzeniu. Czy mógłbyś mi podpowiedzieć na ile można liczyć jako pielęgniarz/pielęgniarka w Corten Medicu? :) Czy stawka rośnie wraz ze stażem pracy? Na co można tutaj liczyć w kwestii zarobków, jesteś zadowolony?

Medyk
@Urszula

Nie ma co liczyć na żadne podwyżki. Z taką stawką z jaką zaczniesz prace będziesz pracowała do końca. Firmie totalnie nie zależy na pracownikach, co widać po tym jak ogromną mają rotacje personelu medycznego i niemedycznego. Dla dyrektora liczy się tylko i wyłącznie zapełniony wakat, a czy jedna osoba pracuje na danym stanowisku pół roku czy co miesiąc muszą zatrudniać nową osobę to już bez znaczenia dla niego.

@Medyk

dziękujemy za Twoją opinię. Mimo, że trudno nam się odnieść do kwestii poruszanych anonimowo na forum nie zgadzamy się z tezą, że firmie nie zależy na pracownikach. Jako organizacja wierzymy, że to właśnie ludzie stanowią naszą siłę a ich potrzeby są ważne. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu na adres email: rekrutacja@cortenmedic.pl. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Corten Medic.

@Pracownik CM

bardzo dziękujemy za opinię i poświęcenie chwili na pozostawienie pozytywnego komentarza :). Zdajamy sobie sprawę, że nadal rzadko można spotkać się kulturą pozytywnej opinii i informacji zwrotnej. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i zachęcamy do merytorycznych uwag i sugestii bezpośrednio do nas: rekrtuacja@cortenmedic.pl, Pozdrawiamy, zespół Corten Medic.

Obecny pracownik

Pozwolę się nie zgodzić. Zanim przyszłam na rozmowę przeczytałam opinie na GW. Mimo to, postanowiłam sprawdzić sama czy to prawda. Okazało się, że pierwsza rozmowa przebiegła na tyle dobrze, że pojawiłam się na drugiej. I zostałam. Nie żałuję, ludzie są świetni, dyrekcja także. Umowę mam, satysfakcjonujące mnie wynagrodzenie również-zawsze na czas. Pracy jest oczywiście mnóstwo, ale to nie jest problem. Mam wrażenie, że w ostatnim czasie ludzie chcą po prostu przychodzić do pracy, dostawać wypłatę i nic nie robić. Tak się nie da. Ja jestem zadowolona. Lubię tam przychodzić, lubię zespół z którym współpracuję. Staram się patrzeć obiektywnie. Nigdzie nie jest idealnie, a ludzie zawsze będą narzekać, że coś jest nie tak.

Xdhsheudjheue
@Medyk

Jeszcze obniżą stawkę ....

Kaja

Pracują tutaj luzie z wykształceniem wyższym i kierunkowym. Kto pisze te komentarze? :)

Renata

Szkolenia są, wynagrodzenia zawsze na czas. Kończę już karierę w Cortenie bo dużo się nauczyłam i idę dalej, ale mogę Państwa zapewnić, że większość komentarzy negatywnych to nieprawda.

Julia P.

Czemu ktoś ma być zdesperowany? W CM oferują atrakcyjne wynagrodzenie, godziny pracy rozsądne i generalnie zawsze można się z wszystkim dogadać, więc o co chodzi?

Agata

Twoja opinia mija się z prawdą. Mam wrażenie, że mówisz o innej firmie. Praca jest naprawdę na dobrych warunkach i każdy kto zajmuje stanowisko, zna się doskonale na swoich obowiązkach.

Amelia

To chyba piszesz o innej firmie, pracuję tu już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona. W dodatku każdy na swoim stanowisku ma określone zadania i jest kompetentny by je wykonywać.

o.p

To nie jest portal dla pacjentów, a ja pracuje w CM już sporo i nie zgadzam się z tą opinią. Mam umowę, wiele osób ma tutaj wykształcenie kierunkowe, poziom świadczonych usług jest wysoki.

@Xdhsheudjheue

Mi zaoferowali atrakcyjne warunki.

Asia
@Kate

Ja też jestem zadowolona z moich, są naprawdę przyzwoite i czuję, że tu rozwinę się jeszcze bardziej.

@Corten Medic

Nie wydaje mi się, aby ktokolwiek w firmie był zdesperowany. Wiele osób ma wykształcenie kierunkowe, wiem to bo znam dużo osób. Pracuje tu już parę lat.

Matylda

Skończyłam już karierę w Corten Medic. Jako podsumowanie - dużo się nauczyłam, przyszłam tutaj bez doświadczenia, ale mogłam się szkolić i to umożliwiło mi dalsze rekrutacje. Samo centrum medyczne moim zdaniem jest bardzo profesjonalne, a znajomi z pracy zdecydowanie znają się na swoim fachu. Polecam.

o.p

Pracowałam tu prawie rok. Nauczyłam się sporo, atmosfera w firmie jest fajna, dalej utrzymuje kontakt z dziewczynami. Polecam osobom, które szukają stabilnego zatrudnienia. Warunki też dobre.

Jadwiga
@o.p

Mam bardzo podobne zdanie na ten temat. Jedna z lepszych firm z jakimi miałam styczność.

Ilonka
@o.p

Tak, można się dużo nauczyć. Szkolą od podstaw, doświadczenie nie jest wymagane na niektórych stanowiskach.

Zostaw merytoryczną opinię o Corten Medic - Warszawa

• Jak się pracuje w Corten Medic?

Zobacz opinie na temat firmy Corten Medic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corten Medic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 34 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Corten Medic?

Kandydaci do pracy w Corten Medic napisali 64 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Corten Medic