Opinie o Corten Medic w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Corten Medic. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Corten Medic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corten Medic w Warszawa

Ja ona

Czy moglbys rozwinąć? Co było nie tak? Dlaczego masz taka opinię?

Justyna

@KL zdradź prosze, jakie pytania dokładnie dostałaś na rozmowie, bo nie wiem czego się spodziewać.

Bardzo dobre warunki pracy.

KAROL

Warunki pracy w Corten Medic muszą być bardzo dobre, bo pracownicy zawsze mili, uśmiechnięci i mają czas indwidualnie podejść do pacjenta.

Koordynator Biura

Bezpośrednio u prezesa. Trwała półtorej godziny, prezes kilkukrotnie wychodził. Wiele razy moja cierpliwość została wystawiona na próbę. Mało profesjonalnie.

Doświadczenie. Umiejętności. Znajomość branży.

Była pracownica

Z przykrością odeszłam z tej pracy, bo było to moje pierwsze doświadczenie w zawodzie i wszystko czego się nauczyłam, zawdzięczam Corten Medic. Panowała fajna atmosfera, miałam uop i dobrą stawkę, polecam!

Otylia

Firma rzetelna. Nie ma z niczym problemu. Wszyscy są w porządku. Jest naprawdę ok.

Tonik

Dobra firma jeśli ma w swoim składzie dobrych pracowników!!

Janka

Pracowałam. Nie jest łatwo, ale dużo się można nauczyć. Jak mówiłam w nowej pracy, że pracowałam w Cortenie to zarobki nie są powalające, ale cenią sobie osoby, które tam były bo wiadomo, że mają doświadczenie i potrafią dużo dodatkowych rzeczy. Pozdrawiam wszystkich pracowników CM i byłych ;)

Aleksandra
@Janka

Obiło mi się o uszy, że Corten Medic jako lider rynku świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie oraz stale podnosi komfort leczenia i życia swoich Pacjentów. Nic zatem dziwnego, iż nie jest tam łatwo. Powiedziałaś, iż zarobki nie są tam jednak powalające. A nie rosną one razem z przepracowanymi latami? Ciekawi mnie ta kwestia.

Osoba niepubliczna

Jako osoba aplikująca mam dość negatywny stosunek ale nie dlatego, że nie udało się dojść do porozumienia zakończonego podpisaniem umowa a z powodu podejścia do przyszłego pracownika. Potwierdzam, że jest ankieta, forma testu wiedzy z zakresu ochrony zdrowia ... To zrozumiałe ... Co mi się nie podoba w procesie rekrutacji to niesłowność pana (usunięte przez administratora). umawia się na telefon/rozmowę i nie jest łaskaw tego wykonać. Natomiast Pani (usunięte przez administratora) nie odpowiada na korespondencję ... To są fakty, nie oceniam to pozostawiam osobom aplikującym do firmy czy warto poświęcić czas i energię. Pozdrawiam

X

Szanowni niezadowoleni:) tak sobie poczytałam, ponieważ przepracowałam w tej firmie ponad 2 lata. Czy właściciel jest trudny? Oczywiście, że jest (ja swoją drogą nie poznałam nigdy łatwego:)). Wam wszystkim Państwu się wydaje, że kłaść się codziennie w pościeli ze świadomością odpowiedzialności za byt setek ludzi ( o sobie i swojej rodzinie nawet nie wspominając), to po prostu banał i każdy zrobiłby wszystko lepiej. Ja tam mu nie zazdroszczę. Współpraca z (usunięte przez administratora)nie należała do łatwych (przynajmniej w moim przypadku), ale posiada on unikalną cechę dzielenia się wiedzą i umiejętnościami. Mnie nauczył rozumienia branży, o której nie miałam pojęcia i dzisiaj to mój kapitał. Spójrzcie czasami nieco dalej poza czubek swojego zadufanego noska, bo narzekanie, że nie tak przeprowadzono rozmowę rekrutacyjną zakrawa na bufonadę, nieco dystansu się czasem przydaje. A propos, to kłamstwo, że w Cortenie nie otrzymuje się umów o pracę!

Malcolm X

Ja tam pracowałem i dziwią mnie niektóre stwierdzenia i opinie, jakie tutaj czytam o Corten Medic. Wiem, że każdy ma swój punkt widzenia (który zależy od punktu siedzenia), ale bez przesady z tym piętnowaniem szefa. Czytając opinie w internecie o pracodawcy nie ma się co spodziewać pozytywów, bo jak to zazwyczaj bywa, jeśli ktoś jest zadowolony na pewno opinii nie napisze (albo bardzo rzadko), mimo że np. lata przepracował w firmie, ale jak ktoś ma jakieś ale, albo mu się nie powiodło (nie wiem?), to pisze soczyste wywody, gdzie się da. Na pewno każdy z pracowników, który tu napisał był nieskazitelny i zawsze sumienny w swoich obowiązkach...... Sami siebie zapytajcie, a później oceniajcie.

Dział HR Corten Medic

Szanowna Pani, doszło do sytuacji, w której rekruter podczas rozmowy wykorzystywał prywatny komputer ze względu na ograniczenia czasowe. Równocześnie chcielibyśmy poinformować, że od roku 2017 firma Corten Medic realizuje projekt e-zdrowie w ramach którego zostało zakupionych 100 zestawów komputerowych. Pracownik działu kadr został upomniany, aby nie korzystać z prywatnego sprzętu. Jednocześnie jest nam trudno zapewnić moderowanie indywidualnych rozmów, w tym wypadku rozliczającego usługi przedstawiciela firmy budowlanej z innymi osobami oczekującymi w recepcji.

Rozmowa o pracę śmiech na sali zapraszają was i dają wam ankiety do wypełnienia i świetne pytania na papierze w stylu opisz swoje mocne i słabe strony lub jakie wyzwania stoją przed "służbą zdrowia". Czyli klasyka w stylu korpo z tym że w innym wydaniu. Później oczywiście przewija się to w rozmowie z "Panem Szefem" wszystko się kończy na obietnicy że na bank damy znać czy tak czy nie oczywiście nie ma czegoś takiego więc obiecanki cacanki :) Nie warto pracować z tak bardzo słownym człowiekiem, strata czasu. Nie polecam ;)

@anonymous

warto dodać jeszcze jeśli się już zdecydujecie walczcie o kasę i normalną umowę bo później gucio dostaniecie

Dział HR Corten Medic
@anonymous

Dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacji przebiegał w sposób profesjonalny. W naszej firmie standardem jest, aby wszyscy kandydaci zostali poinformowani o wynikach rozmowy rekrutacyjnej. Jeżeli w Twoim przypadku faktycznie zabrakło takiej informacji, to bardzo nam przykro z tego powodu. Dołożymy wszelkich starań by uniknąć takiej sytuacji w przyszłości. Może jednak warto ponownie sprawdzić wiadomości w skrzynce mailowej. W kwestii uwag dotyczących przebiegu procesu rekrutacji będziemy wdzięczni za kontakt z działem HR firmy w celu podzielenia się swoimi uwagami, tak aby pomóc nam w poprawie tego procesu.

Patrycja

@anonymous Forma rozmowy rekrutacyjnej, którą opisujesz może wydawać się inna, jednak to obecnie bardzo często spotykana jej forma. Piszesz, że nie warto pracować w Corten Medic - a czy w ogóle rozpoczęłaś ją tam? @Henryk Zapewne jesteś zatrudniony w Corten Medic. Czy mógłbyś zatem napisać coś nam o specyfice pracy tam?

@Patrycja

Patrycja jest to forma spotykana w firmach które w czterech literach mają potencjalnego pracownika jeżeli tylko na takie trafiłaś to szukaj bo są jeszcze normalni pracodawcy. Oczywiście normą jest też 30 min spóźnienie na rozmowę. Brak szacunku i tyle a pracownikom którzy zostali poinstruowani do wypowiadania się na gowork dziękujemy bardzo, bo widać nad wyraz dobrze jakie pochodzenie mają dwa ostatnie posty. Przypomnę że nie trzeba zaczynać gdzieś pracy jeśli siedzi się wystarczająco długo w jakimś środowisku np. "medycznym" zna się opinie na temat innych firm, pracodawców to się bardzo dobrze rozchodzi a niestety o corten nie ma dobrych opini i proszę się z tym pogodzić. Przekonałem się o tym na własnej skórze biorąc udział w tym pseudo procesie rekrutacyjnym.

Henryk

Niestety nie każdy spełnia wymagania stawiane przez firmę i pewnie stąd takie negatywne wpisy!

Patrycja

@Ewelina Twierdzisz, że firma Corten Medic ma tendencję do nie trzymania się zasad, które zostały zawarte w umowie - to poważna sprawa. Czy sama starałaś się wyjaśnić tę sytuację z wyżej wymienionym pracodawcą? @Stefan Pracujesz albo pracowałeś w Corten Medic? Co możesz powiedzieć użytkownikom forum o tym pracodawcy?

Stefan

Trzeba zapisać wszystkie warunki pracy w umowie na początku i nie będzie problemu.

Ewelina

nie polecam, właściciel nie dotrzymuje słowa i zmienia warunki w trakcie umowy na gorsze.

Patrycja

@Anna czemu piszesz, że jak widzisz? Skąd wiesz co teraz dzieje się w firmie Corten Medic? Dziesięć lat to bardzo dużo pracy, dlatego też mogło się wiele w firmie zmienić. Ciężko się kierować Twoją opinią przy wyborze pracodawcy. Może ktoś napisze co się zmieniło przez ten czas?

Pracowałam tam jakieś 10 lat temu, teraz widzę znów oferty, never ever tam nie wrócę, wytrzymałam 2 tygodnie... szef masakra, nic jak widać nie nauczyło go doświadczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Corten Medic - Warszawa

• Jak się pracuje w Corten Medic?

Zobacz opinie na temat firmy Corten Medic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corten Medic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 34 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Corten Medic?

Kandydaci do pracy w Corten Medic napisali 64 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Corten Medic