Opinie o Geovita w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Geovita, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Geovita na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geovita w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Geovita?

Filip Nowy wpis

Wystarczy, że są dobre zarobki więc każdy sam będzie wiedział na co może je przeznaczyć. Generalnie fajna praca polecam.

Pytanie Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w Geovita?

puszczyk Nowy wpis
@Pytanie

niestety nie ma czegoś takiego

Mateusz

To prawda ze ciężko jest się tam dodzwonić ?

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Geovita? Czy kandydat na stanowisko KUCHARZ powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zuza

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?

Kucharz
@Zuza

Proszę kierować się swoim instynktem i kompetencjami i nie brać pod uwagę wylewanego hajtu do firmy i ludzi. Jeżeli ktoś uczciwie pracuje a nie kombinuje to wszędzie jest zadowolony i ma poczucie dobrze zrobionej roboty.

Za 2 koła
@Kucharz

Za 2 koła dobre he zlecenie dore

Jarosław

Jak aktualna sytuacja w firmie? Na ich stronie widzialem że szukają osób do pracy na stanowisko kierownika obiektów http://geovita.pl/kariera/ Ktoś pracował w Geovita?

Igor

Firma ma dobrą opinię na różnych forach więc gdzieś tkwi problem. Może jednak trzeba zacząć poprawę nastroju?

matylda
@Igor

tak też się spotkałam z negatywnymi opiniami na temat geovity. szukam aktualnie pracy i chciałabym rozpocząć współpracę z geovitą. mam natomiast pewne obawy przed wysłaniem CV. proszę o pomoc i informację

Ulka

Niestety generalnie osoby, które nie potrafią bądź nie chcą dobrze pracować szukają winy po stronie firmy!!

@Ulka

Jeśli chodzi o Krynice to mam na to dowody jak się tam pracuje z ludzmi. Pozdrawiam

@Ulka

Proszę nikogo nie oczerniac bo pracować każdy potrafi

Ania

Nie polecam pracy w Geovita w Krynicy-Zdroj. Straszny (usunięte przez administratora) przez jedna z kelnerek Pauline szef kuchni nie reaguje A dyrektor ucieka

Paulina

@Zuza, widziałam, że jesteś zainteresowana pracą w Geovita. Czy zdecydowałaś się aplikować do tej firmy? Jeśli tak, to napisz proszę, jak przebiegał Twój proces rekrutacyjny. @Kucharz, po Twoim komentarzu wnoszę, że pracujesz w Geovita. Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy oraz warunkach, które oferuje? Jakie są plusy i minusy pracy w Geovita w Warszawie?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Geovita? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

- wynagrodzenia są zawsze na czas i to ważne. Lista jest jedna dla Prezesów i pracowników więc choćby z tego powodu wynagrodzenia to nie problem - proces rekrutacji zalezny jest od tego gdzie szukasz pracy - w Centrali czy w którymś z obiektów, ogólnie nic czego nie da się przeżyć - Geovita szuka ludzi do pracy ale to gdzie szukasz warunkuje fakt z kim i w jaki sposób odbędzie się rozmowa - nie ma co się stresować - firma na tle innych tego typu w Polsce bardzo "normalna" . Nie oczekuj gór złota bo płace nie są wygórowane ale mozesz mieć pewnosc ze nikt Cię nie będzie oszukiwał.

Chomik
@pracownik

... no tu się nie zgodzę. Pracowałem przez 9 lat w Geo Dąbki i płace były zawsze na poziomie minimum, ale było normalnie i świetna atmosfera, na początku 2017 roku nastała nowa p.o. dyrektor która pod hasłem porządków poukladowych zrobiła REWOLUCJĘ, zatrudniając kolesi, koleżanki i rodzine. Niewygodnych i niepokornych zmusiła do zwolnień a tych odpornych na jej "wdzięki" pozwalniała jako redukcję lub brak kompetencji (ponad 80% starego personelu). I teraz to o czym pisałaś - zwalniani nie otrzymali świadczeń urlopowych, części dodatków świateczno-noworocznych itd. Pisałem do Rady Nadzorczej, do Prezesa, zgłosiłem sprawę w PIP - grochem o ścianę . Niech nikt mi nie mówi że poprzednia ekipa rządząca to był układ, bo jeżeli był to jak nazwać obecny ?

D
@Chomik

cóż - rzuć okiem na datę wpisu opisującego ówczesną sytuację w Geovicie i komentaż dotyczący relacji i uczciwości ... Zmiany w Zarządzie i zmiany Dyrektorów oparte na ich sympatii do obecnego rządu czy po prostu na tym że byli podwładnymi J.S i JJ nie pluli na nich i nie pisali do nowego (obecnie już byłego) Zarządu maili "ze łzami w oczach" paszkwili na Prezesa S. sprawiły że sytuacja obecna wyglada jak wygląda. Ta branża nie toleruje obsadzania stanowisk menadżerskich ignorantami i beztalenciami - stąd obecne efekty.

Rocky
@Chomik

Panie Chomik Zapewne Pan wie że doszło do zmiany w Dabkach.

an

Praca w GeoVicie chyba tylko dla początkujących, do przyuczenia. Żadnych szans na stałą umowę. Pracownicy nie wiedzą co będzie jutro. Marne zarobki. A Zarządowi chyba wydaje się że najlepsze oszczędności to te na pracownikach. Ktoś chyba zapomniał, że ludzie miarą sukcesu w tym zawodzie. Żadnych szans na rozwój!

Szczera !

Szczerze odradzam każdemu pracy w Geovicie, kompletnie nie szanują pracownika, trzeba się prosić dosłownie o wszystko ! O umowę ,o prowizję ,o narzędzia pracy.. Płaca marna, zarabiają na nawiności pracowników.. Musisz nadrabiać na kilku stanowiskach bo nie stać ich na zatrudnienie wystarczającej ilości osób, nie ma kto posprzątać pokoi, ogarnąć konferencji i przyjąć gości.. Już dawno ktoś powinien zgłosić ich do odpowiednich urzędów..

ZZak

Rozumiem Monika, że to ty piszesz. Najpierw myślałaś, że jesteś nie zastąpiona ale okazało się inaczej. Jesteś leniem i już. Dlatego nie wiem czemu piszesz takie rzeczy. Poprzedniemu Zarządowi wchodziłaś w ... wiadomo ale ten się poznał na tobie. I co teraz zwolnienia lekarskie z ZUS. Dziwne !!!

Ja

Nowy zarząd to totalna porażka. Prezesi którzy w życiu nie zarządzali jakąkolwiek spółka i nie mają zielonego pojęcia o hotelarstwie i pracy z ludźmi. Sposób w jaki traktują pracowników i ludzi oddanych jest żenujący i pokazuje że nie są profesjonalni. Potrafią tylko wrzeszczeć i straszyć ludzi oraz bezprawnie zabierać wynagrodzenie nie informując o tym pracownika. Zatrzymują przy sobie ludzi którzy nie są uczciwi. Żenada jednym słowem katastrofa i brak kultury i profesjonalizmu.

Tom
@Ja

zgadzam się w 100%. prezes to człowiek który nie ma o niczym zielonego pojecia. Potrafi tylko zastraszać pracowników i wprowadza mobbing. Skoro jest to społka Skarbu Panstwa i PGNIG ja nadzoruje to ciekaw jestem czy ktors od nich wie jaka samowlokla jest w Geovicie i co zarzad wyprawia/

pp

Pracowałam w jednym z ośrodków nad morzem. Kierownictwo bardzo miłe,zapewnione śniadania pracownicze, a często i obiady. Płaca minimalna krajowa, ale praca ogólnie komfortowa pod względem psychicznym oraz fizycznym.

Paulina

Zastanawiacie się nad zatrudnieniem w Geovita? Sprawdźcie, kogo poszukuje firma: http://geovita.pl/kariera/ Będziecie aplikować?

D.W.

no i nie uratował ... Nowemu Zarządowi życzę aby zamiast zajmować się wyszukiwaniem przestępstw i nadużyć zajął się pracą i zmaiast przydupasami otaczał się specjalistami bez wzgledu na to czy lubią PiS czy nie. Geovicie jako Firmie życzę samych sukcesów a pracownikom spokoju i przewidywalności dnia kolejnego!

taki tam
@D.W.

Zgadzam się Zwolnili profesjonalnych ludzi którzy wyrabiali markę GEOVITA. Teraz to już leci na samo dno i nikt z pracowników specjalnie się tym nie przejmuje bo i po co się starać skoro tego i tak nikt nie widzi.

Adam
@D.W.

Prezesowi R.O - szczęśliwej drogi już czas....

xyz

To, co się obecnie dzieje w tej firmie to jakiś sen wariata :) Poprzedni Zarząd robił dziwne rzeczy czasami ale Ci teraz to normalnie jakis kosmos - ludzie czy wy to wszytko robicie po to by rozłożyc tę firmę na łopatki i sprzedać za bezcen jakiemuś koledze z Partii ? Bo tak to wygląda obecnie . Jak dobrze juz tu nie pracować wie tylko ten, kto juz tu nie pracuje ;)

Robot
@xyz

Ale Pan Prezes twierdzi, że jego celem jest własnie uratowanie tej firmy, wypracowanie zysków , a nie osłabnie celem dalszej sprzedaży. Ze sposobem realizacji oczywiście zawsze można polemizować

berlina
@Robot

Cooo nowy Zarząd znów jest do (usunięte przez administratora) Ludzie jak zatrudnia się małolatów bez doświadczenia o oni myślą że, złapali nie wiadomo co. Stres zmniejszone wynagrodzenia w centrali! (Pewnie myślą że coś im to da zysk) hihi. Pan były R. O doprowadził do prawie bankructwa- firmę która działała. Szczerze mówiąc były Prezes przed R.O czyli JŚ był super. Mądry doświadczony i znał się na rzeczy i takich też ludzi zatrudniał a nie kolesi.

Zostaw merytoryczną opinię o Geovita - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.