Moto-Leader Łukasz Dziewulski

3.3 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Moto-Leader Łukasz Dziewulski

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy Moto-Leader Łukasz Dziewulski mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Olga Nowy wpis

Ale to znaczy że są czy nie? Możesz też dać znać czy jest możliwość pracy na umowę o pracę jako spedytor? Zastanawiam się nad aplikacją mimo że nie ma ogłoszeń nigdzie.

Alex Nowy wpis
Inne

Jestem mega zadowolony z usług firmy , już kilka zakupionych pojazdów , polecam każdemu pozdrawiam ekipe Moto Leader

Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Rozmowa o pracę tragiczna prowadzona przez spedytorów. Nie dotrzymują słowa.

Irena Nowy wpis
@Kandydat

Czemu tak sądzisz? Ja tam nie byłam jeszcze, więc byłoby świetnie przeczytać od kogoś, jak było. Dużo czasu trzeba poświęcić na rekrutację u nich w ogóle?

MiszaMasza649
Inne

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

ML
Kandydat
@MiszaMasza649

Po 1. Wszystko co wypisujesz to bzdury Po 2. Gdybys był faktycznie pracownikiem naszej firmy to byś się w jakikolwiek sposób przedstawił lub opisał swoje obowiązki. Po 3. Jesteś zwykłym zazdrosnym i zawistnym (usunięte przez administratora) lub nadajesz na zlecenie pseudo konkurencji. Nie omieszkamy wystapic o IP z którego piszesz ten komentarz na drodze prawnej bo te wypociny to jawne działanie na szkodę firmy i znieważenie dobrego imienia ( to już jest przestępstwo z KK ) Do zobaczenia niebawem

dino
Inne
 Pytanie
@MiszaMasza649

Samochód wylicytowany w styczniu i do tej pory żadnej informacji gdzie on sie znajduje . Najpierw informacje , że samochód juz w porcie zaraz po licytacji / zdjecia itd z fajnie bo szybko / , a później cisza ! Po interwencji po ponad 2 miesiacach informacja , że samochód będzie płynął z Teksasu i , że juz zabukowany na 14 kwiecień . Okazuje się , ze nie ma zabukowania i samochód ,,niby,, krązy z portu do portu bo tralalala....a w sumie porty wszystkie działaja ! Ciekawe kto bedzie placił za podróze samochodu jesli rzeczywiscie on podrózuje . I dalej....kiedy zostanie wysłany do Europy i skąd ? Żenada , ze samochód po prawie 4 mieięczniej licytacji i opłaceniu go w terminie nawet nie wypłynal z usa !!! Gdzie jest błąd , i kto za to odpowie ? Klient nie zgadza sie na dodatkowe koszty bo z jakiej okazji , brak kompetencji czy olewka totalna bo za dobrze macie i nie ogarniacie tego ?

Joe
Inne
@dino

Jestem w identycznej sytuacji. Handsomejoe76@gmail.com

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Moto-Leader Łukasz Dziewulski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Niezadowolony Klient Rzeszów
Inne

Zakupiłem auto 07.10.2021 i do tej pory brak kontaktu i nie wiadomo co stało się z samochodem . Pieniądze zapłacone 8218 DOLARÓW za Jeep-a o którym słuch zaginął. Najlepsze tłumaczenia kobiet tam pracujących pt ,, już piszę emaila" i do tej pory zero kontaktu ! Osoby oszukane w ten sposób proszę o kontakt, gdyż nie zostawię tej sprawy i nie odpuszczę tematu tym oszustom !

Karol
@Niezadowolony Klient Rzeszów

Pan jest kolejnym niezadowolonym klientem firmy? Jak w maju sprawa wygląda? Firma dostarczyła już auto?

Andrzej
@Karol

Firma nigdy publicznie nie przeprosiła mnie za publiczne nazwanie mnie kłamcą ! Nadal nie sprostowała swojego postu, w którym twierdzi, że mojego motocykla nie sprowadziła. W następnym poście zacytuję maile (z podaniem danych osobowych) pracowników firmy, z którymi korespondowałem. (usunięte przez administratora) trzeba piętnować ! Osądźcie sami, wybierzcie mądrze

Joe
@Niezadowolony Klient Rzeszów

Witam. Jak się z Panem skontaktować,jestem w podobnej sytuacji. Handsomejoe76@gmail.com

Andrzej
Inne
 Pytanie

Mogę podać VIN motocykla, którego podobno nie sprowadziliście. Zainteresowani ?

2
Karol
@Andrzej

Jak masz udokumentowaną licytacje to przecież możesz udowodnić że sprowadzili twój motor. Dziwię się tylko że bez żadnych papierów. Jak go teraz zarejestrujesz?

Andrzej
Inne

Motocykl wylicytowany i opłacony na początku sierpnia. Do Polski (siedziba firmy Moto-leader) dotarł po czterech miesiącach, bo wylicytowano motocykl bez dokumentów (sic !). Teraz od dwóch tygodni nie mogę doprosić się o informacje na temat stanu motocykla i koniecznych napraw - jeżeli to ma być profesjonalizm, to aż strach się bać :( Bardzo kiepski kontakt z osobą odpowiedzialną ! O postępach i dalszym ciągu tej współpracy poinformuję, ale chyba kolejnego pojazdu nie sprwadzę przy pomocy tej firmy.

Andrzej
 Pytanie
@Andrzej

Gdy po miesiącu interweniowałem czemu to trwa tak długo, dostałem odpowiedź cyt. " Pański motocykl był zabrany na warsztat poza kolejką" - no szczęściarz ze mnie ! A potem cyt. "niestety nie będziemy w stanie naprawić Pana motocykla ... ponieważ mamy nawał własnej pracy i ciągłe dostawy własnych motocykli. Naprawa ta jest czasochłonna i wymaga wyjęcia oraz rozebrania silnika." (sic !). Nic to wcześniejsza oferta naprawy, uzgodnienia i zawarta umowa (ustna, ale obowiązująca). Że nie wspomnę o zapewnieniach przy zakupie, że uszkodzenia są niewielkie i nie ma się czym przejmować ... Reasumując, jak powiedział klasyk - nie wiem, czy chciałbym z nimi ubić muchę w kiblu, nie mówiąc o ubiciu interesu. Nigdy więcej ! Na koniec nie potrafili (nie chcieli ?) przez dwa tygodnie zorganizować transportu motocykla do mnie. Sam sobie załatwiłem w ciągu godziny. W mojej opinii firma niekompetentna i po prostu nieuczciwa !

ML
Pracownik
@Andrzej

Szanowny Panie - Nasza firma nie oferuje nikomu kompleksowych usług importu z naprawą ! Chyba Coś się Panu pomieszało ! Nie mieliśmy żadnego motocykla w naprawie pod klienta w tym okresie ! Proszę pisać więcej komentarzy, to dla nas darmowa reklama ????????????

ML
Pracownik
@Andrzej

Nie mieliśmy takiego klienta ani podobnej sytuacji ! Proszę nie insynuować

Andrzej
 Pytanie
@ML

I w dodatku kłamią !!! Dołączyć korespondencję mailową ? Podać personalia osób kontaktowych ? To już żenada !

Andrzej
 Pytanie
@ML

I w dodatku kłamią !!! Dołączyć korespondencję mailową ? Podać personalia osób kontaktowych ? To już żenada !

Andrzej
Inne
 Pytanie

ciąg dalszy perypetii ... Gdy po miesiącu interweniowałem czemu to trwa tak długo, dostałem odpowiedź cyt. " Pański motocykl był zabrany na warsztat poza kolejką" - no szczęściarz ze mnie ! A potem cyt. "niestety nie będziemy w stanie naprawić Pana motocykla ... ponieważ mamy nawał własnej pracy i ciągłe dostawy własnych motocykli. Naprawa ta jest czasochłonna i wymaga wyjęcia oraz rozebrania silnika." (sic !). Nic to wcześniejsza oferta naprawy, uzgodnienia i zawarta umowa (ustna, ale obowiązująca). Że nie wspomnę o zapewnieniach przy zakupie, że uszkodzenia są niewielkie i nie ma się czym przejmować ... Reasumując, jak powiedział klasyk - nie wiem, czy chciałbym z nimi ubić muchę w kiblu, nie mówiąc o ubiciu interesu. Nigdy więcej ! Na koniec nie potrafili (nie chcieli ?) przez dwa tygodnie zorganizować transportu motocykla do mnie. Sam sobie załatwiłem w ciągu godziny. W mojej opinii firma niekompetentna i po prostu nieuczciwa !

1
Pytanie
 Pytanie

Co jaki czas w Moto-Leader Łukasz Dziewulski można ubiegać się o podwyżkę?

ML TEAM
Pracownik
@Pytanie

Irytujące są te automatyczne pytania moderatorów ....

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

ML TEAM
Pracownik

1. Nikt w naszej firmie nie pracował i imieniu Włodi ( poza ochroniarzem który pracuje do tej pory i ma się bardzo dobrze ) 2. Szefa nie ma w firmie na codzień bo przebywa większość czasu w USA. 3. Mamy świadomość , ze duży sukces naszej firmy będzie powodować takie wpisy i irytację ludzi z pseudo konkurencji czy zwyczajnych zawistnych i zazdrosnych trolli internetowych. Na ta chwile mamy się świetnie i nie narzekamy na brak CV od potencjalnych kandydatów do pracy. Nie pozdrawiamy ????????

Klient
Pracownik

Nie polecam, masakra, z dobrobytu sie w głowach poprzewracało. Stanowczo odradzam

Firma
Pracownik
@Klient

Co za bzdury - gdyby Pan był faktycznie naszym klientem to by podał jakieś merytoryczne fakty. Mamy zdecydowaną większość rynku w Polsce i ten fakt w prosty sposób boli niektórych.... Jeśli ma Pan coś logicznego do powiedzenia to zapraszmy do biura z konkretnymi faktami i uzasadnieniem dlaczego nie poleca naszej firmy - a jeśli nie jest Pan naszym klientem i używa pomówień to zobaczymy się niebawem w wiadomym miejscu ( podobnie jak w przypadku poprzednich bzdur wypisywanych przez pseudo konkurencje z małej litery ). Nie pozdrawiamy ML TEAM

Firma do zamknięcia

Brak kontaktu, nie odbierają telefonu, nie udzielają rzetelnych informacji, umawiają się na dostawę auta np na piątek i nie informują że jednak dostawy nie będzie, cały dzień straciłem siedząc w domu, przełożyli mnie na poniedziałek i co? oczywiście auto nie dotarło, dostałem je tydzień później tracąc po drodze bezczynnie w domu 3 dni w oczekiwaniu na lawetę z samochodem. Odradzam, firma kwalifikuje się do wytoczenia procesu sądowego

ML
@Firma do zamknięcia

pozdrawiamy konkurencje

stały klient
@Firma do zamknięcia

ale bzdury

H.P.Baranowscy
Inne

Gorąco polecam.Pełen profesjonalizm,opieka i kontakt .Ukłony w stronę Pana Adama.

Sylwia
@H.P.Baranowscy

Moto-Leader działa na rynku od wielu lat, a ten czas ponoć zapewnił nam im niezbędne doświadczenie do zakupu i sprowadzenia każdego wymarzonego przez klienta sprzętu oraz pojazdu. Nic zatem dziwnego, że jesteś tak zadowolony z ich usług. Czy mim aktualnej sytuacji w kraju, można się tam bez problemu udać?

wojo

Wszystko ok, można powierzyć tej firmie zlecenia na sprowadzanie czegokolwiek ze Stanów!

Aga

Z czystym sumieniem polecam firme Moto -Leader dzialają szybko i sprawnie . Dział transportu na medal !!!

aga

Firma godna polecenia ! !

anonim

(usunięte przez administratora)

ML

Pozdrawiamy konkurencje - dziękujemy za reklamę

nie pozdrawiam

Stanowczo odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą.

6
ML
@nie pozdrawiam

Pozdrawiamy konkurencje - dziękujemy za reklamę

anonim

(usunięte przez administratora)

ML

Pozdrawiamy konkurencje która nie ma pomysłu na merytoryczna rozmowę !

Grubson

nie szanują klienta, z dala od tej firmy

ML
@Grubson

Pozdrawiamy konkurencje ????

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Moto-Leader Łukasz Dziewulski - Repki

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Moto-Leader Łukasz Dziewulski?

    Zobacz opinie na temat firmy Moto-Leader Łukasz Dziewulski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Moto-Leader Łukasz Dziewulski?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Moto-Leader Łukasz Dziewulski
Przejdź do nowych opinii