Sokołów Podlaski

Opinie o Rudziński Wiesław Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Olg-Mar Zakład Pracy Chronionej

BRAK

Szew [usunięte przez moderatora] Słynne powiedzenie \"ja wszystko wiem\" Firma dla inwalidów i ludzi ze zły stanem zdrowia. Szew płaci bardzo niewiele. Nie lubi gdy pracownik choruje, mimo że ma grupę inwalidzką. Dyrektor firmy ( nie szew ) to dopiero prawdziwy [usunięte przez moderatora] Uważa się za ateistę. Dla pracowników zero współczucia. Ale bardzo inteligenty. Nie polecam firmy ludziom słabym psychicznie. Szew da to odczuć dość dotkliwie. Rotacja w firmie bardzo duża. W sumie co tydzień \"nowi\". Pracują ludzie naprawdę tylko zdesperowani życiowo. Szczera prawda. Były pracownik... Naprawdę nie polecam.Z poszanowaniem: dla ludzi poszukujących pracy na terenie gminy Sokołów Podlaski.

Zostaw opinię o Rudziński Wiesław Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Olg-Mar Zakład Pracy Chronionej - Sokołów Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rudziński Wiesław Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Olg-Mar Zakład Pracy Chronionej