Opinie o TMF Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Pomagamy firmom rozwijać się i inwestować w skali globalnej. Nasi specjaliści do spraw księgowości, administracji, kadr i płac zlokalizowani w biurach TMF na każdym kontynencie pomagają klientom prowadzić biznes w różnych lokalizacjach na całym świecie. Dostarczając usługi outsourcingowe w ponad 80 krajach, TMF Group jest globalnym specjalistą, który doskonale rozumie lokalne potrzeby.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMF Poland Sp. z o.o. w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Zyx

Z całego serca nie polecam pracy w tej firmie. Zdanie pracowników nie jest w ogóle brane pod uwagę. Jeżeli aplikujecie na stanowisko stażysty lub asystenta to unikajcie tej firmy z daleka. Zero możliwości pracy zdalnej już od połowy maja, kierownictwo nie zamierza nawet wysłuchać i przemyśleć tego, co mają do powiedzenia pracownicy. Firma coraz bardziej upada i podejmuje coraz gorsze decyzje. Premie ani podwyżki w tej firmie nie istnieją. Chora firma i chore decyzje

MM
@Pracownik

NIE ZGODZE SIĘ, ŻE TAKIE BENEFITY OFERUJE PRAWIE KAŻDA KORPORACJA, PRACOWAŁAM W KILKU I JEDYNE CO BYŁO TO SOCJAL I UBEZPIECZENIE GRUPOWE, W TEJ CHWILI PRACUJE W FIRMIE PRYWATNEJ I JEDYNE CO MAM TO UBEZP. GRUPOWE ZA KTÓRE PŁACE I PARE ZŁ NA ŚWIĘTA, NIE MAM NAWET WCZASÓW POD GRUSZĄ, WIĘC BENEFITY, KTÓRE SA OFEROWANE W TMF TO DLA NIEKTÓRYCH BARDZO DUŻO.

Pola Siksa

Pozwolę sobie opisać swoje doświadczenie w zespole "globalnym", chociaż patrząc okiem czasu i doświadczenia - bardziej pasuje - Powiatowym. Tak zarysowując kierunek opinii dodam, że firma ma ogromny kryzys w zarządzaniu. Ciągłe zmiany wizji, rotacje na najwyższych szczeblach, brak komunikacji itp. - to są takie bardzo ogólne sygnały, że ta ryba już jest mocno nadpsuta. Poza tym w firmie tej króluje kultura promowania miernoty i atmosfera wszechobecnego braku wszelkich ambicji. Nie liczcie na żaden rozwój - nawet przeskakując oczko wyżej dostaniecie max 5% podwyżki. Ha, podwyżki - to słowo jest zakazane w słowniku firmy. Pieniążki to tylko dla seniorów, którym sypią na lewo i prawo za każdym razem jak wizja się wyłoży - wam, szeregowi pracownicy nic się nie należy. Możecie nacieszyć oczy na linkedinie jak wasz management pije drinki w Meksyku. Ale meksyk! Poza tym: brak jakichkolwiek struktur organizacyjnych, nikt nie bierze odpowiedzialności za nic, managerowie niezainteresowani tym, co robią ich podwładni, haery odpowiadają łaskawie po 5ciu tygodniach - dramat. Po kowidzie zrobiło się jeszcze weselej. Nikt za nic nie odpowiada, nikt do niczego nie dąży - organizacja mentalne widmo. Na górze, ci, co koszą siepę oczywiście złote usta pełne frazesów - na dole: brak wizji, celów i realizacji. Pracując tam ma się wrażenie, że ta organizacja za chwilę się rozleci jak domek z kart. Nikt nie wie jakim cudem to jeszcze działa, serio. Chwalą się benefitami - no ok, 120 marchewek na karcie sodexo, lekcjami języków obcych. Z tymi językami to też niezła beka - chcieliśmy się z kilkoma osobami zapisać, odesłali nas do lektora a on przegnał nas na 4 wiatry psiocząc, że szkoła językowa mu nie płaci 3 miechy...TMF - totally meaningless firm? Mało? To jeszcze dorzucę: niewykwalifikowana kadra managerska, niedbająca o rozwój - szczęśliwi ci, którym trafił się manager z IQ wyższym niż swój wiek - reszta to bezideowi papuasi pod butem (un)delivery leaderów. Podsumowując: leadership sprowadzony do klikania i postowania na linkedinie zamiast brania byków za rogi, albo cojones :-)

Joanna
Inne

Analiza przeprowadzona dość dawno. Czy w ramach aktualizacji wymaga ona jakiegoś dopełnienia? masz jakieś szersze odniesienie się? Co obecny kandydat może wywnioskować z tego dla siebie?

Kandydat

Widziałam to pytanie już na wątku z siedzibą w Katowicach, ale nikt nie odpowiedział... Może tutaj się uda? ;) Ile czeka się na informację zwrotną?

@Izabela

Co do zasady, dział rekrutacji odzywa się w ciągu dwóch tygodni od spotkania Kandydata z managerem. Czasami ten czas może nieznacznie wydłużyć się (np. duża liczba zainteresowanych na dany wakat lub sezon urlopowy).

Monika

Zrezygnowałam z własnej woli, a raczej z powodu zaleceń lekarzy, gdyż w krótkim okresie czasu mocno pogorszył sie mój stan zdrowia i nie chciałam przebywać na wiecznym L4 i zrzucać pracy na barki koleżanek z działu. Ale dla osób, które się zastanawiają nad pracą w TMF, to mogę powiedzieć jedno - w żadnym miejscu nie spotkacie sie z tak ludzkim podejściem do prywatnych problemów i wyrozumiałością. Oczywiście w systemie pracy można by było wiele poprawić, ale przełożeni serio starają sie przekazywać uwagi pracowników ,,do góry", ale sami nie zmienia polityki firmy w ciągu jedno miesiąca. Dla osób, które serio chciałyby się czegoś nauczyć (w sensie nie klepać bez zastanowienia faktur), to mogą się pytać i uzyskają odpowiedź, więc jest szansa na rozwój nie tylko w drabince, ale w branży. Trzeba tylko chcieć sie pytać i działać ;) Ludzie pracują tam po kilkanaście lat i mają stanowiska nie dlatego, że sie wysiedziały i awansowały, tylko za tym stoi prawdziwa wiedza, a to kolejny plus (w końcu przełożony poza wsparciem operacyjnym tez zawsze poratuje wiedzą i doświadczeniem każdego świeżaka). Jak wspomniałam, odeszłam z własnej woli, żeby zadbać o swoje zdrowie, które mocno nadwyrężałam przez poprzednią pracę (przed TMF), ale tego pracodawcę będę dobrze wspominać. Wpis nie jest kupiony, bo najwcześniej wylewa sie kubeł pomyj na byłych pracodawców, a ja mam dobre wspomnienia, więc może komus to pomoże podjąć decyzję, zwłaszcza jeśli odrabiał orkę w prywatnym biurze rachunkowym i zastanawia się na spróbowaniem w ,,korporacji" księgowej ;)

Zośka Nowy wpis
Inne

Jakie warunki należy spełnić by stać się w firmie „osobą nie do ruszenia”? ktoś napisał, że zatrudniają się „od zawsze”, mnie ciężko będzie to przeskoczyć, bo jeszcze na rozmowie nawet nie byłam. I nie wiem czy w zasadzie będę osobiście? Mam na myśli te ofertę dla specjalisty ds. kadr i płac z trybem w 100 % zdalnym. Rozmowa też tak może być zrealizowana?

@TMF Poland Nowy wpis

Nie polecam nikomu kto nie lubi być poniżany. W płacach maja jedna osobę - Magdę- która wprowadza wszystkich nowych pracowników. Niestety na porządku dziennym są krzyki i poniżanie. Wiem, ze każdy myśli ze by na to nie pozwolił, ale proszę mi wierzyć ze będąc w roli ofiary nie jest tak łatwo się przeciwstawić. Do tego prowadzą ciągła rekrutacje i ciagle zwalniają poszczególne osoby. Jest pare osób nie do ruszenia, które pracują tam „od zawsze”. Reszta albo nie wytrzymuje psychicznie i się zwalnia, albo jest wyrzucona.

Asia Nowy wpis
Inne

A jak wyglądają sprawy względem pracy na część etatu? wcześniej pisano tu, że można zacząć pracę w przedziale od 7 do 11, zastanawiam się czy przy tym praca na pól etatu byłaby w ogóle możliwa? czy ktoś już się tak zatrudniał?

Jopek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.
Kandydat

Dzień dobry, na jaką pensje może liczyć asystent w dziale kadr i płac? Czy jest UOP?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w TMF Poland Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Zakupów
Łomianki
SANDEX.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
RA
Inne

Cześć, mogę was prosić o kilka słów na temat ścieżki kariery w firmie i TMF Business Academy? Na jakiej zasadzie działa ta akademia, sprawdza się? Szukają Accountanta z językiem niemieckim. Przybliżycie mi widełki? Oczekują sporo, nawet 5-letniego doświadczenia, więc ciekawi mnie ile firma oferuje. Co myślicie, warto ubiegać się na to stanowisko? Co z pracą zdalną, nie wróciła jej możliwość przypadkiem? W benefitach pisza o prezentach świątecznych, pochwalcie się, co firma zafundowała w tym roku?:)

Colaaa89
Kandydat

Witam , aplikuje na stanowisko specjalista ds.kadr i płac , praca zdalna. Ile można zarobić w tej firmie ?

Ona
Kandydat

Czy może ktoś powiedzieć jak się pracuje w dziale kadr i płac jako asystent?

Johnnnnny
@Ona

Nie warto .Po pierwszym tygodniu będziesz chciała uciekać. Nie będziesz wiedziała kto ma Ci zlecać pracę, zacznie szpytać wokoło czy ktoś coś ma, a wtedy każdy zrzuci na Ciebie całe swoje (usunięte przez administratora) i obudzisz się, że wszyscy na zdalnej a Ty robisz najgorsza robotę na miejscu, którą przypisują sobie inni. Be my guest.

Kalina
@Johnnnnny

Nie łapię. Widziałam teraz ofertę dla asystentki do działu księgowości i tam normalnie jest zapisana hybryda a nawet praca zdalna, czemu twierdzisz, że miałoby wyjść inaczej? Chyba, że początki takie są i trzeba się przez nie przebić? Co potem? Jest jakiś awans? po jakim czasie skoro teraz nowych osób szukają?

Tmf Poland Sp. z o.o.

Pracuję w firmie blisko rok, jest wspaniała rodzinna atmosfera jak na korporację, dużo pro pracownoczych akcji, ciekawe benefity. Podoba mi się możliwość rozwoju, doskonalenia swoich umiejęstności z zakresu języka angielskiego, excela czy możliwości uczestniczenia w interesujących szkoleniach. Cieszę się, że tu trafiłam, polecam z całego serca! ????

Ilona
@Tmf Poland Sp. z o.o.

Wspaniała rodzinna atmosfera? ???? No cóż, najważniejsze że Tobie się podoba - ale Twoja opinia brzmi jakby była to pierwsza praca i zachłyśnięcie się korpo ???? Tmf nie umie zadbać nawet o bezpieczeństwo danych, giną teczki osobowe klientów, wyciekają informacje poufne - no ale rodzinna atmosfera jest najważniejsza! ????

Maximilian
@Tmf Poland Sp. z o.o.

Zgadzam się całkowicie z tą opinią. Przyszedłem do TMF-u z bardzo toksycznego korpo i doceniam życzliwosc i gotowosc do pomocy innych współpracowników. Osoby które mają aż tak dużo hejtu wobec tego miejsca albo pracują w jakimś dziale gdzie faktycznie jest poważny problem albo powinny oddejść do innej firmy i zobaczyć czy faktycznie będzie im lepiej. Mi jest bardzo dobrze i zamierzam tu pracować tak długo jak nie zmieni się sytuacja.

Yy
@Maximilian

To, że ktoś przyszedł z gorszego korpo lub "gdzie indziej jest gorzej" to żadne argumenty umniejszające to co sie nagminnie dzieje w TMF. W czasach gdzie kładzie się nacisk na wellbeing, zdrowie psychicznie itd, ludzie są przemęczeni i sfrustrowani nadmiarem obowiązków i brakiem wsparcia. I nie zmienią tego webinary czy joga w trakcie pracy, bo najnormalniej w świecie nie ma czasu żeby z tego korzystać. Firma sobie odhaczyła bezmyślnie kolejny punkcik na plus w excelu, że oferuje to czy tamto a ludzie dalej są wykończeni i uciekają.

Czy firma TMF Poland Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Zgadzam się

Generalnie ludzie w zespole są fajni, pomocni. Choć nie wszyscy, bo jak ci pomagaj w czymś, potem muszą wypełnić timesheet, i jak za dużo czasu spędzają na pomoc Tobie, muszą się tłumaczyć, jednocześnie ciebie wykopując. Enate to tragedia, klikanie procesów i wielka strata czasu. Nie wyrabiasz się z robota, więc robisz nadgodziny. Zaczynasz robić się zmęczony. Dowalanie klientów bez pytania czy dasz radę ich przejac. Zapomnij o awansie, jak zaczynasz od asystenta to masz tyle samo spółek co młodszy specjalista, a wynagrodzenie o wiele niższe. Ciągle robiebie szkoleń, enate, ankiety, wgrywanie plików, nie otwierające się pdfy, ticekt za ticketem- to wszystko spowalnia pracę. Jak jesteś zaangazowany to jeszcze więcej od Ciebie wycisną. Jak gdzieś popełnisz błąd to musisz się nieźle tłumaczyć. To wywołuje stres. To jest praca na rok, max 1,5. Nie warto tutaj pracować dłużej. Wykonczysz się psychicznie i fizycznie. W moim zespole w ciągu pół roku odeszło 6 czy 7 osób. Rotacja jest ogromna. Jeśli znasz się na kadrach i placach ale nie leżą ci te wszystkie programy do obsługi, typowe w korpo to daj sobie spokój od razu. Moim zdaniem poziom managera i superwizora to tragedia. Nie ogarniają nic.

były pracownik

Nie polecam - chyba że ktoś lubi jak nim pomiatają i traktują jak śmiecia. Jeszcze póki to tolerujesz to jest wszystko dobrze, gorzej jak się temu przeciwstawisz. Generalnie firma nie szanuje ludzi w ogóle. Jestem w szoku że w tych czasach takie rzeczy jeszcze się dzieją!!!!

Kandydat

Cześć, możecie powiedzieć, jak wygląda elastyczność godzin pracy w TMF? Są jakieś widełki godzinowe, w których się pracuje?

Odpowiedź
@Pracownik

Możemy wybrać sobie dowolną godzinę rozpoczęcia pracy między 7 a 11.

Karo
@Odpowiedź

I na poszczególnych działach nie robi to większego problemu? zastanawiam się jak wtedy ludzie zgrywają się z jakąś ewentualną współpracą. Które stanowiska obecnie są uznawane za te najbardziej samodzielne a przy których stawia się raczej na zespół? Są prowadzone jakieś projekty?

Zyx

Taka ja

Bo to prawda

Bardzo rozczarowana
@Zyx

Zgadzam się z tą opinią.

jeszcze pracownik
@Zyx

Praca w TMF - wielkie rozczarowanie pod każdym względem...jedyny plus to czasem fajni ludzie w zespole.

Leszek
@jeszcze pracownik

Dużo tu podobnych - zwłaszcza ostatnio - opinii? Z czego one wynikają, skąd to rozczarowanie? Firma szczyci się elastycznymi godzinami pracy, benefitami typu bezpłatne lekcje angielskiego, Cafeteria, karty przedpłacone, dofinansowanie wczasów pod gruszą, upominki świąteczne, czy bonus urodzinowy. To mało? A ile w takim razie wynosi wynagrodzenie?

@Leszek

Negatywne opinie wynikają ze zmian jakie zostały wprowadzone. Kiedyś godziny pracy były elastyczne, teraz już nie są. Benefity jakie wymieniłeś oferuje prawie każda korporacja. Bonus urodzinowy został zastąpiony 4h wolnymi od pracy. Wynagrodzenie nie jest adekwatne do doświadczenia i umiejętności. Ile wywalczysz, tyle masz. Nie rzadko bywa, że nowy asystent zarabia tyle co specjalista pracujący pod kilku lat. Nie dziwne, że ludzie odchodzą.

Natalia
@Zyx

To jakie te decyzje? O co chodzi?

MM

Aneta
Kandydat

Zostawiam opinie po raz drugi bo usuwają negatywne komentarze. Cieszę się, że nie mialam okazji zmarnowania nawet jednego dnia w tej firmie. We wtorek rekruter zaprosił mnie na rozmowe ktora miala odbyc sie w czwartek.zerwalam sie wczesniej z pracy, przygotowalam sie do rozmowy, jednak rekruter mnie wystawil. Po 30min oczekiwania na telefon postanowilam sama zadzwonic zeby po prostu uzyskac jakakolwiek informacje - rekruter bezczelnie wyłączył telefon. Zachowanie godne przedszkolaka, a nie dzialu HR w firmie, ktora na co dzien zajmuje sie sprzedaza uslug z zakresu HR! Ciesze sie, ze wyszlo jak wyszlo, bo nie wyobrazam sobie zrezygnowac z dotychczasowej firmy na rzecz takiego cyrku. Nie maja szacunku do kandydata i pokazuja sie z takiej strony, to ciekawe jak traktuja pracownikow.

Rabka
@Aneta

Może stało się coś poważnego.

ou
@Rabka

Ahhha serio i ani odezwu?

@Aneta

Dziękujemy za sygnał. W TMF kładziemy bardzo duży nacisk na candidate experience, przepraszamy za zaistniałą sytuację. W przypadku jakichkolwiek kwestii związanych z rekrutacją zapraszamy do kontaktu z dedykowanym rekruterem (adres zawsze w stopce w korespondencji z Kandydatem) lub recruitment_tmfpoland@tmf-group.com.

pawello
Kandydat

rekrutacja - na stanowisku O2C Specialist - Billing ile można zarobić? (usunięte przez administratora)

Pracodawca
@pawello

W TMF Poland szczegóły dotyczące wynagrodzenia omawiane są indywidualnie z każdym pracownikiem w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej lub podpisania umowy. Wysokość wynagrodzenia rozpatrywana jest indywidualnie i jest uzależniona m.in od wykształcenia, doświadczenia, znajomości języka obcego.

teta
@Izabela

Teraz maja braki kadrowe to powinni szybko reagowac. Natomiast system jest tak sztywny i nie do ruszenia ze nie warto poswiecac swojego zdrowia za marnych pare groszy. W moim przypadku odp dostalam po 2 tyg. Ale zegnam sie z Ta pozal sie firma bo takiego chaosu to dawno nie widzialam..nie polecam pracy w TMF

@teta

No niestety nie odezwali się do tej pory chociaż rozmowa poszła mi całkiem ok - część merytoryczna ok, angielski też. Nie wiem, może sezon urlopowy i nie ma menadżerów. Albo za dużo im powiedziałam $. Trudno, szukam w takim razie dalej :)

Ela
@Izabela

Ciesz sie ze nie zmarnowalas w tej firmie ani jednego dnia... co tam sie dzieje to jest masakra. Ludzie odchodza a Ci nowi co przychodza po miesiacu widza ze zarzadzanie to jeden wielki chaos. Managerowie maja Cie za podczlowieka. Potrzebujesz pomocy to co slyszysz... " czytaj opisy klienta" zenada! Nie polecam! Na wlasne uszy slyszalam jak rekruterzy albo managerowie wyzywaja mlodszych stopniem od (usunięte przez administratora) bo cos im nie wyszlo.. nie polecam

Bejbe
@Ela

Jeśli slyszalas takie rzeczy to dlaczego nie zareagowalas? Dlaczego nie zgłosiłaś sprawy do HR? Można takie rzeczy robić anonimowo. (usunięte przez administratora)

Pracownik z Warszawy

Normalnie nie piszę komentarzy ale uważam za smutne że większość komentarzy jest aż tak negatywna bo firma w moim odczuciu na to nie zasługuje. + Zdrowa i normalna atmosfera. Fajny przełożony, który jest ekspertem w swojej dziedzinie. Brak dziennych targetów, duże zaufanie do pracownika. Fajne i responsywne HRy. Zero problemów z komputerem i aplikacjami. Jak czegoś brakowało to request na DJ i za 2 dni hulało. - Benefity nie są imponujące a to co jest oferowane wymaga dopłaty od pracownika. Faktycznie, trochę brakuje planu wprowadzenia nowego pracownika. Tutaj jest pole do poprawy. Mając ponad 15 lat doświadczenia to firma najbardziej przyjazna człowiekowi. Wiele rzeczy da się wywalczyć poprzez rozmowę z przełożonym. Budżet uzależniony od wyników firmy.

Pracownik z Warszawy

Ewa nie kwestionuje że możesz mieć takie doświadczenia, ale w moim dziale takich nie ma. Spotykam się z empatią i profesjonalizmem. Proces mam globalny i pracuje z różnymi biurami (Azja, Ameryka Południowa, Europa). Więc jeżeli piszesz o złym doświadczeniu to może powiedz też w którym obszarze.

Ewa z Warszawy- byly pracownik
@Pracownik z Warszawy

To moze mialas szczescie. Bo do dzialu jakiego trafilam co chwile szukaja ludzi. Brak stabilnosci. Ludzie boja sie prosic o pomoc bo jak sie poprosi managera o wsparcie to ma Cie za nic. Nie bede wymieniac obszaru. Jest to tylko przestroga dla ludzi, ktorzy chca tam pracowac. Nikt nie wplynie na moje zdanie odnoscie tej firmy. Ciesze sie ze trafilas na super zespol. Tylko ciekawe jak dorzuca Ci obowiazkow to czy za tym tez pojda pieniadze bo raczej watpie.Ludzie psychicznie nie wytrzymuja. Z mojego bylego dzialu w przeciagu 2 miesiecy odeszlo 4 pracownikow. Rotacja o czyms swiadczy. Prawda? Jesli masz kadre zarzadzajaca jak beton do ktorej sie zglasza problemy i zero reakcji to tak bedzie. A powiedz mi jak Ci sie pracuje? Czy wszystko dziala jak nalezy? Jak tam praca na enate czy innych komunikatorach miedzy klientami nic sie nie zacina:) ? Pdf- y tez otwieraja sie blyskawicznie :) prawda? Ehh droga czytelniczko, moze mialas szczescie i bardzo Ci gratuluje! Ale najwiekszemu wrogowi nie polece pracy w tym miejscu. Strata czasu obiecuja umowe na cz.nieokreslony pozniej sie wycofuja. Szkoda ze nie wspomna o karcie sodexo, ze trzeba miec przepracowany caly miesiac zeby dostac benefit. Malo tego jak ktos odchodzi, nawet przepracuje caly miesiac to tych pieniedzy nie dostanie.. to tylko przestroga dla nowozatrudnionych. Milego dnia :)

@Ewa z Warszawy- byly pracownik

Widocznie dużo zależy od zespołu. Ja szczerze nie mam powodu do narzekania. Z kartą sodexo to niestety prawda. Zaczynając w połowie miesiąca traci się 2 zanim karta przysługuje, to akurat firma powinna zmienić bo raczej nigdzie się aż tak nie kombinuje. Generalnie z doświadczenia pracy w innych firmach to wszystko zależy od 3 czynników : przełożonego, ludzi w zespole i tego czy się przyjdzie w odpowiednim czasie.

Czy pracownicy w TMF Poland Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Olga

Patrząc obiektywnie uważam, że praca w tej firmie jest dobra tylko z perspektywy wieloletnich pracowników. Pracują zdalnie. Firma nie ma pojęcia jak bardzo są nie-zarobieni i łatwo pozorują jak to są zarobieni. Pół dnia robią jednego ticketa. Jak podwładny wyśle zrobione zadanie to przełożony sprawdzi, nic nie zmieni i zaraportuje wykonie zadania parę dni później, że niby taki zarobiony, że ma tickety na czerwono i ledwo daje radę. Totalnie brakuje prawnika, który zna się na prawie pracy i pomaga na bieżąco. Dla oszczędności jedyne co robią to rozsyłają czwartki kadrowe z prenumeraty jednej ze znanych gazet - żal.pl. Ale swoje pewnie zarabiają i są zadowoleni. Jak przychodzi ktoś nowy to od razu to zauważa, ale system nie jest do ruszenia, bo menedżerowie nie chcą ruszać swoich specjalistów. Jak klient płaci to co zmieniać.

Aga
Inne

Chciałam podzielić się swoja opinia na temat rekrutacji do firmy. Pani rekturet super, profesjonalnie zadzownila, przeprowadzila wywiad, poinformowala o all, potem roznie poinformowala o wynikach.Nie mam zastrzezen do tego etapu. Jednak rozmowa z managerem bardzo wierd, mianowicie jedyne pytanie jakie mi zadano, to czym obecnie zajmuje sie w pracy - potem brak jakichkolwiek innych pytan i kot na desku chodzacy po klawiaturze. Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o TMF Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w TMF Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TMF Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMF Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188