Opinie o TMF Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Pomagamy firmom rozwijać się i inwestować w skali globalnej. Nasi specjaliści do spraw księgowości, administracji, kadr i płac zlokalizowani w biurach TMF na każdym kontynencie pomagają klientom prowadzić biznes w różnych lokalizacjach na całym świecie. Dostarczając usługi outsourcingowe w ponad 80 krajach, TMF Group jest globalnym specjalistą, który doskonale rozumie lokalne potrzeby.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMF Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Betaa

Czy TMF oferuje tzw trzynaste wynagrodzenie w roku ? Za ocene roczną czy coś w tym stylu? Co to ta karta przedpłącowa ? Czy jest na ściśle określone cele, sklepy itd? To nie zwykła multikafeteria zasilana co miesiąc?

@Betaa

Nasza firma oferuje wiele benefitów poza płacowych dla pracowników. Ich pakiet jest bardzo bogaty i różnorodny. Pracownicy mają możliwość dostosowania pakietu do swoich preferencji. Oferujemy także karty przedpłacone Sodexo, którymi można płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych. Środki niewykorzystane w danym miesiącu przechodzą na kolejny okres i kumulują się na karcie.

@Betaa

Myślę że należy doprecyzować, trzynaste wynagrodzenie, jest zazwyczaj dodatkowym wynagrodzeniem w roku, które równa się równowartości wynagrodzenia brutto obowiązującego 100%. Taki składnik w firmie nie funkcjonuje. Natomiast oceny roczne są i pół roczne również, ten proces nie wiąże się koniecznie z podwyżką. Karta przedpłacona, jest to świadczenie gdzie karta za każdy miesiąc jest uzupełniana kwotą 100 zł i można nią płacić tam gdzie honorowana jest płatność mastercard, nie pamiętam jakie sklepy, tego można się dowiedzieć na SODEXO DLA CIEBIE. Problem jest tylko taki że karta nie ma czipa a nie wszystkie sklepy mają funkcjonujące terminale z funkcją przeciągnięcia karty.

Zainteresowana

Dzień dobry Jestem bardzo zainteresowana praca w tmf. Czy praca odbywa się zdalnie? Czy można pracować z innego miejsca niż z miejsca zamieszkania?

@Zainteresowana

W TMF Group pracujemy obecnie wyłącznie zdalnie. Nie ma też wymogu pracy z miejsca zamieszkania. Serdecznie zapraszamy do aplikowania (tu cały proces również odbywa się on-line). Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Kariera na naszej stronie internetowej, tam m.in. lista aktualnych ofert pracy zarówno do TMF w Polsce, jak również do naszego Europejskiego Centrum TMF (z biurem w Katowicach): https://www.tmf-group.com/pl-pl/careers/

@Zainteresowana

Tak, firma od czasu kiedy zaczęła się pandemia pracuje zdalnie. Trudno mi powiedzieć, czy jak mieszkasz w W-wie a dom rodzinny masz w Częstochowie i tam chciałabyś świadczyć pracę czy jest taka możliwość. Tego nie wiem.

Aktualność
W Katowicach powstaje Europejskie Centrum TMF Group. Rekrutacja trwa! Dołącz do nas już dziś.

W TMF Group właśnie rozpoczęła się rekrutacja do Europejskiego Centrum TMF Group (w Katowicach). W pierwszej kolejności poszukujemy ekspertów posiadających doświadczenie w jednym z obszarów specjalizacji firmy i biegle władający językami angielskim, niemieckim lub francuskim.

Do kilkusetosobowego zespołu pracującego już w Katowicach szukamy kolejnych 300 specjalistów. Oferujemy pracę bezpośrednio z największymi firmami globu z rankingu Fortune 500 i FTSE 100 z takich krajów, jak Anglia, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Dania, Finlandia, Islandia, Francja, Włochy, Belgia, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Holandia, Luksemburg, a nawet tych mających swoje siedziby na Wyspach Normandzkich (Guernsey i Jersey).

Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdziecie tutaj: https://www.tmf-group.com/pl-pl/careers/life-at-tmf-group/
Arturo

Lubią wyzyskiwać pracowników. Często osoby będące asystentami wykonują zadania senior specjalistów i specjalistów ( oczywiście za asystenckie pensje). Robią tak bo wiele osób rzuca pracę z dnia na dzień bo nie wytrzymują takiego poniżenia i z łatwością gdzieś indziej znajdują lepsze wynagrodzenie. Często doświadczony pracownik ma mniej niż nową osobą bez doświadczenia. Statemu mówią że nie mają na podwyżki.

@Arturo

Nasi specjaliści pracują na rzecz wiodących globalnych marek. Wiedza starszych specjalistów, zdobywana latami - zarówno na studiach podyplomowych, jak i w ramach TMF Business Academy, nie jest możliwa do zastąpienia przez osoby na stanowiskach asystenckich. Te pełnią w naszym zespole bardzo istotne role, jednak o innym charakterze. Stawiamy na ich rozwój, aby w przyszłości mogły pełnić funkcje eksperckie bądź managerskie. Poziom wynagrodzeń w TMF Group dostosowany jest do doświadczenia i zakresu obowiązków oraz uzupełniony o szeroki pakiet dodatkowy. Wie to każdy, kto choć raz pojawił się w naszym biurze.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TMF Poland Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Nikolas

Rotacja olbrzymia, nawet jak na outsourcing - zwłaszcza audyt i księgowość. Beznadziejna atmosfera - ludzie się wzajemnie obgadują i na siebie donoszą. Na konkurencyjne zarobki nie ma co liczyć. Doradzam pytać o wszytko podczas rozmowy rekrutacyjnej, bo później twierdzą, ze oni wcale tego "nie obiecywali".

@Nikolas

mamy najniższe wskaźniki odejść zarówno pracowników, jak i klientów od lat. Dzięki świetnej i przyjacielskiej współpracy zespołów w Katowicach i Warszawie, oferujemy też dużą liczbę ogłoszeń o pracę.

Była
@TMF Poland Sp. z o.o.

Najniższe wskaźniki z porównaniu z kim ? z innymi firmami ? W takim razie może je tutaj przytoczycie, zamiast pisać farmazony. Przyjacielska współpraca - o tym pewnie wiele osób, które odeszło w przeciągu ostatnich paru miesięcy, ma wiele do powiedzenia.

@Była

Dane odnosimy do poziomu rotacji w naszej firmie w przeszłości oraz w porównaniu z innymi firmami z branży. W ostatnim czasie znacząco zwiększyła się ilość rekrutacji w Polsce, w związku z przenoszeniem niektórych funkcji i obowiązków z innych krajów, w których działa TMF.

Była
@TMF Poland Sp. z o.o.

To bardzo ciekawe, ponieważ wskaźniki rotacji to dla poważnych firm dane poufne, z którymi z pewnością sie z nikim nie dzielą. Nie wiem więc jakim cudem twierdzicie, że w TMF rotacja jest niższa niż gdzie indziej. No chyba, że porównujecie się z branżą budowlaną...w takim razie gratuluję :) W zasadzie co do standardów to TMF niewiele od niej zresztą odbiega. I proszę mi nie pisać, że macie raporty, z S&S ponieważ oni akurat z tej brażny statystyk nie mają. A prawda jest taka, że w TMF rotacja, jest olbrzymia.

@Była

W zespole, w którym pracowałam rotacja wynosiła w ciągu roku 60%, czyli ponad połowa zespołu uległa wymianie. W żadnym innym miejscu nie spotkałam się jeszcze z aż tak wysokim wskaźnikiem.

???
@Nikolas

Audyt??? Przecież wszyscy wiedzą że TMF nie świadczy usług audytowych. Kolejny raz opinia bez pokrycia w rzeczywistości, jakich wiele na tym portalu.

Prawda
@Nikolas

Kto to są osoby oficjalnie reprezentujące w KRS firmę ? Czy to fikcja i te osoby Polskim pracownikom zlecają jak postępować bo nie ufają w Katowicach ludziom ? Kto tutaj w tej firmie zarządza ? Nieobecni obcokrajowcy - zlecający z zqgranicy jak działać ?

@Prawda

Polskim oddziałam TMF Group zarządzają managerowie z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług outsourcingowych.

Szef_kuchni
@TMF Poland Sp. z o.o.

To nie prawda, nie mają te osoby z Polski nawet możliwości współzarządzania, (Europejski?.) dyrektor regionalny dyktuje co jest priorytetem - zlecając formalnym manadrzerom jak podwykonawcom ... biurem tym nie zarządzają w pełnym tego słowa znaczeniu osoby z Polski. Veritas!

Marisol
@TMF Poland Sp. z o.o.

Chyba chcielibyście mieć niskie wskaźniki odejśća, ale wszyscy dobrze widza ze i wśród pracowników i wśród klientów rotacja jest duza.

Ann

Bardzo słabe warunki zatrudnienia i duże obłożenie pracą.

Świadoma

Chwilę temu byłam pracownikiem TMF Poland. Chciałam się podzielić moją opinią, ponieważ uważam że takie miejsca jak to również pomagają w podejmowaniu decyzji o doborze przyszłego miejsca pracy. A więc: - rozmowa kwalifikacyjna oraz osobą która ją przeprowadzała przebiegała pozytywnie (ale dobrze że pamiętałam o dopracowaniu warunków już na rozmowie bo potem jest tylko gorzej, jeśli chodzi o warunki finansowe oraz inne składniki które moga dotyczyć dobrej współpracy). - atmosfera pracy bardzo średnia, ludzie się obmawiają, plotkują, menadżerowie niektórych zespołów pozwalają sobie na głośne plotkowanie o przełożonych MASAKRA, nigdzie się z tym nie spotkałam. Niom ale jak się nie dzieje dobrze, to czasem i plotki są dobre bo wiesz w czym siedzisz. -TMF Poland jest obecnie mieszanką pracowników EXTOR oraz UCMS ludzie ze spółek się nie do końca lubią i to widać bo tworzą się grupy społeczne, - jakaś część klientów była własność EXTOR i UCMS bardzo trudny klient, niewyrozumiały bardzo wymagający a w zamian niewiele dający firmie, -narzędzia pracy bardzo mało satysfakcjonujące, ponieważ firma prawdopodobnie nie korzysta ze stałego wsparcia technicznego zewnętrznego a wewnętrzny pozostawia wiele do życzenia, -szkoleń wewnętrznych brak, natomiast jest możliwość korzystania z dofinansowania wraz z umową lojalnościową, ale to raczej taki standard, -osoby zarządzające zespołami z bardzo małymi predyspozycjami zarządczymi oraz solidnym wsparciem dla zespołu, są tacy którzy są managerami a robią pracę specjalisty (taki rynek brak rąk do pracy), również podkreślę że nie WSZYSCY MANAGEROWIE, niektórym zespołom można pozazdrościć, - jeśli jesteś stażystą lub młodszym specjalistą, raczej trzeba się mocno zastanowić czy jesteś pewien że chcesz tego o czym jeszcze nie wiesz co Cię czeka, pracujesz za pieniążki stażysty, asystenta a dorobek do obrobienia masz nawet specjalisty. To się nazywa szybkie doświadczenie, może w obecnych czasach tak wygląda wdrażanie w pracę, mało skuteczne raczej raczej strzał w kolano dla firmy, ludzie nie wytrzymują ciśnienia, - zaplecze socjalne standardowe, ZFŚS, opieka medyczna, premia za niechorowanie, Tak podsumowując, to praca może byłaby ciekawa i warta poświęcenia gdyby były dobre fundamenty organizacji, jak również uczenie się od innych podmiotów na rynku, że w kapitał ludzki warto inwestować, bo pozyskiwanie jest zdecydowanie pracochłonne i sporo kosztuje. POZYSKAJ-WYZYSKAJ-WYPLUJ na obecnym rynku pracy nie jest dobrym podejściem. Firma z 20-letnim stażem a kiedy już jesteś w środku zastanawiasz się czy oni dopiero zaczynają. Mam wrażenie że nowe podmioty lepiej funkcjonują na rynku niż te które mają tylko markę.

@Świadoma

Dziękujemy za konstruktywne uwagi. Jak wiele firm o tym rozmiarze pracujemy nad ulepszeniami w wielu obszarach, nie wystrzegając się błędów. Grupa doświadczonych menedżerów, o których Pani wspomina oraz cały zespół zarządzający pracują codziennie nad usprawnieniem każdego aspektu działania TMF. Zatrudniamy zarówno specjalistów, jak i osoby z małym doświadczeniem, z myślą o ich intensywnym wdrożeniu. Kładziemy duży nacisk na transparentność procesu rekrutacji i przedstawienia warunków zatrudnienia. To pierwsze zastrzeżenie w tym zakresie, za które dziękujemy. Przeanalizujemy jeszcze raz sposób przekazywania informacji na ten temat. Życzymy Pani wielu sukcesów zawodowych w przyszłości.

DWX
@Świadoma

"jeśli jesteś stażystą lub młodszym specjalistą, raczej trzeba się mocno zastanowić czy jesteś pewien że chcesz tego o czym jeszcze nie wiesz co Cię czeka, pracujesz za pieniążki stażysty, asystenta a dorobek do obrobienia masz nawet specjalisty. To się nazywa szybkie doświadczenie, może w obecnych czasach tak wygląda wdrażanie w pracę, mało skuteczne raczej raczej strzał w kolano dla firmy, ludzie nie wytrzymują ciśnienia"... smutna prawda...i jeszcze wieczne pretensje jakby od razu Kraków zbudowano....

@DWX

Dbamy o atmosferę w naszej firmie już od momentu rozpoczęcia pracy. Nowi pracownicy (nawet teraz w czasie pracy zdalnej), mogą liczyć na program wprowadzający w ich obowiązki (tzw. onboarding) oraz wsparcie menadżera, na każdym etapie ich pracy. Zakres obowiązków dostosowujemy do wiedzy, umiejętności oraz zajmowanego stanowiska. Wspieramy początkujących pracowników, rozumiemy ich emocje związane z pracą w nowym miejscu, bo kiedyś sami zaczynaliśmy i zależy nam na tym, by każdy nasz pracownik czuł się dobrze w TMF Group.

Aktualność
TMF Group zaangażowany w pomoc dla Szpitala Zakaźnego w Chorzowie.

W tym szczególnym czasie, w którym każda, nawet najmniejsza pomoc, nabiera ogromnego znaczenia nasza firma zaangażowała się w pomoc dla Szpitala Zakaźnego w Chorzowie. W porozumieniu z dyrekcją szpitala zakupiliśmy środki czystości niezbędne do codziennej pracy, zwłaszcza w tym trudnym czasie. Paczka zawierała również produkty spożywcze. Tym samym, TMF Group chciałby serdecznie podziękować wszystkim medykom za poświęcenie i to co robicie dla nas. Trzymajcie się!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w TMF Poland Sp. z o.o.?

Dbamy o atmosferę w naszej firmie już od momentu rozpoczęcia pracy. Nowi pracownicy (nawet teraz w czasie pracy zdalnej), mogą liczyć na program wprowadzający w ich obowiązki (tzw. onboarding) oraz wsparcie menadżera. W trakcie stażu pracy również dbamy o naszych pracowników i ich rodziny. Dzieci pracowników otrzymują paczki lub bony z okazji Mikołaja. Pracownicy mogą liczyć na dofinansowanie do karty multisport oraz prywatne ubezpieczenie medyczne, a także na niespodzianki z okazji Dnia Kobiet czy Walentynek.

Patiextr

Praca wydaje sie ciekawa dla osob ze srednim wyksztalceniem. Problemy zsczynaja sie przy kontaktach z zarzadem. (usunięte przez administratora)

Marcello

Pracowałem w TMF, skoro mówimy o merytoryce to: 1. Kursy językowe bezpłatne- NIEPRAWDA, jest kwota która należy płacić co miesiąc zgodnie z otrzymywaną fakturą, a te języki w liczbie mnogiej to tak naprawdę tylko angielski i hiszpański z polskimi lektorami 2.Prywatna opieka medyczna-TYLKO najniższy szczebel Luxmed (widoczność wizyt i opcje bardzo ograniczone w porównaniu do rozszerzonych pakietów jakie miałem w innych firmach), za pozostałe trzeba PŁACIĆ (dużo jeśli chcemy ten dobry pakiet) 3. Ubezpieczenie na życie oraz multisport- PŁACISZ 4. Elastyczny czas pracy-nie wiem w jakim dziale, zwykle nie przyjście na 9ta lub 8ma oznacza spóźnienie i należy o nim dzień wczesniej informować 5. Home office- hahahaha Komputery są STACJONARNE- jeden laptop przypada na dział.....jak wpiszesz sie na liste, uzyskasz zgodę i uda ci sie doniesc tą cegłę do domu to super 6. Mówią że firma przyjazna rodzinom-tak, są działy w których pracują wyłącznie osoby z dziećmi tzw managerowie (ciężko byc nie przyjaznym dzieciom jak wszyscy je mają) 7.Nieformalny dress code- tylko piątki, obijały się maile w ktorych są prezentacje z wymogami stroju w pozostałe dni... 8. Prezenty świąteczne i okolicznościowe- tak- kaktus w 3 cm doniczce.....reszty nie widziałem nigdy 9. Lody w biurze-coś takiego pojawiło się na pracuj pl-serio? nie zauważyłem na żywo, może lepiej..... 10. Działalność charytatywna-tak opisuje się firma- dobre bo to nigdy akcje organizowane przez nią, to raczej cos zwiazane z zarządcą budynku. 11. Totalnie NIE ekologiczne podejscie- woda w plastikowych butelkach przy czym np. długopisów nie uraczysz... 12. Najlepsze- premie za nie branie l4, czyli przychodz chory, zarazaj innych-to doceniamy groszem rzucimy. A tak poza tym ciemno, zimno, ciasno i dziury w podłodze (tu akurat nie żartuje-ale chciałbym, można rzec że nie ma wojny międzypłciowej o kręcenie klimą bo wszystkim jest jednakowo zimno (a klima jest i tak ustawiana centralnie). Czy polecam? Na krótko, chyba że jesteście smutasami którzy nie mówia cześć wówczas welcome and feel like at home.

Zdziwiony
@Marcello

To chyba pracujemy w różnych firmach. Chociaż piszesz - "pracowałem" więc widać że nie wiesz co teraz się dzieje.

@Marcello

Poruszyłeś w swoim wpisie wiele istotnych dla nas kwestii. Informacje przedstawione przez Ciebie są jednak nieaktualne. Punkt po punkcie opisujemy na co mogą liczyć nasi obecni i przyszli pracownicy odnosząc się do kwesti, które poruszyłeś. - Kursy językowe. Wszystkie kursy językowe w firmie TMF Group są bezpłatne dla naszych pracowników. Ich wymiar to 1h w tygodniu. W przeszłości, nasi pracownicy otrzymywali faktury za zajęcia, ale odeszliśmy od takiej praktyki. Obecnie wszystkie zajęcia są bezpłatne. - Opieka medyczna. Nasi pracownicy mają do dyspozycji dwie opcje ubezpieczenia prywatnego: LuxMed i Allianz. W pakiecie otrzymują dostęp do specjalistów oraz podstawowe badania. Oferujemy także możliwość rozszerzenia pakietów medycznych o bardziej zaawansowane zabiegi, co naturalnie wiąże się z dodatkową opłatą. - Multisport. W temacie karty Multisport wypowiedzieliśmy się dosyć obszernie w poprzednim komentarzu. Co do ubezpieczenia, oferujemy dwie opcje ubezpieczenia prywatnego (patrz: punkt nr 2), a zakres cen za te opcje waha się pomiędzy 40 a 80 zł. - Elastyczny czas pracy. Każdy z naszych pracowników, może rozpocząć pracę między godziną 7 a 11. Taką możliwość mamy wpisaną w regulamin. Godzinę przyjścia do pracy ustala się z managerem i w przypadku chęci jej zmiany, wystarczy poinformować o tym fakcie. - Home Office. Każdy pracownik, który z określonych powodów potrzebuje pracować zdalnie oraz uzyskał zgodę swojego managera, może pracować z domu. Taka osoba otrzymuje laptopa. Najcięższy laptop w naszej firmie waży około 2,3 kg. - Firma przyjazna rodzinom. Co roku w naszej firmie organizujemy Mikołajki dla dzieci pracowników. W trakcie tego dnia dzieciaki otrzymują paczki z prezentami, a cała zabawa odbywa się w specjalnej sali. TMF Group angażuje się także w akcję Dwie godziny dla rodziny. W tym dniu, wszyscy pracownicy mogą opuścić biuro dwie godziny wcześniej. Mamy także elastyczne godziny przyjścia do biura (między 7 a 11) co również jest ukłonem w stronę rodziców odwożących dzieci do szkoły czy przedszkola. - Dress code. W trakcie oficjalnych spotkań z klientami lub gdy reprezentujemy firmę na zewnątrz obowiązuje nas firmowy dress code. W te dni, w których nie spotykamy się z klientami, każdy pracownik może przyjść ubrany tak, jak jest mu wygodnie. - Prezenty świąteczne. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia nasi pracownicy otrzymują dodatkową gratyfikację pieniężną w zależności od dochodu rodziny oraz mini paczki. Organizujemy także spotkanie z Mikołajem dla dzieci pracowników. Tam również dzieci otrzymują paczkę od św. Mikołaja! Z okazji narodzin dziecka lub ślubu także oferujemy upominki np. karty do Smyka lub ogromne kosze z kwiatami. - Lody w biurze. W jednym dniu w roku zapewniamy pracownikom lody. Dbamy o to, by nikomu nie zabrakło odrobiny słodyczy na patyku i staramy się zapełniać lodówkę z tygodniowym zapasem. - Działalność charytatywna. Tak, to prawda. Dotychczas angażowaliśmy się w akcje organizowane przez zarządcę budynku. Wierzymy w to, że aby zmienić świat warto zacząć od siebie dlatego angażujemy się w akcje zarządcy budynku. - Nasze budynki, zarówno ten w Warszawie, jak i w Katowicach znajdują się w dogodnych lokalizacjach. Dodatkowo by poprawić komfort pracy w biurowcu w Warszawie, chcemy podjąć współpracę z pracownią architektoniczną.

Pbsereator
@TMF Poland Sp. z o.o.

Beatyfikacja na święta hihi dobre, czyli z że są s nie środków obrotowych...czyli się należy jak psu buda....A elastyczny czas pracy hmmm czyli zależy od woli managera.. A powinno być jak mi pasuje dzisiaj mam ochotę być od 7 ,jutro od 8...

Marisol
@Marcello

Zgodzę się, premia za niechorowanie to kpina i promowanie nieodpowiedzialnych zachowań - przyjdz do pracy nawet chory i pozarażaj innych...

@Marisol

od 1 stycznia 2020 roku zrezygnowaliśmy z premii za efektywność. Dla naszych pracowników wprowadziliśmy dodatkowy benefit w postaci kart przedpłaconych.

zadowolony pracownik
@TMF Poland Sp. z o.o.

Potwierdzam, że w ostatnim czasie dużo się zmieniło w firmie na plus. Dla mnie jest ważny elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej. Faktycznie jest chłodno w biurze i kilka osób dogrzewa się farelkami ale nie trzeba pracować w kurtce i rękawiczkach. Atmosfera zależy od działu.

Adonis

Wielka pomyłka! Pracowałem w TMF Poland dział globalny 1. Rozmowę macie na 4 piętrze a do pracy idziecie piętro niżej... Ciemno i smutno jak ponury dramat. Jakaś tam współpraca z architektoniczna pracownią-dobre...haha 2. HR na 3 piętrze.... To bardzo ciekawe... Że kto? 3. Lody w firmie w 1 dzień w lato coś tam padło byłem 2 lata i się nie załapałem.... Dzieciaki chcą lodów.. Śmieszne 4 elastyczny czas pracy - że co? Hahaha każde przyjście na inną godzinę to nie stawienia się.... Chyba że masz farta i super przełożonych.... 5 że jestem facetem konkretów to powiem.... Warunki pracy żenada...okna się nie otwierają, z żaluzji opada kurz, klima to dziury w podłodze, istny PRL i bieda 6 tak wiele koleżanek pracuje po kilka lat.... Powiem tak czym jest 10 lat pracy w obecnych czasach.... Nie wmowicie mi że to poszerzone horyzonty i głód wiedzy i rozwoju.... 7 luxmed porażka.... Bezpłatny pakiet nie zawiera nawet glukozy.... Za każdy wyższy doplacasz.... Allianz hahaha spróbuj się przenieść do niego hahaha ha powodzenia 8 HR 4 piętro jest spoko 9 najlepsze są zamykane pokoje bez tabliczek.... Persony ważne cenne i bezimienne tam siedzą 10 ktoś tam pisał o kaktusie.... Polewka.... Naprawdę dali po tej miernocinie w doniczce za to zapomnieli o podstawowym doplywie tlenu dla pracowników 11 jasny gwint! Są Eco.... Mają dystrybutor wodyw 2019 roku przy nie sortowaniu śmieci i.... Drukowaniu tysiąca plastikowych bezużyteczny h kart w ramach.... Konkursu. Nie, nic z nimi nie zrobicie..co niektórzy odmierzą jedynie kreskę, ale nie wnikam jak kto umila sobie czas 12 oooo języki.... Nie ma bezpłatnych kursów a faktury nadal przychodzą. Itak są tylko 2 ang i hiszp z polskimi lektorami 13 pierwszego dnia pracy jestescie zaproszeni na lunch.... Jezu weźcie lepiej portfel ze sobą to jak randka z dziewczyną w Pl...ciezko się wykręcić trzeba placic 14 premie za nie chorowanie były jak jeszcze tam pracowałem 15 integrację brak poza jakimiś party bożonarodzeniowymi 16 absolutny hit soft skillsy przez internet w wymiarze 1h....jakis mizerny jeden warsztat twarzą w twarz był tylko 17 Plusy - no tak koleżanki w ciąży maja ok czyli praca na zrobienie pauzy w życiu 18 nie ma systemów.... Nie uraczycie SAP a czy innych takich 19 ta super lokalizacja to korki weźcie pod uwagę 20 dajcie Panią co ważyła te laptopy :) fajne zajęcie swoją drogą.... 21 straciłem 2 lata życia Najgorsze jest to że oprócz uczciwego przyznania że to dobra praca na macierzyński dla kobiet czyli tak naprawdę nie pracownie.... Oraz stabilne osiadanie to nic więcej dobrego nie mogę powiedzieć. Za duzo rozczarowań.

@Adonis

Pracownicy firmy TMF Group pracują na 3 lub 4 piętrze w biurowcu przy ul. Piłsudskiego 1 w Warszawie. Większość sal konferencyjnych, w tym sale, w których odbywają się rozmowy kwalifikacyjne znajduje się na 4 piętrze. Na 3 piętrze, znajdują się działy, w których pracują koordynatorzy klientów globalnych, pracownicy władający różnymi językami, w tym także obcokrajowcy. Jak wspominaliśmy we wcześniejszych wypowiedziach, pracownicy mają możliwość rozpoczęcia pracy między godziną 7 a 11. Godzinę przyjścia do pracy konsultuje się bezpośrednio z menadżerem. W temacie prywatnej opieki medycznej, pisaliśmy już kilkukrotnie. Każdy pracownik ma do wyboru pakiety podstawowe lub rozszerzone, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych. Można też dokupić pakiety rozszerzone, pakiety partnerskie, rodzinne, pakiety z wizytami domowymi, senior, VIP i Prestige, do wyboru: Luxmed lub Allianz. Każdy z menadżerów ma do wykorzystania budżet kwartalny na wyjście ze swoim zespołem. W pierwszym tygodniu pracy każdy nowy pracownik zostaje zaproszony przez firmę na lunch. Wszelkie koszty pokrywamy my jako pracodawca. Jest to świetna okazja do bezpośredniej rozmowy oraz odpowiedzi na wszystkie pytania nurtujące nowego pracownika. Cały czas rozwijamy naszą ofertę szkoleń z miękkich kompetencji, właśnie przez wzgląd na bardzo dużą popularność i zainteresowanie ze strony pracowników. Co do komentarzy dotyczących urlopów macierzyńskich, wychodzimy z założenia, że macierzyństwo oraz urlop są prywatną sprawą naszych koleżanek z pracy. Ze swojej strony możemy dodać, że nasze koleżanki po zakończeniu urlopu, mogą spokojnie wrócić do swojego miejsca pracy, bez żadnych obaw o jego utratę. Czekamy na nie z otwartymi rękoma.

Michasia

Mi pracuje się bardzo dobrze... Jestem od niedawna w firmie, są plusy i minusy ale ogólne wrażenie ok. Pracuje w dziale globalnym czyli tym na 3 piętrze. Z dobrych stron firma stabilna idaje umowę na czas nieokreślony. Że złych stron jednak nie jest to praca dla kogoś kto lubi wyjazdy czy podróżowanie takich rzeczy tu zbytnio nie ma. Luxmed jest bardzo ubogi-ten bezpłatny. Zajęcia z języka - fajnie że są w firmie i na miejscu i tak coś tam niewiele się dopłaca. Będę się tym interesować. Niestety open space nie jest imponujący i sam budynek na Piłsudskiego wymaga jakiegoś ogarnięcia... Te nawiewy powodują że sporo dziewczyn chodzi w swetracg grubych. Nie wiem jak z vebefitami... Podobni coś ma być na święta zobaczymy. Firma chyba zaczęła dbać o to co ludzie mówią, zobaczymy. Minus to nie mamy laptopów (nie wszyscy) inie ma miejsca na spotkanie zespołu większego niż 4 osoby.... Czasem ludzie stoją i donoszą krzesła.... Salki są 2 tylko i to maleńkie. Kuchnia jest ładna, jest dużo mikrofalowej i pojemne lodówki to jest bardzo fajne Nie ma tanich sklepów z jedzeniem więc tylko ślimak itp. To droga okolica więc nie znalazłam miejsca gdzie mogę tanio zjeść lunch. Działy są różne.... Opinie są różne... Chyba zależy od działu. Managerowie też są baaardzo różni.... Raczej managerki, jak chcecie mieć kobieca siłę to tam są same managerki :) Co by mogli poprawić :klumatyzja, luxmed, same warunki pracy żeby było jakoś bardziej miło... Narazie jest ciemno i tak ponuro trochę... Okna od dziecinca nie wypuszczają mega dużo światła. Inne języki niż hiszpański mile widziane!

Marcello

Dlaczego usuwacie opinie negatywne zostawiajac tylko pozytywne????????

@Marcello

Mechanizm GoWork uniemożliwia pracodawcom usuwanie opinii negatywnych.

Czy TMF Poland Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Pracownicy TMF Poland otrzymują dofinansowanie do kart Multisport lub, jeśli nie chcą z niej skorzystać, dofinansowanie do aktywności w obszarze kultury i sportu. Oferujemy trzy wersje karty do wyboru, w zależności od preferencji i częstotliwości korzystania z obiektów sportowych. Za naszym pośrednictwem można również dokupić kartę dla członków rodziny lub osób towarzyszących.

Jarek86

Cześć jakie zarobki na stanowisku Cluster Security Officer? zarobie 3000 brutto ?

@Jarek86

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Informujemy, że wybraliśmy już odpowiednią osobę na to stanowisko i tą rolę mamy już zamkniętą. Jednocześnie zachęcamy do sprawdzania aktualnych ofert pracy na stanowiska odpowiadające Twoim zainteresowaniom. Link do ofert to: https://bit.ly/33Sd5l7. Zapraszamy do aplikowania!

happy girl

tak jak oobiecałam, tak też czynię :) chciałam się pochwalić że pracuje w Tmf w Warszawie , od pewnego czasu widać że Kierownictwo jeszcze bardziej o nas dba, słucha naszych próśb (umożliwia to skrzynka do której anonimowo można zgłosić swój pomysł lub zapytanie , odpowiedzi otrzymujemy na wszystkie sugestie), został rozwinięty program benefitow - po prostu super! Osobiście b. Dobrze mi sie pracuje w TMf, nie pracuje w nadgodzinach; korzystam z możliwości pracy od godziny 7.30, jesteśmy na bieżąco informowani o tym co dzieje się w firmie.. dzięki temu nie czuje sie tym małym trybikiem:) nie wiem, ale ja jestem zadowolona :)

Marek85

Cześć jakie zarobki na stanowisku Administration Assistant lub Cluster Security Officer?? czy jest o co się bić czy odradzacie ? czy są nadgodziny ? jakie są ogólne warunki pracy ? dzięki

@Marek85

Bardzo się cieszymy, że chcesz dołączyć do zespołu TMF. Wynagrodzenia które oferujemy mają charakter rynkowy, zapewniamy również bogaty pakiet benefitów oraz szkoleń wewnętrznych. Ważną wartością jest dla nas work-life balance stąd nadgodziny są ściśle monitorowane i, jeśli zdarzy się konieczność ich jednostkowego wykonania, są odbierane czasem wolnym od pracy. Nasze aktualne ogłoszenia rekrutacyjne znajdziesz tutaj: https://bit.ly/2Oq5INY Z pewnością wybierzesz dla siebie ciekawą ofertę. Zapraszamy do aplikowania!

Latino

Pracowałam w TMF rok, w dziale usług księgowych. Trafiłam do bardzo fajnego zespołu, gdzie zawsze wzajemnie sobie pomagałyśmy. W outsorcingu bywa czas wzmożonej pracy, ale i czas aby odetchnąć. Z mojej perspektywy TMF oceniam pozytywnie i w trakcie tego roku bardzo dużo się nauczyłam. Na plus: - lekcje angielskiego w biurze - kwartalne grupowe wyjścia na lunch - wsparcie finansowe na kursy do SKWP - duże portfolio klientów z różnych branż, stąd okazja poznać/sprawdzić przepisy podatkowe z różnych dziedzin - duże wsparcie Managera w każdym zakresie - ze względu na lokalizację biura w Warszawie, w okresie letnim przy fontannie odbywa się poczęstunek ciastek/kaw/lodów dla pracowników biurowca - fajny, ładny biurowiec - elastyczne godziny pracy (można zaczynać od 6:00 do 11:00) - dodatkowa kasa na urodziny i wyjście z pracy 1h wcześniej Na minus: - timesheet (ale to już standard w biurach rachunkowych) - brak możliwości pracy zdalnej

Sebastian
@Latino

Ciekawe jest to, co napisałeś o dodatkowym wynagrodzeniu z uwagi na urodziny pracownika. To rzadko spotykany dodatek, dlatego będziesz tak uprzejmy i napiszesz, jakiej on jest wysokości? Fajnie, że pracodawca w dniu urodzin wypuszcza również pracownika wcześniej z pracy.

Latino
@Sebastian

To chyba 100 zł brutto

Kropka

Trudno się tutaj odnieść do wszystkiego co ludzie tu napisali bo większość rzeczy mam wrażenie to wyobraźnia kogoś kto nienawidzi TMF z jakiegoś powodu. Ja pracuję jako specjalista i mam porównanie z innymi biurami w jakich pracowałam. Kto pracował w biurze świadczącym takie usługi to wie, że jest to specyficzna praca i wiele zależy od klienta na jakiego się trafi. Plusy pracy w TMF to: - praktycznie brak nadgodzin, a jak już wystąpią to są płatne - ZFŚS, opieka medyczna, multisport, ciągłe poczęstunki, kawa, herbata, woda butelkowana itp. - ma się klientów w sam raz ( nie za dużo, nie za mało) - w miarę nowe komputery, dwa monitory ( w porównaniu do poprzednich biur to jest tu duży plus) - możliwość rozpoczęcia pracy 7-11, brak problemów z urlopem czy zwolnieniem lekarskim, ciążą, macierzyństwem itp. - średnia rotacja wśród specjalistów Wiadomo nigdzie nie jest kolorowo i znalazły by się jakieś minusy chociażby dział zajmujący się Enovą czy problemy z siecią, ale póki co pracuje mi się tutaj najspokojniej. Nie ma takiego stresu jak w innych biurach i siedzenia nie wiadomo do której (za darmo). Jeżeli ktoś szuka pracy w biurze rachunkowym i wie czego się spodziewać przy pracy w klientem to polecam spróbować. Większość negatywnych opinii mam wrażenie, że napisali asystenci, którzy byli na umowę zlecenie za niskie pieniądze. Asystentom polecam inne biura rachunkowe. Tutaj mam wrażenie nie dba się o ich rozwój bo często odchodzą i się zmieniają. Robią miesiącami to samo i mało się uczą.

Aha
@Kropka

Jasne, zwalmy wszystkie negatywne komentarze na tym portalu na tych biednych uciśnionych asystentów. W firmie po prostu nie dzieje się dobrze. Atmosfera jest kiepska (chociaż rozumiem, że to też zależy od zespołu). Promuje się osoby, które są niemiłe i aroganckie. Myślę, że zarobki czy umowa nie są tak ważne, jeżeli jest się studentem i jest to praca dorywcza. Gorzej, że w tmf nie szanuje się ludzi. Po prostu.

Weronika
@Aha

A jak oceniasz kontakty pracowników z kadrą zarządzającą? Warto wyszczególnić tę kwestię opisując atmosferę w firmie TMF Poland panującą. Większość kandydatów do przyszłej pracy jest ciekawa, jakie jest kierownictwo i czego można oczekiwać.

Zostaw merytoryczną opinię o TMF Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TMF Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TMF Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMF Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TMF Poland Sp. z o.o.