Opinie o TMF Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Pomagamy firmom rozwijać się i inwestować w skali globalnej. Nasi specjaliści do spraw księgowości, administracji, kadr i płac zlokalizowani w biurach TMF na każdym kontynencie pomagają klientom prowadzić biznes w różnych lokalizacjach na całym świecie. Dostarczając usługi outsourcingowe w ponad 80 krajach, TMF Group jest globalnym specjalistą, który doskonale rozumie lokalne potrzeby.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMF Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Rozczarowana

Niestety, TMF nie nadąża za zmieniającym się rynkiem pracy. Pracownika traktuje sztywno, kryteria awansu czy podwyżki są niejasne. Menadżerowie nie potrafią zarządzać swoim zespołem, nie inwestują w swoich pracowników, nie znają ich możliwości i predyspozycji i nie stoją za nimi murem. (usunięte przez administratora) W niektórych zespołach rotacja jest ciągła i w przeciągu mojej kariery tutaj zmieniła się o 100%. Dodatkowo w pomieszczeniach jest duszno i gorąco. W gruncie rzeczy kuchnie wyglądają bardzo ładnie i jest darmowa kawa. Socjal też jest spoko. Wynagrodzenia nierynkowe.

Ser humano

Po kilku miesiącach, nie odnosząc się do całości działalności firmy, której nie znam, zdecydowanie pozytywnie oceniam zespół, w którym pracowałem. Praca była dobrze zorganizowana a zakres obowiązków jasno określony. Dużym atutem była też bardzo dobra atmosfera i swoboda w kształtowaniu grafiku. Pracownicy firmy byli życzliwi i pomocni w wykonywaniu codziennych zadań.

Rexa

Proponuje dla porównania obejrzeć sprawozdania firm konkurencyjnych;) z kapitałem zagranicznym...no napewno płacą podatki w Polsce;)

@Rexa

*na pewno

TMF jest organizacją międzynarodową, która ceni swój wielokulturowy zespół pracowników. Jesteśmy dumni z oferowanego przez nas środowiska pracy, a główną wartością TMF jest szacunek do wszystkich ludzi. Zdecydowanie sprzeciwiamy się dyskryminacji naszych pracowników. W związku z odnotowanymi wpisami niezgodnymi z naszą polityką, pragniemy poinformować, że wszelkie opinie o charakterze ksenofobicznym zostaną usunięte przez Administratorów.

Sophia

Szczera prawda. Smutne.

@Sophia

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TMF Poland Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Pracowałam w TMF przez rok. Bardzo fajna firma, trafiłam do fajnego zespołu, ludzie pomocni i życzliwi. Polecam dla tych, którzy chcą się rozwijać, bo praca w outsourcingu to ciągle nowe przypadki do rozwiązania, a poza tym dużo dużo praktyki.

Lady M.

Koszmarne doświadczenia.(usunięte przez administratora) Odradzam....

dnowtmf

brak systemu motywacyjnego, brak wsparcia od kierownika, przerzucanie sie wzajemnie obowiazkami, zanizone stawki i brak benefitow. nic co by trzymalo czlowieka w firmie.

Kandydatka

Słyszałam że odkąd odszedł Pan Prezes w końcu można normalnie pracować. To prawda?

Leli

Oj wydaje mi się ze o innego Pana (usunięte przez administratora)chodzi;)

Aga223

Dołączyłam do TMF kilka miesięcy temu i bardzo się cieszę, że podejmując decyzję o zmianie firmy krytycznie przyjrzałam się wpisom na Gowork i oceniłam ich merytorykę, a raczej w wielu przypadkach jej brak. Firma jest naprawdę ok, super atmosfera, bardzo prorodzinne podejście (nikt nie robi wyrzutów z powodu zwolnień na dziecko, bardzo elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej). Gdy coś nie działa, łatwo można to zgłosić i uzyskać pomoc. Managerowie stoją murem za ludźmi. Oczywiście, są też drobne minusy, ale gdzie ich nie ma. Jako kobieta ze swojej strony nie moglabym sobie wymarzyc lepszego pracodawcy (no, mogliby jeszcze oferowac przeszkole lub żłobek przy firmie ;-)) W wielu firmach dużo się mowi o dogodnych dla pracujących mam warunkach pracy, a tutaj po prostu one są. Polecam!

Beteska

Niskiej klasy biuro rachunkowe , slaba jakosc i koszmarnie naciagane ceny. Wstyd tu pracowac.

Max

Poziom wypowiadajacych sie tu powala i czytając to wszystko cieszę się że te osoby już nie pracują w TMF. Powód odejścia to zapewne brak odnalezienia się w środowisku ludzi młodych, inteligentnych i ambitnych. Pracowałam już w różnych firmach i gwarantuje Wam, że tu jest naprawdę dobrze. Zresztą nie bez powodu pracuję już tu tyle lat. Oferta benefitow coraz szersza, owoce, napoje norma, słodkości dla świętowania szczególnych dni, lunche grupowe, integracje i inne. W TMF zawsze najważniejsi byli i są ludzie, którzy nigdy nie pozostawali bez wsparcia w trudnych sytuacjach. Ludzkie podejście. Niestety czasami psute przez takie szczeniackie wypowiedzi.

Aldonka

Te pseudo benefity to standard z Ozarowa Mazowieckiego. Multi sport czy opieka to po prostu norma na rynku. Pensje sa nizsze niz rynkowe w Warszawie. Sprawdzilam rozsylajac kilka cv na aktualne ogloszenia. Prawie kazda osoba zarabiajaca 4-5 tys w tmf dostanie 6-7 rynku w Warszawie z pocalowaniem.

Aldi
@Aldonka

Oj takiej oferty benefitów wszystkie firmy nie mają, u nas jest na prawde dobrze pod tym względem, jest spory wybór. Ciekawi mnie, że rozsyłając cv dowiedziałaś się jakie są możliwości firmy w zakresie płac bo kwestie finansów zazwyczaj są podawane chyba na końcu procesu przy zlożeniu oferty. Rozumiem że rozesłałas kilka cv i otrzymałaś kilka ofert pracy stad masz biezace dane?

Zosia

Biurka sa skandalicznie male , pracujac dla klientow nie ma miejsca na sprawdzenie dokumentow. Takie biurka pasuja do chinskiego call center a nie biura rachunkowego. Stawiam czekolade jak ktos znajdzie w Polsce firme ktora ma mniejsze biurka. Wg moich obliczen w TMF mamy jakies 6m na osobe lacznie z recepcja i kuchniami. Biurko ma jakies 90 cm szerokosci _ to jest brak szacunku dla ludzi. Psy w klatkach w schronisku maja wygodniej. Podobno to decyzja slowackiego zarzadu. Ale tam maja biurka 160 cm :)a slowak sie z nas smieje razem z zarzadca platacji .. nie ma jak super benefity i prawo do wizyty lekarskiej Wow !

Ciekawy
@Zosia

A skąd wiesz jak jest na Słowacji? Przecież nie jeździmy po zagranicznych biurach bo i po co. Skąd Ci wyszło 6 metrów? Biegałaś z metrem po biurze? Biurka tez obmierzylas? Ciekawią mnie takie wyssane z palca „fakty”.

Ciekawy

R.
@Zosia

Zosia, proponuje sobie wobec tego naprawić kalkulator bo z liczeniem to u Ciebie nienajlepiej.

Mysia

Firma (usunięte przez administratora)na zawyżone ceny usług. Jest ciągła presja na wyszukiwanie bzdurnych powodów na dodatkowe obciążenia. Nowych klientów jak na lekarstwo a starych się wysysa bez zmilowania. Juz mi wstyd. Klient ma kilkanaście faktur miesięcznie a mnie każą wykazywać 16 godzin pracy. I tak siedzę w nadgodzinach ale to z winy głupich procedur - raporty itp. Ekipa IT nic nie robi a systemy nie ma aktualizacji. Zarabiam 5 tys zl a wystawiłam faktury za 8 tys EUR miesięcznie - czy to nie przesada ? Cala prace robię sama nikt mnei nie kontroluje tylko manager dopisuje swój 1-3 godziny. Czuję się jak (usunięte przez administratora).

Zdziwiony
@Mysia

No to chyba pracujemy w różnych firmach. Ja co chwilę słyszę o nowym kliencie, którego mam przejąć. Poza tym - dlaczego oszukujesz że wystawiasz faktury skoro nie taki jest u nas proces? I jaki system nie ma aktualizacji? Musisz robić raporty choć nie jestes managerem? Informacje które podajesz są zupełnie sprzeczne z rzeczywistością. Zastanawiam się tylko dlaczego piszesz nieprawdę.

Ducky92

Dział IT i tzw. bezpieczenstwa to kpina. Obijanko :)

Pracowniczka
@Ducky92

No co Ty? Chłopaki wszystko super ogarniają, bardzo pomocni

@Ducky92

Bo trzeba mieć elementarna wiedzę dot. obsługi komputera! IT nie jest od robie za pracowników podstaw! A co możesz wiedzieć nt. Działu bezpieczeństwa? Ich pracy nie widać dopóki się coś nie stanie;) zapewnię nie pracowałeś kilka lat temu w czasie słynnego ataku Petia? Skoro żadne dane z firmy nie wyciekły to znaczy ze dział bezpieczeństwa pracuje dobrze;)

Aga

Widzę jedna niekonsekwencje...lament o nadgodziny...a o 16:00 biuro pustoszeje. Na palcach jednej reki można zliczyć osoby zostające o godzinach

D.

Czytając niektóre komentarze mam wrażenie, że pracujemy w zupełnie innych firmach... Może niech wszyscy niezadowoleni, zachwalający "małe polskie biznesy" na serio zatrudnia się w prawdziwym Januszexie, gdzie dostaną 1500,00 zł na rękę, a dodatkowe 500,00 zł pod stołem, jak im tak źle w TMF? I czy osoby publikujące wyssane z palca statystyki w stylu "90 % rotacja pracowników" czy "50 % rotacja pracowników" są w stanie podeprzeć swoje tezy jakimikolwiek dowodami/statystykami? W odróżnieniu do poprzednich pracodawców w TMF zaproponowano mi mnóstwo dodatkowych benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinasowanie do kart multisport/kultury, imprezy integracyjne/lunche z zespołem, premie świąteczne, bezpłatne lekcje j. angielskiego itp. a i podstawa nie jest taka zła w porównaniu do tego, co dzieje się na rynku, ale przede wszystkim jest szacunek i zrozumienie dla współpracownika, niezależnie od zajmowanego stanowiska i "ludzkie" podejście ze strony managerów. I nie ma żadnego charytatywnego siedzenia po godzinach - komentarze o nadludzkim siedzeniu po godzinach, za które nikt nie zwraca kasy pochodzą albo od konkurencji albo są z tyłka wyssane.Jakoś w moim zespole są osoby, których staż pracy prarzekracza 10 lat i jakoś jest im w TMF dobrze, zaczynały od niższego stanowiska i z czasem awansowały - nie warto wierzeć w głupoty, które wypisują wynajęte tutaj trolle od konkurencji. Z całego serca polecam TMF jako pracodawcę - wreszcie trafiłam na miejsce, w którym widzę realne szanse na rozwój i godne zarobki. Jest to miejsce, gdzie przestrzega się przepisów kodeksu pracy i gdzie nikt nigdy nie zapytał mnie o planowane ciąże i posiadane dzieci.

To prawda
@D.

Całkowiecie zgadzam się z przedmówcą. TMF oferuje nam całą masę benefitów - od opieki medycznej, kart multispot, ubezpieczenia na życie po darmowe zajecia z lektorem ang. Elastyczne godziny pracy są wręcz zdumiewające, zaczynamy miedzy 7 a 11, nie znam drugiej takiej firmy w któej byłoby to możliwe.

Kmunia

Największa porażka mojego życia to zatrudnienie się w tej firmie... Okropny bałagan i wyzysk. Toaleta i kuchnia ciasna! Biurka poustawione tak blisko siebie, że cały czas obijam koleżance plecy. Brak premii, mało-doświadczeni pracownicy, klienci niezadowoleni... Eh...

Beta

Boje sie przychodzic do pracy cigle jakies uwagi i pretensje. Praca weekendami i nocami a manager tlumaczy ze czeka na akcept jakiegos slowaka zeby zatrudnic pomoc. Placa (usunięte przez administratora) na umowe zlecenia to zaden szal. Oczekuja wiedzy doswidczonego specjalisty ale chca placic jak na kasie w biedrze.

XD
@Beta

Ale w biurze w Warszawie czy w Katowicach?

Zostaw merytoryczną opinię o TMF Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TMF Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TMF Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMF Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TMF Poland Sp. z o.o.