Opinie o PW Progres Marzena Banaś w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PW Progres Marzena Banaś. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PW Progres Marzena Banaś na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PW Progres Marzena Banaś w Częstochowa

Kasia Nowy wpis
Pracownik

Byłam tu na dniu próbnym Pani Marzena powiedziała, ze chciałaby ze mną współpracować Również jej nie przeszkadzał mój brak doświadczenia pracy na programie, którego używają Po dwóch-trzech dniach pracy po 4h Pani Marzena stwierdziła ze jednak mi podziękuje bo za wolno mi to idzie Wydaje mi się ze w normalnych firmach onboarding trwa troszkę dłużej niż 12h :) Dodam tylko ze akurat wtedy kończyła mi się umowa w innej firmie a ja głupia uwierzyłam pani marzenie ze mnie weźmie do pracy :) Pani Marzena ogólnie jest mocno specyficzna i wymagająca - mówiły to inne pracownice

1
Pracodawca Nowy wpis
Inne
@Kasia

Szanowna Pani, Dziękujemy za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat doświadczenia w naszej firmie. Rozumiemy, że każda sytuacja związana z zatrudnieniem może być różnie postrzegana przez różne strony, a naszym celem jest zawsze zapewnienie klarownej i sprawiedliwej komunikacji. Chcielibyśmy potwierdzić, że Pani zaangażowanie i chęć do nauki były dla nas bardzo ważne, a brak doświadczenia w obsłudze naszych programów nie był przeszkodą w rozpoczęciu współpracy. W naszej firmie kładziemy duży nacisk na adaptacyjność i zdolność do szybkiego uczenia się, co jest kluczowe w dynamicznym środowisku pracy. W przypadku Pani współpracy, dostrzegliśmy pewne wyzwania w dostosowaniu się do ustalonych metod pracy, co wydaje się być punktem różnicy w naszych perspektywach. Jesteśmy świadomi, że każdy pracownik ma swój indywidualny styl pracy, jednak w naszym środowisku biznesowym, przestrzeganie ustalonych procesów i procedur jest kluczowe dla zapewnienia spójności i efektywności. Chcemy podkreślić, że decyzja o zakończeniu współpracy nigdy nie jest łatwa i zawsze jest poprzedzona dokładną analizą sytuacji. Rozumiemy, że może to być rozczarowujące, i pragniemy zapewnić, że taka decyzja nie była wynikiem lekceważenia Pani wysiłków. Jesteśmy wdzięczni za wkład Pani pracy w nasze przedsiębiorstwo i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej. Jeśli byłaby Pani zainteresowana, chętnie omówimy bardziej szczegółowo sposób, w jaki możemy udoskonalić procesy onboardingowe w naszej firmie, aby lepiej wspierać nowych pracowników. Z poważaniem Właściciel Marzena Banaś

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w PW Progres Marzena Banaś zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Kandydatka Nowy wpis
Inne

Kandydatki dostają najgorszą pracę, najbardziej monotonną bo pracownice zajęte są rozliczaniem PIT-ów lub pogaduszkami. Przy mnie przewinęło się kilka młodych Pań, kilka dopiero ustawiało się w kołejce na rozmowę kwalifikacyjną a byłam tam raptem kilka dni. Robota zrobiona to do widzenia. W moim wieku i z takim bagażem doświadczeń to kpina. Jedyny plus, że zapłacono mi, marnie bo marnie ale jednak.

maja
Inne

@pracownik to rozumiem, że jak będę tu pracować wg wytycznych szefa i spełniać swój zakres obowiązków to o nic nie muszę się martwić, o żadne zwolnienie?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy PW Progres Marzena Banaś? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marcin Sojka - Priority Sale
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
pracownik

pracuje w progresie dobrych kilka lat, szefowa owszem jest ,,specyficzna'' ( albo komuś odpowiada Jej sposób bycia, albo nie - to zrozumiałe), wymagająca, ale spokojnie można się z Nią dogadać! jak ktoś robi swoje, wywiązuje się z obowiązków, to szefowa nie wtrąca się. Wiem to z własnego doświadczenia, Zanim się wdrożyłam to swoje przeszłam, ale teraz nie mam większych powodów do narzekań. … a i zawsze płaci na czas! jedno jest pewne: jest taki przemiał różnorodnych przypadków księgowych, że biuro rachunkowe to skarbnica wiedzy!

1
Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie PW Progres Marzena Banaś?

kadrowa
@Pytanie

8-16, można się tez dogadać z szefową...

Ania
 Pytanie

Widziałam na OLX, że szukają pracownika. Jak atmosfera w firmie? Wynagrodzenie? Będę wdzięczna za informacje.

Kandydat/ka
@Ania

Nie wiem . Najpierw trzeba pozytywnie przejść rozmowę rekrutacyjną.

Nadia
@Ania

Nie Polecam. Przy rozmowie kwalifikacynej rewelacyjna atmosfera. Nie przeszkadza, brak znajomości programu, na którym będziesz pracować. Obiecanki cacanki, że wszystko wytłumaczą, przeszkolą . Potem harujesz dwa dni, dosłownie I bez żadnego wynagrodzenia I za dwa dni mówią , że nie nadajesz się do pracy w biurze. W ten sposób można mieć darmowych pracowników przez cały czas do podganiania wklepywania dokumentów swoich klientów . Skandal. Sprawa dla PIP.

2
kasia

Nie polecam tej firmy , zdecydowanie PW Progres

Iza

Nie polecam osoby jako pracodawcy, pracownicy są zastraszeni, pracują bo muszą, istnieją podejrzenia mobbingu...

1

Zostaw merytoryczną opinię o PW Progres Marzena Banaś - Częstochowa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w PW Progres Marzena Banaś?

  Zobacz opinie na temat firmy PW Progres Marzena Banaś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w PW Progres Marzena Banaś?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PW Progres Marzena Banaś
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Łódzka 140 lok. 1
  42-218 Częstochowa
 • NIP: 5731565877 REGON: 150322925
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
PW Progres Marzena Banaś
Przejdź do nowych opinii