Opinie o Corten Medic w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Corten Medic. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Corten Medic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corten Medic w Warszawa

Jadwiga

W końcu trafiłam na firmę, która szanuje swoich pracowników. Jestem bardzo zadowolona i aż chętnie przychodzę tu każdego dnia.

Maria

Dostałam tu niedawno pracę jako rejestratorka medyczna i jestem bardzo zadowolona. Mam ściśle określone obowiązki, które nie wykraczają poza moje kompetencje, bardzo szybko się tu też zaadoptowałam przez atmosferę jaka tu panuje.

Gabrysia
@Maria

Potwierdzam. Mnie też na początku bardzo pomogły koleżanki, które wdrożyły mnie w system pracy i dzięki nim szybko poczułam się tu dobrze i swobodnie.

Agata
@Gabrysia

Dużo też daje szkolenie, dzięki któremu ja czułam się pewnie na swoim stanowisku i doskonale wiedziałam co robię.

Agata

Przyjemnie się tu pracuje, na start zapewnione mamy odpowiednie szkolenie, dzięki czemu człowiek zna dobrze swoje obowiązki i może wykonywać je w pełni profesjonalnie.

Misia

Pracuje tu dość długo i jestem dalej zadowolona. Poziom negatywnych opinii rośnie, nie rozumiem czemu. Jeśli dobrze wykonujesz swoją pracę to jest to wynagradzane.

Koordynator Biura

Bezpośrednio u prezesa. Trwała półtorej godziny, prezes kilkukrotnie wychodził. Wiele razy moja cierpliwość została wystawiona na próbę. Mało profesjonalnie.

Doświadczenie. Umiejętności. Znajomość branży.

Kinia

Pracuje tu już ok rok. Bardzo cenię atmosferę w pracy i podejście szefostwa do pracowników. Firma pozwala mi się rozwijać. To moja pierwsza taka praca, jestem bardzo zadowolona.

Alicja

Bardzo dobrze mi się tu pracuje, bo nie czuć tu żadnej spiętej czy nerwowej atmosfery, a jedynie pomoc od każdego i wsparcie w razie problemów. Warunki i obowiązki są ściśle określone, przez co nie ma żadnych komplikacji.

Gabrysia

W takich firmach jak Corten Medic aż przyjemnie się pracuje. Dba się tu o pracownika, traktuje się go poważnie i docenia jego starania. Miałam przedtem niemiłe doświadczenia z innych tego typu firmy, ale tu jest zupełnie inaczej. Mam nadzieję, że będę tu jak najdłużej.

Barbara

Wspaniale się tu pracuje. W innych firmach największym problemem była atmosfera, a tu jest ona bez zarzutu. Każdy sobie pomaga nawzajem i wie jakie dokładnie ma obowiązki. Do tego można się tu wciąż rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia.

Majka
@Barbara

Zgadzam się. Atmosfera to zdecydowanie ogromny atut tej firmy.

Renata
@Barbara

To prawda. Atmosfera jest niepowtarzalna, serdecznie pozdrawiam moje koleżanki.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Corten Medic?

Tak, Firma Corten Medic jest otwarta na osoby bez doświadczenia. W takim wypadku najważniejsza jest dla nas chęć nauki i proaktywna postawa u kandydata. Nasi doświadczeni pracownicy i specjaliści chętnie dzielą się swoją wiedzą i dobrymi praktykami. Zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy w zakładce kariera na stronie www.cortenmedic.pl. Pozdrawiamy

Uciekaj

Tylko takie. Nie spotkałam w tej firmie osoby która pracowałaby dłużej niż killa miesięcy. Jeżeli trafi tam niechcący osoba będąca specjalistą w swojej dziedzinie to bardzo szybko odchodzi (usunięte przez administratora)osobiście nie toleruje on w firmie osób ktore są samodzielne lub mają pojęcie o tym co robią bo, jak to zawsze powtarza, jedyną osobą która ma prawo myśleć w tej firmie jest on sam, reszta ma wykonywać polecenia.

@Uciekaj

UCIEKAJ, niestety nie możemy zgodzić się z Twoją opinią, ponieważ w firmie przeważa ilość pracowników o długim stażu pracy w naszej organizacji i są to zarówno specjaliści, eksperci jak i osoby z kadry menadżerskiej. Mamy głębokie przekonanie, że zatrudniamy samodzielnych profesjonalistów, których oczywiście darzymy zaufaniem. Jeśli nadal masz wątpliwości zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z działem HR pod adresem rekrutacja@cortenmedic.pl. Zachęcamy do pisania we wszystkich niepokojących kwestiach, sprawach i problemach. Pozdrawiamy, zespół Corten Medic.

Markena
@Uciekaj

Zgadzam się 100% praca tutaj była moim błędem i mija kilka lat i nadal to samo. Obiecanki i potem zmiana warunków, warto tutaj zobaczyć że to była dobra decyzja .

ANNA
@Markena

Ja tutaj pracowałam wiele lat i nie mam podobnych doświadczeń.

Kaśka

Tak, mają. Ja zostałam zatrudniona bez doświadczenia i je zdobyłam tam na miejscu. Pani, która się mną opiekowała pokazała mi wszystko od postaw i wykazała się dużą cierpliwością.

@Kaśka

Ja również byłam dokładnie przeszkolona i traktowano mnie z należytą opieką. Dzięki temu dziś dobrze mi się tam pracuje i równie dobrze wykonuję swoje obowiązki.

Ala
@Uciekaj

Ja pracuję tu już długi czas, jak i wiele moich koleżanek. Jesteśmy tu traktowane bardzo dobrze, wypłata jest naprawdę przyzwoita, a atmosfera, która tu panuje jest przyjemna i sprawia, że chętnie się przychodzi do pracy, więc całkowicie nie mogę się zgodzić z Twoją opinią.

Kinga

Tak, mają. Ja zostałam zatrudniona bez doświadczenia.

Barbara
@Markena

Mija się to z prawdą. Ja pracuję tu długi czas i jest naprawdę w porządku. Świetna atmosfera, szansa rozwoju i przyzwoite wypłaty.

Alina
@Markena

Pracuje tutaj pół roku i jestem zadowolona. Pracowałam już wcześniej w podobnym miejscu i zdecydowanie Corten Medic wypada lepiej. Oczywiście jak wszędzie można parę rzeczy poprawić, ale ogólnie warunki są bardzo dobre, atmosfera też.

kkk

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia. Pracuje tutaj od niedawna i jestem zadowolona. Szefostwo ma szacunek do pracownika. Koleżanki z pracy pomocne.

Lila
@kkk

Ja właśnie zaczynam. Pierwsza moja praca w przychodni. Bardzo atrakcyjne warunki, fajna atmosfera.

Ala

Zaczęłam tutaj dopiero pracę, ale jest bardzo miło, wszyscy są pomocni, dużo się uczę i to dla mnie ważne.

Natalia

Pracuję tu od kilku miesięcy i szczerze mogę powiedzieć, że jest to jedna z lepszych firm, w których warto pracować. Mam porównanie, ponieważ pracowałam w innych podobnych miejscach wcześniej i w Corten Medic są o wiele lepsze warunki, bardziej miła i swobodniejsza atmosfera i bardziej sprecyzowane obowiązki na stanowisku.

Marcelina

Pracuję tu od kilku miesięcy w punkcie szczepień. Od samego początku czułam się zaopiekowana przez szefostwo i starsze koleżanki. Pomagano mi i szkolono w kwestiach, które wymagały jeszcze dopracowania w taki sposób, że już po kilku dniach mogłam samodzielnie pracować na swoim stanowisku w sposób kompetentny. Atmosfera w pracy zawsze jest dobra, pracownicy pomagają sobie nawzajem i każdy stara się jak najlepiej wywiązywać ze swoich obowiązków. Wynagrodzenie jest adekwatne do pełnionych funkcji i ilości czasu spędzanego w pracy. Szczerze mogę polecić każdemu Corten Medic jeśli szukacie pracy, bo po tych kilku miesiącach wiem, że na pewno chcę tu zostać jak najdłużej.

Mania

Pracuje tu od niedawna. Wszystko jest w porządku, wypłata rozsądna, dziewczyny w pracy miłe i pomocne. Trochę się już nauczyłam przez ten czas.

Niezadowolona

Pracowałam 3 miesiące w punkcie szczepien, przeplyw informacji w tej firmie to jedna wielka tragedia, nikt nic nie wie, nikt nic nie widział. Straciłam pracę z dnia na dzień z racji zmniejszającej się ilości szczepien, duzo obietnic i pustych słów bez pokrycia :) żadna osoba z kierownictwa nie odbiera telefonów lub blokuje numery. Lekarze jak i również ja musimy sami się upominać o pracę. Śmieszna stawka 15,30 na godzine za robienie swojej i kierownictwa pracy gdzie w innych miejscach stawka jest 30/h brutto. Zero szacunku dla pracowników. Nie polecam pracy w tym miejscu

@Niezadowolona

Ja również tu pracowałam i mam zupełnie inne wrażenia. Panowała tam świetna atmosfera, zarobki były naprawdę w porządku, a kierownictwo pozostawało z nami w stałym kontakcie. Gdyby nie to, że się przeprowadziłam, pewnie dalej bym tam pracowała.

@Niezadowolona

Halina

Hej, w Corten Medic poszukują lekarza, z kwalifikacją do szczepień: https://www.cortenmedic.pl/oferta-pracy/lekarz-kwalifikacja-do-szczepien-2/. Oferta pojawiła się na stronie 20 kwietnia, wiecie czy jest wciąż aktualna?

JakNieTak
@Halina

Nie polecam, wystarczy zapoznać się z opiniami na temat firmy.

@JakNieTak

dziękujemy za opinię. Zachęcamy przede wszystkim do odwiedzin placówek oraz rozmów z pracownikami aby poznać osobiście naszą firmę. Wierzymy, że są oni wiarygodnym źródłem informacji. W przypadku pytań prosimy również o kontakt z nami bezpośrednio pod adresem: rekrutacja@cortenmedic.pl. Pozdrawiamy zespół Corten Medic.

ABC
@Corten Medic

Witam. Byłam zainteresowana jednym ze stanowisk w Państwa firmie i właśnie postanowiłam osobiście sprawdzić jak to faktycznie wygląda. Udałam się do kilku Państwa placówek ( dokładnie 3) I niestety wszędzie panuje taka sama opinia " uciekaj gdzie pieprz rośnie " i , że problemem największym jest Pan prezes więc niestety wśród pracowników tych aktualnych i tych byłych macie opinię fatalną. Trzeba Wam jednak jedno przyznać, osoba która odpisuje na te wszystkie negatywne komentarze, (usunięte przez administratora) jest bardzo dobra w swoim fachu i musi mieć ręce pełne roboty gdyż ciężko jest pisać pozytywy wiedząc, że siedzi się po uszy w bagnie. Pozdrawiam.

obecny pracownik
@ABC

ciężko mi uwierzyć, że pracownicy placówek ( jestem jednym z nich) tak chętnie odpowiadają na pytania o szefa i jak jest w firmie "osobie z ulicy" i to jeszcze w 3 placówkach. Mało to wiarygodne... czytając większość ostatnich wpisów trudno nie oprzeć się wrażeniu, że są na tyle monotematyczne i skierowane w jednym kierunku jakby pisała je jedna osoba no ale komu by się chciało je ciągle powielać...

@obecny pracownik

A może nie są monotematyczni tylko piszą prawdę?

NANO

Mówi się, że są trzy rodzaje prawd... święta prawda, też prawda i ostatniej nie będę cytować. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Niestety internet daje możliwości pisania czegokolwiek bez konsekwencji pod osłoną anonimowości.

@obecny pracownik

Hej, rozumiem, że Ty masz raczej pozytywne doświadczenia związane z firmą? Rzeczywiście opinie nie zawsze są w pełni wiarygodne, ja staram się zawsze wszystko wypośrodkować, więc chętnie się dowiem, czy są też jakieś dobre strony pracy w tym miejscu.

Pracujący
@Maja

Nie narzekam. Przede wszystkim dzięki pracy w firmie bardzo dużo nauczyłem się o branży medycznej - zostałem przyjęty bez wcześniejszego doświadczenia w tym temacie - lubię jak coś się wciąż dzieje, nie znoszę rutyny a tu mi ona nie grozi. Jak ktoś potrafi sam planować swoją pracę i skupia się na tym to nie ma problemu. Fajni ludzie wokół.

A.K
@JakNieTak

Opinie na temat firmy w większości nie są prawdziwe. Chwilę już tutaj pracuje i nie mam złych doświadczeń. Wszystkich zainteresowanych zachęcam do odwiedzenia placówki. Można przekonać się na własne oczy jaka panuje tutaj atmosfera.

@Maja

Polecam rekrutować. Przełożona ma bardzo dobre podejście do pracowników co widać już na etapie rozmowy.

Malwina K.

Pracowałam tutaj 3 lata. Atrakcyjny system wynagrodzeń, możliwość rozwoju. Miałam małe doświadczenie w momencie rozpoczęcia pracy tutaj. Dużo się nauczyłam, przełożona zaangażowana. Ok

Ilona

Rozmowa przebiegła fantastycznie. Zadano mi parę pytań, ale nie były trudne. Niestety nie dostałam pracy, ale wyraziłam zgodę na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych ponieważ firma zrobiła na mnie ogromne wrażenie.

Karolina M.

Pracuje tu od roku i muszę przyznać, że panuje tu naprawdę fantastyczna atmosfera. Co ważne Corten Medic oferuje wiele możliwości rozwoju. Wszystko super :)

73+

Na przestrzeni lat zmiana zdecydowanie na gorsze. Brak profesjonalnej obsługi zarówno w rejestracji, jak i lekarzy. Na receptę czeka się trzy dni. Również na skierowanie do specjalisty ponad tydzień mimo osobistej wizyty u lekarza. Parę lat temu jeden lekarz prowadził pacjenta, teraz przy każdej wizycie jest inny. Podejrzewam ,że tak jest i w innych przychodniach. NFZ Zbiera składki , ale tylko dla Rządu, pozostali chorzy mogą liczyć tylko na prywatną służbę zdrowia pod warunkiem że stać ich na to.

Zostaw merytoryczną opinię o Corten Medic - Warszawa

• Jak się pracuje w Corten Medic?

Zobacz opinie na temat firmy Corten Medic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corten Medic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 34 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Corten Medic?

Kandydaci do pracy w Corten Medic napisali 64 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Corten Medic