Opinie o Corten Medic w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Corten Medic. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Corten Medic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corten Medic w Warszawa

Stanisław

Firma Corten medic wynajmuje ode mnie lokal pod swoją placówkę stomatologiczną,od dłuższego czasu nie placą czynszu ani żadnych oplat które powinni oplacać typu prąd itp. Nie można było się przez dłuższy okres z nikim skontaktować, żeby uzyskać informację czym to jest spowodowane.Nie ukrywam, że przy tak dużej zaległości wypadało by wysłać jakieś pismo ewentualnie Pan prezes powinien się skontaktować i cokolwiek wyjaśnić a tu cisza, traktują ludzi jak nienormalnych. Na dniach zostanie dostarczone wezwanie sądowe do zapłaty naleźności oraz umowa zostanie wypowiedziana bo to jest jakaś abstrakcja!!!

Xyz

Najgorszemu wrogowi nie polecam. (usunięte przez administratora)jakiego nie ma nigdzie indziej. Prezes totalnie odklejony, a szefostwo poszczególnych placówek nie lepsze. Radzę omijać szerokim łukiem

Dawid
@Xyz

W jaki sposób odklejony? Chodzi o decyzje w sprawie zarządzania firmą? Ktoś tu pisał że pomysły prezesa są najważniejsze. To co? Uważasz że są złe?

@Dawid

Chodzi o to ze z nikim się nie liczy, zaden pomysl nawet ten swietny nie jest dobry jesli jest pracownika. Tworzy tabelki i swoje chore wizje biznesu nie patrząc na ludzi którzy cześciej niz on maja racje. Pracownikow traktuje jak smieci a ludzie z nizszych stanowisk to gorszy sort z ktorym nawet szanowny Pan prezes nie rozmawia. Poza tym jest furiatem i chisterykiem.

Jaki jest wkład kierownictwa Corten Medic w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Mery

Kierownictwo, a szczególnie Pan prezes, wprowadza bardzo nieprzyjemna atmosferę. Niejednokrotnie obraża pracownikow. Pracowników administracyjnych,.którzy często bez potrzebnych narzędzi pracują ponad siły, traktuje bardzo źle, z góry. Na jakiekolwiek obiekcje proponuje zmienić pracę. Podkreśla, że każdego można zastąpić.

Ewelina
@Mery

W jaki sposób to robi? Co takiego mówi pracownikom? Pracują ponad siły czyli robią znacznie większą ilość godzin? Czy coś innego masz na myśli?

Jack
@Ewelina

@Ewelina pracuję od pół roku, nie zauważyłem wypisanych zachowań. Nikt mnie nie zmusza do pracy ponad siły i w nadgodzinach - z resztą w dzisiejszych czasach to chyba mało prawdopodobne;) jako pracownik znam swoje prawa...

@Jack

Skoro nie widzisz wic musisz być dobrze schowany :) Pewnie na 3 piętrze. Napisz w jakim pionie pracujesz, a wskażę Ci gdzie mają się owe wskazane przez Merry zachowania.

Jack
@Pete

@Pete a mylisz się bo na 1 nie na 3 piętrze i nie chowam się tylko normalnie pracuje i jeszcze "karta" nie dostałem;)

Helena
@Jack

Można prosić o wyjaśnienie tych pięter? Tzn., pewnie chodzi o działy ale jak ktoś niewtajemniczony to nie wie o co wam może chodzić. Na tym trzecim lepsze warunki są, tak? Da radę porównać?

@Jack

Fakt, Pan Sikora Bogatka ostatnio przestał rzucać kartami.. zaczął pokrowcami od telefonów :))) Upodobał sobie jakoś kobiety.

Oświecona

W biurze okropna, na placówkach myślę, że jest 100% lepsza :)

Pete

Stanowczo odradzam pracę w tym miejscu, chyba że ktoś jest bardzo zdesperowany. Totalny brak szacunku dla człowieka, brak wdrożenia, narzędzi do pracy, brak zakresu obowiązków, wieczny chaos, brak komunikacji oraz jasności zadań. "Prezes" tego cyrku spóźnia się na każde spotkanie po 2-3 godz, nie wspomnę o tym że jest delikatnie mówiąc oderwany od rzeczywistości jaka go otacza w swoich filozoficznych odlotach, wszystkich traktuję jako swoich podwładnych, "służących". Więc jeśli lubisz pracę po godzinach, lub czasem na weekendzie skosić trawnik u 'prezesa' lub wyjść z psem na spacer to polecam:) Uważać trzeba tylko na lecące przedmioty ponieważ pan Tomasz potrafi czasem rzucić w pracownika bliżej nie określonym przedmiotem kiedy ma "okres". Przykład jednej pani z recepcji która doznała uszkodzenia ciała poprzez rzucenie w nią kartą pracowniczą. Kto miał nieprzyjemność ten wie co piszę.

Koordynator Biura

Bezpośrednio u prezesa. Trwała półtorej godziny, prezes kilkukrotnie wychodził. Wiele razy moja cierpliwość została wystawiona na próbę. Mało profesjonalnie.

Doświadczenie. Umiejętności. Znajomość branży.

Lekarz

Gorąco nie polecam tego miejsca pracy. Byłem zatrudniony na B2B jako lekarz specjalista w ub. roku. Już w pierwszym miesiącu - chciałem odejść, ale szkoda mi było pacjentów. Tam jest ogromny chaos, nie miałem kierownika na miejscu przez pierwszy miesiąc, pózniej była kierownik która obsługiwała 3 przychodnie na raz. Zgłaszane problemy - bez rozwiązania. Mówiłem wprost - jakaś szczepionka kosztuje dla pacjenta dokładnie tyle, ile kupuje przychodnia od hurtowni. Czyli przychodnia *dopłaca* by pacjent się zaszczepił. Kilkakrotnie zgłoszone. Do dziś kosztuje tyle samo. (usunięte przez administratora) Szczyt był gdy w 3cim miesiącu nagle otrzymałem wypowiedz umowy. Przyjałem z usmiechem, bo nikt nie wiedział dlaczego dyrektor mnie zwolnił. Po dwóch dniach jego zastępca przyszedł i mnie przeprosił, mówiąc że "to przez wypadek; czy Doktor chce jednak u nas zostać?" Odp: Chyba Pan upadł na głowę!

Danuta
@Lekarz

Orientujesz się czy można się tutaj zatrudnić na UoP a nie B2B?

JegoStrata
@Danuta

niektórzy lekarze mają umowę o pracę

Esik

Ogólnie nie polecam. Leczyłam ząbki prywatnie u dr. Świątek,zależało mi na czasie,dwie wizyty odbyły się w miarę szybko natomiast na kolejną czekałam 2 tygodnie,tylko zrobiono mi pantomogram(192zl.) i dr. stwierdziła że nie ma czym leczyć,na następnej wizycie już zakupi składnik. Wizyta za następne 2 tyg. Takie przeciąganie iż być może się zniechece- w moim odczuciu.Znieczulenie 42zl. Wszystko po porównaniu do np.Luxmedu czy innych przychodni drożej. Nie polecam.

yeti

Odradzam przychodnie, na lekarza rehabilitacji czekałem 3 mieś tydzień przed wizytą odwołali(6 kwietnia) zapisali mnie na 3 czerwca. Po wizycie dostałem skierowanie na rtg wykonane 6 czerwca na miejscu dowiedziałem się że na wynik trzeba czekać tydzień i będzie w następny poniedziałek(13 czerwca). Otóż dzisiejszego dnia przyjeżdzam po wynik po godz 12 a tu wyniku nie ma . No dobra wróciłem do domu dzwonie o 16 na infolinie babka mówi że wynik jest, więc przyjeżdzam przed 18 pani tam szuka szuka i wyniku nie ma tak samo jak w systemie . CAŁKOWICIE ODRADZAM TĄ PRZYCHODNIE i zalecam unikanie szerokim łukiem większego bałagau w życiu nie widziałem . Dodam tylko czekanie tydzień na wynik RTG to już jest chore .

Maja
@yeti

był pan prywatnie czy na NFZ ? jestem ciekawa czy wszędzie się tak długo czeka na wynik rtg... a jeśli chodzi o zgubienie wyniku to wg mnie nie powinno mieć miejsca, ciekawe czy często się to zdarza??

Sylwia

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko specjalista do spraw administracji, niestety nie udało nam się nawiązać współpracy ale chcę pochwalić podejście i profesjonalizm pani rekruterki Aleksandry (usunięte przez administratora), myślę że świetnie reprezentuję firmę że z zniecierpliwieniem czekałam na odpowiedź, nie była taka jak bym oczekiwała ale mimo wszystko nie obyło się bez odpowiedzi nawet tej negatywnej. W miły sposób mi podziękowała i nie zostawiła po sobie złego wrażenia, tylko dobre. Może następnym razem się uda. Dbajcie o takich ludzi w firmie!

Paula

Pani Aleksandra D bardzo miła. Super poprowadziła rozmowę w sprawie pracy.

Karol

Ta firma to wielka porażka. Brak profesjonalizmu, kwalifikacji i predyspozycji zwłaszcza wśród kadry zarządzającej. Jeden wielki bałagan I "kolesiostwo". Szczególnie wyróżnia się tu województwo świętokrzyskie. Kadra chyba z "łapanki". Wystarczy odwiedzić punkty pobrań i zobaczyć jakie tam panują warunki oraz ocenić poziom fachowości niektórych pracowników. Jednym słowem ................ !

były.pracownik

Nie polecam pracy w Corten Medic. W firmie pracuje straszny chaos. Po kilku dniach pracy nie dostałam nawet umowy i nie zostały mi zapłacone pieniądze za przepracowane dni. Zrezygnowałam bo zauważyłam, że jest zbyt wielu rządzących, a jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć to nikt nic nie wie. Nie zostałam nawet przeszkolona ani nie zostało mi powiedziane co należy do moich obowiązków na tym stanowisku. Jest tam dość nieprzyjemna atmosfera. Nic dziwnego, że jak poszłam tam do pracy to większa ilość pracowników akurat stamtąd odchodziła.

Marcelina

Po przeprowadzeniu się do Warszawy, szukałam pracy i trafiłam tutaj. Cieszę się, że tak się stało, bo to dobra firma, w której przyjemnie mi się pracuje.

Justyna
@Marcelina

Ja właśnie niestety muszę niedługo zmienić pracę, bo wracam do rodzinnego miasta, ale jestem wdzięczna za te kilka miesięcy tutaj, bo bardzo dobrze mi się pracowało, głównie dzięki świetnej atmosferze.

Barbara

Póki co nie widzę żadnych powodów do narzekania, a pracuję tu od sierpnia. Jak się lubi swoją pracę, to bez problemu się tu każdy odnajdzie.

@Barbara

To prawda. Ja bardzo szybko poczułam się tu dobrze i swobodnie.

Kamila

Bardzo dobra firma. Praca tutaj jest dość przyjemna, to głównie zasługa zgranego zespołu i dobrych warunków pracy.

bardzo sprawny, profesjonalny sprzęt stomatologiczny, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, oby takich więcej przychodni. Do stomatologa powinno się chodzić z wielką przyjemnością i dbać o zęby a nie ze strachem, czy z nienawiścią. Brawa za Stomatologię i chirurgię. Same poza tym terminy sa bardzo szybkie, czas ocxzekiwania na lekarza 1-2 tygodni Polecam przychodnię przy Domaniewskiej

Pati

Nie wystawiam nigdy zbyt wcześnie opinii o żadnej z firm, póki dobrze się z nią nie zapoznam. Tu pracuję już od wakacji i chętnie polecę każdemu to miejsce. Na początek pozytywnie zaskoczyła mnie atmosfera pracy, bez spięć i presji, a za to dużo wzajemnej pomocy i zrozumienia. Do tego bardzo odpowiada mi umowa i warunki, które mi zaproponowano.

@Pati

Mam podobne przemyślenia, naprawdę jest w porządku.

Do Corten Medic przyszłam z firmy o podobnym charakterze i cieszę się z tej zmiany, dużo lepsze warunki do pracy, solidna wypłata i lepsza atmosfera.

gość

Niestety firma nie jest godna polecenia, wykazuja sie ogromnym brakiem profesjonalizmu. W firmie panuje ogromny haos brak organizacji. Wszyscy stamtad uciekają.

Maciek
@gość

W naszej placówce wszystko działa tak jak powinno. Nie ma zdecydowanie problemu z organizacją, każdy robi co powinien według określonych zasad.

Ida
@gość

Ja na szczęście mam inne odczucia. Pracuje mi się tu dobrze i nie zamierzam się stąd zwalniać.

Iza
@gość

Tu na pewno nie ma chaosu, każdy z nas zna swoje obowiązki i rzetelnie je wykonuje.

Nina
@Iza

Też tak uważam. Chaosu nigdy tutaj nie doświadczyłam, a mam już za sobą spory staż.

Nina

Dobre wypłaty, świetne koleżanki w zespole, więc mam nadzieję, że zostanę tu na długo.

Sonia

Fajna firma, atmosfera bardzo ok. Pierwsza moja praca na recepcji i chwile tu zostanę.

Jadwiga
@Sonia

Ja zostałam na dłużej i jestem bardzo zadowolona. Pierwszy raz w życiu tak dobrze i swobodnie czuję się w miejscu pracy.

@Jadwiga

Atmosfera jest świetna, potwierdzam.

Tynka
@Monika

No ja nie wiem w ktorej przychodni pracujecie, u mnie horror... Nie polecam

Aga
@Tynka

Mi na szczęście trafiła się wspaniała ekipa, każdy sobie pomaga nawzajem i dobrze się dogadujemy.

@Tynka

Ja też nie mogę narzekać. Mam cudownych ludzi wokół siebie.

Dawid
@Aga

Fajnie że tak ci się udało trafić na zgrany zespół. Z kasą też jest ok? Ile teraz płacą na twoim stanowisku, bo rozglądam się za taką pracą.

Ula
@Dawid

Ja też mogę potwierdzić słowa koleżanek. Współpracownicy są naprawdę niezastąpieni, to buduje zdrową i efektywną atmosferę. A co wypłaty , to jak dla mnie jest w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Corten Medic - Warszawa

• Jak się pracuje w Corten Medic?

Zobacz opinie na temat firmy Corten Medic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corten Medic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 34 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Corten Medic?

Kandydaci do pracy w Corten Medic napisali 64 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Corten Medic