Opinie o Corten Medic w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Corten Medic. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Corten Medic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corten Medic w Warszawa

Byly pracownik

Wspominajac pracę w tej firmie przypomina mi się mem, lipton jest dla zarządu wy macie sagę... I ta polowa kuchni wydzielona tylko dla Sikory z herbatką, slodyczami i porcelaną tylko dla niego.

Dziwni ludzie

Nie wiem czy osoby które tu piszą, ze rozważają pracę tutaj robią jakas prowokacje? Czy tyle opinii roznych ludzi z roznych stanowisk nie jest wystarczajacym argumentem zeby nie brac pracy tutaj pod uwagę. Odeszla główna ksiegowa, kontroler finansowy, asystentka prezesa, caly dzial marketingu, odeszly architektki, ludzie z biura szeregowi, odchodza recepcjonistki, dentyści a wy rozwazacie pracę tutaj? Tyle osob pisalo jaki jest Sikora i jak się z nim pracuje, kazdy przestrzega a ktokolwiek rozważa tam prace? Masakra.. Smieci nie wywożone, nie ma plynow do dezynfekcji, rekawiczek dla dentystow, podstawowego wyposażenia gabinetu, biur, paliwa a wy sie zastanawiacie nad podjeciem tu pracy? Smieci medyczne ktore powinny byc wywozone z dnia na dzień, zalegaja na zapleczu a ktokolwiek sie zastanawia nad pracą tu?

Xxx

Iluzjami ze wszystko jest dobrze. Sikora pewnie ma plan co zrobić zeby nie zaplacic i zeby się kręciło. Jego komfort jest ważny, nie pracownikow i nie pacjentów. Dziwię się ze sanepid albo inspekcja pracy jeszcze nie skontrolowala placowek pod względem higieny, sterylizacji i właśnie wywozów smieci. Nie ma firmy sprzatajacej od dłuższego czasu wiec zakładam że w placowkach jest (usunięte przez administratora) Nie rozumiem jak jeszcze ktokolwiek o zdrowych zmysłach może tam pracować.

Patrycja

Czy rzeczywiście tyle osób odchodzi? Szukają, bo z tego powodu nie mają pracowników czy szukają, bo się rozwijają - tak jak piszą...

Xxx
@Patrycja

Tak, tyle osób odeszlo w ciągu ostatnich dwóch miesięcy! Kolejna partia jest na wypowiedzeniu i garść na l4. Jak niby się rozwija? Zamykajac przychodnie? Wstrzymujac inwestycje? Nie mając na nic pieniedzy? Odcinają prąd w przychodniach o jakim rozwoju myslisz? Zamyka corten medic w którym są milionowe dlugi a prowadzi rekrutacje na jedna z masy spoleczek ktore ma pozakladane.

Byly pracownik

Nie wchodz w zadne współprace z tą firmą. Bezpośrednio mam kontakt z dwiema prywatnymi osobami od ktorych bliskich wynajmuja lokal pod id placówki, nie regulują platnosci od lipca tamtego roku. Wyslali porozumienie i harmonogram spłat ktory mial byc splacany od marca, do dzisiaj ich Zbywają klamstwami, ze niedługo zapłacą jak się pojawią pieniądze z nfz, ktorych de facto nie ma od grudnia. Nie wchodz w to, chyba ze lubisz prosic się o swoje pieniądze.

Patrycja
@Byly pracownik

Dziękuję Ci za informację. To na co ci ludzie czekają, jeśli kasy nie widzieli od lipca zeszłego roku?

@Patrycja

Szczerze? Nie mam pojęcia. Wiem, ze kilka tych spraw trafiło już na drogę sądową pozostali chyba wierzą w dalszym ciągu w zbywanie i zapewnienia. A i żebyś miala jasność jeśli wynajmiesz cokolwiek tej firmie w takiej sytuacji jak ta nie masz co liczyc na bezpośredni kontakt i wyjasnienia ewentualnie przeprosiny z ust Sikory, zrobią to pracownicy gdzie ich obietnice będą i tak bez pokrycia, a do Sikory się nawet nie dostaniesz, dla niego to Ty powinnas byc wdzieczna, ze on chcial z Tobą w jakiekolwiek interesy wchodzić.

lepiej nie mówic

ta firma to masakra . śmieci leżą od miesięcy nie wywożone - jeżeli tak dalej będzie to sam zadzwonię do sanepidu bo to jest narażanie pracowników na obcowanie ze śmieciami skażonymi które powinny być wywożone max do 72 h . do tego ciągłe ucinanie zamówień , musimy się martwić o papier toaletowy . lekarze nie mają co miesiąc rękawiczek !! A Pan Tomasz sobie nic z tego nie robi i otwiera koleje placówki . Wstyd i mam nadzieje ,że szybko dobiorą mu się do dupy !!!

Mateusz
@lepiej nie mówic

dzień dobry, jak wygląda kondycja firmy? Jest coś lepiej?

@Mateusz

Pojawiło sie na praca.pl ogłoszenie na kontrolera finansowego. Poprzedni się ewakuował, więc wcześniej wspominana medea health szuka nowego. Wymagania i oczekiwania są opisane na wyrost, ponieważ o tym jaki ma być wyciągnięty wynik wybiera także wspomniany wcześniej pan prezes który bez analiz wie co chce usłyszeć

Mateusz
@Ania

Dzięki Ania za info. Spółki pod nazwą Medea Health nie ma w KRS. A jak sytuacja finansowa - warto aplikować? Czy rzeczywiście pensje płacone są w ratach? Daj znać proszę.

Byłypracownikwyzszegoszczebla

Rzeczywiście troche tych zaległości się porobiło, ale wierzę że ktgo jak kto ale P. Sikora jak zawsze spadnie na cztery łapy. NFZ musi zapłacić, a jak nie płaci to wina księgowaści. Dlaczego inne spółki medyczne pieniądze otrzymują na czas ? Bo pracownicy znają się na robocie i ewentualne błędy są w stanie wykryć na bieżąco, jeśli tego nie robią to gdzieś jest problem z systemem albo organizacja pracy działu rozliczeń. Nie wierzę w złą wolę prezesa. Może nie ma benefitow jak na poczcie ale płaci całkiem przyzwoicie i jest elastyczny. Może dyrektor jeden z drugim schudną i wezmą się za robotę, jak na prawą ręka przystało, bo widać że na jednego człowieka spada wszystko. Wogole to P. Sikora powinien zainwestować w mieszkalnictwo socjalne, z pomocą środkow z budżetu kto jak kto ale on tego dokona :) Powodzenia i życzę pomyślnych wiatrów.

@Byłypracownikwyzszegoszczebla

No i brawo, czyli jednak wszystko w porządku! Tak się cieszę i gratuluję! Może budownictwo to nowe wyzwanie dla prezesa? W każdym mieście osiedle a w nim klinika Corten. Jesteście wielcy!

@Byłypracownikwyzszegoszczebla

To nie wina księgowości tylko Sikory. W tej firmie on o wszystkim decyduje, pracownicy mają robić to co on każe. Choćby ksiegowa była mistrzem w swoim fachu w tej firmie ma związane ręce. Tak samo dyrektorzy w tej firmie wszystko chce pilnowac sam Sikora, nie liczy się ze zdaniem innych, nawet dyrektorów. W czym niby Sikora jest elastyczny? Bo z obserwacji raczej wynika, że każdemu rzuca kłody pod nogi i musi mieć kontrolę na wszystkim. Kazdy czeka na jego decyzje zawsze.

OhmyGod
@Byłypracownikwyzszegoszczebla

Co za żenujący komentarz ...dyrektorzy niech się odchodzą i wezmą do roboty ,zachowanie (usunięte przez administratora)i samozachwyt nad ojcem prezesem ... Jeśli NFZ nie zapłacił od pół roku to jest coś ja rzeczy ...zatrudniają nowych pracowników ,stawiają nie realne cele a nawet jak je zrobisz to decyzja prezesa out,nawet się nie zapyta o wyniki . Chyba wpisy tego typu pisze sam prezes lub jego ulubienica ,uzależniona od takich metod i zachowań

Tomasz
@Byłypracownikwyzszegoszczebla

Może wina księgowości a może wina pani dyr ze stolicy Polski - Radomia. Pani Madziunia z pewnością maczała w tym palce, nie wywiązała się z obowiązków i jak to w standardzie (usunięte przez administratora) winnych a jak nie znajduje to(usunięte przez administratora) pracowników. Bo idąc śladem prezesa zwanym panem zarządzanie przez zastraszanie (usunięte przez administratora) to jedyne słuszne ale jeśli nie nagrywasz tego to mobinngu w mailach nie uświadczysz bo nie po to robiła doktorat w stolicy wskazanej wyżej aby wyłożyć się w jakimś mailu. Oczywiście poniżej godności jest pisane maili jak można to zrobić ustnie Smutne to jest że osoby z problemami na tle niefizycznym, chociaż tego też bym nie pomijał nieudolnie ćwiczą wyuczona teorie na innych zamiast na sobie

Janusz
@Tomasz

Tomasz zgadzam się z Tobą w 100%. Ten mobing od prezesa jak i od ludzi zwanych kierownikami jest na takim samym poziomie, niezależnie czy pracujesz w placówkach czy szumnie zwanej centrali.

@Janusz

Na czym to polega? Jest aż tak źle? Warto aplikować do biura w Warszawie? Proszę o kilka słów rozwinięcia.

Koordynator Biura

Bezpośrednio u prezesa. Trwała półtorej godziny, prezes kilkukrotnie wychodził. Wiele razy moja cierpliwość została wystawiona na próbę. Mało profesjonalnie.

Doświadczenie. Umiejętności. Znajomość branży.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Rekrut

Piszą Państwo o tym, że firma jest w fatalnej sytuacji, grozi widmo bankructwa a widzę ogłoszenie na samodzielna księgowa. Firma się rozwija czy straciła księgowa i szuka pilnie?

@Rekrut

Firma sie zwija, nie ma tam już kto pracowac. Prezes zaczyna znowu swoje dyskusje i odwraca uwagę od prawdy. Dłużnicy przychodzą do biura po zaległe platnosci

RR
@Rekrut

Księgowa odeszła , szczerze powiem trudno się dziwić to stanowisko charakteryzuje się ponoszeniem odowiedzialności w różnych obszarach prawa...

lepiej nie mówic
@RR

a księgowa odeszła ? to dlatego pity są tak źle po wystawiane ?? mam nadzieje ,że i us się im do (usunięte przez administratora) dobierze !

Niezmiernie mnie cieszy, że w końcu jest tu pisana prawda, jak to wszystko wygląda od środka - może ustrzeże to innych przed pomysłem pracy tam. Firma upada i w końcu musi upaść z hukiem, pracownicy wreszcie zaczynają stamtąd uciekać jeden po drugim, a wszystko to zasługa samego prezesa i "wspanialych" kierowników placówek jakich wybiera. Większych absurdów jak w tym miejscu nie widziałam i nie słyszałam nigdy.

Dokładnie tak

Dokładnie, zgadzam się. ZUS nie płacony, pensja na raty, (usunięte przez administratora)od prezesa i kierowników bo mają na to pełna zgodę. Na kierowników wybierani są ludzie albo bez doświadczenia albo zakompleksieni, którzy uważają że są niewiadomo kim bo mają "władze". Pracowałem w kilku miejscach, w każdy jest coś, ale takiej kumulacji niekompetencji i (usunięte przez administratora) nigdzie nie spotkalem

Teresa

Kiedyś publikowali ogłoszenia tutaj, w szczególności mam na myśli to na lekarza dermatologa. Od jakiegoś czasu nic nie widzę, ale chciałabym spytać na przyszłość. Bo sporo się zmieniło w ostatnich latach, weszła telemedycyna, czy tam się udziela też porad zdalnie? Czy praca czysto stacjonarna?

Były
@Teresa

Tylko stacjonarna, inaczej prezes pękłby ze złości, że nie może Cię kontrolować. I tak na przyszłość: w tej firmie zmienia się coś tylko na gorsze. Póki Sikora jest u szczytu stołu, będzie źle i gorzej. Ryba psuje się od głowy.

Amark

Coś mi się zdaje ,że te wszystkie opinie oczerniajace firmę i jej właściciela to zasługa konkurencji. Bo jak do tej pory wszystko było w jak najlepszym porządku. Nikt się nie skarżył i nie oczerniał jak to się dzieje w ostatnim czasie.

Byly pracownik

Zachlysnal się kasa która wpadla w pandemii i zyl ponad stan, przeinwesyowal. Kasa się skonczyla a zobowiązania pozostały. Nie ma tu zadnej filozofii. Wydawanie kasy której się nie ma. Branie kredytów, przepisywanie firmy z Cortenu na medea. To cwaniak, ogłosi upadłość a długów nie ściągną bo pokaże że nie ma kasy. Juz raz firma zbankrutowała. Nie ma juz żadnych firm które wykonują jakiekolwiek usługi dla tej firmy, od leasingu, (usunięte przez administratora) Wszędzie zadłużenia których nie spłaca od pół roku. Jest goły i wesoły.

Karolin

@angelik jeśli masz zacząć w maju to zacznij szukać normalnej pracy bo stracisz czas na szukanie normalnej pracy a nie wiadomo czy w maju nawet będziesz mieć do czego przyjść. Ci co myślą to szukają pracy i odchodzą, po pracy z p. Sikora każdy chce od niego uciec a nie walczyć o prawdę. Ona jest dyr, prezesem, właścicielem, jak wygrasz o mobing to nic to nie zmieni bo on jest jedna osoba w wielu postaciach. Dlatego też ludzie nie walczą o prawdę bo w tak chorym układzie nic to nie zmieni. Ja nigdy nie sugerowalam się opiniami na go work bo wiadomo że wylewa się tam wiadro pomyj ale tu są opinie ludzi pracujących z wyżej wspomniana osoba w kilku postaciach. Nie trać czasu i szukaj dalej, bo psychicznie nawet po kilku miesiącach będziesz dochodzic do równowagi. Nie ma żadnych benefitow, nawet brak mleka do kawy, kawy i papieru. Praca tylko z biura nawet w nagłych sytuacjach nie ma szans na pracę z domu bo pan prezes zakłada że wtedy nie.pracujesz i musi cię widzieć i wyżyć się jak ma zły dzień. Przychodzenie dłużników do firmy to niestety też prawda

Angelik
@Karolin

Zastanawia mnie postawa ,zatrudniają ludzi a za chwilę mogą ich zwolnić ,pytam po co ? Kierownicy potwierdzają że może nie być mleka,kawy,może trzeba może samochód zdać firmowy ale nie ma nowy o upadku ,wszystko jest (usunięte przez administratora) ,nie ma mowy o upadku i upadłości ...

RR
@Amark

Niestety nie masz racji. To jest aktualna rzeczywistość w tej firmie. Dobrze to już było ale do czerwca ubiegłego roku i niestety nic nie wskazuje na to,że sytuacja się ustabilizuje. Człowiek, który jest jej właścicielem to osoba o paskudnej osobowości jednak jest szczęściarzem bo w tej firmie pracują jeszcze bądź pracowali bardzo wartościowi ludzie i to stanowi o jej prawdziwej wartości.

Właściciel lokalu

Wynajmują ode mnie lokal na placówkę stomatologiczna. Nie płacą od kilku miesięcy za wynajem i opłaty , wyslali jakieś porozumienie z harmonogramem spłat. Termin dawno minął, pieniędzy nie widać. Zbywają, nie odbieraja. Spraww zgłoszona do prawnika. Umowa będzie rozwiązania w trybie natychmiastowym.

Ja też potwierdzam, telefony od dłużników i firm windykacyjnych się urywają. Powiązanie ze sobą spolek, społeczek... Oby ktoś to ukrócił bo bardzo dużo ludzi i rodzin już cierpi...

Nie wiem czy Corten płaci już za jakiekolwiek zobowiązania. Do biura wpływają tylko i wyłącznie nakazy sądowe i zaległe faktury z wezwaniem do zapłaty. Nie wierzę, że nie mają pieniędzy na to wszystko mając tyle placówek w różnych miejscach, sponsorując Miss Polonia. Coś tam bardzo kręcą...

Angelik

Dziwi mnie że wciąż rekrutują ,lekarzy na różnych forach i pracowników . Chyba tylko po to by nie siać paniki ,czy to prawda że robią spotkania dyrektorów ,kierowników że przez 2 miesiące im zabiorą samochody aby przetrwać kryzys ?

Wiesio
@Angelik

(usunięte przez administratora)gapy. Kolos na glinianych nogach. Najbardziej żal mie lekarzy którzy im oddali za (usunięte przez administratora) swoje gabinety. Dziś ani praktyki ani czynszu nie mają. Pozostają im fora i grupy wsparcia. Dramat...

Napisz coś więcej. A pensje? Płacą na czas? Co z podatkami i ubezpieczeniem społecznym...? Regulują je?

@Kandydat

@kandydat ZUS nie jest płacony, są ogromne zaległości a przy takiej ilości pracowników to raczej nie jest mała kwota. Jeśli pytasz o podatki to napewno wygląda to tak samo. Wierzyciele przychodzą po swoje pieniądze, windykacja dzwoni do kazdego pracownika. Pytanie, do jakiego etapu doszlo z planowaniem przejęć spółek przez rodzinę i słupy i jak się to dalej rozwinie. Czy będa nas zwalniać grupowo czy zmieniać właścicieli i zarządców spółek?

Przejmowanie spółek nic nie da, składki i podatki TRZEBA płacić. Nikt się z tego nie wywinął a szczególnie w tak delikatnej materii jak współpraca z lekarzami. Jak zobaczą, co się dzieje, uciekną natychmiast. Oni chcą spokoju a nie awantur. Inny temat to zaległe płatności za wynajęte gabinety....

Omijać tą firmę z daleka. Jedynym benefitem które Cię czeka to zaszczyt bycia pracownikiem Corten. Dostajesz gołą pensje i to bardzo słabą. Nie licz na podwyżki czy premie. Wszystko co mówią na rozmowie nie sprawdza się w rzeczywistości. Zostałam (usunięte przez administratora) na rozmowie inne warunki mi zaproponowali po umowie na czas próbny. Jedyną premie jaką otrzymujesz to marne 300 zł na święta (żart). Dla pracowników nie ma opieki medycznej co w dzisiejszych realiach to jest standard. Jak chcesz iść do lekarza to zostaje Ci NFZ???????? albo wizyta prywatna. Rozwój, szkolenia pracowników zapomnij.. Same warunki pracy masakryczne, brak klimy, firma niczym z PRL. Chyba właściciel przeliczył się co do swoich zysków lub myślała że będzie tak super jak i za czasów covid. Konferencje, mercedesy a na rachunki i inne nie ma Prezes pieniędzy...hmm

Mania

Dzień dobry. Jestem pacjentką Cortenu od kilku lat, dosłownie przez przypadek trafiłam na opinie tutaj... Zastanawiające stało się dla mnie, dlaczego tak duża, znana firma dzwoni do osób, które były w placówkach kiedyś i zaprasza do korzystania z ich usług komercyjnych. Ba, nie jest to nawet promocja (!) Po konsultacji z bliskimi okazało się, że oni i sąsiedzi także otrzymują takie telefony. Czyżby firma poszukiwała pieniędzy? Chyba. Teraz wszystko się łączy w całość. Podwyżki cen co 3 miesiące, telefony na prywatne wizyty, brak prądu w przychodni i odwoływanie wizyt z tego powodu. Firma traci moje zaufanie.

M.

Niestety, wszystko co piszecie to prawda... Firma upada, upada z hukiem. Wiedzą o tym nawet pacjenci, rozmawiają o tym w poczekalniach, nie chcą podejmować leczenia żeby nie zostać na lodzie. Non stop do każdej placówki przybywają ludzie, którzy wynajmują firmie lokale, szukają kontaktu z prezesem bezskutecznie. Lekarze się buntują, zaraz nie będzie miał kto przyjmować. Corten mimo wszystko idzie po palącym się moście. Otwiera coraz to nowe placówki zamiast skupić się na tych, które ma... Zdecydowanie ktoś na górze stracił panowanie nad tym wszystkim. W czasach covid obracali milionami i myślą, że nadal tak jest. Dochodzi do tego, że dostawcy odcinają internet, energię elektryczną, oprogramowanie czy ogrzewanie.

Za chwilę były już pracownik

Odradzam pracę z (usunięte przez administratora) Są to osoby które dużo mówią, o zarządzaniu firmą nie mają żadnego pojęcia a zarządzanie ludźmi to jest coś o czym nawet nie wiedzą. Staraja się sprowadzić do parteru każdą osobę i udowodnić że znają się na zarządzaniu. Niestety kondycja finansowa firmy która jest dramatyczna, oraz wydzwaniają w firmy windykacyjne nie daje żadnych szans na rozwój. Podwójna osobowość zarządcy powoduje że każda świadoma osoba ucieka z tego przybytku. Szczęśliwcy tym co się już udało.

Aniela

Odradzam komukolwiek pracę w tej firmie. (usunięte przez administratora), rzuca przedmiotami, wyzywa, krytuje, ma napady szału i furii. Zalegają z płatnościami, mają wszędzie olbrzymie długi. W placówkach jak i biurach nie ma pieniędzy na podstawowe rzeczy typu papier toaletowy, wywóz (usunięte przez administratora) Dziwię się, że nikt jeszcze tego nigdzie nie zgłosił. Pracownicy powinni złożyć pozew zbiorowy o (usunięte przez administratora).

Byly pracownik

Szczerze odradzam. W oddziałach, ale też i biurch brak kasy na podstawowe rzeczy. Mnóstwo długów, kredytów. Nie szanuje się ludzi. Samo podejście właściciela do nich, nadaje się na rozprawę zarówno do sądu pracy, jak i analizę psychiatryczną.to apodyktyczny narcyz, z chorobą dwubiegunową. Potrafi doprowadzić do płaczu. Najgorzej nająć, asystentki. Każda odchodzi po krótkim czasie albo ładuje na zwolnieniu. Pracownicy starają się, a w zamian nie płaci się im za nadgodziny (zła organizacja pracy). Nie możesz mieć własnego zdania, masz pracować w narzuconej strukturze kontaktów. Zakaz komunikowania się z osobami, które moglyby pomoc zrealizować zadanie szybciej lub dowiedzieć się więcej o nim, jeśli nie są wskazaną osobą do bezpośredniego kontaktu. Należy uważać na szefową kadr. Robi się wersją szefa, ze znikomym pojęciem o swojej pracy.

Byly pracownik

Prezes nie szanuje ludzi, nie liczy się z nikogo zdaniem, pomysłem czy innowacja. Jego pomysly są jedyne słuszne. Generalnie w zarządzaniu zatrzymał się w (usunięte przez administratora). Terroryzuje ludzi, wyzywa, krytykuje i równa z (usunięte przez administratora). Masa kierowników którzy wg opowieści i zasady mają zarządzać zespołem w praktyce wygląda to tak, że jesteś kierownikiem ktory wykonuje wszystko bo nie masz nikogo do pomocy. Chętnie przedłuża spotkanie tak żebyś siedzial z nim do nocy, bo przecież praca to Twoje życie i Twój dom. Nie zapominajmy o spóźnianiu się na spotkanie które ma z Tobą umówione, czasami to godzina czasami trzy. Nie polecam pracy w tej firmie. Dziwię się ze pracownicy którzy jeszcze tam są nie zgłosili (usunięte przez administratora).

Pan Prezes tego dobytku jest mistrzem w (usunięte przez administratora)i poniżaniu pracowników. Nie zatrudniajcie się tutaj, chyba że lubicie być traktowani jak (usunięte przez administratora)

Honorata

Pisali wcześniej też o opóźnieniach z wypłatami. Potwierdzasz? Czy każdy pracownik ma kontakt z prezesem i narażony jest na takie traktowanie jak piszesz? Może są stanowiska które mogą tego uniknąć?

Edyta
@Honorata

Opóźnienia z wypłatami się zdarzają najczęściej na zleceniu czy przy rozliczaniu nadgodzin. Z prezesem każdy z biura ma do czynienia plus kierownicy/ koordynatorzy/ specjaliści. Te rozmowy z prezesem trwają czasem godzinami… nic nie wnoszą w Twoją karierę…

@Honorata

Spotkanie z prezesem to zaszczyt i łaska.. Spotkanie które masz umówione np na 10. Zaczyna się o 14tej w międzyczasie wyjdzie z niego ze stro razy a Ty będziesz tam siedziec i czekać az sobie o Tobie w końcu przypomni ????

Praca w tej firmie może nie byłaby zła, gdyby nie totalny bałagan w organizacji. Zatrudnionych jest mnóstwo kierowników (jest nawet kierownik kierownika )), niestety ilość rządzących ma się nijak do solidnie przekazywanych informacji, czy rozwiązywaniu różnych problemów. Tak naprawdę chyba nikt nad tym nie ma kontroli i zamiast inwestować w coś korzystnego, to pojawia się następny kierownik i następny i.... Na załatwienie jakiegokolwiek problemu czeka się i czeka, a w końcowym efekcie problem i tak nie znika. Kadry, to totalna porażka. Zainteresowany odsyłany jest od jednej Pani do drugiej, a w końcowym efekcie nikt i tak mu nie pomaga. Pisać maile można nawet codziennie, ale po co jak i tak nikt na nie nie odpowiada, bo i po co, przecież pracownik to coś (nie ktoś), co nie powinien się o swoje upominać. Nadgodziny rozlicza się raz na kwartał, ale mija kwartał, a pracownik nie widzi swoich pieniędzy i pewnie już ich nie zobaczy. Czy to jest uczciwe? Nie i wszyscy to wiedzą, tylko każdy mydli oczy pracownikom i nic z tym nie robi. Gratulacje !!! Nawet jeśli ktoś lubi swoją pracę, to firma wszystko robi, żeby na maxa do niej zniechęcić, co w końcowym efekcie kończy się wymówieniem, bo kończy się cierpliwość i wyrozumiałość. Życzę powodzenia wszystkim, którzy tam jeszcze są i trwają na stanowiskach.

danutta

najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tym miejscu (pasaż ursynowski) . nikt nic nie wie, miesiac w miesiac opoznienia z wyplatami o nadgodzinach nie wspomne. Szef jesli nie bierze leków to chodzi odklejony i tylko ustawia po katach kierownictwo a podwladnych depcze jak pety. W kadrach sama ukraina, oprocz picia kawy i wcinania ciasteczek nie wiedza jak pracowac. p jakichkolwiek szkoleniach mozna zapomniec, imprezy czy eventy firmowe tylko dla elity. ogolnie zycze aby poszli z torbami :)

Danka
@danutta

O tak pan prezes ma tendencję do utrzymywania kontaktów tylko z kierownikami a specjaliści traktowani są jak (usunięte przez administratora) i generalnie dla niego mogli by nie istnieć ale stopy z wdzieczności powinni mu całować. :) Wigilie firmowe tylko dla elytyy z czym w żadnej firmie się nie spotkałam, :)

Honorata
@Danka

Skoro Wigilia firmowa nie jest dla wszystkich to jakie dodatki są na święta? Jakieś bony? Albo premia? Co z tymi opóźnieniami wypłat? Jak długo trzeba czekać na pieniądze?

danutta
@Honorata

kwartalnie wypłacają za nadgodziny ale (usunięte przez administratora) i zwlekają z wypłatą ,więc trzeba pilnować, panie w kadrach maja problemy z dodawaniem 2 do 2 ale wazne ze kawke umieja w ekspresie zrobic :D na swieta moze rzuca jakies ochłapy jak zostanie. z 200zl moze. jak ktos sie upomina o terminowa wyplate lub o wyplate za nadgodziny to panie w kadrach potrafia zablokowac numer pracownika by (usunięte przez administratora)im nikt nie zwawracal. a kase dostaniesz jak dostaniesz

Zostaw merytoryczną opinię o Corten Medic - Warszawa

• Jak się pracuje w Corten Medic?

Zobacz opinie na temat firmy Corten Medic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corten Medic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 34 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Corten Medic?

Kandydaci do pracy w Corten Medic napisali 64 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Corten Medic