Opinie o Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy Sp.K. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy Sp.K., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy Sp.K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy Sp.K. w Warszawa

Gh
Kandydat

Dwie rekrutacje na dwa różne stanowiska i za każdym razem taka sama śpiewka: najpierw 40 minut maglowania przez babkę, której nie chce się mówić po polsku (wiem to z pewnego źródła), a więc czytane z kartki pytania i rozmowa po angielsku, a potem dwukrotnie rozmowy z teamleaderami i innymi liderami. Za każdym razem to samo - maglowanie głupimi pytaniami układanymi przez Julki z HR-ów typu "wymień swoje najmocniejsze strony"/"najtrudniejsza sytuacja w pracy"/"co byś wniósł do pracy"/"jakie masz cechy charakteru"/"jak sobie radzisz w pracy zespołowej" i inne bzdury. Nawet nie ukrywali się, że czytają te pytania z kartki, bo spuszczali za każdym razem wzrok zadając pytanie. Nie wiem, kogo szukają do tej firmy, ale chyba jedynie kobiet, które z ekscytacją opowiadają o wysyłaniu maili i wklejaniu tabelek w excelu. Jeżeli jest to dla Ciebie najbardziej rajcująca czynność na świecie i możesz do tego wprowadzać innowacje w ogarnianiu skrzynek (np. różowe szlaczki zamiast podpisu), to z pewnością masz duże szansę. Jeżeli natomiast nie dostajesz rumieńców opowiadając o wystawieniu faktury, to nie masz tam szans. Sztywni, ponurzy ludzie i potwierdza się stara prawda: im bardziej "poważna" rekrutacja, tym mniej poważne stanowisko.

kandydat
Kandydat

Brałem udział w rekrutacji Dentons jakiś czas temu. Mogę powiedzieć, że proces rekrutacji przebiegł bardzo sprawnie, miałem dwa etapy - z rekruterką, później z potencjalnym przełożonym. Rozmowy były merytoryczne. Nie dostałem oferty, ale otrzymałem szybko informację zwrotną dlaczego nie zostałem wybrany. Generalnie ok.

Gh Nowy wpis

pracownik Nowy wpis
@Gh

W Dentons - kancelaria nie ma takich stanowisk jak Team Ledarzy, a wszyscy rekruterzy to Polacy więc opinie dotyczy chyba innej firmy...

Pracownica

Pracuje w tzw back office od roku i jestem bardzo zadowolona. W firmie jest bardzo dobra atmosfera. Pracy jest sporo i jest dynamicznie ale spokojnie mam czas na życie prywatne. Na plus są również benefity.

Agata Nowy wpis
@Pracownica

Właśnie miałam pytać o atmosferę w firmie Dentons Europe - dobrze więc, że w końcu natknęłam się na twój wpis. Super, iż macie tam zdrową atmosferę. A jak to jest u Was z spotkaniami albo imprezami integracyjnym - macie organizowane jakieś? Chętnie się dowiem.

pracownik Nowy wpis
@Agata

Przed covidem raz w miesiacu mielismy rozne integarcje, byly tez wyjazdy itd - teraz wiadomo wszystko wstrzymane, ale dostajemy co jakis czas "integrujące" gifty.

kandydat

pytający
@kandydat

Po jakim czasie w ogóle od zaaplikowania się do Ciebie odezwali, jeżeli byłbyś uprzejmy odpowiedzieć?

Kandydatka
@pytający

Do mnie odezwali się po jednym dniu od wysłania aplikacji

Ja
@Kandydatka

Do mnie tez od razu jakoś

green leaf
Kandydat

Czy warto się tam rekrutować ? Jestem po dwóch kierunkach i znam trzy języki obce, ale nie jestem pewny czy warto. Jak wygląda praca ? Ogólnie nie interesuje mnie zawał od pracy 20 godzin na dobę, a słyszałem, że to tego typu firma.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy Sp.K. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Asystentka / Asystent dla zespołu prawników.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

abc

@kandydat i ta odpowiedź okazała się jak rozumiem przydatna w kwestii przemyślenia przyszłych rozmów?

Robek
Kandydat

Absolutnie nie polecam aplikowania do tej firmy. Firma co pewnien czas ponawia te same ogłoszenia, jakby brakowało rąk do pracy. Dodatkowo firma nie reaguje na wielokrotne prośby usunięcia danych osobowych. Oba zarzuty są co najmniej podejrzane. Nie polecam.

Karolina

Jak wyglada u was sytuacja z premią?

Ciekawski

Dlaczego firma Dentons przechowywuje dane osobowe kandydatów bez ich zgody i nie reaguje na wielokrotne prośby usunięcia tych danych ze swoich komuterów? Czyżby firma kolekcjonowała dane do innych celów niż tylko ciagle powtarzające się ogłoszenia na te same stanowiska?

W skrócie rekrutacja często wygląda tak, że oferują jedno stanowisko, a w trakcie dowiadujesz się "zaczniesz od stanowiska niżej (okres próbny) i po 3 miesiącach dostaniesz stanowisko, na które aplikowałeś/aś pierwotnie". Co do samej pracy ludzie są bardzo w porządku, jednak kierownictwo nie zawsze potrafi zrozumieć ilość pracy i brak czasu na realizację wszystkich powierzonych zadań (nie ma oczywiście mowy w ciągu 8h, bo często pracuje się 12h i powyżej). Praca na podstawie umowy zlecenia lub B2B. Współpracownicy generalnie uprzejmi i podchodzą do tematów ze zrozumieniem. Zaczynając z małym doświadczeniem możesz liczyć na wynagrodzenie zupełnie nieadekwatne do stawki rynkowej oraz nieproporcjonalne do wykonywanej pracy - przez półtorej roku możesz liczyć na zarobki niższe niż kasjer w supermarkecie. Eksploatacja kosztem życia prywatnego.

Kandydat

Przebieg rekrutacyjny w tej firmie to jakiś śmiech. Sortownica, która pracuje w kadrach nie potrafi prawidłowo wyłonić kandydatów na kolejne etapy rekrutacji. Losuje kandydatów na zasadzie ładny-nieładny albo wróży ze szklanej kuli lub z fusów. Do tego ciągle powtarzają się co kilka miesięcy te same ogłoszenia na te same stanowiska. Teraz pojawiła się mieszanka tych samych ogłoszeń, ale na praktyki, chyba tylko po to, żeby płacić mniej za tę samą robotę, co robi normalny pracownik na etacie. Firma zatem może mieć problemy finansowe. Nie polecam.

Każda opinia się liczy! Co wiecie o pracy w firmie Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy Sp.K. w mieście Warszawa? Czekamy cały czas na nowe informacje od Was! Zachęcamy do dodania opinii przez byłych pracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy Sp.K. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy Sp.K.
2/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Zajęcza 4
    00-351 Warszawa
  • NIP: 5252197565 REGON: 17187790 KRS: 0000061089
Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy Sp.K.