Opinie o AXA Polska S.A. w Warszawa

Axa Polska

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AXA Polska S.A. w Warszawa

Xyz

Jak czytam te wszystkie pozytywne komentarze o AXA to czegoś dostaję. Pracowałam w tej firmie prawie rok i zrezygnowałam nie dlatego, że byłam leniwa i udawałam pracę jak to pisze Pan K (usunięte przez administratora) bo wszystkie plany sprzedażowe wyrabiałam ponad i w pół roku zarobiłam tyle kasy, że nawet po opłaceniu zusu, paliwa, telefonu, rat, ubrań zostawało mi dużo kasy na końcie, ale oczywiście wszyscy ci supwr specjaliści znający się na tym dlaczego ludzie piszą złe komentarze o tej firmie, coś zaraz wymyślą, że kłamie, że nie zarabiałam itd i teraz wypuszczam mój jad na forum. Zacznę może od początku; rekrutacja w tej firmie wygląda tak, że najpierw musisz przejść 4 etapy, żeby dostać się do firmy i oczywiście dopiero na ostatnim dowiadujesz się, że będziesz kupe kasy zarabiał i pczywiście o tym, że musisz założyć własną działalność gospodarczą, za ktorą miesięcznie płacisz ponad 400 zł przez pierwsze 2 lata a poźniej już 1000 zł + księgowa. Rekrutacjs eygląda tak, że ciągle mówią tylko o firmie jak w niej super jaki bogaty będziesz, że są wyjazdy w excluzywne miejsce i oczywiście nic nie chcą wiedzieć o tobie na 1 spotkaniu, na następnych standardowe pytania jak w każdej firmie typu sprzedaj mi długopis itp. No wybaczcie ale każda szanująca się firma chce wiedzieć coś o tobie, jakie masz doświadczenie jakie planuy zawodowe jakim jesteś pracownkiem. I nie przejmujcie się nawet jak będzie ie myśleć, że coś wam poszło nie tak i tak was przyjmą do pracy biorą każdego, bo przecież co mają do starcenia nic wam nie płacą a może jakimś cudem sprzedacie polisę. Nastpępnie miesięczne szkolenie i oczywiście opatrzcie się wcześniej w zestaw garniturów, marynarek, koszull itp. Bo w jeansach jest zakaz, (marynarki i garnitury podnoszą waszą samoocene macie myśleć że jesteście biznesmenami), po szkoleniu jest egzamin, którym wszyscy się stresują, że jak się nie zda to się nie dostaną, nie martw ie się egzamin pisze się wspólnymi siłami wszyscy zdają. I wtedy najlepsza część imprezy; podpisanie umowy 3 kopie każda po 50 str, podpis na każdej 5 min czasu, żeby nie można było przeczytać, o znajdującym się tam wekslu i kasie ktorą musicie oddać po zwolnieniu się. I nie, nie możecie prosić o dodatkowe 5 min na rzeczytanie, nie chcesz podpisać to nara. Jeżeli chodzi o tel. To faktycznie kom. Nie ma ale w pracy dostajesz telefon stacjonarny z którego możesz dzwonić na miejscu, więc przynajmiej te kilkanaście tel. Tam nie są na twój rachunek. Standardowo po miesiącu połowa odchodzi. Jak nie wyrobisz planów czeka cię poważna afera od menago i co wtedy podpisyanie lewych umów na rodzinę, znajomych itd. Opłcanaie ich polis przez kilka miesięcy bo przecież i tak wyjdziesz na tym lepiej bo dostaniesz dodatek stażowy. A spruboj się nie zgodzić. Wszystko jest ładnie pięknie póki zarabiasz na firmę jak nie za zynają się schody, czysty mobing stosowNy przez menago. I nie mówie tu o wszystkich oddziałach ponieważ nie znam wszystkich ale z kilku których znam tak właśnie jest. A słowa typu ktoś był leniwy, nie chciało mu sie itp. Są nie na miejscu i obraźliwe dla niektorych, ponieważ jest to totalna generalizacja, owszem nie powiem zapewne zdażają się tacy ludzie, ale nie tylko od tego zależy sprzedaż, są też udzie, ktorzy sięr poprostu nie nadają do tej pracy tak samo jak nie każdy może zostaćprawnikiem np., mgą się starać a i tak im nie wychodzi. Ja osobiście zrezygnowałam nie dlatego, że nie zarabiałam a dlatego, że miałam dość takiego życia i uzerania się z menago bo wybazcie ale skoro na mam swoją firmę i zarabiam dla nich kase to menago nie ma prawa się wtrącać w moją pracę skoro mam wyniki. Nie dość, że się pracuje od rana do nocy to jeszcze wysluchuejsz, a mój menago był zwolennikiem podpisywania lewych umów na co ja absolutnie się zgodzić nie mogę (sytuacje takie miały miejsce w kilku oddziałach na Śląsku nie wiem jak w innych) do tego ja jestem osobą, która nie porafi spokojnie spać sprzedając coś osobie ktora ma mało kasy tylko po to żeby sprzadać nawet mówiąc jakie tego konsekwencje będą, i oszukiwanie ludzi na tym jak piękne będzie ich zycie jak to kupią, g.... Prawda firmy ubezpieczeniowe zawsze znajdą coś na ciebie, żeby potem kasy nie wypłacić. Pozdrawiam wszystkich byłych, obecnych i przyszlych pracowników AXA. Przyszlym współczuje starganych nerwów, mi nikt moich nie odda. Ale za to teraz mogę spokojnie żyć pracując na etacie (co oczywiście wg pracowników AXA jest złe i mało ambitne) ale widać każdy ma inne ambicje.

Ciekawa

Witam. Jestem po pierwszej rozmowie na przedstawiciela w jednym z biur w wawie. Mówią o elastycznym czasie pracy, portfelu, leadach. Nie ma sufitu w premiach/prowizjach. A jak to wygląda naprawdę?? Pozdrawiam

Witam złożyłem swoje aplikacje na stanowisku doradcy do spraw sprzedaży w Cc. Pytanie, czy te proces się zaczął, czy już zakończył? Wie ktoś?

Czy ktos może rzetelnie wypowiedzieć sie na temat pracy na stanowisku Menadzer Zespolu w AXA?

Wykiwana
@Kandydat

Witaj, jeżeli trafisz na kompetentnego Dyrektora oddziału, to w AXA możesz się rozwinąć. Ja niestety nie miałam takiego szczęścia. Kwestia niskich kompetencji do zarządzania i wątpliwa etyka osoby, która była nade mną. Finansowo uważam jedna z lepszych propozycji na rynku ubezpieczeń. Produkty - sprzedawalne. Powodzenia ????

Jadwiga

Na pracuj.pl jest ogłoszenie ekspert ds. finansowych? Czym się zajmuje (co sprzdaje)? Napisane jest, że jest umowa o pracę i auto służbowe. W jakiej wysokosci jest ta umowa i czy faktycznie dają auto.

abc

@Flanelowy a to tutaj złapać pracę w centrali można tylko po znajomości?

Expracownik
@abc

W dużej mierze tak, tzw. rodzina na swoim ;) Pracowałam w centrali 2 lata (też po znajomości:)) i większość pracowników to znajomi i rodzina królika tj. dyrektorów lub kierowników departamentów. Ja dostałam pracę dzięki znajomości mojej znajomej z dyrektorką jednego z departamentów właśnie. Ciągle mówiło się o tym, że "ten to mąż tamej", a "tamta to siostra cioteczna tej" itp. itd. Pewnie gdybym zajmowała managerskie stanowisko tez próbowałabym pomóc rodzinie/znajomym, ale tam to już wyjątkowo się rozhulało chyba :) Niewykluczone jednak, że jak masz wybitne, wyróżniające się kwalifikacje wezmą Cię pod uwagę :)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w AXA Polska S.A.?

Awsm

Tak oczywiście wszystkiego podobno cię naucza maja fajne szkolenia

Dejv

Rozmowa telefoniczna - 0 jakichkolwiek informacji wstępnych dotyczących pracy. Zadzwoniono do mnie jedynie z zapytaniem czy jestem dalej zainteresowany pracą, odpowiadając, twierdząco, zostałem poinformowany, że firma jeszcze odezwie się do mnie odnośnie umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną. Cały proces rekrutacji w firmie trwał mniej niż 15min, było to prowadzone przez niekompetentnych pracowników firmy, którzy moim zdaniem nie należeli do oddziału osób odpowiedzialnych za przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych. 2 godziny po rozmowie, podczas której zostałem poinformowany o powiadomieniu mnie w ciągu tygodnia o rezultacie rozmowy rekrutacyjnej, dostałem jedynie wiadomośc tekstową brzmiącą następująco: „Dzien dobry, tym razem sie nie udalo. Dziekujemy za aplikacje. AXA Ubezpieczenia"

paula
@Dejv

na jakie stanowisko aplikowałeś?

Dejv
@paula

Aplikowałem na stanowisko doradcy klienta, odbieranie połączeń przychodzących.

@Dejv

A czego się tu spodziewać po aplikacji to oddziału, które prowadzą Janusze? w centrali pewnie wyglądało by to troche inaczej, chociaz tam Januszy i Grazyn też nie brakuje.

Yolo

Byłem na rozmowie na stanowisko specjalista ds rejestracji szkód. Rekruter spóźnił się na rozmowe i bez żadnego przepraszam przeszliśmy do rozmowy. Pytania były co to jest OC i jak widzę się w firmie. Większoścbpytan była ogólna i mało sprecyzowana miałem wrażenie, że ten pan był słabo przygotowany do rozmowy. Najciekawszy moment to zapytanie o zarobki umowa o pracę mówię 3200 on nie dowierzając pyta Sie mnie czy wiem co to brutto i netto oczywiście wskazalem mu ta różnice. Na koniec powiedział, że wynagrodzenie to 2800 brutto. Podziękowałem.

Paula

Dziękuję

Wojciech
@Yolo

Z tego co piszesz nie zdecydowałeś się na pracę ze względów finansowych. Czy kwota, którą Ci zaproponowano to podstawa wynagrodzenia i była możliwość podniesienia jej premiami lub prowizją od sprzedaży? Dodaj więcej szczegółów.

@Wojciech

Tak to podstawa plus ewentualne premie, które jak mnie poinformowano można było uzyskać po ok 2/3 miesiącach bo wtedy już powinno się wdrożyć w firmę.

@Wojciech

To nie było stanowisko sprzedażowe - konsultant ds rejestracji szkód

NOWY

zmiana właściciela może spowoduje, że ktoś wreszcie weźmie się za Dział Roszczeń Życiowych a przede wszystkim za osoby tam pseudo zarządzające ( Dyrektor, Kierownik) . Komentarze z lipca 2019 bardzo trafne, można by tam jeszcze wiele dodać. Szkoda, że nikt z tym nic nie robił do tej pory a niby w firmie większość wie i widzi co się tam dzieje o dłuższego czasu.

Buszmeństwo i tyle - nie polecam.

Exworker

Jedna z gorszych korporacji w jakich pracowałam. Fatalna szefowa, rozliczanie z czasu pracy co do minuty (tak, są rejestratory czasu, do których trzeba przybic kartę), po 2 latach zostałam potraktowana jak *******, wręczyli mi z zaskoczenia wypowiedzenie, na zasadzie zabieraj manatki i spadaj. Niestety, ale tak bezdusznego korpo jeszcze nie widziałam, nie mnie jedyną tak potraktowano. Poza tym przeciętna pensja i benefity, bardzo duże kumoterstwo. Co chwila można usłyszeć, że ten czy tamten pracownik jest kuzynką, mężem, znajomym innego pracownika. Zdecydowanie nie polecam, na rynku są zdecydowanie bardziej konkurencyjne firmy, które przede wszystkim szanują ludzi.

Wiktoria

Rozglądam się za pracą i zaciekawiła mnie ta firma. Zależy mi głównie na dobrej atmosferze. Czy AXA organizuje jakieś spotkania integracyjne dla pracowników?

Ola
@Wiktoria

Tak

EX
@Wiktoria

Jak nie masz znajomości w tej firmie, to będzie trudno. Zatrudniają często rodzinę i znajomych. Obrazek jak rekruterka wita się z osobą rekrutowaną jak z koleżanką nie jest rzadkim obrazkiem. Typowy korpo-moloch, atmosfera w dużej mierze zależne od działu, nie polecam departamentu administracji. Jak chcą pozbyć się ludzi, nawet po kilku latach, zwalniają bez słowa z dnia na dzień, podając w wypowiedzeniu zmyślone przyczyny zwolnienia i alternatywnie porozumienie stron, żeby człowieka skołować.

Ex
@EX

Zdecydowanie co do zwolnień po wielu latach pracy potwierdzam

Cześć wszystkim, jutro mam rozmowę w Axa na stanowisko Specjalista ds. oceny ryzyka. Ktoś coś napisze więcej na ten temat? Jakie są zarobki na tym stanowisku? Bo przez telefon uzyskałem mało informacji.

Bartek
@Anonim

ogromne

Domi
@Anonim

Nie popełniaj tego błędu.

Klientka

Czy ktoś normalny pracuje tam na infolinii to jest jakas kpina z klienta jakość rozmowy ktora prowadzą pracownicy jest na poziomie ZEROWYM , pracuje na infolinii PZU i u nas po takiej glupkowatej gadce już by wylali za co powinni się wziąć i tam chyba ze nikt normalny tam nie pracuje teksty- spojzy sobie Pan do słownika kiedy mąż rozmawiał albo - nie nie mam kierownika - kiedy wszyscy mamy liderów na infolinii i ja o tym wiem teksty typu - nie musze , - nie powiem doprowadzają ludzi do szewskiej pasji nikt pomocny i krótko mówiąc bezczelne (usunięte przez administratora) towarzystwo .

Żałosne zarobki, nie wspominając o nie wypłaceniu wynagrodzenia. Nie polecam.

pawelsw81

Aplikowałem na stanowisko Menedżer Zespołu firmy Axa. Dotyczyło pracy w Łodzi. Zaproszono mnie na rozmowę, która odbyła się W dniu wczorajszym tj, 22.08.2019r. Pani dyrektor Anna B. zaczęła mi opowiadać o obowiązkach agenta ubezpieczeniowego i o prowizjach po czym stwierdziła, że w Łodzi to nie zatrudniają żadnych menadżerów, ponieważ nawet grupy sprzedażowej nie ma. Spytałem, więc dlaczego ogłoszenie na menadżera jest na portalu i skoro wiedziała, że właśnie na nie aplikowałem to dlaczego umawiając się ze mną na spotkanie nie poinformowała mnie o tym, że nie mogą mi tego stanowiska zaproponować. Pani nabrała wody w usta i tłumaczyła się, że to nie ona ogłoszenie dodawała. No tak, ale ona mnie umawiała na spotkanie wiedząc na jakie stanowisko aplikowałem. Powiedziałem, że to jest zwykłe oszustwo i marnowanie mojego czasu po czym wyszedłem ze spotkania. AXA powinna usunąć ogłoszenie na menadżera w Łodzi ponieważ takiego stanowiska nikt tutaj nawet nie proponuje, ściągają tylko w taki sposób kandydatów żeby rozmawiać o innej formie współpracy.

@pawelsw81

@pawelsw81 Czy ogłoszenie na które aplikowaleś do firmy AXA Polska S.A. dalej wisi na stronie internetowej? Jeśli tak to czy mógłbyś przesłać link? Jeśli było tak jak piszesz to naprawdę przykra sytuacja, rozumiem Twoje zdenerwowanie.

pawelsw81
@Anna

dzisiaj sprawdziłem i nadal ogłoszenie na Łódź jest aktywne, zgłosiłem całą sytuację od razu również na pracuj pl, ale jak widać minęło już sporo czasu i nadal żadnej reakcji. Dodam, że pracuj odpisali mi, że skontaktują się z nadawcą ogłoszenie tylko efektu nie widać....link: https://www.pracuj.pl/praca/menedzer-zespolu-lodz,oferta,6969740

@pawelsw81

Faktycznie zamieszanie z tym ogłoszeniem sprawiło Ci sporo kłopotu. Ciekawi mnie, czy ktoś jeszcze miał podobne doświadczenia z firmą, czy rekrutacja w innych przypadkach przebiegła pomyślnie? Liczę na Wasze komentarze.

Przepracowałam tam 7 miesięcy. (usunięte przez administratora) na każdym szczeblu. Obiecywali podwyżkę po okresie próbnym - nic takiego się nie wydarzyło. Kiedy się umpomniałam to usłyszałam że mogę wyp*** jak mi się nie podoba. Kuszą benefitami a potem wyzyskuja jak niewolnika. Omijajcie szerokim łukiem.

Ponownie ja

Ogólnie sama AXA i polityka firmy jest jak najbardziej ok! Pracowałam tam ponad dwa lata, więc zdążyłam się zapoznać z panującymi tam zasadami i serio źle nie jest! Umowa o prAce, benefity, premie. Tylko dział roszczeń leży i prosi o zmiany stołków zarządzających, ale to się nie wydarzy, bo jeśli będzie trzeba to i Pani Dyrektor się schowa pod „dywan”.

Paulina
@Ponownie ja

Faktycznie trochę czasu spędziłaś w AXA Polska i na pewno sporo jeszcze możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu. Wspominasz w swojej wypowiedzi o benefitach o premiach - jak dokładnie to wygląda w tej firmie? Ciekawi mnie, w jaki sposób są rozliczane i czy należą się każdemu pracownikowi w AXA Polska.

Polecam prace w call center w ubezpieczeniach życiowych. Kierownictwo (usunięte przez administratora) Kasa na początku mała, ale z biegiem czasu wszystko się normuje. NIE POLECAM PRACY W DZIALE ROSZCZEŃ. Pani Dyrektor, bo inaczej powiedzieć nie można chociaż wszyscy są na Ty, jest zadufana, dogadać się nie można. Pani Kierownik nic nie wie, pracuje w godzinach 10-15/16 wiec jeśli jest potrzebna jej pomoc niestety tylko w tych godzinach można zapytać, ale ze się dostanie odpowiedz marne szanse. Na 10 maili dostajesz odpowiedz na 2. Szkolenie trwa max 1 dzień i do boju. Jedyne co można powiedzieć pozytywnego, jeśli chodzi o premie, to Pani Dyrektor tak zaczaruje w raportach ze nie ma szans ze premii nie będzie, chyba ze nie przypadnie jej do gustu Twoja osoba. Wszystkie sprawy są chowane pod dywan, jeśli ktoś lubi pracować w takim klimacie jak najbardziej polecam! Ogólnie szkoda nerwów.

Nowy w firmie

Witam. Jutro mam rozmowe kwalifikacyjna w AXA w Ostravie. Troszke przerazaja mnie tutaj wasze komentarze. Wedlug mnie , liczy sie wynagrodzenie i godziny pracy. Opinie zawsze sa rozne , jezeli chodzi o dupowlazow i lizusow to wszedzie sa i zawsze maja lepiej. Konfidenci hmm to nic nowego zawsze w firmach byli i beda. Sa tu nieudacznicy zyciowi , ludzie ktorzy dla kasy zrobia wszytsko. Poprostu mowiac w prost kaleki zyciowe. Ja podchodze do tego tak. Robie swoje godziny , robie swoje obowiazki i wracam do domu. Jestem przyjazny , ale nie zaprzyjazniam sie. Jestem mily gdy ktos jest dla mnie mily. Jezeli dyrektor wydziera sie na mnie , pokazuje mu srodkowego palca i wychodzac plujac mu w twarz , sikajac na niego i ruchajac jego zone!

Zostaw merytoryczną opinię o AXA Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w AXA Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AXA Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AXA Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AXA Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w AXA Polska S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AXA Polska S.A.