Opinie o AXA Polska S.A. w Warszawa

Axa Polska

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AXA Polska S.A. w Warszawa

A.M

Przez kilka godzin usiłowaliśmy wczoraj ustalić prostą rzecz. Pytanie brzmiało: kiedy i w jakim przypadku AXA wypłaci nam odszkodowanie w przypadku anulowania lub opóźnienia o ponad 5h -lot! Wyobraźcie sobie, że SPECJALISTKA SPRZEDAŻY p.K.F. nie potrafiła nam odpowiedzieć i uczciwie przedstawić sprawy.. W końcu wysłała nam adres maila do człowieka-też SPECJALISTY sprzedaży, który w sekundę odpowiedział konkretnie i merytorycznie na interesujące nas pytanie. SZOK! Skandal!

MT

Witam, Aplikowałem na stanowisko Managera Zespołu w Szczecinie. W dniu dzisiejszym dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do jednego z oddziałów. Na miejscu okazało się, że rekruter zaproponował mi pracę przedstawiciela handlowego informując, że żeby zostać managerem w Axa, przejść trzeba przez tą niższą ścieżkę zawodową. Nie zraziłem się i z chęcią wysłuchałem rekrutera. Warunki jakie są aktualnie w PH Axa to: - Praca w B2B oraz B2C - brak leadów - pozyskiwanie własnej bazy kontaktów - Zatrudnienie odbywa się poprzez B2B czyli otworzenie własnej działalności gospodarczej - Podstawa 3000 zł brutto przy założonym celu targetowym odbytych spotkań - Brak samochodu służbowego - użytkowanie prywatnego pojazdu do celów służbowych - Brak zwrotu za paliwo/amortyzację własnego pojazdu - Brak telefonu komórkowego - wymóg używania własnego telefonu z androidem

Jestem

Mam pytanie do osób, które pracują lub pracowały w call center ubezpieczeń komunikacyjnych. Już wiem, że jest to umowa o pracę, z niepowalająca podstawą-2000 brutto. Jak realny jest system premiowy- motywacyjny? Można z niego wyciągnąć kolejne 2 tysiące, czy jest to wielki i nieosiągalny problem? Z góry dziękuję

aanone
@Jestem

Na łapę w pierwszych miesiącach dostajesz 1 773,83 zł + ewentualną premię, która może wynosić w granicach 50% podstawy brutto - maksymalnie rzecz jasna i pod warunkiem, że odbywasz rozmowy, które zostaną ocenione do wyliczenia tejże premii. Do tego w zależności od zarobków dostajesz do 200 zł w benefitach - w zależności na jakim progu zarobkowym jesteś. Wracając jeszcze do premii, jest ona obliczana na podstawie spełnienia kryteriów z losowo odsłuchanej rozmowy a także uzależniona jest od wskaźników w postaci wyrabiania celów takich jak kierowalność klientów do warsztatów partnerskich, kierowania szkód na uproszczoną ścieżkę likwidacji, proponowanie ugód w zamian za zrzeknięcie się prawa najmu pojazdu zastępczego. Czy trudno takie targety wyrobić? I tak i nie, w zależności na jakiego klienta trafisz. Zapytasz, czy warto zatrudnić się w takim cc? Odpowiem, to zależy - atmosfera w pracy nie jest zła, można liczyć na pomoc współpracowników, co jakiś czas odbywają się wszelakiego rodzaju szkolenia, raz w miesiącu odbywa się spotkanie zespołu, z którego w zasadzie nic nie wynika, ale dla samej atmosfery w pracy nie warto zawracać sobie głowy. Jeżeli jesteś świeży na rynku pracy i nie masz szczególnie dużych wymagań finansowych to taka praca może być odpowiednia. Ja sobie daję spokój, ale wszystkim życzę powodzenia. W razie dodatkowych pytań proszę pytać.

@Jestem

1.40 od każdej sprzedanej polisy ( złoty czterdzieści) żal żal żal te prowizje

Jestem
@aanone

@aanone dziękuję za pomocne w podjęciu informacje :) Aplikuje na stanowisko doradcy ds sprzedaży ubezpieczeń- czy tam również system prowizyjny jest uzależniony i powiązany z podstawą, czy jakoś zalezy od ilości sprzedanych/dosprzedanych polis? I jeszcze jedno- piszesz o wynagordzeniu w "pierwszych miesiącach"- czy to oznacza, że po okresie próbnym istnieje mozliwośc negocjowania pensji? pozdrawiam

Pawel23D
@aanone

Czesc,bardzo prosze o pomoc.mialem romowe na stanowisko konsultant obslugi klienta(infolinia).podstawa 2500zl brutto plus premie srednio ok.2000zl brutto a najlepsi 3000zl.czy naprawde mozna tyle wyciagnac?czy to tylko bajki aby zwerbowac pracownika? Na czym dokladnie polega otrzymanie takiej premii?jakie sa stawki i za co w tej premii?czy sa elementy sprzedazy?bo rekruterka mowila ze to nie jest sprzedaz...prosze o pomoc...

OLA

Hej, jakie warunki płacowe są na stanowiskach związane z grupówkami?

Ejcz

Złożysz cv a następnego dnia dzwonią jakieś łajzy z "zaproszeniami" na goownianie pokazy jakiegoś syfu :-) Oto "rekrutacja" w wykonaniu januszy biznesu :-D

nick

Travel/Medical assistance porazka jakas... Nie sprawdzono poziomu jezykowego, kasa marna, w swieta, nocki, weekendy, koszmar!!!!!!! Panowie troche powinni sie okielznac, bo osoby z zewnatrz siedza na korytarzu, a przeklenstwa leca raz po raz... kultura osobista w miejscu pracy? nie tam. najlepiej jeszcze pracowac z kilkoma jezykami za taka sama kase... PORAŻKA, chyba ze ktos lubi w sylwestra na sluchawce siedziec ;)

@nick

potwierdzam

Mentor

Czy mógłby ktoś wyjaśnić mi dlaczego firma ma ofertę dla doradcy w Ostrawie? Czy powiększyli rejon działania czy jest jakiś inny cel? Bardzo mnie zainteresowało?

@Mentor

Przeniesienie CAŁEGO oddziału firmy z Warszawy do Ostrawy.

Paulina

@Niepolecająca! Jak długo pracowałaś w firmie AXA Polska i na jakim stanowisku? Jeżeli warunki zaproponowane Tobie na rozmowie o pracę były dla Ciebie niesatysfakcjonujące, to dlaczego zdecydowałaś się podjąć pracę w firmie AXA Polska? Może zadecydowały inne czynniki? Czy firma zaoferowała dodatki pozapłacowe albo wysokie premie? Na forum zdania na temat firmy AXA Polska są podzielone. Może jest wśród nas świeżo przyjęty pracownik, który chciałby się podzielić opinią na świeżo?

lolitowy
@Paulina

Jeśli chodzi o pracę w AXA to jestem coraz mniej zadowolony , pracuje od kilku miesięcy ale to co się ostatnio zaczęło dziać przeraża. Zastanawiam się by poszukać innej pracy. Przy obowiązkach jakie musimy spełniać wynagrodzenie nie jest korzystne , a premie zdobywa się coraz trudniej.

Rysiek042142142
@lolitowy

Dalej są weksle i po roku trzeba zwracać dodatek stażowy ?

Robert

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje? Czy ciężko ją przejść?

Zdegustowana postawą ludzi
@Robert

Spoko,biorą kazdego,z taką opinia w internecie ciezko im znalezc ludzi do pracy,wiec nie wybrzydzają,najwyzej gdy im nie przpadniesz do gustu ,to w miedzyczasie zrobia wszystko abys sam odszedł

szukampracy
@Robert

Zgadzam się z opinią. Byłam na wielu rozmowach właśnie w firmach ubezpieczeniowych i każda wyraźnie opisuje co będzie robił agent, czego się od niego oczekuje i jak wygląda kariera w kierunku menagerskim. Wszystkie rozmowy były uczciwie prowadzone i to zdaje się być standardem a jesli ktoś tego nie rozumie, to znaczy, że nie nadaje się do takiej pracy. W firmie Axa byłam także i tu duży plus za szczerość rekrutera. Pani, z którą rozmawiałam wszystko wyjaśniła. Decyzja stoi po stronie zainteresowanego: czy zgadza się na własny biznes, na poszukiwanie klienta lub zespołu a co za tym idzie godziwe wynagrodzenie za to. Ja szukam pracy i w tej branży pozytywnie oceniam tą firmę w zakresie rozmowy. Trzeba dać szansę pracodawcy na rekrutacji i zadawać wiele pytań by nie mieć wątpliwości.

@szukampracy

Witam. Czy jako menedżer zespołu otrzymuje się wynagrodzenie podstawowe, czy jedynie prowizje?

rici

praca na umowe zlecenie - najnizsza krajowa stawka za godzine - omijac z daleka

@rici

Chyba Ty żartujesz nikt w Axa nie pracuje na umowę zlecenie

luca
@Adam

"Co oferujemy: Zatrudnienie na umowę zlecenie Przestrzeń do poszerzania kompetencji merytorycznych Nieformalną i koleżeńską atmosferę" Skoro mają takie oferty to ktoś jednak pracuje na zlecenie ... xD

Olek

Może dowiem się czy firma rekrutuje aktualnie?

ArturB

O tej firmie warto przeczytać to: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1685262198219544&id=1616874595058305

RG

Banda (usunięte przez administratora) to firma AXA Direct. Mało kompetentne osoby tam pracują (usunięte przez administratora) i prostactwo w szczególności pan Ryszarda Gawek z likwidacji szkód komunikacyjnych. Zero perfekcjonizmu. Porażka

Paulina

@lolitowy Wyraziłeś się negatywnie na temat ostatnich zmian w firmie AXA Polska. Czy możesz napisać, co wpłynęło tak na Twoją opinię? Dlaczego napisałeś, że to, co zaczęło się dziać przeraża. Z jakim aspektem pracy ma to związek, czy z wynagrodzeniami? Te kilka informacji może być bardzo przydatnych dla przyszłych kandydatów.

Witam, jak jest teraz w AXA? Podpisuje się weksel? Trzeba zwracać dodatek stażowy po rozwiązaniu umowy agencyjnej 12-miesięcznej?

zachod

Pracowalam w AXA od 2014 roku do teraz. Wlasnie dojrzalam do decyzji o odejsciu z tej firmy. Jesli ktos sprytnie policzy do konca stazu zostal mi miesiac.Co z oddaniem kasy za zaliczki stazowe jeszcze nie wiem ale pewnie wkrotce sie dowiem. Praca w tego typu firmie nie nalezy do trudnych. Zasada jest prosta jesli dzwonisz i umawiasz spotkania masz jak zrobic miesieczne plany produkcji i zarobic pieniadze. Jesli nie poprostu nie zarabiasz. Sprawa z pisaniem lewych polis praktykowana jest wszedzie, w kazdej firmie ubezpieczeniowej poniewaz liczy sie sprzedaz i nic wiecej. Ale zasady etyczne jakimi powinna kierowac sie firma i jakie sa nam wbijane do glowy podczas szkolen maja sie nijak do codziennej pracy w jednym z oodzialow na zachodzie Polski. Dla tamtejszej Pani dyrektor klienci to debile ktorzy nie chca kupowac polis, przedstawiciele to debile ktorym nie chce sie dzwonic i umawiac spotkan i generalnie to wszyscy sa debilam i glupkami chyba poza nia.wiadomo gdy jest produkcja jest super, niestety gorzej gdy komus powinie sie noga. Wtedy juz nie ma zmiluj sie. Oczywiscie to nie tyczy sie wszystkich bo wsrod przedstawicieli sa rowni i rowniejsi, ci ktorzy musza byc codziennie w biurze i dzwonic i tacy ktorzy nie musza. Przykladow roznych rodzajow nieprawidlowosci tego oddzialu moge wyieniac w nieskonczonosc. Ale nie o to chodzi. Chcialabym zeby pracy tego oddzialu przyjzal sie ktos z samek gory ale nie wiem jak tam dotrzec nie szkodzac sobie. Moze ktos tu na forum podsunie mi jakis pomysl?

Gembam
@zachod

Na kursie dostałaś kontakt do Departamentu kontroli. Nie ważne, że nie jest to dokładnie profil ich zainteresowań, ale to jest jakiś początek :)

była-AXA
@Gembam

no tobie to AXA naprawdę dobrze płaci za pisanie tych bredni uczciwie poinformowanego klienta z IQ powyżej 50 nie złapiesz na żadną polisę mam w posiadaniu 3 różne - rozbieżne wersje rozliczenia WJS wszystkie z pieczątką i podpisem dyrektora (oj kombinowali - klientowi po 2 miesiącach odesłali pieniądze za opłaconą polisę)

Niepolecająca!
@zachod

Dobra kase zarabiaja tylko Ci na najwyższych stanowiskach,na co zresztą zrzuca się całą reszta pod nimi.Jest Elita która zgarnia wszystkie nagrody,a cała reszta to pionki ,które na nich zapierd..... i sie przyglądają sukcesom tych powyżej.Do tego wmawiają Ci że ty też tak możesz,a tam poprostu rączka rączkę myje i góruje kumoterstwo jak wszędzie.

ciekawska

A ile w tej firmie zarabia PH albo manager? Pytam bo takie stanowiska widzę też maja i na nie poszukują? Ktos pracował? wie?

...
@ciekawska

Tyle manager zarobi ile przedstawicielom w zespole uda sie nakrecic klientów,ale przynajmnie bedziesz mieć szanse pojechać na jakże zasłużone wycieczki zagraniczne .Ogólnie inni zapierdal... na sukces managera

@...

Wynagrodzenie menadżera nie jest uzależnione od wyników przedstawicieli, menadżer ma inny zakres obowiązków

@Adam

KOLEGO KŁAMIESZ. Poczytaj wyżej.

Niepolecająca!
@ciekawska

Nik

(usunięte przez administratora) - ubezpieczyłem chatę i jej zawartość + piwnicę; jak przyszło do wypłaty odszkodowania po włamaniu z kradzieżą to dostałem odmowę bo chata jest na moją mamę a polisa na mnie; jakoś to nie przeszkadzało w momencie jak płaciłem składki - NIE UBEZPIECZAĆ SIĘ W AXA!!!!

anon

Hej, jak wygląda praca na stanowisku socjalista ds. kontaktów z klientami? Bardzo ciężko? A jak wypłata?

@anon

Specjalista ds kontaktów z klientami? Axa posiada takich pracowników tylko w centrali. Pracownicy infolini? jakiej? Obsługi klienta? Obsługi agentów i managerów? Jedna lepsza od drugiej i za małą kasę. W strukturach terenowych tylko asystentki i dyrektorzy regionalni to pracownicy etatowi. Reszta musi zalożyć działalność gospodarczą. Agent-Przedstawiciel to najlepsza rola w tej firmie. Pod warunkiem,że masz swój ogromny porfel klientów, trafisz do badzo dobrego managera, Masz zaoszczędzone kilka tysięcy złotych. Jesteś piękną kobietą, która wpadnie w oko dyrektorowi regionalnemu albo sprzedaży. Masz w (usunięte przez administratora) opinie o sobie! Potem nigdy nie mówisz co myślisz. Lubisz pić i nawet w środku tygodnia zgodzisz się na spotkanie służbowe do rana. Jesteś cwaniakiem, podpierdo..sz regularnie kogo trzeba kumu trzeba. Dostaniesz portfel klientów po byłych przedstawicielach, dostaniesz leady i staniesz się gwiazdą sprzedaży. Powodzenia!

@Arturb

Jak posiada 8 wyrabiajacych regularnie plany sprzedażowe agentów to od 12000 do 20000 zł. W całej sieci jest takich 2-3. W przeciwnym przypadku od 2300 do 5, 6 tys złotych. Wszystko zależy od kilku składowych: Realizacja planu sprzedaży . Realizacja planu rekrutacyjnego, Wskźnika jakości sprzedaży. Dobry Agent naprawdę dobry pracujący w WSS regularnie zarabia 20 000 złotych i więcej ... Myślę ,że w całej sieci jest takich nie wiecej niż 20 osób,

Paulina

@Maniek a jak ta atmosfera prezentuje się w tym przypadku? Szczególnie dla nowych pracowników podczas pierwszych dni pracy - życzliwi współpracownicy to podstawa przyjaznego środowiska pracy.

...
@Paulina

Ludzie wszedzie są życzliwi gdy chcą Cie zrobic w h...,nie sugeruj sie tym,atmosfera nie ma w tym wypadku tu nic do rzeczy

Zostaw merytoryczną opinię o AXA Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w AXA Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AXA Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AXA Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AXA Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w AXA Polska S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AXA Polska S.A.