Opinie o AXA Polska S.A. w Warszawa

Axa Polska

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AXA Polska S.A. w Warszawa

Gembam

Pierwszy miesiąc 2300 netto. Do zrobienia 1 polisa/2000 zł składki rocznej. Drugi miesiąc 2800 netto target 2 polisy/4000 składki ROCZNEJ. Przeciętna polisa to ok 100-160 zł miesięcznie, lajt i relax 167 zł składki załatwia pierwszy miesiąc. To co tu piszą niektórzy to opinie nierobów, którzy nastawili się na ciepłą posadkę. Programy oferowane są ciekawe i konkurencyjne. Łatwo nie jest, ale za tak mało pracy nikt nie zapłaci więcej. Zamiast czytać żal-posty pomyślcie. To nie firma krzak, ale światowa korporacja. Żadem Amway czy coś. Myślcie trochę.

xyz

Hahahaa no wyobraź sobie, że nie zapewnia, wszystko opiera się o to co sobie wypracujesz, nie muszę zaglądać do umowy czytałam ją już 10 razy, jak okazało się, że podpisałam weksel o którym nikt nas nie raczył poinformować, ba masz 5 min na podpisanie 3 kopi każda po ok. 50 parę str. i zero czasu na przeczytanie, a potem dowiadujesz się o pięknym wekslu, że jak zwolnisz się przed rokiem oddajesz całą zarobioną kasę (nie do końca całą, oddajesz zaliczki stażowe które zarabiasz jak zrobisz plan, to wtedy można to nazwać podstawą natomiast jak w miesiącu nie sprzedaż danej ilości polis nie dostajesz nic) a po zwolnieniu przychodzi ci list od kochanej AXY, że masz oddać tyle i tyle, ja np. musiałam oddać 6 tysięcy miło prawda, a zwolnić się musiałam i nie było innej opcji, więc radzę przemyśleć taką pracę, bo nigdy nie wiadomo co się w życiu przydarzy i czy nie będziecie się musieli zwolnić wcześniej niż po roku, a po 3 miesiącach dostaniecie piękny list od tej cudownej firmy.

Robert Niewiarowski
@xyz

Weksli nie ma już od ponad pół roku a wpis jest ze stycznia 2015. Proszę o podawanie sprawdzonych i merytorycznych odpowiedzi

Rafał Kurek
@Robert Niewiarowski

To że wpis jest ze stycznia 2015 to nie znaczy, że osoba "xyz" nie była w takiej sytuacji a teraz ją po prostu opisała. I zgodnie z zasadą forum opublikowała swoją opinię o pracodawcy. Może niech się wypowiedzą pracownicy obecnie pracujący lub przyjęci do pracy. Wiem, że firma prowadzi szereg rekrutacji na terenie Polski. Dziwne tylko, że jest to rekrutacja tzw ukryta. Nie podana jest nazwa pracodawcy. Można jedynie dowiedzieć się tego po akceptacji CV/aplikacji

xyz

Na tej samej zasadzie co puf, własna działalność gosp. zapomnij, że tam dostaniesz podstawę, oczywiście jest niby coś takiego jak "podstawa", ale dostajesz ją jak wyrobisz wszystkie plany i jest to około 500 zł Romek Atomek nie ma indywidualnych warunków, zmienia się plan do wyrobienia nowi mają go mniej, doświadczeni dostają więcej do zrobienia. Wszystko opiera się tam na własnej działalności i tym co sobie wypracujesz

tois
@xyz

OK dzięki za informacje. Własna działalność to nie problem ale rzeczywiście wygląda to nie bardzo jeśli nie ma normalnej podstawy jak w innych TU.

tois

Witam, czy moglibyście mi naświetlić jak wygląda zatrudnienie w AXA na stanowisku kierownik zespołu sprzedażowego?? na jakiej zasadzie jest to zatrudnienie?? jakaś stała podstawa + prowizja??

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
ubezpieczony

AxA - UCIEKAJ no chyba że chcesz kupić polisę na nic -n to bardo polecam

Xyz

Hahahaha tak tez myslalam, ze jak napisze jak to wyglada to od razu jakis pracownik napisze, ze sciemniam albo cos w ten desen, no coz rozumie, wam to nie na reke jak ktos prawde o was pisze bo przez to miej ludzi do was przyjdzie. I nie nie dalam sie wykiwac, podpisalam standardowa umowe, ktora jest w kazdej placowce AXY w tym kraju. A co do zadowolenia to znam setki ludzi w ktym kraju, ktora jest niezadowolona i oszukana przez ta firme i zarowno sa to pracownicy jak i klienci z calego kraju. Ale tak piszcie teraz, ze albo sobie nie radzilam albo bylam w kiepskiej placowce lub cos w ten desen, zeby tylko nie stracic przyszlych jeleni, mam to gdzies ja tylko uprzedzam ludzi, ktorzy maja zamaiar u was pracowac, bo nawet jak mnie nie posluchaja to po kilku tygodniach; miesiacach pracy sami sie przekonaja i zrobia to co kazdy byly pracowni tej wspanialej firmy, szkoda tylko, ze staca na tym nie tyle pieniadze, co cenny czas i zdrowie. Pozdrawiam :))

Xyz

Jak czytam te wszystkie pozytywne komentarze o AXA to czegoś dostaję. Pracowałam w tej firmie prawie rok i zrezygnowałam nie dlatego, że byłam leniwa i udawałam pracę jak to pisze Pan Krzysztof, bo wszystkie plany sprzedażowe wyrabiałam ponad i w pół roku zarobiłam tyle kasy, że nawet po opłaceniu zusu, paliwa, telefonu, rat, ubrań zostawało mi dużo kasy na końcie, ale oczywiście wszyscy ci supwr specjaliści znający się na tym dlaczego ludzie piszą złe komentarze o tej firmie, coś zaraz wymyślą, że kłamie, że nie zarabiałam itd i teraz wypuszczam mój jad na forum. Zacznę może od początku; rekrutacja w tej firmie wygląda tak, że najpierw musisz przejść 4 etapy, żeby dostać się do firmy i oczywiście dopiero na ostatnim dowiadujesz się, że będziesz kupe kasy zarabiał i pczywiście o tym, że musisz założyć własną działalność gospodarczą, za ktorą miesięcznie płacisz ponad 400 zł przez pierwsze 2 lata a poźniej już 1000 zł + księgowa. Rekrutacjs eygląda tak, że ciągle mówią tylko o firmie jak w niej super jaki bogaty będziesz, że są wyjazdy w excluzywne miejsce i oczywiście nic nie chcą wiedzieć o tobie na 1 spotkaniu, na następnych standardowe pytania jak w każdej firmie typu sprzedaj mi długopis itp. No wybaczcie ale każda szanująca się firma chce wiedzieć coś o tobie, jakie masz doświadczenie jakie planuy zawodowe jakim jesteś pracownkiem. I nie przejmujcie się nawet jak będzie ie myśleć, że coś wam poszło nie tak i tak was przyjmą do pracy biorą każdego, bo przecież co mają do starcenia nic wam nie płacą a może jakimś cudem sprzedacie polisę. Nastpępnie miesięczne szkolenie i oczywiście opatrzcie się wcześniej w zestaw garniturów, marynarek, koszull itp. Bo w jeansach jest zakaz, (marynarki i garnitury podnoszą waszą samoocene macie myśleć że jesteście biznesmenami), po szkoleniu jest egzamin, którym wszyscy się stresują, że jak się nie zda to się nie dostaną, nie martw ie się egzamin pisze się wspólnymi siłami wszyscy zdają. I wtedy najlepsza część imprezy; podpisanie umowy 3 kopie każda po 50 str, podpis na każdej 5 min czasu, żeby nie można było przeczytać, o znajdującym się tam wekslu i kasie ktorą musicie oddać po zwolnieniu się. I nie, nie możecie prosić o dodatkowe 5 min na rzeczytanie, nie chcesz podpisać to nara. Jeżeli chodzi o tel. To faktycznie kom. Nie ma ale w pracy dostajesz telefon stacjonarny z którego możesz dzwonić na miejscu, więc przynajmiej te kilkanaście tel. Tam nie są na twój rachunek. Standardowo po miesiącu połowa odchodzi. Jak nie wyrobisz planów czeka cię poważna afera od menago i co wtedy podpisyanie lewych umów na rodzinę, znajomych itd. Opłcanaie ich polis przez kilka miesięcy bo przecież i tak wyjdziesz na tym lepiej bo dostaniesz dodatek stażowy. A spruboj się nie zgodzić. Wszystko jest ładnie pięknie póki zarabiasz na firmę jak nie za zynają się schody, czysty mobing stosowNy przez menago. I nie mówie tu o wszystkich oddziałach ponieważ nie znam wszystkich ale z kilku których znam tak właśnie jest. A słowa typu ktoś był leniwy, nie chciało mu sie itp. Są nie na miejscu i obraźliwe dla niektorych, ponieważ jest to totalna generalizacja, owszem nie powiem zapewne zdażają się tacy ludzie, ale nie tylko od tego zależy sprzedaż, są też udzie, ktorzy sięr poprostu nie nadają do tej pracy tak samo jak nie każdy może zostaćprawnikiem np., mgą się starać a i tak im nie wychodzi. Ja osobiście zrezygnowałam nie dlatego, że nie zarabiałam a dlatego, że miałam dość takiego życia i uzerania się z menago bo wybazcie ale skoro na mam swoją firmę i zarabiam dla nich kase to menago nie ma prawa się wtrącać w moją pracę skoro mam wyniki. Nie dość, że się pracuje od rana do nocy to jeszcze wysluchuejsz, a mój menago był zwolennikiem podpisywania lewych umów na co ja absolutnie się zgodzić nie mogę (sytuacje takie miały miejsce w kilku oddziałach na Śląsku nie wiem jak w innych) do tego ja jestem osobą, która nie porafi spokojnie spać sprzedając coś osobie ktora ma mało kasy tylko po to żeby sprzadać nawet mówiąc jakie tego konsekwencje będą, i oszukiwanie ludzi na tym jak piękne będzie ich zycie jak to kupią, g.... Prawda firmy ubezpieczeniowe zawsze znajdą coś na ciebie, żeby potem kasy nie wypłacić. Pozdrawiam wszystkich byłych, obecnych i przyszlych pracowników AXA. Przyszlym współczuje starganych nerwów, mi nikt moich nie odda. Ale za to teraz mogę spokojnie żyć pracując na etacie (co oczywiście wg pracowników AXA jest złe i mało ambitne) ale widać każdy ma inne ambicje.

do "..."

Ad. menedżer zespołu sprzedaży. AXA zatrudnia tylko na takie stanowisko. Przed rozpoczęciem współpracy dowiadujesz się, że zaczniesz jako handlowiec i będziesz musiał się wykazać zaangażowaniem, sprzedażą itp. itd. ale bardzo szybko możesz zostać menadżerem. Ten początek nazywają "wdrożeniem" i nauką produktową. Gdy podejmowałam z nimi współpracę zapytałam wprost czy inni kandydaci dostali taką samą informację i czy spośród nas zostanie menadżer. Odpowiedziano mi, że nie, że pozostali są zatrudnieni na stanowiska handlowe (z mojej grupy szkoleniowej). Już drugiego dnia szkolenia okazało się, że wszyscy są zatrudnieni na menadżerów... Ci którzy tam pracują od lat i miesięcy również... Na początek masz miesiąc szkolenia za które nikt Ci nie płaci, a potem "szkolą" Cię jak pobierać "polecenia" od znajomych do ludzi, do których masz dzwonić i namawiać ich na spotkanie podczas którego udowadniasz im, jak bardzo potrzebują ubezpieczyć siebie i rodzinę na życie. Podczas rekrutacji zapytałam również o to jak ma wyglądać moja praca mówiąc wprost, że nie mam samochodu i interesuje mnie praca stacjonarna. Oczywiście usłyszałam to co chciałam usłyszeć. Faktem jest, że nie dostajesz żadnych narzędzi do pracy. Nawet na szkolenie musisz przynosisz swojego laptopa jak ma się coś ćwiczyć na systemach... System wypłat wydaje się być atrakcyjny ale tylko z pozoru. Najprościej jest ludziom, którzy mają kontakty w bankach i podsyłają klientów na ubezpieczenia kredytów lub w innych instytucjach. Ja zrezygnowałam, bo dostałam umowę na etat i po 3 tyg. dostałam pismo z firmy windykacyjnej o zwrot dodatku stażowego dla AXA. Dopiero po kolejnych 2 tyg. doszedł list z AXY z info o zwrocie i nr konta do przelewu... Zdecydowanie odradzam współpracę

bob
@do "..."

Jest dokładnie tak jak to zostało wyżej napisane AXA ciągle zatrudnia nowych ludzi tylko po to, żeby uzyskać nowe kontakty, które ty jako nowy pracownik im dostarczysz. Ty odejdziesz a kontakty zostaną i tak w koło. Krótko mówiąc to bagno. I nie dajcie się na to złapać bo bardzo szybko dojdziecie do takich samych wniosków jak tylko się zatrudnicie. Niestety podobnie jest we wszystkich firmach ubezpieczeniowych. Obecnie zaczynając taką działalność, nie zarobisz na swoje utrzymanie.Wiem co mówię teraz większość ubezpieczeń komunikacyjnych zawieranych jest online a ubezpieczenia inwestycyjne na których jest największa prowizja są obecnie niesprzedawalne. Bo nikt przy zdrowych zmysłach i jako tako rozgarniety się na to nie zdecyduję bo już od kilku lat przynoszą tylko straty potencjalnym inwestorom. Oczywiście możesz nadużyć zaufania przyjaciół i rodziny i wcisnąć im ten badziew, ale zastanów sie czy warto tracić przyjaciół i znajomych dl kilku groszy :)

Maria Ł.

Jestem byłym współpracownikiem AXA. Bardzo żałuję, że odeszłam do konkurencyjnej firmy PRUDENTIAL. AXA ma najlepsze rozwiązania wynagradzania przedstawicieli. Jest profesjonalną firmą i daje ogromne możliwości zarabiania.

Maria Ł.

adis

witam, wszystkie te super komentarze są wypisywane przez zatrudnianych blogerów :) sam zlecałem takie zadania. Sama AXA nie jest zła, ludzie, którzy nią zarządzają to banda nieudaczników. UWAGA na rekrutacje we wrocąłwiu!!! obiecują ze zarobisz. Dodatki stażowe trzeba zwracać jeśli jakiś klient zrezygnuje albo ty bedziesz chciał odejsc. Komornik puka do drzwi. PRZECZYTAJCIE UMOWE ZANIM POJDZIECIE NA SZKOLENIE za to terz trzeba placic

...

Witam. Dostałem propozycję pracy w AXA, jako menedżer zespołu sprzedaży. Interesują mnie warunki pracy na tym stanowisku. Wiem że to działalność gospodarcza. Ale czy firma zapewnia narzędzia pracy (telefon, auto itp.)? No i jaka kwota podstawy oraz czy na tym stanowisku również podpisuje się weksel?

nowy

widzę że pracowncy firmy AXA dają z siebie wszystko wpisując te brednie zeby poprawić sobie oceny. Moi drodzy są tacy ludzie jak blogerzy i oni są od tego, aby poprawiać notowania na forach

baron

Pracuję w AXA juz 3 lata i zarabiam więcej niż pisał Krzysztof, ale rozumiem tych wszystkich którzy narzekają, że im nie wyszło. Oni po prostu myśleli że jest łatwiej, a okazało się, że trzeba nieźle się nagłówkować. Zależy też do jakiego oddziału i zespołu się trafi. Jeśli są doświadczeni menedżerowie mogą wiele pomóc i wtedy jest prościej. Ja tak miałem. Już chciałem rezygnować kiedy moj szef poważnie ze mną pogadał i jak widzicie jestem zadowolony;-) Teraz już jest z górki robota się sama nakręca, klienci coraz częściej dzwonią sami, generalnie spoko. Teraz mam wiele wolnego czasu i mogę się np częściej bawić z dziećmi;-)

baron

Krzysztof

(ciąg dalszy poprzednich wypocin;-)Po szóste i mam nadzieje ostatnie, bo już sie zmęczyłem tym pisaniem(czyt. Dukaniem) samych „oczywistych oczywistości” należy wziąć pod uwagę element, czysto statystyczny – w strukturach firm ubezpieczeniowych i multiagencji przewija się rocznie tysiące nowych pracowników – pozostaje ok. 20%, reszta odchodzi – dlaczego? - bo poza wyjątkami (zdrowie, rodzina) nie potrafi być samodzielnym, przedsiębiorczym, nie umie po prostu się przystosować do nowych warunków. Oni przeszli swego rodzaju test i okazało się, że wynik jest poniżej przeciętnej i najczęściej po prostu ich wskaźnik IQ lub EQ niestety nie pozwala na wykonywanie ambitnej pracy, a to oznacza że ci ludzie jeśli nie popracują nad sobą, będą mieli poważny problem i jeśli jeszcze dotąd tego nie rozumieją, to zrozumieją siedząc na kasie albo harując gdzieś w świecie sprzątając, plewiąc itd. W wielu kulturach starożytnych, ale jeszcze współcześnie panuje podział na Panów i niewolników, na arystokrację i służbę i oni skazują siebie na tą drugą kategorię. Praca w ubezpieczeniach w Polsce powinna być traktowana jak misja. Pamiętam ze szkoleń, że nawet Czesi którzy zarabiają tyle samo co my wydają średnio ponad dwa razy więcej na ten cel. Tak więc przed agentami w Polsce są duże możliwości. Nie znaczy to jednak, że w tej branży jest wszystko ok. Poza AXA, PZU, ING, czy Alianz istnieje wielu pośredników, którzy działają mniej etycznie, bardziej właśnie w formie piramid i potrafią wpływać na negatywną opinię całej branży. Pomimo, iż gdzieś od roku nie pracuję już w AXA, mam kontakt z moimi kolegami i pytam często o sytuację, o zmiany, nowe produkty itd. Gdy tam pracowałem, to byłem dumny, że np. AXA niezmiennie od 5 lat zajmuje 1 miejsce na świecie pod wzgl rozwoju i jakości marki. Zachęcam naprawdę o pracy. Dzisiaj musze kończyć, bo sobota. Ale jak znajdę czas jeszcze kiedyś to dopiszę coś i podam link do mojej strony, to możemy pogadać (jak mnie żona spuści z oka). Na zakończenie apel – myślcie pozytywnie, podejmujcie nowe wyzwania – tylko tak możecie się rozwinąć no i … nie słuchajcie, a tym bardziej nie wierzcie malkontentom . Pozdrawiam wszystkich. Krzysztof.

Krzysztof

No cóż - nieźle mnie bawią, takie fora gdzie sączy się jad i pretensje do całego świata. Akurat choroba uziemiła mnie w domu, więc miałem czas napisać trochę na ten temat. W moich stronach funkcjonuje powiedzenie "zfajdała sie bida i płacze". Tak się składa, że pracowałem jeszcze niedawno w firmie AXA i przepracowałem kilka lat, a przestałem ponieważ choroba zmusiła mnie do przyjęcia propozycji (na znaczny awans )w branży konkurencyjnej. Po pierwsze - wszyscy zastanawiający się nad taką pracą niech wezmą pod uwagę wypowiedź nick:"multiagencja"z 25-01-2014. To nie jest praca dla ludzi którzy wolą siedzieć na kasie w markecie. Po drugie wystarczy porównać poziom wypowiedzi tych którym delikatnie mówiąc nie wyszło z wypowiedziami takiego np. „leszczu” z 04-04-2014, czy „agentki” z 04-03-2014 – gołym okiem widać dlaczego oni nie narzekają – to są po prostu inteligentni, poukładani ludzie, patrzący pozytywnie i z wizją na swoją przyszłość. Tacy na szczęście stanowią większość w firmach ubezpieczeniowych. Po trzecie większość pretensji wynika głównie z niewiedzy, czy po prostu głupoty, albo cwaniactwa. Ja zaczynałem w gorszych czasach, kiedy suma dodatków wynosiła 1200 zł na miesiąc i też była uzależniona od limitu, a do dyspozycji miałem tylko 2 produkty. Zazdrościłem tym, którzy zaczynali teraz, bo firma AXA płaci najwięcej dodatków na rynku, gdyż po kilku miesiącach jest to bodajże łącznie ok. 3000 zł do tego jeszcze dochodzą premie za nadprodukcję – i za life. Łącznie solidny agent może zarobić razem z prowizją ok. 5500/m-c już w połowie pierwszego roku pracy. Wskaźnik utrzymania portfela nazywany w axa wskaźnikiem WJS wynosi 80%(80% musi być dobre), co oznacza, że co piąta umowa może upaść. Pokażcie mi inną firmę, gdzie jest taki wysoki wskaźnik brakowości?... Poza tym w konkurencji jest średnio gorzej np. w PZU 85%, a w niektórych firmach wymaga się 90% dobrej produkcji. Poza tym jak to jest, że najlepsi agenci potrafią mieć wskaźnik w przedziale 95-100%? Po czwarte jesteśmy z natury leniwi i zawsze wybieramy łatwiejszą drogę, a to oznacza, że pracujemy ze sporymi rezerwami, często udajemy prace itd. Zapominamy, że w tej pracy sami musimy sobą zarządzać, jesteśmy zarówno szefem i pracownikiem. Na zachodzie przeważa zdecydowanie forma zatrudnienia kontraktowa. Sztywna umowa o pracę jest stosowana w najprostszych zawodach, czyli do ludzi którzy nie zrozumieliby często skomplikowanych warunków kontraktu. Im lepsza i bardziej odpowiedzialna praca tym kontrakt będzie bardziej skomplikowany. Praca agenta bądź doradcy ubezpieczeniowo- finansowego w krajach zachodnich ma 4 miejsce w rankingu najbardziej prestiżowych zawodów – po aktorze, prawniku, lekarzu. Po piąte w wielu krytycznych opiniach, najczęściej na skutek emocji można znaleźć wiele niedomówień, czy po prostu nieprawdy. Najczęściej krytykanci do tego stopnia się zapominają, że zaczynają jako wady rozumieć zalety. W wielu firmach nie ma żadnego dodatku stażowego, a tylko jedna premia za limit i np. w PZU za podobny limit produkcji jest tylko 1500 zł premii, przy porównywalnej prowizji. W AXA taka premia wynosi max 2000zl o poza tym jest premia za life 1000 lub 500zł i zaliczka jako dodatek stażowy 1000zł. Oddaje się tylko część dodatku stażowego i część kosztów szkolenia i to tylko wtedy jeśli przedstawiciel zwolnił się przed upływem okresu. Dodatek stażowy stanowi zaliczkę i jest to tylko 25-30% wszystkich dodatków. Zdarzało się, że nowi agenci wpadali na pomysł spisywania fikcyjnych umów i po zarobieniu np. 20000zł po 6miesięcach uciekali z pracy i nawet jeśli musieli oddać połowę z tych 6000 to i tak pozostało im 17000, które zarobili nieuczciwie. Za moich czasów też był taki proceder, a za czasów powstawania OFE to już wogole była wolna amerykanka – ludzie pisali klientów z cmentarzy, albo dublowali tych samych, co wcześniej przystąpili do konkurencji. Jak widać moi drodzy każdy kij ma 2 końce. Szkolenia AXA są dobre, w luksusowych warunkach i są zarazem jedyną niepowtarzalną imprezą, którą się pamięta na całe życie. Chyba już tylko w AXA są one bezpłatne, ale w umowach firma zastrzega sobie zwrot nieznacznej części rzeczywistego kosztu. Nie wiem ile teraz wynosi zapis takiego kosztu szkolenia, ale niedawno było to jakieś 600 zł i gdyby policzyć same koszty pobytu i wyżywienia, to są one znacznie wyższe, bo pobyt w hotelu dobrej klasy 4 doby z dobrym żarciem kosztuje około 1200 zł - czyli już 2 razy więcej, a gdzie koszty samego szkolenia?... I znowu - oddaje się tylko część z tej części pod warunkiem, że się nie wytrwało 6 miesięcy. W wielu firmach koszty szkolenia są płatne z góry bezwarunkowo, ale polak potrafi z wszystkiego zrobić wadę. Po szóste i mam nadzieje ostatnie, bo już sie zmęczyłem tym pisaniem(czyt. Dukaniem) samych „oczywistych oczywistości” należy wziąć pod uwagę element, czysto statystyczny – w strukturach firm ubezpieczeniowych i multiagencji przewija się rocznie t

ren.paw
@Krzysztof

Krzysztofie, Powiedz mi jeśli masz wiedzę, jak obecnie postrzegasz Wartę. Czy warto się tam załapać jako menadżer ubezpieczeń życiowych?

Praca

Witam, Niezależny sprzedawca energii szuka PH, a także Managera z zespołem (Cała Polska). Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV w celu skontaktowania się i przedstawienia szczegółów oferty: na adres: kariera.energetyka@gmail.com

BB

Z DALEKA OD AXA. OTO MOJA RADA. NIE MAJA ANI DOBREJ OFERTY PRODUKTOWEJ, ANI UCZCIWYCH WARUNKÓW UMOWY DLA AGENTÓW. MA NADZIEJĘ, ŻE UPADNĄ JAKO TU I TEGO IM SZCZERZE ZYCZĘ. PO KONTAKCIE Z TAKĄ FIRMĄ ODECHCIEWA SIĘ NIE TYLKO PRACY JAKO AGENT ALE W OGÓLE TRACI SIE ZAUFANIE DO UBEZPIECZEŃ JAKO KLIENT. POZIOM PROFESJONANY ICH SZKOLEŃ, MENAGERÓW I DYREKTORÓW- ŻENADA. DO TEGO OSZUKIWANIE AGENTÓW Z ZAROBKAMI- ..ZAL, ŻE DO NICH TRAFIŁAM

krx

fikcyjne assistance w axa: 1. Nie mogłem otowrzyć auta, zepsuł się zamek - wezwałem assistance, bo mają w ofercie awaryjne otwieranie auta - przyjechała LAWETA i gość się pyta gdzie holujemy... Dzwonię jeszcze raz - kobieta mi powiedziała, że nie udało się otworzyć na miejscu. NO JASNE ŻE SIĘ NIE UDAŁO LAWETĄ OTWORZYĆ DRZWI... Wezwałem sam speca od otwierania awaryjnego i otworzył mi w 2 minuty za 100zł 2. Nie mogę uruchomić silnika, dzwonie na assistance a Pani mówi, że skoro już raz był problem podobny to może mi wezwać lawetę za 200 zł... To po co ja płacę za assistance?

Zostaw merytoryczną opinię o AXA Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w AXA Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AXA Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AXA Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AXA Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w AXA Polska S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AXA Polska S.A.