Opinie o AXA Polska S.A. w Warszawa

Axa Polska

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AXA Polska S.A. w Warszawa

Paulina

@ciekawska na obecnym rynku pracy, często są proponowane różne warunki zatrudnienia na tym samym stanowisku - wynika to z wykształcenia, czy doświadczenia zawodowego. Najpewniej wziąć udział w rekrutacji, aby poznać naszą indywidualną ofertę pracy. Jak wygląda tutaj proces rekrutacyjny?

ciekawska
@Paulina

No to mi odpowiedziałaś :) Jak bym chciała brać udział w każdej rekrutacji to by mi życia brakło :) wg mnie oferują marne warunki skoro nikt nic nie pisze

...
@Paulina

Co za bzdury!!!Axa to istny wyzysk.Szkoda dla nich czasu.Zadasz sie z AXA i juz nigdy nie bedziesz taki sam bo to praca bardzo stresujaca i wyciskająca ostatnie soki.Stanowczo odradzam!!!

Paulina

@michau myślisz o aplikowaniu? Z pewnością również wszystkich informacji dowiesz się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

michau
@Paulina

Myślę o aplikowaniu dlatego też wcześniej chciałbym się dowiedzieć jak jest w firmie i czy warto :)

@michau

Trzymaj sie z daleka,szkoda czasu,wszedzie ciecia i redukcja etatów...

Mentor

AXA idzie jak burza, w najnowszej ofercie mają zapotrzebowanie na wielu przedstawicieli ubezpieczeniowo - finansowych. To jakieś nowe projekty czy kierunki?

rozczarowana
@Mentor

Axa nie idzie jak burza,ludzie zwalniaja sie masowo,bo ciezko tu zarobic ,a koszty coraz większe

Karol

Witam Jak wygląda praca w likwidacji szkód komunikacyjnych w axa?

Paulina

@ciekawska, @marcin opisał etapy rekrutacji, które w AXA Polska S.A. mają miejsce. Jak widać są trzy i opierają się głównie na kompetencjach miękkich. @marcin, dostałeś prognozę wynagrodzenia? Często założenie własnej działalności przy tego typu pracy jest bardziej opłacalne. Pytałeś o to?

Norbert

Aplikowałem do AXA Polska i czekam na rozmowę. Mam pytanie dlaczego tak mało piszecie na forum? Myślę, że jest dobrze w firmie i nikomu się zbytnio nie chce pisać?

Jestem świeżo po dwóch etapach rektutacji (został jeszcze jeden-wizyta u dyrektora) Rozmowa rekrutacyjna pytanka o priorytety w życiu, dlaczego akurat ja bym sprzedawał produkt na tym stanowisku, doświadczenia z poprzedniej pracy. Rozmowa behawioralna przez telefon. Pytania o poprzednie stanowiska pracy plus pytanka jak zachowywałem się w danych sytuacjach. Całość około 40minut. 3 spotkanie na temat wynagrodzenia. I dopiero teraz było powiedziane ze muszę otworzyć swoją własna działalność. Wcześniej nie było na ten temat żadnej informacji stad moje zaskoczenie. Niestety na otwarcie działalności żeby pracować pod kimś ponosząc odpowiedzialność tylko ja nie będę się godził.

Czy ktoś się orientuje dlaczego Axa ma tak długą listę ofert pracy? Czyżby mieli jakieś nowe projekty i potrzebują ludzi? Mam nadzieję, że przedstawiciel tu może zarobić.

Maniek

Zawsze będzie spór o wysokość wynagrodzenia , ważna jest atmosfera!

Lottka

Cześć, Czy osoba,która odbędzie choćby jeden dzień szkolenia w Axa, przygotowującego na określone stanowisko, rezygnuje z kolejnych dni to ponosi za to jakąś odpowiedzialność?

dobryziomek

Nie polecam, odbyłem dziś rozmowe o prace. Zaproszono mnie na rozmowe na zupelnie inne stanowisko ( ogloszenie na ktore aplikowalem to praca w back office,obieg dokumentow, praca na systemach oraz kontakt email z klientem- takie informacje zawieralo ogloszenie) w rezultacie była to infolinia. Zmarnowane pol dnia włacznie z dotarciem na spotkanie i powrotem :p co prawda proponuja umowe o prace,ale za 2000 brutto to niech sami siadaja i odbieraja te telefony w tym swoim BEKOFISIE :D. A można było uniknąć straty czasu gdyby w ofercie pracy wprost informowano, że poszukują osoby na infolinie za 2000 brutto... no cóż...

Zaskoczony
@dobryziomek

Na jaka rekrutacje aplikowałeś? Z tego co widzę to jest oferta, która dokładnie informuje o tym, że jest to praca na słuchawce... (usunięte przez administratora)

Mirunio

AXA potrzebuje dużo osób na negocjatora ubezpieczeń, czyli dalszy rozwój?

Mentor

AXA Polska to fajna firma, pracuję tu już dość długo.

Mentor

Niektórzy tak bardzo narzekają a AXA ma sie dobrze. Nowa oferta pracy dla wielu ludzi, to chyba nie jest źle?

Rozczarowany
@Mentor

Jest. Są takie braki kadrowe, że niedługo dyrektorzy siądą "na słuchawce". Odczuwam tylko frustracje, mam umowę, która niedługo dobiega końca - nie przedłużę, nawet jakby mi podwyżkę o 1000zł dali. A nie, wróć, jakie podwyżki?!? Dostało kilka osób i nikt nie potrafi wyjaśnić dlaczego i czy reszta dostanie wyrównywanie...

Mirek

Witam, czy mógłbyś ktos powiedzieć jak wygląda praca w dziale likwidacji szkód osobowych ? Zarobki, atmosfera itp. ?

Paulina

@Obecny- zaraz były według Ciebie firma AXA Polska S.A. nie traktuje odpowiednio swoich pracowników. Dlaczego tak uważasz? W jaki sposób przejawia się ten brak szacunku? Czy taka sytuacja pojawia się w całej firmie, czy może w konkretnych działach?

Obecny- zaraz były

To co się w tym momencie dzieje w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie. To w jaki sposób pracownik jest traktowany to jest jeden wielki dramat. Jeszcze pracuję, ale bardzo mało brakuje do wypowiedzenia. Nie chcę wchodzić w szczegóły, bo te cwaniaki od weryfikacji postów to czytają.

Paulina

@bazik w takim razie trzymamy kciuki. Koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej. Może będziesz mieć również jakieś rady dla przyszłych kandydatów. Kto na tę chwilę może pomóc użytkownikowi @bazik poznać więcej informacji o pracy na stanowisku specjalista ds. sprzedaży?

bazik

Hey wszystkim. W następnym tygodniu mam rozmowę w Axa Polska na Grzybowskiej na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży. Ktoś coś napisze więcej na ten temat? Jak się pracuje w tej firmie? Czy to jest zwykły call center? Bo Pani przez telefon średnio rozmowna była...

Mamaxa

Moi drodzy ja dostałam zajęcie komornicze zasiłku macierzyńskiego po urodzeniu dziecka.a hola.skoro odbierają mi pasy to poproszę o korektę faktur bo byłam ich kosztem tak? Ide z tym do prokuratury.

Zostaw merytoryczną opinię o AXA Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w AXA Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AXA Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AXA Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AXA Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w AXA Polska S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AXA Polska S.A.