Opinie o CANAL+ Polska S.A. w Warszawa

CANAL+ Polska to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz dla dzieci. CANAL+ Polska to również przyjazne technologie, dzięki którym możesz korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do twoich indywidualnych potrzeb. CANAL+ Polska tworzą ludzie z pasją. Profesjonalizm i pozytywna energia są częścią naszego krwiobiegu. U nas będziesz pracować w dynamicznym zespole, wśród osób nastawionych na współdziałanie. Ponieważ wiemy, że sukces firmy jest sumą osiągnięć jednostek, będziemy Cię motywować i wspierać w wykorzystywaniu i rozwijaniu twojego potencjału.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CANAL+ Polska S.A. w Warszawa

Tak, jak ktoś tu już pisał, firma na co dzień stosuje pozorowane likwidacje stanowisk (niezgodne z prawem). Zwalniają bardzo dobrych pracowników z długim stażem, a później awansują kogoś innego dając mu ten sam zakres obowiązków. Tak więc polecam Państwową Inspekcję Pracy. Bezpłatne porady prawne (także osobiste): https://www.gov.pl/web/pip/nieodplatne-porady-prawne. Pokierują, co dalej robić.

Dzasta

Zwykle nie pisze tego typu opinii, ale dla tej firmy zrobię wyjątek bo przegięli po całości. Firma niestety uważa, że da się klienta traktować jak głupka. Wszystko super jak chcesz podpisywać umowę i płacić, ale przy rezygnacji zatruwają życie na najwyższym poziomie: kilka telefonów dziennie i usilne wciskanie. Niestety dopóki masz umowę nie mogą wykreślić Twoich danych wiec zostałam poinformowana, ze nie mogą zrobić nic zeby mnie juz nie dręczyć. Ale uwaga! Po zakończonej umowie nie otrzymacie żadnej wiadomości przypominającej o zdaniu sprzętu w terminie. Od dnia kolejnego jest cisza, by potem dzien po terminie znowu sobie przypomnieć o kliencie... Firma ukierunkowana na prymitywnym zgarnianiu hajsu tam gdzie tylko sie da bez dbania o reputacje i relacje z klientami; nie do pomyślenia w innych krajach. Skoro to czytasz to zastanów sie czy chcesz wspierać takich „bisnesmanow”; na rynku jest tyle możliwości ze tylko od ludzi zależy czy dadzą sie tak traktować....

Grzegorz

Dyletanci ignorują klientów zmieniając kolejność programów. Bałagan i brak pomyślunku. Proponuję wypłacić pomysłodawcom sowite premie. Brawo jest coraz gorzej!

Kamila
@Grzegorz

Ale to tylko o samą kolejność chodzi? A klienci czego od nich oczekiwali tak właściwie?

były klient

Dzień dobry chciałbym się podzielić moją opinię na temat Canal Plus i powiem wam wszystkim że to jest jakaś porażka nie polecam najgorszemu wrogowi telewizji Canal Plus z powodu złego traktowania klienta oni nie umią już z klientem rozmawiać oni nie potrafią przedstawić swoje oferty oraz pracują tam ludzie na nieodpowiednim stanowisku i o nieodpowiednich kwalifikacjach którzy nie mają naprawdę podejścia do klienta ja w zeszłym tygodniu zrezygnowałem z Canal Plus i naliczyli mi karę 1500 zł chociaż że umowę miałem do grudnia musiałem oddać dekoder i teraz muszę zapłacić 1500 zł ale uważam że lepiej zapłacić 1500 i Nie mieć nic z nimi wspólnego nie polecać nikomu telewizji Canal Plus odradzać każdemu który by chciał się wiązać z tą telewizją

Brand Manager

Chaotyczny. Pytania były zadawane bez czekania na odpowiedź. Rekrutatorka Irmina Rokita spieszyła się i średnio była zainteresowana tym co mam do powiedzenia.

Jak widzę siebie za 10 lat. Czy jestem w stanie podzielić się tajemnicami mojej obecnej firmy? (pracowałam dla konkurencji) Czy jestem skłonna pracować po godzinach bez roszczenia praw do nadgodzin. Czy pasuje mi pracowanie w zespole, gdzie procesy nie są jeszcze wypracowane, bo nowa szefowa działu nie jest specjalistką w tej branży (sic!). Jakimi benefitami jestem zainteresowana, bo nie ma ich zbyt dużo w firmie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Lysy

Canal+infolinia nie słuchajcie i nie zgadzajcie się na wszelkiego rodzaju promocje i wymiany dekoderów na nowsze lepsze .Czysta ściema oraz kłamstwo nowy rachunek oraz nowe dodatkowe abonamenty ,reklamacja nie zostaje uwzględniona, groźby karami i dochodzeniami śledczemi wiele by pisać po prostu lepiej udać się do punktu aby nie zostać oszukanym i nie ponosić dodatkowych kosztów. Brak szacunku dla klienta

Beti

Nie wymieniajcie dekodera na 4K. Mam dwa tygodnie i już nie działa. Zostałam bez telewizji!!! Stary dekoder był bez porównania lepszy! Zostałam dziś bez tv!!

Lidia
@Beti

Zgłosiłeś to chociaż czy skończyłeś na komentarzu w Internecie? Chyba warto. a jeśli tak to co powiedzieli?

Elżbieta

Nie polecam, nigdy więcej żadnej umowy z CANAL+ Wcześniej byłam w nc+ zależy mi na internecie tv to dodatek bardzo kosztowny zresztą Zawsze należy sprawdzić koniec umowy bo konsultanci dzwonią 7 m-cy przed końcem umowy i o tyle wydłuża się czas jej trwania zamiast 2 lata za każdym razem wychodzi 2,7 Nikt o tym nawet nie wspomina a konsultanci dzwoniąc mówią , że właśnie kończy się umowa ( 7 m-cy przed końcem ) to jest naciąganie klienta ewidentne (usunięte przez administratora) !!! które powinno być ścigane prawem !!!

Wanda
@Elżbieta

Serio uważasz że to nielegalne? To pokaż paragraf na to. To normalne moim zdaniem że dzwonią przed końcem umowy, w końcu chcą żebyś ją przedłużyła. Dobre chociaż oferty dają jak tak wydzwaniają?

ghh

te wasze dekodery to za psami zucić zacinają się w cholere że nie można kanału przełączyć albo włączają się jakieś booty lipa totalna

Edyta
@ghh

A zgłaszałeś ten problem firmie? Może warto? Moim zdaniem małe jest prawdopodobieństwo, że tu tą informację przeczytają i coś z nią zrobią.

BooraSooczka

Większość wpisywanych opinii to call center albo skargi na umowy, dlatego powiem coś o pracy w dziale IT a tej firmie jest ich wiele(!!!). Skansen to dobre słowo żeby opisać to czego można się spodziewać. Ogromna zależność od francuskiej spółki niepozwala na wypracowanie własnych rozwiązań. Wprowadzenie czegokolwiek nowego albo zaprezentowanie inicjatywy to skazanie się na wyrok i karę za wyjście przed szereg w postaci dodatkowych zadań. Jeśli tak nie jest to i tak nie ma czasu na pracę nad tym bo terminy są na wczoraj a ludzi nie ma. Część kadry zarządzającej stosuje 'mikromenedżment' by wiedzieć co robi pracownik i czy mu czasem nie dołożyć czegoś.Jak zwykle zarząd ma w (usunięte przez administratora) zdanie pracowników robi wszystko po swojemu bo wie najlepiej. Obecnie miesięcznie odchodzi po 10-15 osób. Aha dodatkowo wymaganie pracy hybrydowej które ostatnio się pojawiło? Omijać szerokim łukiem!!!Dobrze że odszedłem jakiś czas temu ale wiem co się dzieje w firmie i nie polecam!!!

Edyta
@BooraSooczka

No to słabe jeśli nie można wypracować własnych rozwiązań. Nie ma praktycznie żadnych możliwości rozwoju w takim razie? A po jakiej sytuacji 100% byłeś przekonany, że odchodzisz?

Nas1

Firma Armatis praca na projekcie canal + pracowałam prawie rok. Za nim pójdziecie przekalkujcie sobie dobrze i zadajcie sobie pytanie kasa albo spokój ? Bo inaczej nie da się spostrzegać tej firmy niż w takim rozumowaniu. Plusy to, że dostaniecie stawkę 23zł/h, praca zdalna i na tym się kończy. Nigdy nie będziecie mieć szkolenia że sprzedaży bo od początku będą wam wmawiać że to was nie dotyczy bo będziecie na infolinii obsługowej, niestety rzeczywistość jest inna. Jak już zaczniecie pracę, presja sprzedażowa będzie z każdej strony. Infolinia nie jest przystosowana do sprzedaży, abonenci dzwonią zdenerwowani są nie zadowoleni z usług firmy, ciągle roszczenia weź tu teraz w takiej atmosferze rozmowy spróbuj zaproponować pakiet to cię zlinczują, ale ich to nie obchodzi. Jak nie wyrobicie ich celów sprzedażowych to sorry możecie się pożegnać z pracą. Premie za sprzedaże są śmieszne, przykład zrobicie sprzedaż na 12tys zł dosteniecie z tego dla siebie jakieś 200zł. Pracujecie na swoich sprzętach z aplikacją pracy zdalnej gdzie jesteście pod ciągłą kontrola odsłuchu rozmów, kart jakości, widzą wasz pulpit co robicie. Sam system jest tak do (usunięte przez administratora) że kiedyś rozwalił mi całego windowsa i musiałam płacić stówę u informatyka za wgranie nowego czego firmy już to nie obchodzi. Dostajecie tylko słuchawki od nich. Swoją drogą nie trzymają się w ogóle kwestii prawnych odnośnie umowy pracując na umowie zlecenie musicie donieść L4 za nieobecne dni pracy lub odrobić dane godziny bo inaczej przepada wam premia. Gdzie nie ma czegoś takiego na umowie zlecenie. Jesteś w pracy masz płacone, nie ma cię nie masz płacone. Nie u nich, u nich zleceniowka jest traktowana jak umowa o prace tyle że bez żadnych korzyści dla pracownika. Ogolnie jeżeli chcecie mieć pracę zdalna, w miarę fajne zarobki, wypłaty w terminie ale dodatkowo użeranie się, presję, ciągle straszaki z każdej strony i kontrolę to polecam ;) coś kosztem czegoś w tej firmie albo spokój albo zdalna i kasa. Każdy może już sam sobie to przekalkulować co woli.

Zico

C+ wykupił transmisje WTA i to jest jakiś koszmar. Większość to powtórki z poprzednich dni. Bierzcie przykład z Polsatu, który transmituje ATP, a najlepiej oddajcie prawa do tych transmisji Polsatowi.

Wanda
@Zico

A co byś chciał, codziennie nowe mecze oglądać? Tam w ogóle się tyle dzieje? Pewnie zapełniają czas antenowy jak nie ma akurat turniejów.

PIOTR

Kary za brak oddania dekodera 560 zł to jakiś żart, musiałem podczas trwania ponad 15 letniej umowy oddać dekoder który sam zakupiłem. Po oddaniu 100 zł Nigdy więcej

Rob

Proszę zmieńcie komentatora , który ostatnio komentuje z p. Joanna mesze Igi. Przesuńcie go może do sekcji boksu albo żużla, bo do tenisa ten Pan się ba pewno nie nadaje. Nie można go po prosty słuchać

!

coś te wasze dekodery się blokują ost nie można przełączyć kanału włącza się jakiś booot

Rumcajs5

Witam Chciałem zapytać ile godzin trzeba wypracować na infolinii przychodzącej? Dojeżdżam i zastanawiam się czy będzie mi się opłacało Proszę napisać jaka jest stawka netto dla nowych pracowników i czy pracuje się po 8 godzin czy więcej? Czekam na info pozdrawiam

On

(usunięte przez administratora) i idioci piszą o ekologii i oszczędzaniu papieru a każą do siebie listy wypisywać czy to średniowiecze? Sami odpowiadają droga email a ty jako zwykły obywatel pisma masz wysyłać na jakąś skrytkę! Debilizm ze średniowiecza!

Pedro

Totalny brak szacunku dla pracownika. Praca w tym miejscu jest bardzo stresująca i męcząca, pracowałem tutaj rok i nie poleciłbym tej pracy nawet najgorszemu wrogowi. Sami robią grafik, a gdy miałem wolny grafikowo dzień to praktycznie zawsze dzwonili, bo ktoś im wypadł z grafiku lub wziął l4. Ja podczas swojej ponad rocznej kariery byłem na l4 raz przez 4 dni i nie dostałem umowy na czas nieokreślony, a osoby, które ciagle siedziały na długich zwolnieniach taką umowę dostały. Natomiast nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Aktualnie mam dużo lepszą pracę (od poniedziałku do piątku, 8-16). Tam się pracowało w soboty, niedziele i święta. Już podziękuję, mogę Wam tylko współczuć, że nie potraficie docenić sumiennego pracownika. Ale cóż, Wasza strata. Zostaniecie z samymi leniami dla których l4 to chleb powszedni.

Intintino

Na olx było ogłoszenie, że szukają pracownika zdalnego na infolinię przychodzącą. Złożyłem cv i napisała do mnie niejaka Leśniak Anna, specjalista ds. rekrutacji z pytaniem, czy jestem zainteresowany. Odpisałem, że tak. Pani napisała, że zadzwoni do mnie dzisiaj między godziną 9:00 a 17:00. Czekałem i NIKT się nie odezwał. Później widziałem odświeżone ogłoszenie. Żeby chociaż napisali, że szukają innego kandydata, to byłoby spoko... ale tutaj ewidentnie nie szanuje się czyjegoś czasu i ma się wywalone na kandydatów. Zmarnowałem dzień na czekanie na telefon, który nie zadzwonił. Kpina i żenada.

Dawid

Pisze z strefy canal Plus czy coś się zmieni to oni nawet głupiego pytania nie napiszą skopiują tekst z innej strony i wysyłają zamiast wytłumaczyć nie polecam canal plus

Łukasz

Po rozwiązaniu umowy dzwoniłem na BOK żeby się dowiedzieć czy muszę oddać sprzęt. Zostałem poinformowany ze NIE. Następnie po 2 miesiącach otrzymuje karę 560 zł za to że nie zwróciłem sprzętu. Sprzęt zwróciłem i kara została anulowana, więc kolejny raz napisałem emaila czy już jestem rozliczony. Otrzymałem emaila że TAK, jestem na 0. Następnie po miesiącu otrzymuję listownie karę 100 zł za to, że zwróciłem dekoder po terminie 14 dni od rozwiązania umowy. Na zapłate mam 2 dni. Canal+ jest mistrzem w dezinformacji i naliczaniu kar. Wystarczyło napisać emaila/zadzwonić żeby mnie poinformować wcześniej, że jednak muszę oddać sprzęt, a nie czekać i naliczać karę. Nigdy więcej już Canal+. W dzisiejszych czasach brak szacunku do klienta jest niewybaczalny.

Zostaw merytoryczną opinię o CANAL+ Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w CANAL+ Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CANAL+ Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CANAL+ Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CANAL+ Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w CANAL+ Polska S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CANAL+ Polska S.A.