Opinie o CANAL+ Polska S.A. w Warszawa

CANAL+ Polska to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz dla dzieci. CANAL+ Polska to również przyjazne technologie, dzięki którym możesz korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do twoich indywidualnych potrzeb. CANAL+ Polska tworzą ludzie z pasją. Profesjonalizm i pozytywna energia są częścią naszego krwiobiegu. U nas będziesz pracować w dynamicznym zespole, wśród osób nastawionych na współdziałanie. Ponieważ wiemy, że sukces firmy jest sumą osiągnięć jednostek, będziemy Cię motywować i wspierać w wykorzystywaniu i rozwijaniu twojego potencjału.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CANAL+ Polska S.A. w Warszawa

Charlize666

Byłam na rozmowie w Katowicach jakoś w wakacje, szukali ludzi do budującego się biura. Aplikowalam na stanowisko recepcjonisty. Rozmowa bardzo przyjemna, troche po angielsku, większość po polsku. Dwie panie i pan (pracowali w Krakowie) powiedzieli, że nadaje się na to stanowisko (wow), i że zostawiają sobie moje CV, żeby się skontaktować, a pracę zacznę od grudnia bądź stycznia 2018. O zarobkach nie było mowy, ale obiecali kontakt. Jakoś w listopadzie napisałam maila do jednej z rekruterek, ktora jest ponoć nagradzana za swoje osiągnięcia w pracy (risercz w necie), co z ofertą pracy, ale nawet nie raczyła odpisać. Tak też straciłam pół roku. Nie polecam. Nieprofesjonalni ludzie. Aranżują rozmowy chyba dla treningu i statystyk. Shit as hell.

@Charlize666

Witamy serdecznie. Bardzo Panią przepraszamy za zaistniałą sytuację. Nasz rekruter skontaktuje się z Panią w celu wyjaśnienia sytuacji, Jak najbardziej nadal jest Pani dla nas wartościowym kandydatem, jeżeli otrzymała Pani feedback o podjęciu współpracy w przyszłości. Każdy kandydat jest dla nas ważny i cenny. Zapraszamy również do kontaktu pod adresem rekrutacja.katowice@ncplus.pl

Ziuta

Czy praca dla konsultanta ds. obsługi klienta jest jeszcze aktualna? Mam zamiar aplikować do firmy, wcześniej słyszałem sporo dobrego na ich temat. Może ktoś ma Informacje na jaki okres firma podpisuje umowy? Czy są dodatki lub premie lub imprezy integracyjne/

@Ziuta

Obecnie trwa rekrutacja do BOK w Krakowie. Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę i płynnie zachowujemy system 3 umów (ostatnia jest na czas nieokreślony).

Timok
@CANAL+ Polska S.A.

System 3 umów piszecie. To ja dziękuję i do widzenia.

Jaś
@Timok

a wiesz co to znaczy system 3 umów Timok? To oznacza, że masz umowę o pracę i 3 jest już na czas nieokreślony!

Adrian001

Opinii negatywnych jeśli chodzi o placówki w Krakowie jest widzę baaaardzo dużo.Może rzeczywiście jest tam taki duży mobbing jak ludzie piszą.Ale w dzisiejszych czasach taka sytuacja jest w wielu firmach co fakt zdrowe nie jest al da się przeżyć.Pytanie ile dobry sprzedawca jest w stanie zarobić miesięcznie pracując na infolinii.SĄ się zarobić 2 tysiące na rękę ??????

c
@Adrian001

ogólnie z takim zarobkiem jest ciężko bo firmy robią wszystko, żeby coraz bardziej utrudnić zdobycie premi, ta branża się coraz bardziej stacza

Łukasz
@Adrian001

Placówka w Krakowie jest jedna (ul. Conrada), za to wiele jest agencji które realizują projekty dla nc+ i tam warunki są zgoła inne (gorsze). Wiem co piszę, bo sam z takiej agencji przeszedłem. Opinie często nie są zatem kierowane do nc+, a do agencji jednak najprościej nawrzucać pod całą marką nc+ ....

Marciano

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy dział IT znajduje się tylko w Warszawie czy również w Krakowie oraz wsparcie techniczne klienta czy tylko w Warszawie czy również w Krakowie. Pozdrawiam

Brand Manager

Chaotyczny. Pytania były zadawane bez czekania na odpowiedź. Rekrutatorka Irmina Rokita spieszyła się i średnio była zainteresowana tym co mam do powiedzenia.

Jak widzę siebie za 10 lat. Czy jestem w stanie podzielić się tajemnicami mojej obecnej firmy? (pracowałam dla konkurencji) Czy jestem skłonna pracować po godzinach bez roszczenia praw do nadgodzin. Czy pasuje mi pracowanie w zespole, gdzie procesy nie są jeszcze wypracowane, bo nowa szefowa działu nie jest specjalistką w tej branży (sic!). Jakimi benefitami jestem zainteresowana, bo nie ma ich zbyt dużo w firmie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
warszawianka

Ktoś może powiedzieć jak się pracuje w NC+ w IT? Jaka jest atmosfera pracy? Jacy są ludzie? Jakie są główne zadania devów i testerów?

n

to prawda, że 5 dni okresu próbnego jest niepłatne czy raczej płatne pod warunkiem, że zatrudnicie po szkoleniu?

Mańka

Cieszę się, że jest szansa na dostanie się do pracy w firmie!!

Pracownik (?)

Specjalista ds. utrzymania klienta. Jaka podstawa? Ogloszenie bardzo ciekawe, fajnie napisane. Poza tym że cv MUSI byc ze zdjęciem (tak jakby List Motywacyjny i doswiadczenie nie mialy znaczenia) to wyglada super. Ale czy ktoś moze powiedzieć ILE wynosi PODSTAWA?

Mateusz

Pracowałem na utrzymaniu przez kilka miesięcy. Ogólnie praca w miarę ok ale stawki prowizhjne zdecydowanie za niskie. Przy dobrej sprzedazy wyciagnalem 4 na reke, przy ogromnej ilosci umow jakie sprzedałem jest to za niska kwota. Nie podoba mi sie monigoring rozmow w tej firmie, skoro robie bardzo dobre wyniki to uwazam ze coaching z babka od motirungu odnosnie tego ze nie zbijam obiekcji klienta, lub robie to zle ... uwazam ze nie powinno miec to miejsca. Minusem jest szkolenie wstepne za ktore jest hajs ale tylko wtedy jesli zaliczusz testy. Testow kest kilka ( takich z ktore mozna wyleciec) i co ciekawe jest jedno podejscie. Nie zaliczysz jednego testu i wychodzisz z budynku firmy oczywiscie bez hajsu np za 5 dni ktore poswieciles. Atmosfera w miare ok, kierownicy zazwyczaj ok, chociaz od kiero Aśki to jej zachowanie pod mobing podchodzi. Ogólnie pracę polecam jeśli ktoś stawia piersze kroki w sprzedaży. Na plus bardzo rozbudowane szkolenie wstępne, jasność określonego celu.

@Mateusz

Cześć @Mateusz. Bardzo dziękujemy za komentarz. Dbamy o naszych pracowników i każda informacja jest dla nas cenna. Szkolenie wstępne jest płatne po spełnieniu warunków, o których uczestnik jest informowany na etapie rekrutacji. Testy dzienne są jednym z warunków, jednak nie jedynym i nigdy nie jest tak, że słaby wynik z 1 testu eliminuje z dalszego udziału w szkoleniu lub niema możliwości poprawy wyniku testu. Dział Jakości dba o wysoki poziom rozmów z klientami i wspiera naszych pracowników w dążeniu do osiągania jak najlepszych efektów pracy. Zapraszamy również do kontaktu z nami pod adresem: rekrutacja.krakow@ncplus.pl

Zenek

Może sytuacja z niskim wynagrodzeniem zmieni się po przepracowaniu okresu próbnego? Firmy zawsze zostawiają sobie takie zabezpieczenie na wszelki wypadek.

meme

Praca w przysłowiowy: Świątek. piątek i niedzielę. Zmiany od 6.00 do 24.00, zdecydowanie więcej zmian na popołudnie. Współpracownicy OK, atmosfera też w porządku. Niska płaca.

Karol

Starając się do pracy w Platformie nc+ słyszałem sporo dobrego i trochę dziwią mnie niektóre wpisy na forum?

Roberto

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak sie teraz pracuje w Platforma nc+? Aplikowałem i czekam na informacje.

Zuza

Dla mnie osobiście to fajna firma i cieszę się, że udało mi się tu dostać.

Zołza

@Marek Dlaczego w takim razie nie idziesz do Lidla? Widocznie jest jakiś powód, że w tej firmie jest Ci dobrze. Może warto docenić co się ma i nie szukać wrażeń?

Ziuta

Platforma nc+ jako pracodawca jest spoko. Pracuję w punkcie w centrum handlowym i jestem bardzo zadowolony. Jest trochę stresu ale gdzie go nie ma? Wszędzie jest praca nastawiona na dobre wyniki gdyż inaczej nie będzie dobrej kasy. To praca nie dla wszystkich.

Ziuta

@Marek Jeśli jesteś specjalistą to masz rację, można zarobić dużo więcej. Nie wszyscy jesteśmy tacy zdolni.

@Ziuta

Ok przyznaje sie... moja obecna praca jest w całości w jezyku angielskim, moze dlatego zarabiam teraz jako tako, ale nie zmiania to faktu, ze w np. Lidlu w wawie jako kasjer mniej niz 3000 brutto nie dostaniesz z tego co czytałem, a praca na infolinii jest znacznie trudniejsza i wymagajaca, wiec dlaczego NC nie docenia swoich pracowników?? Zadowoleni ludzie znacznie lepiej by pracowali, "abonamenci" byliby zadowoleni, i wsZystkim zylo by sie lepiej jak tusk mówił.

kataryna78

Biuro Obsługi Klienta jak często są zmiany do 24.00 chodzi mi o powrót do domu. Czy realnie można się wydostać o tej porze z Ursynowa?

@kataryna78

Praca w Warszawie świadczona jest do godziny 21:00 lub 23:00 w zależności od projektu, w którym współpracujesz. Istnieje również możliwość indywidualnego rozkładu czasu pracy :-) Zapraszamy do współpracy! Aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej zakładce kariera: http://ncplus.pl/kariera

Iwona

@Zuzanna @Marek co wpływa, że dla Was praca w Platforma nc+ była stresująca? Jeśli chodzi o pracę w sprzedaży oraz konieczność osiągania określonych celów, to nie każdy się w niej odnajdzie. Dlatego też warto konkretnie wskazywać co nie odpowiadało Wam w pracy w firmie. To co sprawiało, że dla Was praca w firmie nie była satysfakcjonująca, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia.

Ziuta

@Marek Każdy ustala sobie priorytety w swoim życiu, jedni stawiają na rodzinę, inni na pracę a jeszcze inni na kasę!

Zostaw merytoryczną opinię o CANAL+ Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w CANAL+ Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CANAL+ Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CANAL+ Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CANAL+ Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w CANAL+ Polska S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CANAL+ Polska S.A.