Opinie o CANAL+ Polska S.A. w Warszawa

CANAL+ Polska to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz dla dzieci. CANAL+ Polska to również przyjazne technologie, dzięki którym możesz korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do twoich indywidualnych potrzeb. CANAL+ Polska tworzą ludzie z pasją. Profesjonalizm i pozytywna energia są częścią naszego krwiobiegu. U nas będziesz pracować w dynamicznym zespole, wśród osób nastawionych na współdziałanie. Ponieważ wiemy, że sukces firmy jest sumą osiągnięć jednostek, będziemy Cię motywować i wspierać w wykorzystywaniu i rozwijaniu twojego potencjału.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CANAL+ Polska S.A. w Warszawa

Zuzanna

Platforma nc+ jest świetnym miejscem pracy ale nie dla wszystkich. Nie ma co ukrywać, że osoby słabsze psychicznie nie dają rady w pracy gdzie jest duży stres i walka o klienta. Ponadto umiejętności sprzedaży to podstawa.

@Zuzanna

duży stres, nie warty tych pieniędzy. Można stresować się gdzie indziej, za ok 2,5 raz większą kasę.

Iza

Platforma nc+ to moje miejsce pracy z którego jestem bardzo zadowolona.

emmmem

co do pracy w biurze obsługi klienta... kiedyś ( w tamtym roku) było lepiej.. Szaleńcza presja wobec pracowników, powoduje to, że coraz więcej ludzi się zwalnia. Na obsłudze oczekują, że będziesz sprzedawał bóg wie ile i jak dobrze, ale nic w tym kierunku nie robią, nie szkolą sprzedażowo, takich szkoleń jest mało albo jak są to tylko dla wybrańców. Jeszcze raz mega nawałka i presja, praca w ciągłym stresie. Niektórzy kierownicy mają bardzo niezdrowe corpo podejście :) Jeśli chodzi o ekipe - ludzie bardzo fajni :) ale charakter pracy destrukcyjny.

Valdi

Czy ktoś może napisać, jak wygląda praca Managera Sprzedaży Bezpośredniej. Jakie warunki ?

@Valdi

Osoba pracująca na stanowisku Managera Sprzedaży Bezpośredniej jest odpowiedzialna za aktywną sprzedaż produktów oraz pozyskiwanie nowych klientów. Zarządza grupą terenowych przedstawicieli Handlowych, monitoruje wyniki pracy oraz prowadzi coaching swoich pracowników. Zapewnienia realizację zadań i planu sprzedaży przez zespół, dba o wysoką jakość pracy podległego Zespołu oraz prowadzi monitoring lokalnego rynku. Zarobki są wynikiem zaangażowania i posiadanych kwalifikacji, które przekładają się na efektywność działania. W zamian oferujemy: najbogatszy na rynku produkt Premium TV, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, wysokie premie finansowe, opiekę posprzedażową klienta, bezpłatny marketing i logistykę, szkolenia oraz wsparcie opiekuna z ramienia firmy, współpracę opartą o własną działalność gospodarczą. Zapraszamy do współpracy – aktualnie poszukujemy managerów we wszystkich województwach.

Brand Manager

Chaotyczny. Pytania były zadawane bez czekania na odpowiedź. Rekrutatorka Irmina Rokita spieszyła się i średnio była zainteresowana tym co mam do powiedzenia.

Jak widzę siebie za 10 lat. Czy jestem w stanie podzielić się tajemnicami mojej obecnej firmy? (pracowałam dla konkurencji) Czy jestem skłonna pracować po godzinach bez roszczenia praw do nadgodzin. Czy pasuje mi pracowanie w zespole, gdzie procesy nie są jeszcze wypracowane, bo nowa szefowa działu nie jest specjalistką w tej branży (sic!). Jakimi benefitami jestem zainteresowana, bo nie ma ich zbyt dużo w firmie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Natalia

Platforma nc+ ma wolny etat na konsultanta ds.utrzymania klienta, czy dowiem się coś więcej o tej pracy? Ile można zarobić, jak sie pracuje w firmie,czy jest sporo młodych osób? , powiem szczerze chciałabym tu pracować.

b123
@Natalia

podbijam pytanie :) jakie warunki w dziale utrzymania klienta jakie płace czy szkolenie kończy się egzaminem ? Jaka umowa itp

@Natalia

Praca na stanowisku konsultanta ds. Utrzymania Klienta pozwala nabywać i doskonalić umiejętności sprzedażowe oraz obsługi klienta. Zapewniamy stabilizację (dajemy umowę u pracę), opiekę medyczną, atrakcyjny socjal, dostęp do oferty telewizyjnej oraz wiele innych atutów, o których można się przekonać dołączając do naszej ekipy. Wynagrodzenie na start uzależnione jest od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji jednak nie jest ono niższe niż 2350zł brutto/mies., a do tego należy doliczyć znaczne premie zadaniowe. Dalszy wzrost podstawy oraz wysokość premii jest wynikiem zaangażowania i rozwoju, które przekładają się na efektywność działania. Zespół jest bardzo różnorodny dlatego jesteśmy tak fajną i zgraną ekipą, co podkreślają sami pracownicy! :) Obecnie prowadzimy rekrutację do BOK w Krakowie (ul. Conrada. 37).

Iwona

Zapoznaliście się już z wywiadem, którego udzielił Dyrektor Działu HR firmy Platforma nc+? Które z wymienionych przez niego świadczeń pozapłacowych jest dla Was najważniejsze?

Ziętek

Czytając wpisy można ocenić jakie osoby ich dokonują. Kiedyś takie opinie były miarodajne teraz to zwykły hejt. Niestety firmy muszą się z tym borykać,ITI to kolos, perspektywa pracy,stabilizacja i tak obrywa.

Ludzie przez telefon krzyczą

lolo

Omijać szerokim łukiem, wolontariat. Myśle, że zbierając butelki na ulicy przez 8 godzin można lepiej zarobić... Dają multisporta ale po co multisport jak musisz siedziec przez wiekszosc miesiąca po 12 godzin aby zrobić jakakolwiek prowizje.

@lolo

Witamy serdecznie, Praca w nc+, to nie tylko „multisport”, ale przede wszystkim stabilizacja (dajemy umowę u pracę), opieka medyczna, atrakcyjny socjal, dostęp do oferty telewizyjnej oraz wiele innych atutów, o których można się przekonać dołączając do naszej ekipy. Wynagrodzenie na start w Krakowie to 2300zł brutto na umowę o pracę i znaczne premie zadaniowe więc więcej niż wynosi płaca minimalna (2000zł), a dalszy wzrost podstawy oraz wysokość premii jest wynikiem zaangażowania i posiadanych kwalifikacji, które przekładają się na efektywność działania. Obecnie prowadzimy rekrutację do BOK w Krakowie (ul. Conrada. 37).

Xoxixuxux

Jednym slowem. Omijac z daleka. Klienci strzelaja gole konsultantowi i maja racje. Z drugiej strony firma strzela gole konsultantowi i nie ma racji. Liczy sie tylko sprzedaz i ciagle podnoszenie cen abonentowi. Do tego ciagle zastraszanie zwolnieniami. Pensje tez nie sa rewelacyjne.

Talizman

Ktoś musi trzymać porządek i kontrolować pracę. Firma ma perspektywy a dla ludzi to stabilna praca. Godziwe zarobki i jeszcze nieraz coś się trafi. Jeśli komuś nie odpowiada można zmienić i po kłopocie..

Macie
@Talizman

Godziwe zarobki ... czy ty trzeźwy jestes ?

pracownik bok kraków

W pracy jesteś kopany z dwóch stron. Przez abonentów bo im "nie działa" (kontaktuje się głównie ceblua z UK) oraz kierowników - masz zrobić plan sprzedażowy reszta się nie liczy. Ogólnie masz SPRZEDAĆ z BOK nie ma to nic wspólnego. Kierownicy wprowadzają dziwną atmosferę.

Ziuta

Czy ITI ma jakieś nowe oferty pracy? Nigdzie nie widziałam żadnej ale możne ktoś ma informacje i mógłby się podzielić? Bardzo zależy mi na pracy u nich

Marix

Pracowałem w nc padace jakiś czas temu, czasem czytam sobie nowe komentarze by zobaczyć co tam słychać. Teraz pracuję w UK, 4 dni w tygodniu po 8 godzin, 2000 zł na tydzień.. Jedzenie i lokal zapewnia pracodawca. Tyle w temacie. Trzeba byc debilem albo mieć nóż na gardle żeby podjąc się pracy w takim miejscu (ja miałem nóż na gardle).. niech ukraińcy robią u nich na infolini .. a nie przepraszam, żaden ukrainiec nie będzie wykowywał tak beznadziejnie płatnej i (usunięte przez administratora) wartej "pracy". Ludzie ogarnijcie się i szanujcie. I to nie jest praca dobra nawet dla studenta. Jeszcze rozumiem, jakby te call center były w Pcimiu Dolnym albo na Białorusi. Ale w Warszawie i Krakowie przy takiej płacy ? Na normalny pokój i jedzienie nie zarobisz.

akaak

Nie polecam.

Yowue

Ktoś coś opowie o pracy ? Ponoć od września jest ciężko. Ile w tym prawdy ?

mai

Hej, wydaje mi się że ostatnio i tak pokazałol się oferty pracy chociażby dla kierowców czy dyspozutorów. Pewnie że trzeba posiadać odpowiednie doświadczenie, ale wiadomo czy sa jakieś dodatkowe benefity do zarobków do tego? Z góry dziękuję za odpowiedź.

xoxo

Na pewno jest szansa u nich na dwuskłądnikowe wynagrodzenie @edyta, bo przecież premia się normalnie trafia.

k
@xoxo

Trafia. Trafnie ujęte

Samanta

Powiem tak. Sama za to wynagrodzenie się nie utrzymasz bo jest naprawdę małe. Mają teraz ogłoszenie na OLX wystawione przez pośrednika i piszą wprost, że płacą 2100brutto. Porównując ogłoszenia to nawet na zmywaku są większe stawki i też z umową o prace :D Kwesta tego na czym Ci bardziej zależy. Pozdrawiam

Samanta

Tak jest terminowo, jednak nie licz na kokosy :)

Aga

co do dnia nigdy sie nie spoźniaja, jesli 10 tj niedziela to 8 w pt masz wypłate na koncie

Zostaw merytoryczną opinię o CANAL+ Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w CANAL+ Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CANAL+ Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CANAL+ Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CANAL+ Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w CANAL+ Polska S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CANAL+ Polska S.A.