Opinie o CANAL+ Polska S.A. w Warszawa

CANAL+ Polska to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz dla dzieci. CANAL+ Polska to również przyjazne technologie, dzięki którym możesz korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do twoich indywidualnych potrzeb. CANAL+ Polska tworzą ludzie z pasją. Profesjonalizm i pozytywna energia są częścią naszego krwiobiegu. U nas będziesz pracować w dynamicznym zespole, wśród osób nastawionych na współdziałanie. Ponieważ wiemy, że sukces firmy jest sumą osiągnięć jednostek, będziemy Cię motywować i wspierać w wykorzystywaniu i rozwijaniu twojego potencjału.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CANAL+ Polska S.A. w Warszawa

koko

witam, potrzebuje pomocy. Zostałam zaproszona na romowe w nc+. Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i jakie sa tam teraz zarobki?? prosze o pomoc. Pozdrawiam

Maciej

Niektóre osoby pracujące w ITI, mają tendencje rasistowskie, inne antysemickie. To jest olbrzymi minus pracy w Polsce. Poza tym, ITI to bardzo solidny pracodawca. Moja opinia dotyczy firmy jako ogółu.

zgadzam sie z przedmowca z tym ze 1500 jak zrobisz wszystekie plany , daja min krajowa bo daja jako nieliczni umowe o prace, jesli chodzi o cc. mogla by byc to osobiscie firma z kta mozna by sie wiazac na dluzej ale nie przy takich zarobkoach , oprcz faktu ze na szkoleniu wstepnym udzilaja błednych informacji co do wyskosci prowizji to jak narazie w ciagu miesiac pracy uwag brag

eve

kometa - 2013-05-28 19:28:03 a jak jest z zwrotem kasy za szkolenie? podobno w umowie jest zawarte, że jeżeli zrezygnujesz w ciągu 3 miesięcy to mają prawo żądać od Ciebie zwrotu kosztu szkolenie, które ponieśli??? prawda to? trzeba im płacić jakąś kasę?Prawo mają bo podpisujesz papiery ale w praktyce nie wiem jak to jest tzn. nie znam kogoś kto by im zapłacił. Korzystają z dużego bezrobocia i stukają w rogi pracowników tak samo jak klientów. Potem się dziwią, że mają taką opinię w necie. Od pracy na słuchawce lepsza już fizyczna przynajmniej widzisz efekty i sens.

Brand Manager

Chaotyczny. Pytania były zadawane bez czekania na odpowiedź. Rekrutatorka Irmina Rokita spieszyła się i średnio była zainteresowana tym co mam do powiedzenia.

Jak widzę siebie za 10 lat. Czy jestem w stanie podzielić się tajemnicami mojej obecnej firmy? (pracowałam dla konkurencji) Czy jestem skłonna pracować po godzinach bez roszczenia praw do nadgodzin. Czy pasuje mi pracowanie w zespole, gdzie procesy nie są jeszcze wypracowane, bo nowa szefowa działu nie jest specjalistką w tej branży (sic!). Jakimi benefitami jestem zainteresowana, bo nie ma ich zbyt dużo w firmie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
kometa

bla

ja również dostałam tam pracę i zastanawiam się nad tym czy się podjąć, wa (usunięte przez administratora) się jeszcze bardziej po tym co przeczytałam wyżej. A Ty \\\"gib\\\" jaką decyzję podjąłeś? I jeśli tak to jakie wrażenia?

gib

to aż tak źle? własnie byłam u nich na drugiej rozmowie i dostalam ta prace. Teraz się zastanawiam czy warto. Czy jest ktoś kto na nich nie narzeka. Wiadomo nie ma nic za darmo, a za siedzenie i pierdzenie w stołek kasy się nie dostaje. W dzisiejszych czasach jest cholernie cięzko znaleść pracę na umowe o pracę...

mta

Totalna porażka - pracownicy rozliczani co do jednej sekundy z tego co robią (ale to, że muszą przychodzić do pracy wcześniej i wychodzić później już jest ok), przerwy między połączeniami jakieś 4-6 sekund, w których pracownik powinien jeszcze zaraportować o czym rozmawiał, a jak akurat mniej klientów zadzwoni i nie daj Bóg pracownik będzie miał trzy minuty na odetchnięcie to już ma się przełączać w tryb telemarketingu i dzwonić z ofertą. Do ludzi, którzy często nie chcą mieć z tą firmą nic wspólnego, bo są niezadowoleni, zostali oszukani, itd. Masa niezadowolonych klientów. Pracowników też, stała rotacja. Pensje żenująco niskie, kadra kierownicza opryskliwa i nieprzyjemna. Z całego serca odradzam każdemu i mam nadzieję, że kogoś ustrzegę przed tą firmą. Szczególnie jeśli myśli, że faktycznie dostanie obiecywaną premię, że będzie miał szanse na awans albo, że tutaj nie będzie musiał wciskać klientom kitu byle tylko sprzedać cokolwiek. Szkoda czasu, naprawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o CANAL+ Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w CANAL+ Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CANAL+ Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CANAL+ Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 6 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CANAL+ Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w CANAL+ Polska S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CANAL+ Polska S.A.