Opinie o Dens II Prywatna Przychodnia Dentystyczno-Lekarska Andrzej Budel w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Dens II Prywatna Przychodnia Dentystyczno-Lekarska Andrzej Budel, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dens II Prywatna Przychodnia Dentystyczno-Lekarska Andrzej Budel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dens II Prywatna Przychodnia Dentystyczno-Lekarska Andrzej Budel w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Dens II Prywatna Przychodnia Dentystyczno-Lekarska Andrzej Budel?

Zoja Nowy wpis
Klient

Brawo wreszcie wspaniały protetyk, prawdziwy lekarz. Mam zrobione ząbki cudo, wspaniałe bez żadnych poprawek. Polecem tego protetyka, jestem bardzo zadowolona. Moja opinia jest na 5+ dla doktora.

Bogna Nowy wpis

Spokój na forum i brak nowych wpisów jednoznacznie świadcz a na korzyść firmy. Ludzie są zadowoleni z pracy choć pracodawca wymagający!

Była Nowy wpis

Miałam wątpliwa przyjemność pracy w tym miejscu. Obiecanki ile to nie będzie zarabiać były oczywiście. Ostatecznie najniższa krajowa, a reszta wiadomo. Cały etat tu u nich albo 12 h albo ledwo 6. Rejestratorka wcale nie siedzi i odbiera kilka telefonów rano???? robi wszystko. Tak samo jak asystentki. Nigdy nie zostaniesz doceniony. A wielka pani menadżer tak na prawdę nic nie robi. I też nie wiele wie. Każdy każdemu wilkiem. Szefowa zastrasza. Okrada z pieniędzy bo ma taki kaprys. Nie polecam. Spokój psychiczny jest bezcenny.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Dens II Prywatna Przychodnia Dentystyczno-Lekarska Andrzej Budel?

poszukująca pracy
@Pytanie

Tak w siedzibie, pracodawca ubrany odpowiednio podczas pandemii (maska oraz rękawiczki) a dwie pracownice niestety nie, nie miały ani masek ani rękawiczek, mnie też nic nie zaproponowano. To nie zrobiło na mnie dobrego wrażenia. Zadano mi pytanie, czy podjęłabym się pracy w okresie pandemii, ale patrząc na zabezpieczenie pracowników, a tym samym pacjentów, hmm Odpowiedziałam, że tylko gdybym miała 100% pewność, że wszyscy są wystarczająco zabezpieczeni.

Szukam pomocy

Odradzam stanowczo tego pracodawcę , mobbing, oszukiwanie na kasę , szkalowanie itp. na porządku dziennym ,a najlepiej nie chorować ani nie mieć dzieci . 1.Już na wstępie ostrzegam przed podpisaniem umowy ponieważ na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko pięknie ,a później przy podpisywaniu umowy pani właścicielka stwierdza że ona tyle nie zapłaci i proponuje tylko najniższą krajową 2.Przygotujcie się do pracy po 12h czasem dzień w dzień nie ważne czy jesteś chora czy nie , nawet jak jesteś w ciąży nie masz nic do gadania ,jeśli już pójdziesz na zwolnienie lekarskie zostaniesz zasypana natrętnymi telefonami od właścicielki z wyzwiskami ,że ją oszukujesz i masz jej przynieść całą dokumentację medyczną co jest niezgodne z prawem i udowodnić ,że na pewno jesteś chora i jej nie oszukujesz. 3.Przygotuj się do ciągłej inwigilacji i kontroli większość nowych osób rezygnuje po tygodniu pracy

poszukująca pracy
@Szukam pomocy

byłam na rozmowie kwalifikacyjnej wczoraj, hmm... pierwsze wrażenie: właścicielka oraz "menagerka" siedziały tak, że ja wylądowałam na stołeczku pośrodku, czyli mogłam rozmawiać albo z jedną albo drugą panią, dziwne uczucie. Na wstępie okazało się, że właścicielka będzie się przyglądać a menagerka rozmawiać ze mną. Więc nie wiem po co właścicielka tam była. Nigdy nie spotkałam się z takim postępowaniem. Przeważnie rozmowa z właścicielem/ami lub osobą do tego wyznaczoną a w kolejnym etapie z właścicielem. Miałam wrażenie, że dokładnie miałam czuć się na tej rozmowie "malutka", czego nie odczułam bo myślałam o tym dziwnym zachowaniu. Po zastanowieniu nie pójdę tam do pracy. Ale skłaniam zainteresowane osoby do obserwacji i własnych przemyśleń. Atmosfera słaba, zimna. Im głębiej zaglądam w opinie itp, to coraz więcej przemyśleń. Mają piękny lokal ale... Opinie w necie słabiutkie, a to chyba o czymś świadczy. Jedno zdanie w trakcie rozmowy dało mi również do myślenia, że właściwie to rejestratorka to tylko tam siedzi i nie ma nic do roboty, tylko rano parę telefonów od pacjentów na NFZ. Właściwie czemu szukają takowej pani do pracy, żeby sobie posiedziała za kasę? Zaczęłam szukać w necie informacji o firmie, właścicielu gdyż rozmowa była dziwna i atmosfera sztuczna.

Co wiecie nowego o pracy w firmie Dens II Prywatna Przychodnia Dentystyczno-Lekarska Andrzej Budel w miejscowości Warszawa? Twoja opinia jest ważna! Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Dens II Prywatna Przychodnia Dentystyczno-Lekarska Andrzej Budel - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dens II Prywatna Przychodnia Dentystyczno-Lekarska Andrzej Budel
1/5 Na podstawie 1 ocen.