Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bagstar Roman Owczarczyk w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bagstar Roman Owczarczyk, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bagstar Roman Owczarczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bagstar Roman Owczarczyk w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bagstar Roman Owczarczyk dogadują się między sobą?

KK

Firma jak i właściciele bardzo w porządku. Rodzinna firma bez żadnej korporacyjnej ściemy. Polecam zainteresowanym pracą lub współpracą. Zastrzeżenia jedynie do osoby "kierujacej" zespołem -brak wsparcia,szkolenia,jasnych informacji.Szkoda.Wspaniali właściciele, naprawdę. Żałuję, że nie miałam okazji pracować tam dłużej.

klakier Nowy wpis
@KK

sytuacja bardzo się zmieniła. nie ma już starej kierowniczki a jej następczyni daje radę. proces wdrażania do pracy w tym dziale wygląda teraz zupełnie inaczej. nie jesteś już rzucona/y na głęboką wodę

Noname

Też miałam okazję tam pracować. Firma ok, ale szkolenie/wprowadzenie do pracy TRAGEDIA.Praca w dziale handlowym to tylko stres :( Klienci widzą to samo,ale nikt nie odważy się powiedzieć tego głośno chociaż każdy wie o co i o kogo chodzi.

klakier Nowy wpis
@Noname

Czy dyżury międzyświąteczne w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bagstar Roman Owczarczyk obstawiają najmłodszymi stażem?

ona Nowy wpis
@Pytanie

Nie, wszystkie tego typu okresy obstawiane są ochotnikami. Grafik ustalany jest ponad miesiąc wcześniej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy ktoś z użytkowników obecnie pracuje w tej firmie? Napiszcie co wiecie o przedsiębiorstwie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bagstar Roman Owczarczyk w mieście Warszawa. Wasza komentarz się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bagstar Roman Owczarczyk - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bagstar Roman Owczarczyk
5/5 Na podstawie 1 ocen.