Opinie o Collby & Company Sylwia Niklas Sp.K. w Warszawa

counter
1 2 8 5 1
Irena Nowy wpis

Cześć, widzę, że na forum pojawiają się same opinie od klientów firmy a niestety nikt z pracowników się jeszcze nie wypowiedział :( Faktycznie tu nie zaglądacie? Z chęcią zapoznałabym się z warunkami pracy w Collby & Company. Jakiej umowy czy wynagrodzenia można się spodziewać w firmie?

Kazimierz Nowy wpis
Klient

Chciałbym pozytywnie wypowiedzieć się o tym produkcie, jednakże nie widzę żadnych pozytywów. Gąbki są niskiej jakości, po jednej kapieli już nie nadawały się do użytku. Serdecznie odradzam zakupu.

Klaudia Nowy wpis
Klient

Gąbki fatalnej jakości , nie dała bym ani złotówki za nią . Gąbka po jednym użyciu nie nadaje się do niczego . Dziwie się ze ktoś to jeszcze kupuje .

Pan Nowy wpis
Klient

Osobiście znam przedsiębiorcę tej spółki i serdecznie nie polecam. Nadruki są słabej jakości i produkowane są w tragicznych warunkach. Nie ma zachowanej żadnej sterylności. Pomyśleć, że może myć się tym moje dziecko.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marek Sywiński
Klient

Powiem krótko i na temat. Gąbki tragedia. Mam nadzieje, że zostaną wycofane. Właściciele minęli się z powołaniem. Powinni zajmować się gołębnikami za jaktorowem, chociaż szkoda z drugiej strony gołębi. Pseudowłaściciel to pionek w grze.

Klient

Nadruk na gąbce poucinany. Nie polecam .

Klient

Gąbki są fatalnej jakości. A właściciele... tragedia. Z całego serca nie polecam

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Collby & Company Sylwia Niklas Sp.K. w miejscowości Warszawa? Każda opinia ma znaczenie!

Zostaw merytoryczną opinię o Collby & Company Sylwia Niklas Sp.K. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad