Drogop-2 Sp. z o.o.

Mniszów

Opinie o Drogop-2 Sp. z o.o.

Rysik

Uwaga!!! !!!!!!!!!!!Firma nie płaci za wykonanie usług!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uważajcie!!!!!!!!!! Jeśli się decydujecie na współpracę to tylko GOTÓWKA!!!!!!!!!!

Dana

Dana! Pracuję od lat w tej firmie , firma się rozwija posiada dużo sprzętu ,zarobki spoko polecam wszystkim!

Ryjek

Ryjek ! Firma jest OK prezesi spoko , zarobki dobre można się dużo nauczyć .

oszukany 2

to prawda nie płacą tylko gotówka za towar bez odroczenia

pgbb

Dobra firma. Zarobki nie najgorsze i spoko robota.

oszukany

uwaga właściciel nie płaci !!! wziął materiał skonczył inwestycje dostał kase a za materiały do tej pory nie zapłacił !!! nie dawac mu fv na przelew tylko gotówka !!!

bolo

Dużo się nauczyłem w tej firmie, i teraz dobrze zarabiam, polecam wszystkim młodym ludziom.

Frans

Ludzie co wy tam robicie. Wyzysk uciekajcie zagranice to będziecie mieli 2400eu a nie zł

były pracownik

Firma straszna, małe zarobki non stop obcinki na godzinach i dodatkowo na kasie"jeżeli wychodzi z godzin po obcięciu 2460 zł "to dobrze bedzie" jak dostaniesz 2400 ale musisz mieć z 200 godzin. nic na konto tylko do ręki , nigdy nie wiesz kiedy dostaniesz kasę bo poślizgi są nawet 2,4 tygodnie. co do wykonywania prac zawsze oszczędności brak kamienia, piasku i innych materiałów. dobra firma tylko do przetrwania i nauki zawodu.

Zostaw opinię o Drogop-2 Sp. z o.o. - Mniszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drogop-2 Sp. z o.o.