Opinie o Ośrodek Badań Rynkowych Cenzus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ośrodek Badań Rynkowych Cenzus Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ośrodek Badań Rynkowych Cenzus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Badań Rynkowych Cenzus Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Czy w firmie Ośrodek Badań Rynkowych Cenzus Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Mm Nowy wpis
@Pytanie

Nie, nie ma żadnych szkoleń. Nie ma odzewu że strony firmy. To (usunięte przez administratora) trzymać się z daleka, nie podawać żadnych danych

AGATA

FIRMA SŁUP (usunięte przez administratora) KRADNĄ DANE OSOBOWE NUMERY PESEL I NUMERY DOWODÓW!!! PIORĄ PIENIĄDZE NA TWOIM KONCIE W BANKU RAZEM Z ALIOREM UWAGA!! OGŁOSZENIA NA OLS O PAKOWANIU KOSMETYKÓW OPIEKUNKA DLA DZIECI ORAZ TESTER PASTY BLEND A MED PROSZĘ O KONTAKT OSOBY OSZUKANE !!!

Ewelina
@AGATA

Ja tak samo zostalam oszukana. Prosze o pomoc.

@AGATA

pisałam wczesniej, nie mozna dać im oszukiwać kolejnych osób, zgłośmy to !!

Ewelina
@niki12

Tak jestem za, dlatego proszę o kontakt. Moj email: ewela3414@wp.pl

Ew
@AGATA

Jak moge Cb znalezc zeby skontaktowac sie z Tb?

@Ew

napisałam Ci maila

Proszę o kontakt

Tt89 Nowy wpis
@AGATA

Miałem to samo. Sprawa już na policji i w prokuraturze. Zostało złożone osobne zawiadomienie i zatrudnione biuro detektywistyczne, przerzucają kasę do ruskich

Lois Nowy wpis

Kryminaliści, (usunięte przez administratora) Handlują danymi osobowymi, wykorzystują je. Nie ma żadnego testowania, a ludzie ze zdjęć w emailach to twarze z banku twarzy. KRSy fałszywe, to "coś" nie istnieje a policja oczywiście ma gdzieś, nawet nie szukają winnych prania pieniędzy i przesyłania ich do Rosji!!

Czarek

Firma funkcjonująca na rynku od 2004 roku więc doświadczenie ma duże. Pracuje się dobrze w dobrej atmosferze, polecam.

@Czarek

Od końca lipca 2019 nie mam kontaktu z nikim z firmy, jak można powiedzieć że coś dobrze funkcjonuje

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kasia

Również zostałam oszukana przez ta firme. (usunięte przez administratora)

niki12

Podpisałam umowę o dzieło z tą firmą odnośnie przeprowadzania testów produktów. Po pierwsze wydawało mi się dziwne otwarcie konta bankowego w polecanym przez nich banku. Ale ok zgodziłam się. Wypłata miała nastapić po 3miesiącach testowania produktu. Jednak co miesiąc miał być dosyłany dodatkowy produkt należacy do testowania.Już w pierwszym miesiącu był problem,bo musiałam się upominać o dosłanie produktu, jednak po kilku upomnieniach dostałam go na swój adres. I to by było na tyle jeśli chodzi o kontakt z firmą. W drugim i trzecim miesiącu zero odzewu, zero przesyłek z produktami,zero kontaktu. Wyłudzili moje dane do założenia konta po to pewnie by zarobić na mnie od banku.Szczerze powiem,że mam chęć zgłosić to na policję. Przed podjęciem pracy dostałam od nich jeden jedyny telefon przekonywujacy do wspólpracy, potem nigdy ten numer nie odpowiadał. Przestrzegam przed tą firmą. (usunięte przez administratora) !!

m
@niki12

To co napisane wyżej to najświętsza prawda!!!!!!!!!!!!!!!! W moim przypadku było tak samo (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Badań Rynkowych Cenzus Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ośrodek Badań Rynkowych Cenzus Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Warszawa
  • NIP: 9512099928 REGON: 015674899 KRS: 0000197809
Ośrodek Badań Rynkowych Cenzus Sp. z o.o.