Opinie o Guidevision Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Guidevision Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Guidevision Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Guidevision Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Monia Nowy wpis
Inne

dzień dobry. widziałam, że kiedyś na zewnętrzny portal była dodawana oferta dla Rekrutera IT. wtedy też oferowano zarobki do 8 000 zł. Ile mogą wynosić aktualne po takim czasie? i czy uważacie, że w ogóle warto jest pytać o wakat? Dodam, że mam już doświadczenie

Pam Nowy wpis
Kandydat

Pani rekruterka sprawiała wrażenie miłej, profesjonalnej osoby. Rekrutowałam się na stanowisko Analityka Biznesowego. W ciągu tygodnia miałam dostać odpowiedź czy będzie rozmowa techniczna. Po tygodniu napisałam do Pani maila, potem wiadomość na LinkedIn. Kolejnych 11 dni później cisza mimo, iż była dostępna. Smutne i przykre.

Esteban
Były pracownik

Nie polecam. Kadra kierownicza nieprzyjemna, w szczególności pewna Slowaczko-czeszka. A jak pogadałem z lokalnym dyrektorem to bezpieczniki mi siadały. Powodzenia w rekrutacji.

HR Nowy wpis
Pracownik
@Esteban

Dzień dobry, komentarz niestety bardzo nieaktualny. Wspomniane osoby nie współpracują z firmą już od 3 lat. Od tego czasu trochę się też u nas pozmieniało ???? Zapraszamy do aktualnego GuideVision – z chęcią porozmawiamy przy kawie i oprowadzimy po biurze ???? Z pozdrowieniami, dział HR

Zostaw merytoryczną opinię o Guidevision Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Guidevision Polska Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Guidevision Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Guidevision Polska Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Mokotowska 4/6
  00-641 Warszawa
 • NIP: 1182140640 REGON: 366809873 KRS: 0000668995
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Guidevision Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii