Comtegra Sp. z o. o.

Toruń

Opinie o Comtegra Sp. z o. o.

Weronika

Zajrzałam na stronę internetową Comtegra. Znalazłam tam informacje o tym jakie możliwości rozwoju daje ten pracodawca. Jest to m.in. szkolenia techniczne, produktowe oraz z zarządzania projektami, lekcje języka angielskiego oraz wsparcie w finansowaniu kursów i studiów podyplomowych. Widać, że opcji rozwoju jest dużo. Czy ktoś z Was miał możliwość skorzystania z którejś z tych opcji? Możecie powiedzieć jak korzystanie z nich wygląda w praktyce?

Weronika

Obecnie Comtegra Sp. z o. o. poszukuje osó na stanowisko Inżynier Systemowy ds. Bezpieczeństwa IT. Ma już ktoś z Was jakieś doświadczenie w tej branży?

ygtf

hej hej @sapor a moze bys byl zainteresowany praca jako asystent do spraw zamowien publicznych w Warszawie? oferuja pakiet socjalny (kartę benefit multisport, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie lekcji z języka angielskiego).

cris

Było sporo opinii, ale chyba na wniosek firmy usunięte.. Na pewno świadczy to trochę o tym jak przyjazna pracownikom jest ta firma. Jeśli chodzi o technicznych to słyszałem, że nie inwestuje się w ludzi, pensje średnie, ogromna rotacja pracowników.

Czekamy na Wasze opinie o firmie Comtegra Sp. z o. o., pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.

Zostaw opinię o Comtegra Sp. z o. o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comtegra Sp. z o. o.