Content Networks Sp. z o.o.

Opinie o Content Networks Sp. z o.o.

Masz nowe informacje o firmie Content Networks sp.z o.o. ? Wiesz czy pracodawca chętnie zatrudnia studentów, przyznaje podwyżki? Czekamy na Wasze opinie!

wrt
@admin 12.07.2015 04:00

Nie polecam pracy w tej firmie . Bardzo niski poziom kultury pracy. Mało fachowa kadra, mało profesjonalne podejście do pracy. Ludziom na poziomie - odradzam tam pracować.

Zostaw opinię o Content Networks Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Content Networks Sp. z o.o.