Airport Hotel Okęcie

Opinie o Airport Hotel Okęcie

Edyta

Na Facebooku firmy pojawiła się informacja o tym, że członkowie załogi recepcji hotelu zakwalifikowali się do finału międzynarodowego konkursu Recepcjonista Roku 2017. Ktoś z Was również miał szansę wziąć udział w tym konkursie? Często pracownicy hotelu mają możliwość udziału w takich wydarzeniach?

Edyta

Dawno już nie było nowych komentarzy na temat tego jakim pracodawcą jest Airport Hotel Okęcie. Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Czy coś uległo zmianie w ciągu ostatniego roku? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Dodatkowe informacje mogą być dla nich pomocne.

bgbm

@paka na pewno masz racje. Szkoda w summie, bo moim zdaniem bardzo wazne jest żeby mieć stały zespół i przede wszystkim zaufany zespół, na którym mozna polegac

za dala

tak nawet jesli laskawie kogos zaprosza na rozmowe to juz jej nie ma po jednym dniu. nikt normalny nie wytrzyma w atmosferze ciaglego chamstwa, obgadywania i donoszenia na siebie wzajemnie. pieniadze rowniez nie sa najlepsze, nawet jesli dobrze pracujesz to i tak za kilka dni zamienia cie na ukraine z agencji. nie wstyd ze jak gosc o cos prosi to "kelner" nawet nic nie odpowiada tylko ucieka, bo nie rozumie co gosc do niego mowi?! 190 godzin miesiecznie to dla nich malo... wyzysk za psie pieniadze

mrówka

Dobre prorok ale jeszcze zapomniałeś dodać, że oprócz słownictwa i wrodzonej elokwencji uroda Fiony ze Shreka. Kto ją zrekrutował?!?!

Prorok

Ale przyjeli fachowca niby z Falent, a slownictwo z Grojca. Ha ha ha

anonio

nie poleca. wymienieją tam ludzi jak rękawiczki.pensja beznadziejna,atmosfera też. Myślą że są pięcio gwazdkowym hotelem a na wszystkim oszczędzają .

Zostaw opinię o Airport Hotel Okęcie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Airport Hotel Okęcie