TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI

Radzymin

Opinie o TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI

w temacie

W pełni wykorzystują swoje stanowiska dyrektorskie, też bym tak zrobił jakby chciały nie ma się co dziwić Panom.

ja

Tak tak Rober dyrektor mało zeza nie dostanie na widok niektórych Ukrainek widać to że myśli rozporkiem i tak przy pracownikach też że się nie wstydzi.

Irek

Czy firma nadal płaci pod stołem?

123..

one obydwa, czyli kto?

Pani z kieratu
@123.. 21.02.2017, 10:55
one obydwa, czyli kto?

Kto dyrektory rzecz jasna, najpierw Robert później Artur też się zaczął interesować łaskami widziałam

Panocek

Jo one obydwa już że dupcą te latwice z bolszewizny,

Krzysztof

Zgadzam się z opinią Wojtka, może wystarczy najpierw porozmawiać z dyrekcją lub kierownictwem a dopiero później pisać takie bzdury. Kierownicy i dyrekcja znacznie poprawiła relacje z pracownikiem, wiadomo są lepsze i gorsze momenty ale wszystko idzie na plus .

kasia

Ktoś musi pracować na produkcji, Polacy uciekają od kieratu a biznes musi się kręcić.

Pani z kieratu

Dyrekcja nawiązuje ściśłe kontakty z Ukrainkami szczególnie z tymi młodymi widziałam i słyszałam żenada...

Przemo

BRAK MOZLIWOSCI ROZWOJU ZAWODOWEGO.

obecny

Były co ty opowiadasz! Wymyslasz!

Ona
@obecny 17.12.2016, 21:06
Były co ty opowiadasz! Wymyslasz!

Obecny to jak to jest z warunkami pracy ph?

RS

Wie ktoś jak wyglądają zarobki PH oraz godziny pracy??

Były
@RS 13.12.2016, 16:23
Wie ktoś jak wyglądają zarobki PH oraz godziny pracy??

Podstawa - najniższa krajowa. Robisz dopóki nie padniesz na pysk. Tylko spróbuj powiedzieć, że będziesz pracować 8 h. Z premią mało kto bierze dwójkę do łapy. Fura z gps i zakaz użytkowania prywatnego.

Mirek

@Niko masz rację, jest git.

Niko

firma odzyskuje swój blask!!

bud..

Apropo inwestycji, kiedy rusza kolejna budowa hotelu?

Mirek

@Jaunak co Ty możesz wiedzieć o przeinwestowaniu?

Jaunak

Niestety wszystkie negatywne opinie o tej firmie to prawda! Wyzysk, niekompetencja AK widać gołym okiem! Nie trzeba sie za bardzo znać zeby ocenić prace dr. Przeinwestowane działania, brak profesjonalnej kadry. Ta firma lata świetności ma juz za sobą teraz niektórzy tylko chcą do końca ja wydoić :(

wojtek
@Jaunak 14.11.2016, 17:31

Zamiast wypisywać bzdury warto było by powiadomić odpowiednie orany które sprawują nadzór nad tym zakładem jeżeli ktoś się doszukuje nieprawidłowości. Po co pisać bzdury.

lok

Polecam Firmę, dużo prazy ale i dobre zarobki. Brawo do szefa.

pracownik 01

orientuję się ktoś kiedy będą podwyżki stawek godzinowych?

lok

dlaczego narzekacie na pracę w Tago? i szukacie winy w osobie dyrektora.

lok..to co piszesz to jakiś absurd i żart.

lok

Dyr. jest w porządku, w porównaniu do tych co go negatywnie oceniają.

Jan

co myślicie o rządach naszego dyrektora R.K. ?

marian..

5 tys. na każdym stanowisku.

praconik 01

Informacje o rzeczywistości wyciekają na zewnątrz - I bardzo dobrze!!! widzę na co dzień i słyszę rozmowy. To prawda, faktury nie zapłacone, maszyny kupowane nie potrzebnie, ale jak dostaje się % od wartości do łapy to warto kupować i nie za swoje.

WiemWidziałemOdczułem

Dyrektor kiepsko sobie radzi z tą firmą. Sam decyduje o tym kto ile zarobi, on wylicza niektórym godziny i pensje a nie księgowość. Przynosi same straty dla firmy. Pakuje grube pieniądze w rzeczy które się nie zwracają ani nie powodują że firma się rozwija, ładuje w bezużyteczne rzeczy. Jeśli chodzi o brygadzistów - jedni lepsi, drudzy gorsi, jak wszędzie. Nie wszystkim dogodzisz. Ale grubego to powinni już dawno usunąć z firmy chociażby za to jak traktuje pracowników - traktuje jak śmieci. Mobbing i wyzwiska nawet jeżeli się człowiek zna dobrze na swojej robocie i wykonuje ją sumiennie. Niektórzy z ochrony - święte krowy, czują się jak dyrektorzy, uważają że wszystko im wolno i mogą rozporządzać harmonogramem pracy każdego pracownika - oczywiście nie mówię to o wszystkich. Tadeusz ewidentnie już ma wywalone na tą firmę albo po prostu nie wie jakie jaja tam się dzieją. Firma pada na ryj, faktury u dostawców surowców nie popłacone, samochody służące do rozwożenia towaru to totalne ruiny, ponoć strach tym jeździć, pełnoletnie auta z przebiegami po milion km, sypią się. Można by książkę napisać. Niestety nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach - w tym tkwi cały problem że każdy tam by chciał być szefem. Szkoda, bo firma kiedyś prężnie się rozwijała i była w dobrej kondycji, teraz jest co raz większy syf. Pieniądze co raz mniejsze, obcinają hajs bez powodów. Jak Tadeusz się tym interesował to wszystko było jak należy - porządek był, pieniądze były, chętnie się tam przychodziło. Szkoda strzępić ryja..

Katarzyna

@Articles ... w których oddziałach jest lepiej?? w biurze na górze? PANIE TADEUSZU im szybciej dokona Pan zmian w zarządzie tym lepiej dla wszystkich.

Katarzyna

@hgtr produkowane jest więcej odpadu jak dobrego produktu, który trafią spowrotem tam gdzie powinien. Za poprzedniego dyrektora Polski pracownik potrafił być doceniony.

Zatrudniają ukrainki, tną koszty na pracowniku

Tragedia- pensje i godziny pracy jak w obozie. Powinna zająć się tym zakładem Inspekcja Pracy! Żenada!

olo..

może dyrektor niech poszuka sobie nowego siedliska

olo..

potencjalni kandydaci na dyrektorów powinni zostać wyłonieni z kierownictwa , które pracuje tyle czasu i zna się na rzeczy ..

12..

uważam , że nowy ma rację, też tutaj pracuję i widzę co oni wyczyniają, szkoda że SZEF tego nie widzi..

nowy

Jumak -> Nie raz było udowodnione, ze dyrekcja jest do wymiany i co ?????????? nadal siedzą i okradają

nowy

Nie raz bylo udowodnione, ze dyrekcja jest do wymiany i co?

Marc...

Firma jest super, dyrektorzy są też super, brygadzisci jeszcze lepsi, same plusy, "mila" atmosfera , zero donoszenia.

Paw..

-> Min , co jest fajnego w firmie? może jakieś szczegóły.

ali

na czym polega awans w tej firmie? czy kierownik jest przyjaźnie nastawiony do pracownika?

ali

skoro atmosfera jest dobra, spokojnie można aplikować CV?

może ktoś wie czy są przyjęcia?

czy warto aplikować swoje cv do tej firmy? czy są przyjęcia?

Gienek

Nie warto. Przynajmniej jeśli nie chcesz na to złych nawyków! brakuje przeszkolonych pracownikow, duzo nieprofesjonalnie przygotowanych, pracownikow. Słabo wyglądają rownież zarobki w tej firmie! Ja sam nie uważam zeby to była dobra firma! I dyrektorstwa słabo zarządza.

ewent

Myślałam że Hgtr mi coś podpowie czy warto starać się o pracę w tago tym bardziej że mam parę kilosow żeby tam dojeżdżać

ewent

Hgtr zgadzam się ze wynagrodzenie zależy od wielu czynników nie kryje faktu iż od wielu lat jestem związana z gastronomia na stanowisku kierowniczym a teraz szukam stabilnej pracy z rozsądnymi zarobkami .Tak więc dla mnie wynagrodzenie jest istotną kwestią

ewent

Czy ktoś wie ile zarabia pakowacz w tago

Megan81

Słabe zarobki maks 2 tys. Brak dodatkowych profitów. Ucinają premie bez powodów. Słaba atmosfera. Odradzam!

Tomek

Ponoć dyrektor Artur za 2 tysie przyjmuje tak mój kolega się dostał

Mark

Tzn. Co to jest to "coś więcej"?

Michał

Bo szkoleń tam nie ma. Zresztą nie tylko szkoleń ;D

Jaro

A jakie sa te szkolenia?

Zdecydowany

1. Brak szkoleń i ścieżki rozwoju. 2. Brak zaufania do wiedzy i doświadczenia specjalistów. 3. Niskie zarobki oraz demotywowanie poprzez notoryczne ucinanie premii. 4. Ciągła zmienność decyzji i warunków współpracy. 5. Chaos w zarządzaniu

Zdecydowany

Tak, firma ma kiepską opinię na rynku pracy. Głównie za sprawą zarządzania zasobami ludzkimi i podejścia do etyki biznesu. Potwierdzam NEGATYWNE opinie!

Zostaw opinię o TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI - Radzymin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI