Opinie o TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI w Radzymin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI w Radzymin

Mari Nowy wpis

Witam. na stronie jest oferta pracy dla automatyka, chłopak może będzie aplikował. Proszę mi powiedzieć jaka atmosfera teraz występuje na miejscu. teraz w aktualnym zakładzie jest z nią słabo a w opisie nie piszą nawet o integracjach. Pracownicy jakie maja wzajemne podejście?

A handlowcy to też mili Panowie? :) chyba, że płeć żeńska przeważa? Też widziałam te ofertę do której jedna Pani nawiązała kiedyś. czy od tych kilku miesięcy dalej nikt nie był potrzebny? a może będzie? tak się składa, że mam doświadczenie w branży i chce sprawdzić czy warto się kontaktować. W tym roku jak wyniki wychodzą?

Czyli dobrze rozumiem z kontekstu tej wypowiedzi, że jak na razie jeszcze pracujesz? opowiesz co konkretnie się dzieje? Po jakim czasie pracy zostaje podjęta taka decyzja?

Jak szefostwo w TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI traktuje ludzi?

Kierowca Tira

Bardzo miła ochrona nie to co w innych firmach :DDD Młode chłopy a się znają na robocie ;) Wszystko wytłumaczą i pomogą, gorąco polecam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Po zapytaniach widzę że jeszcze ostatnio pytania były kierowane do handlowców i ich prace. ja aktualnych ofert już nie widzę, dział w komplecie? Mimo wszystko wiecie przy okazji jak pracuje się teraz mechanikom? Na stronie oferta na maszyny wisi. Mam doświadczenie i chyba będę aplikował. Wiecie jak zapłacą?

Konsumentka

Dytyramb dla ulubionej Firmy Tago z Radzymina Jak tu się nie cieszyć kiedy z lukrowanych serc komnaty I euforia smaków zewsząd do mnie kroczy Firma Tago pachnie piernikami jak polskie kwiaty A wonny lukier przy kawie czaruje me oczy Jak tu się nie cieszyć kiedy piernikowe serce jest blisko I o łaknienie nie potyka się wymagające ciało Moja apatia przestała się chować pod ławeczką niską Jestem dziś radosna oby tak zostało Jak tu się nie cieszyć kiedy wszystko się składa I dusza chodzi osłodzona ubrana odświętnie Firmy Tago wyroby najpiękniejsza kaskada To Ona sprawiła że smutek odfrunął obojętny Janina Malicka 02.10.2023

Graźka

Z czego wynika ten wspomniany brak zmian w jakimkolwiek podejściu? Ktoś podkreślał, że standardy BHP chociażby nie ruszyły do przodu. A ja się ma do tego teraz praca handlowców? Wiem, że parę miesięcy temu widniało ogłoszenie dla czterech osób, jedna Pani już o nim pisała. Opiszecie jakie są wiec standardy pracy? wdrożenie? Szkolenia? Jakie średnie zarobki wychodzą przy początkowych miesiącach?

a.j

Jeśli zastanawiasz się czy podjąć prace w tej firmie to nie polecam! Praca na tej produkcji to (usunięte przez administratora) Nikt nie pomoże i nie wytłumaczy ale każdy ocenia i (usunięte przez administratora) Nigdy więcej nie chce mieć nic odczynienia z ta firma. Tych produktów tez już nie kupuje bo to jak wyglada temat czystości pozostawia wiele do życzenia. Nigdy bym nie pomyslał ze na produkcji z żywnością może być taki (usunięte przez administratora)

Bronisław
@a.j

Czyli nie ma co liczyć na wsparcie i pomoc współpracowników na początku pracy, a szkoda. Ale jest chyba ktoś, kto wprowadza Cię w nowe obowiązki? Tym bardziej jak nie ma się doświadczenia i musisz się przyuczyć?

M.G
@a.j

Potwierdzam poniższy wpis. Nic się nie zmieniło w temacie jakości, BHP oraz zarządzania. Nie polecam tam pracy.

W styczniu ktoś pytał o atmosferę. Chyba jest dość spokojna, skoro nikt nie odpowiedział? Ja tam widziałam, że w ubiegłym miesiącu szukali handlowców, podobno 4ech kandydatów było potrzebnych. No i jak taka rozmowa na handlowca teraz przebiega? Co na niej ewentualnie weryfikują i czy trudno jest się dostać?

Tago

Witam. Jaka aktualnie jest atmosfera w Tago? Ciemne. Czy warto się tam przyjmować do pracy??

A czemu nikt nie pisze o kierowniku ochrony, pewnie strach co???. A to ciekawa osoba ,od zawsze stosuje mobbing, ale pracownicy ochrony nie mogą nic powiedzieć. Zwalnia ludzi za poglądy polityczne !!! Kto popiera Platformę to już jest po NIM !!!, na niczym się nie zna, nawet Ppoż położył , a pieniądze bierze jak zwykle za nic, siedzi przy stole i nic nie robi , a jak już to się z każdym wykłóca. Najciekawsze jest że w kadrach podpisywał , że nie będzie stosował mobbingu , ale ma to gdzieś !!! . Ciekawe czy w sądzie będzie taki bohater !!! , niestety musi mieć chody u dyrektora , bo dalej nadal tam pracuje A firma miała być przyjazna pracownikom, dlatego w TAGO nie ma pracowników bo tacy ludzie jak on odstraszają innych Toksyczni ludzie są zakałą tej firmy- przykład : Wiesław O.

Barbara
@Andrzej

Ale czegoś nie rozumiem, żeby kogoś zwolnić trzeba mieć podstawy. Nie ma umowy o pracę? Bo teoretycznie byłoby to możliwe na zleceniu. W jaki sposób można zwolnić za poglądy? Co Dyrektor na to?

CYPIS

To dla firmy ! Zapomniałem napisać jak wyglądała inwentaryzacja za kierownika A.CH. był w pracy robił remanent w sobotę i oczywiście był sam ??? Prosto pisząc przeklepywał towar z produkcji na magazyn ( z pomyłkami i ooo!!?) godzinki leciały i kasa też za pracę w sobotę i przewalenie towaru nawet którego nie było a jest w systemie, zajmuje 10. minut , ale jemu zajmowało to 8 godzin w poniedziałek pracownik zgłasza że nie ma tego towaru co pokazuje skaner to kierownik dzwoni na produkcję że mu brakuje tego ,a powinno być UPS!!!!!!!! I tak przez lata siedząc w wygodnym foteliku można sobie poniewierać ,upadlać i niszczyć ludzi którzy odeszli z tej pracy i miło wsponinają współpracowników ale nie tej (usunięte przez administratora) kierownika MWG.

@CYPIS

A skąd wiesz jak wygląda taka inwentaryzacja? Nie trzeba wszystkiego dokładnie sprawdzać na magazynie?

CYPIS

Wreszcie komuś się otworzyły oczy na Magazyn Wyrobów Gotowych , a głównie chodzi o kierownika A . Ch . ( nie piszę nazwiska , ale każdy kto miał styczność z tym typem to wie o kogo chodzi ) pracownik od lat nadużywający swojego stanowiska jako kierownik ,okradający firmę od lat ( oto fakty ! wiadomo iż na magazynie zmiany się nakładą 1 zmiana 6-14 2 zmiana 10-18 , a jaśnie pan przychodził na 9 odbijał kartę i wychodził bocznymi drzwiami do szatni przebierał się i jechał załatwiać swoje sprawy związane z budową domu i wracał 13.30 i jest w pracy , no od 9 bo jest dużo pracy ha , ha , wraca siada za biurkiem i zamawia przez internet potrzebującyce mu żeczy na budowę lub ogląda filmiki ( mała aluzja jak w firmie jest dobry informatyk to wszystko jest do wglądu ponieważ logował się na swoje nazwisko , historię oglodania można usunąć , ale na serwerze zostaje co oglądał ups?) ten gość stosujący mobbig w firmie nawet nie wiedział że coś takiego istnieje ( dowiedział się jak jeden z pracowników mu powiedział co to jest i jakie są tego konsekwencje i że siedzi i nic nie robi w pracy to niech sprawdzi , i po paru dniach podszedł do pracownika i mu powiedział że jeszcze raz usłyszy mobbing to załatwię ci w kadrach natychmiastowe zwolnienie z pracy ) najlepiej wyglądała jego praca zimą , bo gość lubi ciepełko ,to po 16 ( dyrekcji nie ma ) zamykał biuro grzejniczek daje ciepełko ciasteczka cieplutkie prosto z produkcji internet śmiga fotelik wygodny i co można ? do 18 ) Pomylił się pracownik ot. ludzka żecz (nie myli się ten kto nic nie robi i też nie do końca ) pojechało do odbiorcy parę pudełek ciastek nie takie jak zamawił ( kierownik musi sprawdzić każdą paletę ) przyszła informacja że odbiorca nie dostał tego co zamówił , siedział i znalazł tego pracownika co szykował i przekleństwa leciały wyżej jak ś.p. Pana Tadeusza helikopter . Pytanie ? Kto był winny pracownik ? kierownik który powinien sprawdzić czy jest ok. czy produkcja która nie na ten asortyment nakleiła nie te naklejki ? ( człowiek został sponiewierany do łez , a okazało się że to wina kierownika produkcji iż nie sprawdził wychodzącego asortymentu i tego pajaca też) Kiedyś ktoś napisał negatywnie na tej stronie o tym ha ,ha kierowniku i jego córka napisała że to nie powinno być w taki sposób , ale jak by rodzina wiedzała jaki jest w pracy dla podwładych to może !!!!!!!!!!!!! Tyle zdrowia i przyjemności z tej pracy co on ludziom zabrał przez swoje chamstwo i zachłanność to firma powinna spojżeć na jego pracę przez te lata i nie dziękując pożegnać ku lepszej przyszłości firmy . Pozdrawiam były pracownik . Ps.Mógłbym więcej napisać o A. Ch. słynnym kierowniku kierowników firmy TAGO ale mi się nie chce , szkoda czasu . Najlepsze by było w tym szaleństwie jego kariery , żeby nikt nie podawał mu ręki na przywitanie ,a Sniadanie jadł w swoim biurze (toaleta) (

Maciej

PRacownicy TAGO PPC ostatnio rzadko się tu udzielają, dlaczego tak jest? Co możecie powiedzieć na temat wysokości wynagrodzenia w firmie, pensje są na satysfakcjonującym poziomie? Liczę na jakieś wieści!

RADZYMIN
@Maciej

Bo sìe boją coś napisać.popytaj o ludzi jacy są się dowiesz prawdy.

Bronisław
@RADZYMIN

Dlaczego ktoś miałby bać się dodać opinię na temat pracy w firmie? Co takiego się dzieje? Napisz coś bardziej konkretnego? Pewnie coś złego się dzieje i boją się, że wyjdzie to na światło dzienne?

Poker
@Maciej

To proste. Za negatywne komentarze dostajemy po premii...

dżon

chmiel nie wstyd ci przed rodziną?

Albert

Na produkcji więcej obcokrajowców niż Polaków, (usunięte przez administratora) od kierowników w stronę pracowników, a szczególnie na magazynie od Adama Chmiela. Premie non stop ucinane, nie polecam tam pracy.

Henryk Dutkowski.

Moja siostra kupiła wasze ciasteczka korzenne i przywiozła do mojej mamy. Po przyjeżdzie z pracy spróbowałem je i okazało się .że to jedne wielkie (usunięte przez administratora) sami to wpierdalajcie. Kto wam pozwolił na produkcję tej sieczki szmelc. Premię świąteczną dajcie pracownikom nich wpierdalają to (usunięte przez administratora) Nigdy w życiu nie kupię waszego gówna.

Kamila

Czyli różne narodowości pracują w firmie?

Nikt

Z zewnątrz wygląda wszystko ok. Już po pierwszej godzinie pracy chce się zrezygnować. Kadry nie działają trzeba wszystkiego pilnować cud że nr konta nie mylą. Produkcją zarządzają ludzie z przypadku bez pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Warunki pracy dno. Pracowałem w wielu firmach ale takiego bałaganu i warunków pracy nie spotkałem nigdy. To jest (usunięte przez administratora). Na początek dostaje się najgorszą pracę chyba że się ma koneksje wtedy można pracować też jest lepsze traktowanie. Rotacja wśród nowych pracowników ogromną obojętnie Polak Rusek Ukrainiec jak nie ma się noża na gardle to rezygnują. Jeśli ktoś nie wierzy to proszę się zatrudnić i na własnej skórze doświadczyć....

??????, Olą
@Nikt

Tak to prawda.pracowala 3 dni i 3dni płakała.ja Ukrainka traktuje jako śmieć.

kk

Jak wygląda praca technologa? zmiany po 12 godzin? Jak wygląda płaca na takim stanowisku?

Aleksandra
@kk

Mnie też interesuje odpowiedź na Twoje pytanie. Dajcie znać jak obecnie klaruje się kwestia wynagrodzenia. Czy pracownicy dobrze dogadują się między sobą?

??????, Olą
@Aleksandra

Bardzo źle dogadujecie te stare pracowniku traktuje nowy jako śmietnika

Zostaw merytoryczną opinię o TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI - Radzymin

• Jak się pracuje w TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI