Radocza Park spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Radocza

Opinie o Radocza Park spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Natalia

Dawno nie było nowych wpisów na temat tego jakim pracodawcą jest firma Radocza Park. Czy w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy zmieniły się warunki zatrudnienia, czy też możliwości rozwoju? Co powinny wiedzieć osoby zainteresowane dołączeniem do firmy? Chętnie usłyszymy Wasze opinie.

darczyn

Na samym początku @patryk dostaniesz prawdopodobnie umowę zlecenie, dopiero po tych 3 - 6 miesiącach mogą dać Ci umowę o pracę. Tylko, żebyś się dostał to musisz znać język angielski na dosyć dobrym poziomie, na rozmowie o pracę jest on sprawdzany zazwyczaj

do *

No niestety tu wychodzi na jaw profesjonalizm, honor oraz doświadczenie byłego pracownika. Myślę, że takim działaniem Gwiazdeczko jedynie utwierdzasz osoby zarządzające hotelem, że NIC wielkiego nie stracili :)Jak to się potocznie mówi: "Nie ma osób niezastąpionych" :)

do pozdro, kucuk i gwiazdki

Szanowna Koleżanko! Poziom Twojej frustracji i zarazem nienawiści osiągnął szczyty. Kierujesz się emocjami i przez to wyłącza Ci się to co wszyscy maja czyli rozum. Zaczynasz pisać brednie, powiem więcej nieprawdziwe oszczerstwa i zaczynasz odpisywać sama sobie na swoje wypowiedzi. Powinnaś się poważnie zastanowić czy z tej nienawiści nie zrodzi się jakaś obsesja, w następstwie choroba. Ponadto narażasz się na odpowiedzialność karną, personalnie, wprost oczerniając hotel, jego właścicieli, z imienia osoby tam pracujące. Ujawniasz dane operacyjne, techniczne i inne firmy. Czy to odwaga, czy głupota? Podobno jedno i drugie niewiele dzieli. Z czego to wynika? Przypisując innym wymyślone wypowiedzi może próbujesz zmyć z siebie wypowiedzi, których sama byłaś autorką? Może byłaś kiepska, słaba, nieudolna i próbujesz na innych zrzucić swoją indolencję? Może swoich przywar nie byłaś wstanie ukryć i wszyscy o nich się dowiedzieli i nie możesz sobie z tym poradzić? Może kierujesz się prostym mechanizmem obronnym, każdy wie jaka jestem, przerasta mnie to, spróbuję opisać swoje najgorsze cechy i przykleić je osobie, która nie będzie na nie reagować i nie będzie się bronić? Może nie jesteś w stanie pozyskać jakiegokolwiek klienta i negujesz przez to działania innych? A może wręcz traciłaś klientów, może pomijali Cię w rozmowach, bo nie widzieli w Tobie partnera do rozmowy? Może masz jakąś obsesję na temat swojej osoby? Może wydaje Ci się, iż wszyscy się Tobą interesują? Jak wiele jadu trzeba mieć w sobie, aby pisać takie rzeczy? Jak dużym konfabulantem trzeba być, by wymyślić nieprawdziwe wypowiedzi? Może jakieś niepowodzenia w nowej pracy? Może nie układa się w domu? Może jakieś złe doświadczenia z dzieciństwa? Może ktoś zasięgnął opinii o Tobie w poprzednich miejscach pracy? Może wydawało Ci się, iż jesteś osobą, która ma jakieś większe znaczenie w organizacji, a tak nie było i nie potrafisz sobie z tym poradzić? Życie toczy się dalej, nikt nie płacze za Tobą, niedługą wszyscy zapomną o Tobie. Pozdrawiamy i powodzenia. PS. Nie odpisuj. Dziękujemy.

do kucyk

Chyba trochę koloryzujesz albo piszesz tak ze zwykłej, ludzkiej zawiści. Co do wypłaty to chyba małe masz doświadczenie bo w wielu firmach zdarza się tak, że pieniądze nie są wypłacane na czas. Oj wiele jeszcze przed Tobą...

Jerry

ignorować trolla

zadowolona

Ja natomiast jestem wdzięczna osobom zarządzającym hotelem gdyż pomimo braku doświadczenia w tej branży dali mi szansę na pracę. Uważam, że atmosfera była i jest przyjemna - głównie ze względu na młody zespół pracowników. Jeżeli chodzi o kwestie finansowe to wypłata zawsze była zgodna z umową a co najważniejsze zawsze wypłacana w terminie!

pozdro

ale to już było chyba za krótko pracowałeś w tej firmie i to na nocki więc nie miałeś "bliższego" kontaktu z tymi ludźmi. Żal popieram to co napisałeś większość ludzi tam pracujących ma taką opinie, i wyraziła ją tutaj tylko że prawda kole w oczy i postanowili ją usunąć. (usunięte przez administratora) Koło się zamyka. Muszą się całkowicie zmienić osoby zarządzające wtedy może będzie lepiej. Tylko że sami to oni nie odejdą od koryta...

princessa

żal wiem o czym piszesz, ale trochę przesadzasz. szkoda ze cie nie ma, bo sytuacja w gastronomi powinna być lepsza, bo nie ma już tej osoby, której nie powinno być od zawsze. Co do reszty osób to wiadomo, im mniej zapłacą tym więcej zostaje w firmie, sami musimy dbać o swój portfel, ty zadbałeś i odeszłeś. co innego jest gdy nie dostajesz tego na co się umówiłeś, lub wypracowales, a co innego gdy dostajesz mało ale dokładnie tyle ile masz dostac.

ale to już było

Kolejny szczebelek w mojej karierze zawodowej zaliczony. Ciekawe doświadczenie, dużo można było się nauczyć. Dzięki tej pracy, kolejnemu wpisie w moim cv mam możliwość pracy w nowej firmie. Okazja poznania samego Prezesa, współpraca z Dyrektorem obiektu, z Menedżerką Hotelu a także Menedżerką Gastronomi była dla mnie ciekawym doświadczeniem. Dziękuję za możliwość pracy. Do zobaczenia.

Zostaw opinię o Radocza Park spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Radocza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radocza Park spółka z ograniczoną odpowiedzialnością