Wotel Sp. z o.o.

Opinie o Wotel Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Staramy się być wszędzie, gdzie są poruszane kwestie dotyczące naszej firmy i jej pracowników. Dlatego na bieżąco śledzimy pojawiające się wpisy na tym forum. Rozumiemy, że w codziennej pracy mogą
zdarzać się sytuację budzące skrajne emocje. Szanujemy również Państwa prawo do anonimowej oceny Wotel Sp. Z O.O. Sp.K., jako pracodawcy.
Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię.
Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.
Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem: e-mail: office@qmodular.com

Ktoś może wie, czy na produkcji są planowane jakieś rekrutacje w najbliższych miesiącach? Znalazłem jakieś ogłoszenie, ale zamieszczone około rok temu, więc pewnie już nieaktualne. Szukam pracy w Krakowie lub okolicach, najchętniej właśnie w budowlance.

Pracownik Nowy wpis

Wyślij informacje na biuro@wotel.pl

Człowiek Nowy wpis

Hmmm, ale to chyba firma powinna wysłać informacje, a nie osoba zainteresowana pracą. Ja też chciałabym dostać tu posadę i szukam jakiś wieści. Mnie interesuje praca w dziale kadr, księgowości, Hr. Wiecie coś o wakatach czy rekrutacjach na te stanowiska?

Nowy wpis

Aktualność

Ogólnie byłem zadowolony z pracy jako podwykonawca, którą wykonywałem w głównej mierze kręcenie regipsów i płyt. Wielki plus należy się kierownikom Adrianowi, oraz Michałowi, który zawsze starał się pomagać w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych, gdyż często pracowaliśmy bez projektów i jedynie do niego mogliśmy się zgłosić z zapytaniem jak i co zamontować. Minus, ciągłe zmiany projektowe, w jeden dzień przykręcaliśmy płyty, a w kolejnym dniu odkręcaliśmy. Dodatkowym minusem były opóźnienia w płatnościach.

Marmont

Witam.podjołem pracę w firmie drugi raz,I uważam że wiele się zmieniło na plus, majster Ad.. to prawdziwy wódz na hali,do tego zawsze pomocny,i kierownik .Europejczyk, polecam firmę,jako firma.

@Marmont

Co więcej na temat pracy powiesz? I zarobków?

@Marek

Ja to ciekawa jestem czy jeszcze coś się zmieniło skoro napisał, że wiele?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Wotel Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Witam, czy są przyjęcia na produkcji/ montażu w tej firmie? I na jakie zarobki można liczyć? Pozdrawiam

Paulina
@Tomek

A masz jakieś doświadczenie jako pracownik montażu?

Ogólnie robię na produkcji w różnych firmach, a przy budynkach modułowych robiłem przez 3 miesiące za granicą na produkcji, z wykształcenia jestem po budowlance

Dobrze wiedzieć, a widełki wynagrodzenia tam na produkcji to jakie macie?

Musisz sam negocjować. Przedział jest między 15 a 20 za godzine

Ok, dzięki

@Tomek

Fajnie, że widełki podał. Dasz znać jak coś wynegocjujesz?

Nie polecam tego pracodawcy. Na umowie była podana stawka 25 zl a przy wypłacie okazało się 16 zł.. Pod koniec miesiąca zostałem obciążony 400 zł za zagubiony sprzęt choć jeszcze w tedy nie pracowałem w tej firmie. Kierownik oznajmił że to jest odpowiedzialność zbiorowa. Na terenie zakładu nie ma bieżącej wody ani toalety. Nie ma pomieszczenia socjalnego. Środki osobiste pracownik musi sobie sam zapewnić. Łamane są przepisy BHP. Pracownicy obsługują urządzenia bez stosownych uprawnień. Odpady z lakierni wylewane są w ziemie.

Gościu, piszesz jakieś bzdury. Szkoda nawet komentować tekstu, że nie ma wody czy toalety. XD Nie znam osoby, która dostała mniej kasy niż ma na umowie, a przede wszystkim, która zarabia 16 zeta. Widocznie nie potrafisz czytać albo nie rozumiesz co podpisujesz, dlatego potem wymyślasz takie głupoty. Jak dostałeś mniej to pewnie dlatego, że TY nie rozliczyłeś się ze sprzętu, a nie przez to, że Ci nie wypłacili kasy, którą masz w umowie.

Czy pracownicy Wotel Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Tak, są organizowane imprezy integracyjne.

Szczery

Pracuje w tej firmie ponad 3 lata. Wszystko zależy od punktu widzenia, chęci pracy i zaangażowania. Firma mocno się rozwija, jest to mocno widoczne. Wszędzie zdarzają się wzloty i upadki. Jest coraz więcej zleceń. Każda zaangażowana osoba w tej firmie pcha ją do przodu. A jeśli chcesz dać coś od siebie to zostanie to zauważone. W każdej kwestii można się dogadać z kierownictwem i zarządem. Jak ktoś chce pracować to pracuje. A negatywne opinie piszą Ci którzy odeszli z własnej winy.

@Szczery

No brzmi fajnie, najważniejsze to się dogadywać. A piszesz o tych negatywach i tym, że autorzy odeszli z własnej winy. :/ Skonkretyzujesz to? Po prostu nie chcieli pracować czy jak to wyglądało?

Szanowni Państwo,

Spoko

Pracuje tu ponad 3 lata i niestety większość negatywnych opinii miało swoje podstawy w rzeczywistości, wiele złego się tu działo, chciałem odejść już kilka razy. Ale teraz nie żałuję że tego nie zrobiłem. Zarząd się ogarnął, zatrudnili gościa który zajmuje się "uzdrawianiem" firm i trzeba przyznać że przez ostatnie miesiące zmieniło się bardzo dużo na plus. Zmienili kilka osób na kierowniczych stanowiskach, widać że chłopaki bronią nas przed zarządem jak cos jest nie tak, jest coraz więcej dobrego sprzętu, zajęli się BHP, wprowadzili nawet jakieś dodatki w stylu Multisport czy Luxmed. Nie mówię że wszystko jest super, praca nadal w namiotach a socjal i biura w kontenerach jak na budowie, są problemy ze zmianami w projektach czy materiałem na czas. Ale jest dużo nowych zleceń w kolejce, więc klienci z kasą są, jak kasa do firmy wpłynie i jest materiał to robota idzie jak złoto, widać początek końca problemów. Do tego sami budujemy nowa, duża halę i biurowiec, w którym prawie cały parter jest dla pracowników hali, więc niedługo jest szansa na socjal 10x lepszy niż na jakiejkolwiek budowie. Ogólnie moja opinia do niedawna była inna, ale teraz szczerze polecam.

Iza
@Spoko

Fajnie, że wszystko idzie w dobrym kierunku, nie zawsze się to zdarza! Jak sądzisz, co jeszcze może się poprawić? W zarobkach jest jakas poprawa?

Od 6-17lub 7-18 kto jak woli to nie jest wymóg żeby nadgonic pracę bo są opóźnienia? Co do wyjaśnień to są od tego inne osoby

Jaka atmosfera jest między działami w Wotel Sp. z o.o.?

Iza

Sugerujesz, że pracownicy zamiast ze sobą współpracować, to traktują się jak konkurencję?

Gonzo

Były pracownik. Pracowałem dwa tygodnie na okresie próbnym na umowę zlecenie. Dają stawkę 18 netto. Nie przedłużyłem umowy bo dostałem opier,dol od kierownika. Atmosfera na hali jest taka. Wszyscy pracują wolno i przekazują sobie tą opinię. Żeby nie pracować szybko. Dlaczego tak robią. Bo kierownicy sa złośliwi. Codziennie Zjeb.ka o byle co. Krzyczą na całą parę na hali zapie,rdalać... Trzeba się bać cały czas żeby o coś zapytać...Atmosfera z czasów jak czekało dziesięciu za bramą...paręnaście lat temu.. W poniedziałek odszedłem a w środę idę do pracy na budowę za lepszą stawkę...

Enzo
@Gonzo

Akurat tutaj muszę stanąć w obronie kierownika hali montażowej. Bo sam byłem świadkiem jak powyższy pracownik został upomniany o "zaczepianie pracownic biurowych i głupie uwagi w stosunku do nich" po czym sam na własne żądanie się zwolnił. GONZO ma problem z pohamowaniem własnych popędów seksualnych.

Wydaje mi się, ze wiekszosc tych negatywnych opini jest od osób, ktore zostaly zwolnione przez problemy z alkoholem bądź przez to, ze poprostu byli leniami. Pracuje w tej firmie juz jakis czas i patrzac z boku Firma ma ogromny potencjal. Zapewniają wszystkie ciuchy, narzedzia, materialy, zaplecze socjalne, wode. Kierownicy mlodzi, jednak tak samo staraja sie dbac o swoich ludzi i o to by robota szla. Jesli czlowiek sie stara, jest to zauwazane, podwyzki sa możliwe. Stawki sa konkurencyjne dla fachowcow. Z urlopami nie ma problemow.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Wotel Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

PRACOWNIK

Dużo studentów pracuje aktualnie więc zapraszamy :)

Robert

Rzadko piszę takie opinie, postaram się żeby była neutralna i konkretna. Pracowałem tam tylko 2 tyg. na umowie zleceniu. Firma w polach/ uroczysko/ mokradła/błoto. Pomieszczenia biurowe, socjalne, WC, w barakach. No ale firma się rozwija, kryta hala w budowie. Magazyny w kontenerach typu TIR. Firma wydaje się być na starcie, dlatego można jej wiele wybaczyć. Stawki jak na polskie warunki są - średnia+. Poza tym, z dodatków nic, zero. Natomiast warunki pracy poniżej krytyki. Wiem, że branża budowlana rządzi się swoimi, surowymi prawami, ale bez przesady. Praca po 10 godzin, czy mróz czy deszcz. Praca w wielkich namiotach, bez dodatków. 3/4 pracowników z Ukrainy, którzy słabo mówią po Polsku i nie znają swoich praw, boją się odezwać, upomnieć o cokolwiek. Niestety zaniżają standard pracy do jakiego przywykliśmy, my Polacy i cierpią na tym wszyscy. Kierownicy gonią wszystkich do roboty i tempo cały czas. Dziwi mnie, że firma zatrudnia sporo kierowników/żółte kurtki, którzy większość czasu chodzą z rękoma w kieszeni i poganiają innych, czy takie maja zadanie, ale to ich problem. No i BHP? Masakra! tam po prostu nie ma BHP. Starałem się być obiektywny.

and
@Robert

Widac rozgoryczenie - po tym jak sie nie sprawdziles

Robert.
@and

(usunięte przez administratora)kolego. Nie odgrywaj się bzdurną ripostą tylko podaj jeden argument w którym nie mam racji i odnieś się do opinii. Nie atakuj mnie personalnie, bo nic o mnie nie wiesz. W wielu firmach pracowałem i nie zamierzam nikogo pogrążać. Jeśli już chcesz ciągnąć temat to możemy podyskutować, tylko podpisz się z imienia i nazwiska, a wtedy wjedzie do Was Inspekcja Pracy, Inspekcja BHP i być może Sanepid. firmie daje ocenę max. -3. Szef może Ci pogratulować.

Izabela

Witajcie, bardzo interesują mnie warunki zatrudnienia w firmie Wotel, a niestety nie znalazłam zbyt wielu informacji na ten temat. Czy ktoś mógłby mi napisać, ile trwa okres wdrożeniowy w tej firmie i czy nowy pracownik może liczyć na wsparcie przełożonego?

Czy Wotel Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

pablo

Dają umowy o pracę

Czy w Wotel Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

tak dają

Czym Wotel Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Turysta37

Fajna firma, robią ciekawe rzeczy

Izabela
@Turysta37

@Turysta37 Mówisz o innowacyjnej technologii Wotel? Osoby bez doświadczenia zawodowego mają szansę pracować w tej firmie?

Turysta37
@Izabela

Myślę, że najlepiej pytać u źródła ????

Zostaw merytoryczną opinię o Wotel Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Wotel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wotel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wotel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wotel Sp. z o.o.