Opinie o Just Home Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Just Home Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Just Home Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Just Home Sp. z o.o. w Kraków

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Just Home Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

. Nowy wpis

Firma z konkretną ścieżką rozwoju co jest rzadko spotykane, konkretne warunki finansowe (2 możliwości wyboru przy podpisywaniu umowy). Jasne relacje między współpracownikami. Niestety przez COVID19 nie dane było mi długo tam popracować, a szkoda...

Czy rozmowa rekrutacyjna w Just Home Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Mikołaj Nowy wpis

Na niektóre stanowiska część rozmowy może odbywać się po Angielsku. Jest to jednak zaznaczone w ofercie pracy.

Basia

@Mikołaj chodzi o osoby ,które nie są zatrudnione w firmie, a starają się już o wyższe stanowisko, z zewnątrz firmy.

@Basia

Trudno mi odpowiedź na to pytanie, bo jestem pracodawcą, a nie pracownikiem, a pewnie o ich zdanie Ci chodziło najbardziej. Na ten moment nie planujemy takiej rekrutacji od razu na wyższe stanowiska, ponieważ kreujemy liderów z kadry, którą posiadamy. Wszystko idzie w dobrym kierunku także, na razie temat nieaktualny. Jeżeli jedna sytuacja by się zmieniła to myślę, ze nie byłoby problemu z akceptacją osoby z zewnątrz o ile faktycznie przewyższała by wszystkich w dziale kompetencjami i wiedzą.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Just Home Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Just Home Sp. z o.o.?

Mikołaj

Cześć Przepraszam, za późną odpowiedź. Możesz rozwinąć co oznacza "liderów z zewnątrz"?

Luidzi

Wiecie coś o ofercie pracy w w firmie? Warto szukać tu dobrej pracy?

miruno

Świetna firma a zarobki są adekwatne do wykształcenia i kompetencji na dane stanowisko!!

@miruno

Miło mi to słyszeć:)

Greg

Bardzo slabo placą

@Greg

Dziękuję za opinię. Proszę o rozwinięcie tematu o jakie stanowisko chodzi i kiedy to było. Mieliśmy w firmie 2 Grzegorzów. Oboje pracowali dorywczo, także nie mieli okazję poznać wysokości naszych standardowych płac, ani tym bardziej systemu prowizji. Jeżeli chodzi o ich osobiste warunki, to jeden z nich miał własny cennik , który zaakceptowaliśmy, a drugi działał bardzo krótki okres na stanowisku, którego już nawet nie ma u nas.

Gaba

Świetna firma, zarobki adekwatne do doświadczenia. Mega dużo możliwości rozwoju, firma otwarta na sugestie pracowników, można się bardzo rozwinąć i dużo nauczyć przez powierzoną odpowiedzialność. Bardzo polecam szczególnie ze względu na atmosferę w firmie i mega zgrany team.

poli

Polecam firmę

kiki

Atmosfera ok, firma się rozwija to widać. Aplikowałem na kierownika działu zarządzania. Wymagany dobry angielski, praca także w weekendy, własny samochód, wiedza techniczna i prawna - wymagania jak do korpo co najmniej. A na końcu 2 tyś netto oferują. ! Mówię im, że zaznaczyłem w formularzu na p......pl ile chce zarabiać /4-5 tyś netto/ a oni że myśleli że się pomyliłem :) Jakiś żart chyba nie firma

@kiki

Dziękuję za opinie. Szkoda, że napisał Pan jedynie część prawdy i kilka razy się z nią minął. Kwota, którą Pan podał nie była wynagrodzeniem zarządzającego, tylko osoby startującej na podstawowym stanowisku w tym dziale na okres próbny. Po tym okresie wynagrodzenie rosło o 40-50%, a w momencie awansu na zarządzającego wynagrodzenie wstępne mogło być podwojone i osiągnąć Pana oczekiwany pułap. Wszystko było jasno opisane w ofercie, którą Pan otrzymał na papierze, także nie było tutaj możliwości błędu w zrozumieniu naszej propozycji. Wymagaliśmy angielskiego (jedynie na poziomie komunikatywnym) oraz pracy również w weekendy, ponieważ zajmujemy się turystyką i są to naturalne wymagania dla każdego, kto chce się tym tematem zajmować. Nie oczekiwaliśmy własnego samochodu (jedynie prawo jazdy kat B), ponieważ posiadamy 2 samochody w tym dziale. Wiedzę techniczną wymagaliśmy na poziomie podstawowym (jak skręcić łóżko, albo wymienić klamkę) aby pracownicy, którzy docelowo mieli pod tą osobę podlegać nie weszli jej na głowę traktując jako osobę, która nie ma o niczym pojęcia. Nie rozumiem o co chodzi z wiedzą prawną, bo takiej rzeczy nigdy nie wymagaliśmy Jeżeli chodzi o zapraszanie osób z wymaganiami 3-4 lub 4-5 tysięcy netto to faktycznie tak robiliśmy , ponieważ w momencie awansu na zarządzającego wynagrodzenie mogło już spełniać ich oczekiwania. Na pewno jednak nie mówiliśmy nikomu, że wydawało nam się, że się pomylił z wymaganiami, dlatego go zaprosiliśmy, ponieważ wybieraliśmy takie osoby celowo i byliśmy w stanie spełnić ich oczekiwania. Tym bardziej, że było to całkowicie nowe stanowisko, więc w przypadku znalezienia idealnego kandydata/kandydatki byliśmy w stanie ten proces awansu skrócić lub dopasować warunku do kompetencji danej osoby. Do takich rozmów jednak nie doszło, ponieważ nie udało nam się znaleźć ani jednej osoby, która by spełniła nasze podstawowe wymagania, a nie były one wygórowane (angielski komunikatywny, rok doświadczenia w zarządzaniu jakimkolwiek zespołem i podstawowa wiedza z zakresu stanowiska na które aplikowali), Oczywiście rozumiem frustrację spowodowaną brakiem angażu, ale uważam, że to nie usprawiedliwia pisania tak krzywdzącej opinii ("jakiś żart nie firma") oraz mijania się z prawdą. Nie jesteśmy może wielką firmą i nie oferujemy jeszcze 5 cyfrowych wynagrodzeń netto (pracujemy nad tym bardzo ciężko) , ale mocno dbamy o swoich pracowników i porównując z konkurencją lub firmami o podobnej wielkości oferujemy na prawdę przyjemne warunki pracy oraz wynagrodzenia. Wracając do stanowiska zarządzającego ,to ostatecznie zrezygnowaliśmy całkowicie z tego stanowiska, ponieważ większość kandydatów nie prezentowała wyższego poziomu od obecnie pracujących w tym dziale ludzi i postanowiliśmy skupić się na wykreowaniu lidera wśród nich co w efekcie okazało się bardzo dobrym rozwiązaniem.

kiki
@Mikołaj

Jeśli ktoś daje ogłoszenie że szuka kierownika i zna wymagania płacowe tej osoby a potem na rozmowie proponuje 2000 netto /stawka jak dla absolwenta/ przez 3 miesiące, potem chyba 2800 netto przez 6 miesięcy a potem jeśli ten ktoś się sprawdzi MOZLIWOSC awansu na kierownika, to jak to można traktować jak nie żart ? :) Wystarczyło dać ogłoszenie, ze szukacie absolwenta z możliwością awansu na kierownika i nikt nie miał by pretensji, że stracił dzień wolny na rozmowę która od początku nie miała sensu. Pozdrawiam i powodzenia życzę, takie firm jak Wasza potrzeba na rynku, tylko na miłość boską nie marnujcie ludziom czasu :). A ta opinie drugi raz pisałem, bo po dodaniu pierwszej nie wyświetlała się i myślałem, że coś że wpisałem a ona po prostu pojawiła się z dużym opóźnieniem, nie ze chciałem zaspamować opiniami.

@kiki

Może zacznijmy od tego czemu aplikował Pan na stanowisko na które nie spełniał Pan podstawowych wymagań? Czy to nie jest marnowaniem czasu pracodawcy? Tak jak wspomniałem, z całej rekrutacji nie było ani jednej osoby, która spełniała wszystkie wymagania, a chyba jedynie 2 spełniały warunek opisany jaki pierwszy, czyli "Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem". Osobie, której doświadczenie i umiejętności były najbardziej zbliżone do tych, które oczekiwaliśmy zaproponowaliśmy inne warunki. Niestety nie udało nam się rozpocząć współpracy, ale nadal pozostajemy w dobrych relacjach, więc jestem pewny, że nie jesteś tą osobą. Jeżeli w nie spełniałeś wszystkich warunków na stanowisko Kierownika tz .nie posiadałeś odpowiedniego doświadczenia to nie rozumiem jak mogłeś oczekiwać, że od razu będziesz zarządzał ludźmi? W jakim świetle by mnie to postawiło przed pracownikami, że przyjmuję osobę mniej doświadczoną od nich w takim dziale, z zerową lub bardzo niewielką wiedzą z zarządzania , ale jednak nazywam ją od razu kierownikiem, którego mają słuchać tylko dlatego, że się zgłosił na takie stanowisko? Mogłem być niemiły i powiedzieć "zmarnowałeś nasz czas zgłaszając się na ofertę w której nie spełniasz wszystkich wymagań", powiedzieć krótkie "nie, dziękujemy", albo dać szansę wykazania się (czego jestem zwolennikiem) i zaoferować rozpoczęcie na podstawowym stanowisku + ewentualny awans na kierownika w przypadku sprawdzenia się w tej roli nowej osoby. Jeżeli ktoś byłby przekonany swoich umiejętności mimo braku doświadczenia to mógłby z takiej szansy skorzystać i nas przekonać. Jeżeli by to udowodnił w boju to zostałby szybko kierownikiem, gdzie warunki były już odpowiednie dla osoby kierującej niewielkim, kilku osobowym działem oraz zgodne z wymaganiami osób, które zapraszaliśmy. Wg mnie jest to uczciwe podejście, ale jeżeli uważasz, że mimo wszystko jest to zmarnowanie twojego czasu to przepraszam za to. Staraliśmy się jak najbardziej, selekcjonować kandydatów, aby tego uniknąć, ale widocznie musimy następnym razem lepiej to przeanalizować.

Irek

Zastanawiam się kto w tym momencie minął się z faktami? Jak tu ocenić firmę?

teresa

Firma ok, rozwijają się, atmosfera też z tego co widziałem luźna. Niestety zarobki tam to jakiś żart. Kierownik działu zarządzania nieruchomościami gdzie wymagają: doświadczenia w zarządzaniu ludźmi, pracy w weekendy, angielski co najmniej dobry, wiedza techniczna i prawna - oferują uwaga ... 2000 zł netto na początek.

@teresa

Ponownie dziękuję za opinię. Moja odpowiedź jest pod poprzednią Pana opinią podpisaną Kiki.

Zostaw merytoryczną opinię o Just Home Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Just Home Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Just Home Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Just Home Sp. z o.o.
  • Miodońskiego 7