Opinie o Robert Błazucki Puph Inplus w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Robert Błazucki Puph Inplus. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Robert Błazucki Puph Inplus o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Błazucki Puph Inplus w Warszawa

Zawiedziony

Pan (usunięte przez administratora) , który jest "szefem" firmy nie wie kto u niego pracuje, co i gdzie robi. Zatrudnia obcokrajowców, którzy bardzo słabo mówią po polsku i  wiele nie potrafią zrobić, wiecznie przekładają terminy pracy albo bez powiadomienia klienta spóźniają się kilka godzin. W łazience tak podłączyli gniazdka, że użycie groziło śmiertelnym porażeniem prądem, w przedpokoju natomiast spowodowali spięcie i utratę oświetlenia w kuchni. Wzięli pieniądze, rozgrzebali robotę i jej nie dokończyli; i mimo próśb do pracowników oraz telefonów i smsów do "szefa" nie zwrócili do dziś! Banda oszustów! NIE POLECAM NIKOMU!!!

Robert
@Zawiedziony

firma wykonuje setki remontów od 1996 roku; negatywna opinia tego klienta jest zmyślona, stworzona przez konkurencje

Agiss

Lubię atmosferę w Inplus PU-P-H Robert Błazucki za: Witam. Szybko, sprawnie, fachowo. Pan Robert osobiście pomógł wybrać materiały brodzik, glazurę itp. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam :) Pozdrawiam

Wqrwiony klijent
@Agiss

Co za bzdura...Pan zupełnie nie zna się na remontach, wybrać to on może sobie chleb na śniadanie, bo nawet ubranie ma jak z poprzedniej epoki, jest typowym naganiaczem, bierze % od pracy, którą inni wykonują. Zatrudnia ludzi nie znających się na robicie, nie mówiących po polsku, nie szanują czyjegoś czasu ani pieniędzy, umawią się i nie przychodzi..(usunięte przez administratora)

Mokotów Dolny Nowy wpis

Prace wykonane przez Pana Henryka sa bez zarzutu. Lazienka i kuchnia sa idealnie wykonczone. Kafelkowa robota, hydraulika i elektryka jest bez zarzutu jak i malowanie i gladz. Jedynie to co było najbardziej meczace to ze prace sie troche przeciągnęły w czasie tzn prawie 5 tygodni na lazienke I kuchnie.

Klientka Monika Nowy wpis

W GRUDNIU 2023 Miałam wykonywany remont przez Firmę INPLUS Robert Błazucki. Prace przebiegały prawidlowo , materiały były dostarczane przez Pana Roberta w określonym terminie. Remont wykonany szybko. Po zakończeniu pracy gruz wywieziony . Jestem zadowolona . Pan Robert bardzo kontaktowy , pomocny. Polecam firmę INPLUS.

Czy firma Robert Błazucki Puph Inplus udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Barbara Ziętek Nowy wpis

Ulotkę z ofertą Firmy znalazłam w skrzynce na listy. Po zebraniu funduszy na remont łazienki umówiłam się na remont. Pracował u mnie obcokrajowiec. Sympatyczny i PUNKTUALNY. Dał poznać się jako fachowiec pracowity, dokładny, zaradny, pomocny (pomógł mi zrobić zakupy remontowe), umiejący doradzić to, o czym nie pomyślałam sama. Wszystko wykonał estetycznie, sprawnie, w uzgodnionym terminie. Nazwa "hydraulik" w przypadku tego Pana, to nazwa umowna. Nie tylko zamontował sedes podwieszany ale też położył glazurę naprawił kontakt. Jescze zaproponował zrobienie szafek kuchenn6ch ale te mam już robią się. Potrafi wykonać jeszcze wiele innych prac remontowych. Jest "zdolny do wszystkiego "????. Naprawdę "złote " ręce. I jeszcze posprzątał podłogę choć nalegałam żeby nie robił tego. Przy okazji miło porozmawialiśmy trochę na różne tematy. Na 10 godzin pracy dziennie robił 2 przerwy po 5 min. zjadając w pośpiechu po 2 kanapki! Zawsze przychodził punktualnie CO DO MINUTY. SERIO! Miałam niejeden remont w mieszkaniu i szczerez mówię: ten Pan jest najlepszy!. Mam jeszcze kilka prac do wykonania w mieszkaniu i na pewno skorzystam z usług Firmy. Szef zawsze chętnie rozmawia ze mną i odpowiada na pytania. Na 2.dzień po moim telefonie, przyszedł Pan hydraulik na rekonesans łazienki a za 2 dni zaczął pracę. Kosztorys prac szef Firmy podał tego samego dnia, w którym umówiłam się na remont. Skóry nie zdarli. Poleciłam Firmę moim znajomym i 2 osoby są zainteresowane. Zachowam ulotkę w wizytowniku bo wiem już teraz, że jeszcze będzie mi potrzebna. Dostałam gwarancję roczną na wykonanie prac. Dla mnie - bomba!

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Konserwator / technik budynków w firmie Robert Błazucki Puph Inplus? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Joanna

Prace wykonane bez zarzutu. Panowie z Ukrainy wywiązali się z zadania przed terminem, na koniec posprzątali po sobie. Gorzej z kwestiami finansowymi. Należy PRZED wykonaniem prac prosić o szczegółowy harmonogram z wyceną, bo można być mocno (niekorzystnie) zaskoczonym. Kontakt z właścicielem ograniczył się do wstępnej wyceny robót.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Robert Błazucki Puph Inplus? Chodzi o pracę jako Konserwator, takie ogłoszenie jest na Lento.pl 12 października.

Poszarpany

Odradzam firmę w 100%. Firma zarządza p. Robert, który zatrudnia samych Ukraińców. Zlecony został remont całego niedużego mieszkania. Remont miał trwać miesiąc A po upływie ponad 1,5 miesiąca prawie nic nie było zrobione. Firma została zwolniona A po niej same poprawki( nawet płytek nie potrafią ulozyc). Pracowników więcej nie było niż było. Firma (usunięte przez administratora) na materiały, kupuje na fakturę towar, który później nie trafia na miejsce tylko na inna budowę A pieniadze pobierają. Mnie oszukali m.in. na 10 worków kleju. Kupili ok 16 worków A powinni zużyć Max 5. Kupują za nasze pieniądze sprzęt, gdzie firma chyba powinna mieć chyba swoje. Uwaga na ukrainca, który mówi tak jak to się zrobi A ogólnie chyba tylko filmy oglądał i za dużo nie potrafi. Firma nie wie co to zabezpieczanie mieszkania przed remontem. Zostawiaja (usunięte przez administratora) i samemu trzeba to sprzatac. Sprawdzac wycene bo cena rozni sie tym co mowi p. Robert. Sczerze odradzam przed tą firma- sami oszusci

Inplus
@Poszarpany

firma Inplus istnieje w branży remontowej 26lat, doświadczenie , profesjonalizm , doradztwo , rzetelność

Agaton

Witam Najpierw zamówiłem malowanie pokoju. Usługa wykonana została bardzo szybko i w terminie. Na podkreślenie zasługuje, że bardzo czysto. Zarówna w trakcie remontu jak i po jego zakończeniu. Następnie, po paru miesiącach, w styczniu 2020 zleciłem remont łazienki. I znowu pełne zadowolenie. Nie mogę dźwigać - jestem po operacji wszystko zrobił pracownik. Usługa wykonana w terminie. Fakt, cudzoziemcy ale żadnego problemu z porozumieniem. Będę polecał firmę znajomym, a już poleciłem córce. Agaton

Inplus
@Agaton

firma jest rzetelna, istnieje na Rynku od 1996 roku, wykonuje rocznie kilkadziesiąt remontów w warszawie i okolicach . Negatywna opinia jest celowo tworzona przez konkurencje

Zawiedziony

INPLUS PUPH
@Zawiedziony

UWAGA Prace wykonujemy rzetelnie, na rynku istniejemy ponad 20 lat ,do kazdego klienta podchodzimy odpowiedzialnie. Podczas remontow moga pojawic sie trudnosci, ktore zawsze pokonujemy i w koncowym efekcie praca zostaje zakonczona zgodnie z umowa. OSZUSTWO, KRADZIEZE NIE WCHODZA W RACHUBE Odnoszac sie do w/w opinii chcemy ostrzec , ze nieuzasadnione opinie sa karalne Art. 255. § 1. Kto pomawia inną osobę, instytucję lub zrzeszenie, choćby nie mające osobowości prawnej, o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć je w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega karze aresztu do lat 2 i grzywny.

Robert

grzegorz

Firma remontowa zapewniła wyjątkowe doświadczenie, dostarczając nie tylko doskonałe rzemiosło, lecz także wykazując profesjonalizm na każdym etapie projektu. Ich zespół wykazał się ogromną precyzją i terminowością, przekraczając nasze oczekiwania. Zdecydowanie polecam tę firmę wszystkim poszukującym niezawodnych usług remontowych.

Agiss

Niezadiwolona
@Agiss

Bzdury, po ich pracy można dostać ponownego ,w moim przypadku, zawału, niesolidni, kłamcy,nieuczciwi, brak kontroli nad pracownikami. Nie tej firmie, nie, nie nie, nie

@Niezadiwolona

Ma Pani racje Skręcanie małej kuchni trwało ponad miesiąc dopóki nie podziękowałem im. Zaczął obcokrajowiec który jak sam powiedział robi to pierwszy raz,złe przycięte blaty,poprzewiercane szafki. Kpina a nie fachowość I to polecani przez OBI. Jeszcze pan domaga się sporej sumy za prace która została za przeproszenie (usunięte przez administratora). Oczywiście bez umowy

Wqrwiony klijent
@Agiss

Ktoś pracował jako Konserwator w Robert Błazucki Puph Inplus? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

kasia

nie polecam firmy uważajcie zanim zlecicie remont, (usunięte przez administratora) w 100%

Leszek

Z nielicznymi wyjątkami zgłaszano w związku z działaniami firmy problemy. Szczególnie problematyczna była fachowość pracowników, ale zgłaszano również kwestie rozliczeń i rozbieżności w wycenie pracy. Jak to na dzisiaj wygląda? Miał ktoś z tą firmą ostatnio do czynienia, bądź jako klient, bądź jako pracownik? Bo nie wiem, czy brać ich na serio, jako potencjalnego pracodawcę?

Julia

Jak często są zlecenia w pracy? Firmie się powodzi ? Jaka jest atmosfera między pracownikami?

Filipek

@Poszarpany to jest forum dla pracowników firmy a nie dla klientów!

Uwaga na firmę Inplus (Binplus)! Bardzo nierzetelna firma. Remonty ciągną się miesiącami. Brak terminowości i dbania o szczegóły. Trudny kontakt. Najpierw obiecują, a potem się nie wywiązują. Umowa zawierania jest na inna kwotę niż rzeczywiste koszty - "taki chwyt". Brak przejrzystości w rozliczeniach. Pan Robert Błazucki (właściciel firmy) nie potrafi wpłynąć na swoich pracowników (pochodzenia ukraińskiego) ani podjąć żadnej decyzji. Jakość wykonywanych usług pozostawia wiele do życzenia - listwy przypodłogowe układają kobiety Ukrainki, które nie posługują się językiem polskim.

INPLUS PUPH
@anonymous

UWAGA Prace wykonujemy rzetelnie, na rynku istniejemy ponad 20 lat ,do kazdego klienta podchodzimy odpowiedzialnie. Podczas remontow moga pojawic sie trudnosci, ktore zawsze pokonujemy i w koncowym efekcie praca zostaje zakonczona zgodnie z umowa. Odnoszac sie do w/w opinii chcemy ostrzec , ze nieuzasadnione opinie sa karalne Art. 255. § 1. Kto pomawia inną osobę, instytucję lub zrzeszenie, choćby nie mające osobowości prawnej, o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć je w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega karze aresztu do lat 2 i grzywny.

Darek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

Trauma

Remont z udziałem "ekipy" od tego pana można przypłacić ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu, również psychicznym oraz utratą nie małych pieniędzy. Proszę nie liczyć na fachowość, terminowość, uczciwość i takie tam. To było ekstremalne przeżycie, po którym byliśmy zmuszeni zatrudnić inną ekipę i wydać ponownie pieniądze na robociznę i zniszczone materiały.

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Błazucki Puph Inplus - Warszawa

• Jak się pracuje w Robert Błazucki Puph Inplus?

Zobacz opinie na temat firmy Robert Błazucki Puph Inplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Robert Błazucki Puph Inplus?

Robert Błazucki Puph Inplus
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Astronomów 3 lok. 306
    01-445 Warszawa