Opinie o Law Art Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kępka w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Law Art Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kępka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Law Art Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kępka o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Law Art Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kępka w Warszawa

Anna Nowy wpis
Inne

Pani Mecenas prowadziła moja sprawę rozwodową. Pani mecenas służyła mi wsparciem na każdym etapie sprawy. Doskonała prawniczka, do tego cierpliwie potrafiła wyjaśnić jakie kroki prawne w sprawie rozwodowej będą w moim położeniu najkorzystniejsze. Dobrze trafiłam i polecam.

Jerzy Przedsiębiorca
Inne

Miałem u Pani adwokat dwie sprawy, jedną o wypadek jakiemu uległem i drugą sprawę ze spółdzielnią mieszkaniową o nienależnie pobrane nadpłaty czynszu. Obie sprawy wygrałem – i to jest konkret. Jestem człowiekiem nauk ścisłych i dla mnie liczy się konkret. Obecnie procesuję się z bankiem, także we współpracy z panią Mecenas. W dodatku Pani adwokat łączy pracowitość charakterystyczną dla kobiet z logicznym myśleniem cechującym mężczyzn, co jest raczej rzadko spotykaną koincydencją. Cenię współpracę z Panią Mecenas. Polecam tego prawnika.

Zostaw merytoryczną opinię o Law Art Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kępka - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie