Opinie o Law Art Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kępka w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Law Art Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kępka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Law Art Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kępka o rekrutacji.


Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Law Art Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kępka w Warszawa

Anna Nowy wpis
Inne

Pani Mecenas prowadziła moja sprawę rozwodową. Pani mecenas służyła mi wsparciem na każdym etapie sprawy. Doskonała prawniczka, do tego cierpliwie potrafiła wyjaśnić jakie kroki prawne w sprawie rozwodowej będą w moim położeniu najkorzystniejsze. Dobrze trafiłam i polecam.

Jerzy Przedsiębiorca
Inne

Miałem u Pani adwokat dwie sprawy, jedną o wypadek jakiemu uległem i drugą sprawę ze spółdzielnią mieszkaniową o nienależnie pobrane nadpłaty czynszu. Obie sprawy wygrałem – i to jest konkret. Jestem człowiekiem nauk ścisłych i dla mnie liczy się konkret. Obecnie procesuję się z bankiem, także we współpracy z panią Mecenas. W dodatku Pani adwokat łączy pracowitość charakterystyczną dla kobiet z logicznym myśleniem cechującym mężczyzn, co jest raczej rzadko spotykaną koincydencją. Cenię współpracę z Panią Mecenas. Polecam tego prawnika.

Zostaw merytoryczną opinię o Law Art Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kępka - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Law Art Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kępka
5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Biała 4
    00-895 Warszawa
  • NIP: 9481979679 REGON: 147068030
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Law Art Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kępka
Przejdź do nowych opinii