Opinie o Polskie Porty Lotnicze S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polskie Porty Lotnicze S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polskie Porty Lotnicze S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Porty Lotnicze S.A. w Warszawa

milosnik_lotnictwa

Miałem "przyjemność" przez chwilę tam pracować. Kółka wzajemnej adoracji i toksyczna atmosfera. Jeśli nie dołączasz do kółka adoracji - wszyscy dają Ci do zrozumienia, że "nie pasujesz do organizacji". Nadgodziny to norma, niemerytorycznie uwagi dot. projektów wedle widzi-misie przełożonego....którego kompetencje polegają na dobrym sprzedaniu się Zarządowi.

guzik
@milosnik_lotnictwa

Przecież ten gość, który prowadzi tam projekty to jakaś porażka... nawet nie stał obok takich tematów, nie mówiąc o jakimkolwiek pojęciu w zakresie tej branży (jak większość w sumie). Wsadzony politycznie bo oczywiście podziękowali mu w poprzedniej spółce, (usunięte przez administratora) który nie dość że wykorzystuje i upokarza swoich pracowników to jeszcze zasypia pod stołem aż dudni za ścianą. Dobrze, że ma kim ręce wycierać. W normalnej firmie dawno by go pogonili.

Kandydatka

Proces rekrutacji mimo, że składający się z zaproszenia na rozmowę i samej rozmowy bardzo rozwlekły - mimo dwóch miesięcy i zapewnień brak informacji zwrotnej. Plus to bardzo rzeczowo i profesjonalnie poprowadzona rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy.

Kandydatka 07
@Kandydatka

Jak wyglada proces rozmowy kwalifikacyjnej ? Jestem zaproszona 28 września

Siemka, pokazało mi się takie ogłoszenie jeszcze z dzisiaj dla Młodszego Specjalisty w Dziale Utrzymania Nawierzchni. Nie że jestem jakiś super zainteresowany tą pracą, zwłaszcza, że piszecie coś o gorsze atmosferze. Ale w praktyce to co się konkretnie robi na tym stanowisku? Z tego co czytam to robota przy sprzęcie, ale jak taki przykładowy dzień wygląda?

Tora Nowy wpis

Zabijają w człowieku to, co najlepsze: zapał do pracy, pasję, radość, człowieczeństwo. Ludzie bez ambicji pokazują Ci, że jesteś gorszy od nich, choć sami niczego sobą nie reprezentują,(usunięte przez administratora)

Ciekawa Nowy wpis

Ja też byłabym ciekawa warunków, ale na kontroli wewnętrznej. też jest wystawiona oferta dla specjalisty do tego zespołu, bez widełek oczywiście. do tego widnieje przypis, że to praca od zaraz. czemu na już kogoś potrzeba?

Czemu jest tak, że na takim portalu jak jest oferta dla młodszego specjalisty ds. gastronomicznych to nie opisują widełek ale jak szukają jeszcze specjalisty ds. kadr i płac to już są wskazane? (6700 do 8700) jak przy tym zarabia młodszy specjalista? I czy polecacie pracę?

Aplikowałeś na stanowisko Dyrektor Biura Zakupów oferowane przez firmę Polskie Porty Lotnicze S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
ay

Jak wygląda praca w działach IT? Atmosfera i zarobki? Aplikowałam, a teraz się zastanawiam czy w sumie było warto...

Polskie Porty Lotnicze S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko specjalista ds. ochrony środowiska. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

I po jakim czasie już tak ostatecznie otrzymuje się jakiś feedback? Jedna Pani w ostatnim komentarzu pisała o tym, że pod koniec września ma rozmowę, po jakim czasie udaje się podpisać umowę? Zdarza się ze więcej etapów wychodzi?

Kandydatka

Kandydatka 07
@Kandydatka

Jak wyglada proces rozmowy kwalifikacyjnej ? Jestem zaproszona 28 września

milosnik_lotnictwa

guzik
@milosnik_lotnictwa

Panie prezesie Rewizora kiedy Pan wypłaci ludziom pieniqdze (usunięte przez administratora) nas Pan i chowa się Pan za plecami zony spółka ASC z siedzibą w Warszawie jest Pan wiceprezesem tej spółki na wille było Pana stać a na wypłatę ludziom pieniędzy już nie wypowiedział Pan nam umowy nie zgodne z kodeksem pracy zostawił Pan ludzi bez środków do życia do rzecznik @Pracodawcamowil Pan o spotkaniu do spotkania nie doszło Pan nas poblokowal wszędzie na każdym komunikatorze i odsyła nas Pan do @Pracodawca spółka ASC co Wy na to ludzie mają rodziny, jedna rodzina ma dziecko niepełnosprawne i nie mają pieniędzy na operacje bo pracowali cały miesiąc za darmo!! Panie prezesie nie jest Panu wstyd w gazetach o Panu piszą nie wstyd Panu. Trójmiasto a co Wy na to co mają zrobić pracownicy którzy pracowali dla nieuczciwego pracodawcy kto im pomoże kto im da pracę kto im da na życie co mają powiedzieć dzieciom jak nie mają pieniędzy a pracowali cały miesiąc niech się Pan do nas odezwie i wypłaci nasze pieniedza. Pracownicy firmy Rewizor krakow

A jak pracuje się w dziale marketingu w głownej siedzibie w WWa? Jaka atmosfera, ludzie, czy polecacie? Dajcie znać Pracownicy!

@Adam

Też w zasadzie byłabym ciekawa sytuacji na marketingu z tego co widziałam pół roku temu szukali starszego speca od kontentu. Pisali w nim o licznych benefitach socjalnych i kulturalnych. O czym mowa? I co z tymi programami rozowjowymi? Napiszecie?

Miekiszon

Brak kultury i podstawowej znajomości angielskiego. Zachowanie typowe dla pracowników budki z cieciem.

simnom

Ja to się tylko tak zastanawiam nad tym czy w dalszym ciągu funkcjonuje ta kierownicza (usunięte przez administratora) z pmo, która nagrywa swoich pracowników pod stołem i nie ma zielonego pojęcia o projektach, a do tego dyrektor który odwraca się plecami i udaje, że niczego nie widzi razem z pseudo coachami z hr. Byłem, odradzam, praca w kagańcu, bez perspektyw i jakiegokolwiek rozwoju, zarobki poniżej godności - chyba, że siedzisz politycznie bo ludzie, którzy faktycznie wypracowali doświadczenie latami po kolei są ściągani ze stanowisk i zastępowani osobami, które przypisują sobie efekty czyjejś pracy. Ciągły stek bzdur na profilach o tym jaka ta firma nie jest przyjazna dla ludzi w otoczce aktualnie politycznych zmian, tymczasem to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością bo Ci ludzie siedzą pozamykani w swoich pokojach i telepią się o swoje stołki. Brak tak podstawowych socjali, że aż ciężko uwierzyć że to biuro funkcjonuje jeszcze. Przykro się na to patrzy.

@simnom

Podstawowych socjali brak? jakie konkretnie masz na myśli? To tak w drugą stronę możesz opisać te warunki w kontekście tego co na pewno jest dostępne w trakcie pracy i czego można się w niej spodziewać? I co do tego rozwoju, to jakiego się spodziewasz po pracy tutaj, że podkreślasz jego brak?

Ppl

A jak oceniacie pracę z panią Ławniczak weroniką?

Kiero
@Ppl

Idiotka. Osobowość histrioniczna. Na siłę zabiegała o znajomości. Poszła na zwolnienie po krótkim czasie i odeszła, bo nikt jej nie lubił tak naprawdę.

M.
@Kiero

Nic dziwnego, że ją stary pogonił

Alicja

Ej no ale skoro ta pani została przyjęta do pracy to chyba jednak musiała spełniać jakieś wymagania, prawda? :)

Witold

Rozumiem, że jesteś niezadowolona z pracy, ale obrażanie w ten sposób innego pracownika niewiele zmieni. Co się takiego stało? Zostałaś źle potraktowana?

Poinformowana
@Ppl

W skanska wciagala psychotropy na korytarzach i wyrzucala ludziom jedzenie do śmietnika

Poinformowana
@Poinformowana

Jak pracowała w Skanska, to podkladala lewe faktury lepszym od siebie. Jednego razu gość wysłał na całą firmę taka (usunięte przez administratora) przez Panią Ławniczak fakturę i dostała za to lufę w gębę od męża. Chodziła później potrzaskana do pracy hehe

@Poinformowana

Po co wypisujesz tutaj takie chore rzeczy? To nawet nie jest zabawne, a takie oczernianie kogoś nikomu nie wyjdzie na dobre. Może zajmiesz się pracą? ;)

Bal
@Bożena

To są rzeczy prawdziwe

@Bal

W sensie, że to z fakturami tak? Bo jak z tym rękoczynem to prawda i ona kończy zdanie pisząc "hehe" to ktoś tu serio ma problem z psychiką chyba

O
@Bożena

Chyba nie

Bożena

Czy ta informacja cokolwiek wnosi do warunków zatrudnienia jakie tutaj teraz są? mam na myśli miejsce docelowe. ogólnie rzecz ujmując, każda z osób zatrudnionych ma jakiś większy wpływ na pozostałych? jaka jest obecnie atmosfera?

Czy w Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku brak?

Szkoda czasu na te firmę ,daj se spokój, upokorzenie :(

Bożena

upokorzenie? a z perspektywy którego stanowiska teraz oceniasz i tak naprawdę to czemu takie zdanie? jakaś konkretna sytuacja?

Daniel

Popracujcie nad czasem dostarczenia bagażu po przylocie

A jak jest w działach HR w Warszawie?

Alicja

W ofercie dla pracowników, jest informacja, że firma zapewnia bogaty pakiet socjalny. Wiecie co takiego mają na myśli?

Najgorszy możliwy PR firmy

Dzień dobry, Chce podzielić się moimi doświadczeniami z procesu rekrutacyjnego. Jakiś czas temu M.Z z działu HR opublikowała ofertę pracy o tym, że poszukuje osoby do swojego zespołu z szumnym zapytaniem „Czy chcesz ze mną pracować?”. W treści tego ogłoszenia były wypisane różne punkty m.in o tym, że kierowniczka jest super człowiekiem. A więc Ja wysłałam swoje CV i chcąc zaaplikować napracowałem się bardziej niż wysłanie swoich dokumentów aplikacyjnych poprzez link tylko bezpośrednio na skrzynkę pocztową w/w osoby. Już po pierwszym mailu od tej Pani czar prysł i okazało się, ze nie ona poszukuje osoby tylko jeszcze jakaś inna osoba najprawdopodobniej z jej zespołu. Nie zostałam wybrana i przyjmuje to jak najbardziej z pokorą jednak napisałam do Pani później z prośba o rzetelny feedback abym mogła poprawić konkretne aspekty w przyszłych aplikacjach na co otrzymałam lekceważącą odpowiedź, że jeszcze przecież nie wybrali żadnej osoby, a w ten sam dzień Pani M.Z chwaliła się ilością Cv jakie otrzymała na swoje ogłoszenie oraz tym, że wybrali kilka osób ale niestety nie mogli wybrać każdego. Ja to jak najbardziej rozumiem tylko jeśli ktoś pracuje w Dziale HR to powinien również umieć przekazywać feedback którego tutaj ewidentnie zabrakło. Niestety po tym doświadczeniu mam takie wrażenie oczekiwania z LinkedIn kontra rzeczywistość. Szczerze najgorszy z możliwych Candidate Experience, po tym zdarzeniu nawet jeśli utrzymałabym propozycje to nigdy bym się na nią nie zgodziła.

Iza
@Najgorszy możliwy PR firmy

To wszystko widziałaś na platformie podczas kiedy otrzymałaś taką odpowiedź? A czy chociaż ogłoszenie zawierało konkrety oferty? Czy to wszystko wyniknęło potem?

@Najgorszy możliwy PR firmy

To było dla Ciebie ogromnym szczęściem, że nie straciłaś czasu na spotkanie. Praca w PPPL to typowa państwówka, sitwa, kolesiostwo po którym byś przychodziła do domu z poczuciem poniżenia. Być może, niektórym na stanowisku kierowniczym jest dobrze lizać siedzenie, ale tym pod kierownikiem nie znaczysz nic, jesteś niżej niż pionek.

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki na stanowisku Mł. Specjalista ds.Wydawania Przepustek ? Ogólnie jaka panuje atmosfera w tym dziale, po jakim czasie można liczyć na umowę na czas nieokreślony .

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Porty Lotnicze S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polskie Porty Lotnicze S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Porty Lotnicze S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Porty Lotnicze S.A.?

Polskie Porty Lotnicze S.A.